dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Kołobrzeg - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

460 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

460 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bema

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

265 000 zł50 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Umeblowane mieszkanie dwupokojowe z balkonem (w tym jeden pokój z aneksem kuchennym), okna od strony południowej, bardzo ciepłe w nowym budynku na osiedlu Ogrody w Kołobrzegu. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

235 000 zł50 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie, w bardzo dobrej lokalizacji w centrum Kołobrzegu, w sąsiedztwie parku przy ul. Armii Krajowej. Na całkowitą powierzchnię mieszkania składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Portowa

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

349 000 zł50 m² 6 980 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Apartament położony w Kołobrzegu, przy ulicy Portowej 31, w bezpośrednim sąsiedztwie parku nadmorskiego w odległości 300 metrów od morza, latarni morskiej, portu jachtowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szpitalna

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

179 000 zł48 m² 3 729,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe na ul. Szpitalnej w Kołobrzegu. Ładna okolica, nad rzeka, w parku, blisko sklepy, kościół, hala sportowa, centrum miasta, starówka, szkoły. 46 m kw, dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Walki Młodych

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

1 000 zł40 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w pełni wyposażone. Wynajem do końca czerwca 2012. Mile widziani uczniowie lub studenci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Walki Młodych

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

285 000 zł51 m² 5 588,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w centrum miasta, i piętro z 2 balkonami

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Walki Młodych

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

900 zł49 m² 18,37 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia na dłużej samodzielne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem,w pełni wyposażone ,położone w centrum miasta- kołobrzeg

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Portowa

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

399 000 zł52 m² 7 673,08 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Sprzedam apartament w Kołobrzegu z widokiem na port i morze.Apartament znajduje się w nowo wybudowanym budynku o nazwie " Maritimo " tylko 300 m od kołobrzeskiego portu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kasprowicza

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

290 000 zł40 m² 7 250 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam dwupokojowy apartament w luksusowym Hotelu Spa "diva" w Kołobrzegu. W hotelu znajduje się m.in. basen,spa,restauracja,fitness,siłownia,świetlica,plac zabaw,kawiarnia i night.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

245 000 zł50 m² 4 912,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Więcej informacji na /kolobrzeg.htm

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Armii Krajowej

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

1 250 zł40 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe z aneksem kuchennym , 40 m2 , na I p. w Kołobrzegu przy ul. Armii Krajowej. Mieszkanie na starówce (ścisłe centrum), 40 m od katedry,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Katedralna

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

45 m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w centrum Kołobrzegu. Jest wolne od zaraz. 85zł/dobę. miejsce parkingowe. tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kaliska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

100 zł35 m² 2,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam. Mam do wynajęcia mieszkanie na 3 piętrze 2 pokoje z aneksem kuchennym, łazienka w Kołobrzegu na sezon letni. Cena 100 zł za dobę (3 osoby). Większa ilość osób cena do uzgodnienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zygmuntowska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

180 000 zł48 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie położone w dobrej lokalizacji, okolica cicha, bardzo blisko centrum. Dobry układ mieszkania, kuchnia duża kwadratowa, niedawno remontowana, meble kuchenne pozostają, w pokojach na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mazowiecka

Osiedle Bajkowe,Kołobrzeg

236 000 zł55 m² 4 253,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie na sprzedaż spółdzielcze własnościowe. Znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku przy ul. Mazowieckiej. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czarnieckiego

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

220 000 zł50 m² 4 435,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie - 15 minut spaceru od morza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

155 000 zł36 m² 4 305,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe położone na pierwszym piętrze w trzy kondygnacyjnym budynku. Mieszkanie położone przy ul. Starynowskiej (różana) o całkowitej powierzchni 36 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Helsińska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

250 000 zł50 m² 5 050,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie w bardzo dobrym stanie w spokojnej dzielnicy Kołobrzegu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cicha

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

412 500 zł55 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Atrakcyjny 2 pokojowy apartament, zlokalizowany w kołobrzeskim porcie, 50m od morza i latarni morskiej. Rok budowy 2004. Apartament 55m2 - salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Podczele

Podczele,Kołobrzeg

215 000 zł36 m² 5 922,87 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne mieszkanie ,po kapitalnym remoncie ,z pełnym wyposażeniem agd,umeblowane,przedpokój w zabudowie.Blisko morza (7 min spacerem),w ładnej dzielnicy -wśród zieleni, cichej okolicy .Na miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Unii Lubelskiej

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

235 000 zł53 m² 4 433 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Centrum,Unii Lubelskiej,700m od plazy sprzedam sloneczne mieszkanie 2 pokojowe (z obu pokoi dojscie do balkonu,kuchnia widna z mozliwoscia spania,przedpokoj wneka-garderoba,lazienka widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jedności Narodowej

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

1 200 zł40 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadam mieszkanie dwupokojowe z aneksem kuchennym , 40m 2 , na I p. w Kołobrzegu przy ul. Jedności Narodowej. Mieszkanie zlokalizowane jest blisko morza i 500 m od kołobrzeskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowogródzka

Podczele,Kołobrzeg

180 000 zł36 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w Kołobrzegu na oś Podczele - Kurort lub zamienię na Szczecin.Mieszkanie ma 2 pokoje,kuchnie,łazienkę oddzielnie WC,przedpokój oraz balkon.Mieszkanie jest na 3 pietrze,ma nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bema

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

250 000 zł56 m² 4 464,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Nowocześnie zaaranżowane, rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe, pow. 56m2, na Ogrodach, w budynku 4 piętrowym, ulokowane na 3 piętrze. Mieszkanie po generalnym remoncie. W pokojach na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okopowa

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

129 000 zł30 m² 4 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

- ZAPRASZAMY! Umeblowane mieszkanie , idealne na przyjazdy wakacyjne, o bardzo atrakcyjnej lokalizacji - blisko centrum, 350 m od morza. Na ścianach tynk gipsowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

220 000 zł50 m² 4 385,96 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie na osiedlu ekologicznym-domy w konstrukcji drewnianej zlokalizowane w spokojnej dzielnicy Kołobrzegu - Zieleniewie. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zygmuntowska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

900 zł48 m² 18,75 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie- umeblowane 2 pokojowe ,I piętro w 11 piętrowym bloku, wyremontowane w 2009r. Lokalizacja śródmieście ogrzewanie - miejskie balkon - około 5 m2 instalacje domofon, telewizja kablowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

160 000 zł39 m² 4 102,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czarnieckiego

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

240 000 zł53 m² 4 528 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe, zlokalizowane w bloku, na osiedlu Ogrody, około 700 m od morza. Mieszkanie rozkładowe, na dwie strony, o ekspozycji okien północ i południe. Na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wileńska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

195 000 zł40 m² 4 875 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Witam wszystkich na mojej aukcji. Mam do sprzedania bardzo przytulny apartament w Kołobrzegu na Podczelu ( jest to zielona dzielnica Kołobrzegu ). W skład apartamenciku wchodzi salon(pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wylotowa

Zachodnia,Kołobrzeg

370 000 zł44 m² 8 409,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Sprzedam apartament W kołobrzegu. Nowe budownictwo rok budowy 2005. Apartament O wysokim standardzie do zamieszkania lub jako inwestycja pod wynajem. Blisko morza W cichej I ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

180 000 zł34 m² 5 294 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie do remontu i własnej aranżacji.Położenie ciekawe zarówno do zamieszkania,wynajmu i biznesu.Przed domem miejsce parkingowe. e-mail:  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Helsińska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

280 000 zł52 m² 5 384 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Pilnie sprzedam! Mieszkanie 2- pokojowe,rozkładowe, położone na II-gim piętrze w budynku 4- kondygnacyjnym, 2004 rok budowy. Lokalizacja - nowe osiedle mieszkaniowe w niskiej zabudowie ok. 3 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

1 000 zł41 m² 24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2 pokojowe mieszkanie z kuchnią w formie aneksu, nowe wyremontowane, umeblowane, wysoki standard, z przepięknym widokiem na ratusz i starówkę, mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Obrońców Westerplatte

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

400 000 zł40 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Piękny apartament blisko morza promenady park,umeblowany dwie windy 2 piętro środkowe monitoring ochrona 24godz.Bardzo niski czynsz.Dostępne od ręki.Polecam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mazowiecka

Osiedle Bajkowe,Kołobrzeg

110 zł60 m² 1,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kołobrzeg, mieszkanie 2-pokojowe w niepowtarzalnym, przedwojennym budynku "z klimatem", w ładnym, zielonym otoczeniu, nieograniczone tereny spacerowe. Mieszkanie kompletnie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wileńska

Podczele,Kołobrzeg

165 000 zł33 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kołobrzeg,przytulne mieszkanko 2pok.blisko morza (500m),idealne na przyjazdy weekendowe lub do zamieszkania na stałe,niskie opłaty utrzymania,trasa rowerowa,dużo zieleni, polecam, tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

320 000 zł49 m² 6 530 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Słoneczny apartament dwupokojowy(31m kw.) z balkonem-loggią(3m kw.),polożony przy parku ok.80m od morza.z widokiem na port,w pobliżu centrum handlowo-usługowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

1 200 zł44 m² 27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kompleks apartamentowy w prestiżowej części uzdrowiskowej przy parku krajobrazowym im. A. Fredry, niedaleko od morza, strzeżony, windy, siłownie nieodpłatnie, na dachu pięknie zagospodarowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaliska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

1 300 zł38 m² 34,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mam do wynajęcia mieszkanie -dwa pokoje ,kuchnia ,łazienka, umeblowane i w pełni wyposażone, parking obok budynku, do centrum 5min., do morza 20 min., możliwy wynajem krótko lub długoterminowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

1 100 zł46 m² 23,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 46 m2 składające się z: pokój dzienny z balkonem, z aneksem kuchennym,sypialnia, łazienka z prysznicem i wc.Mieszkanie jest umeblowane,szafy typu.