dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Kołobrzeg - Oferty sprzedaży i najmu

207 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

207 ogłoszeń

1 300 000 zł113,60 m² 11 443,66 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Do sprzedania mieszkanie o pow. 113,6 m2 przy ulicy Obrońców Westerplatte 19 w Kołobrzegu. Składa się z 3 pokoi, 2 pomieszczeń gospodarczych, 1 łazienki i aneksu kuchennego.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł74,10 m² 13 481,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż trzypokojowy lokal mieszkalny zaprojektowany w nowoczesnym stylu - elegancki i ponadczasowy na nowej inwestycji mazowiecka park w Kołobrzegu. o powierzchni 74 m2.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł89,07 m² 8 970,47 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Dwupoziomowe mieszkanie (3 pokojowe + garderoba, 2 łazienki, 2 balkony) o pow. 70,29 m2 z widokiem na morze i piękne zachody Kołobrzeg Podczele, ul. Poleska, na osiedlu zamkniętym Feniks do.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł74,72 m² 12 031,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: komfortowe 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w Kołobrzegu wraz z garażem w hali pod budynkiem W cenie, na nowym osiedlu Mazowiecka Park! Te niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie z ogródkiem

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

920 000 zł76,30 m² 12 057,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie na sprzedaż - ul. Kościuszki, kołobrzeg Wyjątkowo rzadko spotykana nieruchomość w sercu nadmorskiej, uzdrowiskowej części Kołobrzegu. Oferujemy na sprzedaż przestronne, trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

1 360 000 zł76,69 m² 17 733,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Duży apartament wypoczynkowy i inwestycyjny przy plaży, z widokiem na morze w kołobrzeskim porcie. Oferujemy Państwu nowoczesny apartament w Kołobrzegu, o powierzchni 69m2, na II.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł49,80 m² 13 634,54 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Kołobrzeg, ul. Portowa, apartament, 3 pokoje, balkon, i piętro, taras widokowy. Tylko u Nas apartament w samym sercu Kołobrzegu! Ofertą sprzedaży jest położony w sercu malowniczego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

890 000 zł84,49 m² 10 533,79 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż wyjątkowe, jednopoziomowe mieszkanie o pow. 84,5 m z oddzielnym garażem i dodatkowo miejscem postojowym zewnętrznym oraz balkonem w Kołobrzegu przy ul. Artyleryjskiej. Te.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł89,40 m² 6 487,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowe mieszkanie, z tak zwaną duszą: 3- pokojowe o pow. 89,4 m2, położone na 2- piętrze w IV kondygnacyjnej odrestaurowanej przedwojennej kamienicy. Atrakcyjna lokalizacja na Wyspie.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł50,04 m² 9 372,50 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie na 9 piętrze 11-piętrowego budynku w samym sercu Kołobrzegu, położonego w odległości jedynie 1,3 km od pięknej, szerokiej piaszczystej plaży, 2 km od molo,.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Szpitalna

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

930 000 zł64,14 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament usytuowany w nowym budynku na Wyspie Solnej. Doskonała lokalizacja, ekspozycje na południe- zachód. Dwa duże balkony, stan deweloperski - możliwość zamówienia wykończenia pod klucz, -.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł73,98 m² 9 056,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie II poziomowe z garażem blisko plaży i Centrum miasta Przestronne słoneczne i jasne mieszkanie 3 pokojowe w ścisłym Centrum przy jednej z głównych ulic miasta - przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 270 000 zł78 m² 16 282,05 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Centrum park | kołobrzeg Penthouse z dużym tarasem dachowym w centrum Kołobrzegu Na sprzedaż przestronny apartament o komfortowym układzie pomieszczeń (2 sypialnie) Najwyższe - 7 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł66,04 m² 8 010,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 66,04 m2, położone w doskonałej lokalizacji - zaledwie 600 metrów od morza oraz blisko centrum miasta. Lokal składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

627 927 zł56,57 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Drugi etap sprzedaży już ruszył! Cena zgodna z ofertą Dewelopera - bez prowizji i bez podatku pcc! To idealne miejsce dla osób, które chcą mieszkać blisko morza, a jednocześnie cenią.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł118 m² 8 050,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż piękne mieszkanie 2 poziomowe o powierzchni 118m2. Nieruchomość przepięknie usytuowana w zaciszu z jednocześnie bliskim dostępem do niezbędnej infrastruktury tj. market,.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł88,96 m² 7 194,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż duże, przestrzenne 4-pokojowe dwupoziomowe mieszkanie na II piętrze 3-piętrowego budynku w Podczelu - w cichej i spokojnej dzielnicy Kołobrzegu, położone jedynie 850 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł69,71 m² 15 062,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Trzypokojowy apartament w Olympic Park Kołobrzeg - 200 metrów od morza Na sprzedaż przestronny, słoneczny apartament z dwiema sypialniami Powierzchnia lokalu to 69,71 m2, na którą składają.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł87,30 m² 8 808,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Jeśli szukasz mieszkania, w którym przestrzeń jest prawdziwa, a nie na papierze to jest ten adres. 87,3 m daje komfort na co dzień: bardzo duże pokoje, wygodny układ i jasne.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł94,30 m² 8 271,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Piękne, ponad 80-metrowe 3-pokojowe mieszkanie w stylowym budynku na kołobrzeskiej 'nowej starówce' Stylowe i wyjątkowo przestrzenne mieszkanie z balkonem w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Maczka

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

899 000 zł54 m² 16 648,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie na nowym osiedlu przy ul. Gen. Stanisława Maczka (2021 r.) - tylko 750m od morza. Osiedle z dużą ilością zieleni dookoła, w pobliżu Park im. Aleksandra.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł72 m² 6 931 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

Mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze pięknej, zadbanej kamienicy położonej przy ul. Zygmuntowskiej w Kołobrzegu. Budynek ocieplony, klatka schodowa po remoncie, - do budynku przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł72 m² 13 611,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż - wyjątkowe mieszkanie w marynistycznym stylu w Kołobrzegu Oferujemy przestronne, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 72 m2, urządzone z dbałością o detale. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł122,59 m² 24 390,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Przedstawiamy wyjątkowy penthouse w obiekcie Westin House Resort Kołobrzeg Luksusowo wyposażony apartament z dwiema sypialniami i dużym tarasem, położony poza centrum - idealny na.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł87,30 m² 43,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia stylowe, przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 87,3 m Kołobrzeg, ul. Zygmuntowska 33. To propozycja dla osób, które cenią klimat, jakość i wygodę codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł69,80 m² 9 957,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Wyjątkowa lokalizacja to duży atut tej nieruchomości. Mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum miasta na Kołobrzeskiej Starówce, z pięknym widokiem na Katedrę. Przedmiotem sprzedaży jest.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł52,71 m² 12 882 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferta na wyłączność Polecamy atrakcyjne trzy pokojowe mieszkanie o pow. 50,79 m2 z dużą loggią, położone na 1 piętrze budynku z 2016r (winda). Nieruchomość zlokalizowana jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

899 999 zł69,01 m² 13 041,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 69 m , zlokalizowane na zamkniętym osiedlu w nowoczesnej części Kołobrzegu, z szybkim dostępem do centrum i morza. Główne atuty.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł80,72 m² 8 659,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Przestronne i nowoczesne mieszkanie zlokalizowane w śródmieściu w odległość ok. 2000 m od morza i ok. 1000 m od ratusza miejskiego. Kameralne i ogrodzone osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł80,90 m² 11 112,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Villa Solny apartament, w którym morze staje się codziennością Miejsce, do którego wraca się myślami Są nieruchomości, które ogląda się oczami. I są takie, które od pierwszej chwili.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł46 m² 9 673,91 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! 3 pokoje w centrum Kołobrzegu - 445 000 zł Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe w bardzo atrakcyjnej cenie - tylko 445 tys. zł. Nieruchomość dostępna wyłącznie dla klienta gotówkowego.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Małopolska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

1 290 000 zł74,72 m² 17 264,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szukasz przestronnego apartamentu w Kołobrzegu, ale przeraża Cię wizja wykańczania wnętrz i wielomiesięcznego czekania? To powszechny dylemat, na który mamy gotową odpowiedź! Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

1 260 000 zł48,48 m² 25 990,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

| nowe 3 pokojowe, przestronne mieszkanie , które daje ogromne możliwości aranżacyjne. Mieszkanie znajduje się w wyjątkowej lokalizacji, gdzie wygodna przestrzeń i duży metraż to prawdziwa.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł63,59 m² 8 649,16 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,59 m2, położone na 6. piętrze w wieżowcu z windą, na cenionym osiedlu Ogrody. To idealna propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł53,60 m² 13 973,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe w wysokim standardzie w Kołobrzegu, ul. Kolumba. Nieruchomość o powierzchni 53,80 m , znajdująca się w nowym budownictwie z 2024 roku, 3.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł55,10 m² 9 437,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 3 pokojowe z garażem w cenie! Kołobrzeg na sprzedaż w centrum miasta mieszkanie 3 pokojowe o pow. 55,10 m2 z balkonem od strony wschodniej, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł60,20 m² 8 803,99 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

W pełni umeblowane mieszkanie 60 m2 - 1400 m od morza Lokalizacja: ok. 1400 m od plaży , Centrum Kołobrzegu Powierzchnia: 60 m2 Układ: salon połączony z kuchnią 2 sypialnie Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł73 m² 10 273,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

| na sprzedaż piękne, rozkładowe mieszkanie położone na I piętrze w rewelacyjnej lokalizacji. Mieszkanie po remoncie, nowa instalacja wodno - kanalizacyjna i gazowa, wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

2 656 000 zł85,88 m² 30 926,87 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

| na sprzedaż apartament na Nadmorskich Tarasach w Kołobrzegu przy ul. Towarowej. Apartament 3 pokojowy. Strefa dzienna z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, łazienka. Jest w pełni wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

1 240 000 zł58,62 m² 21 153,19 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Apartament położony w 5-gwiazdkowym Marine Hotel w Kołobrzegu. Luksusowy, słoneczny , klimatyzowany apartament umeblowany i wyposażony w wysokim standardzie. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł65,87 m² 9 260,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Kołobrzeg centrum miasta przy ul. Budowlanej w pobliży Wieży Ciśnień oferujemy na sprzedaż ładne, słoneczne 3 pok. mieszkanie o pow. 65,87 m2 Mieszkanie usytuowane jest na III piętrze.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij