dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Kołobrzeg - Oferty sprzedaży i najmu

202 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

202 ogłoszenia

980 000 zł72 m² 13 611,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż - wyjątkowe mieszkanie w marynistycznym stylu w Kołobrzegu Oferujemy przestronne, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 72 m2, urządzone z dbałością o detale. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł63,59 m² 8 649,16 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,59 m2, położone na 6. piętrze w wieżowcu z windą, na cenionym osiedlu Ogrody. To idealna propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

1 095 000 zł104,71 m² 10 457,45 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz wyjątkowego miejsca do życia w Kołobrzegu? Umów sie na prezentacje może okazać się, że masz je w zasięgu ręki. To propozycja dla osób ceniących niepowtarzalny styl, przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł74,10 m² 13 481,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż trzypokojowy lokal mieszkalny zaprojektowany w nowoczesnym stylu - elegancki i ponadczasowy na nowej inwestycji mazowiecka park w Kołobrzegu. o powierzchni 74 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

807 840 zł61,20 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kołobrzeg ul. Tarnopolska na sprzedaż na parterze mieszkanie 3 pokojowe o pow. 61,2 m2 z ogródkiem o pow. 45,1 m2. Nowo wybudowane mieszkanie od dewelopera z pozwoleniem na użytkowanie.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł62,67 m² 7 659,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Słoneczne mieszkanie dwupoziomowe o pow. około 63 m2 w bliskiej odległosci od morza (około 500m). Składajace się z : I poziom: - pokój, - kuchni z oknem , - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł43,06 m² 10 798,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Słoneczne 3-pokojowe mieszkanie 500 m od plaży - kołobrzeg/podczele Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo jasne mieszkanie 3-pokojowe położone w jednej z najbardziej zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł74,90 m² 10 413,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Klimatyczne mieszkanie 3-pokojowe w kamienicy na kołobrzeskiej starówce. Usytuowane na 2 piętrze. Składające się z otwartej widnej kuchni, pokoju dziennego, 2 sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

976 954 zł64,62 m² 15 118,45 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wild Pearl - Luksus blisko morza i Mariny w Kołobrzegu Wild Pearl to prawdziwa perła Kołobrzegu zlokalizowana w prestiżowym miejscu, tuż przy Marinie Solnej i kilka minut spacerem od.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł58 m² 8 793,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w świetnej lokalizacji, mieszczące się w Kołobrzegu. Nieruchomość jest po remoncie, w pełni umeblowana, gotowa do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł71,30 m² 9 537,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Kołobrzeg os. Millenium ul. Zapleczna na sprzedaż mieszkanie II poziomowe składające się z 3 pokoi o pow. 71,30 m2 położone na IV piętrze w budynku w niskiej zabudowie bez windy,.

Szczegóły ogłoszenia

2 347 000 zł100,17 m² 23 430,17 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartament w 5***** Hotelu aquarius spa Oaza kolorów i luksusu nad Morzem Bałtyckim Powierzchnia: 100,17 m Piętro: 1 Układ mieszkania: - salon z aneksem kuchennym - 2 sypialnie -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

739 500 zł51 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż luksusowy apartament o powierzchni 51 m2 zlokalizowany nad brzegiem rzeki Parsęty. Ten przestronny, trzypokojowy apartament o wysokim standardzie wykończenia zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 000 zł52 m² 12 115,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

kluczowe atuty inwestycyjne: unikalna lokalizacja w ścisłym centrum róg ul. Łopuskiego i Strzeleckiej Rynek pierwotny ostatnie dostępne mieszkanie w tej inwestycji Stan deweloperski pełna.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł77,78 m² 16 456,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 3 pokojowy Apartament o pow. 77,78 m2, wysoki standard Osiedle Polanki Zamieszkaj tuż przy nadmorskim lesie i plaży w zachodniej części Kołobrzegu, w prestiżowym,.

Szczegóły ogłoszenia

1 198 000 zł90,70 m² 13 208,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Luksusowy apartament dwupoziomowy | Royal Tulip Sand | 90,7 m + taras | topowa lokalizacja blisko morza Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament nr 410, położony na 4. (ostatnim) piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł58 m² 8 948 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w niskim czteropiętrowym bloku - osiedle zamykane bramą na pilota. Lokal przeszedł gruntowny remont według projektu architekta wnętrz - zmieniono układ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

627 927 zł56,57 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Drugi etap sprzedaży już ruszył! Cena zgodna z ofertą Dewelopera - bez prowizji i bez podatku pcc! To idealne miejsce dla osób, które chcą mieszkać blisko morza, a jednocześnie cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

1 360 000 zł76,69 m² 17 733,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Duży apartament wypoczynkowy i inwestycyjny przy plaży, z widokiem na morze w kołobrzeskim porcie. Oferujemy Państwu nowoczesny apartament w Kołobrzegu, o powierzchni 69m2, na II.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł47,20 m² 11 441 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż oferuję przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 47,2 m , położone na 1. piętrze w 4-piętrowym bloku w centrum Kołobrzegu (śródmieście).

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł72 m² 6 931 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

Mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze pięknej, zadbanej kamienicy położonej przy ul. Zygmuntowskiej w Kołobrzegu. Budynek ocieplony, klatka schodowa po remoncie, - do budynku przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł76,27 m² 19 535,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartament o powierzchni 76,27 m , zlokalizowany przy ul. Chopina w jednej z najlepszych lokalizacji Kołobrzegu, zaledwie 200 metrów od plaży. Położony w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł62,13 m² 8 514,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Kołobrzeg doskonała lokalizacja blisko morza, starówki i dworca pkp Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w sercu Kołobrzegu, przy ul. Jagiellońskiej w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł60,38 m² 8 943,36 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 3 pokojowe w Centrum Mieszkanie 3 pokojowe w ścisłym Centrum w sąsiedztwie sklepy, plac zabaw, park, przystanek autobusowy. Idealna lokalizacja w samym sercu miasta - obok.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł65,30 m² 14 548,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Są mieszkania blisko morza. I są takie, w których czujesz je każdego dnia. To 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Arciszewskiego 4a, w zachodniej najbardziej pożądanej części Kołobrzegu, to.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł66,47 m² 9 477,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kołobrzeg ul. Jedności Narodowej na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o pow. 66,47 m2 Mieszkanie położone jest na I piętrze w budynku IV piętrowym bez windy. Budynek został wzniesiony.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł61,04 m² 22 116,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży prestiżowego mieszkania usytuowanego w Kołobrzegu-Podczelu w samym sercu kołobrzeskiego Ekoparku. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł64,10 m² 12 464,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

! nowa cena! Na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 64,10 m , położony w prestiżowej inwestycji "wyspa Solna" z 2018 roku. To jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł65,70 m² 10 639,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Prezentujemy ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania, położonego w malowniczym Kołobrzegu. To przestronne mieszkanie w budynku z 2020 roku, oferuje komfort oraz wygodę, które spełnią.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł52,40 m² 16 793,89 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż przytulny i przestronny apartament o powierzchni 52,4 m2, położony na 1 piętrze z windą. Lokal znajduje się od wewnętrznej, cichej strony inwestycji, co zapewnia spokój.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł52,71 m² 12 882 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferta na wyłączność Polecamy atrakcyjne trzy pokojowe mieszkanie o pow. 50,79 m2 z dużą loggią, położone na 1 piętrze budynku z 2016r (winda). Nieruchomość zlokalizowana jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

1 360 000 zł76,67 m² 17 738 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Luksusowy 3 pokojowy apartament w Porcie o powierzchni całkowitej 76,69 m2 z widokiem na morze, 50m do latarni morskiej Zarabiaj na nieruchomości od dnia zakupu, świetna lokata kapitału pod.

Szczegóły ogłoszenia

979 000 zł50,01 m² 19 576,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na Sprzedaż nowoczesny Apartament w bliskiej odległości do morza (około 500 metrów) na zamkniętym osiedlu, z dostępem do placu zabaw i basenem. Apartament znajduje się na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 197 000 zł70,55 m² 16 966,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Apartament z tarasem dachowym i widokiem na port - Kołobrzeg Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 70,55 m2, położona na ostatnim (czwartym) piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł84,78 m² 15 923,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ekskluzywny, przestronny apartament o powierzchni 84,78 m typu penthouse, położony na trzecim piętrze nowoczesnego budynku z 2024 roku, to idealna propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł71 m² 7 605,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Mieszkanie położone w kameralnym, wolnostojącym, trzyrodzinnym domu. Nasze biuro w Kołobrzegu ul. Łopuskiego 40 A, leszek Dąbrowski tel.   Nieruchomość o opisanej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Budowlana

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

549 000 zł61 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Ogłoszenie prywatne, brak prowizji od kupującego. Oferta dotyczy mieszkania o powierzchni 60,38 ( dodatkowo duża loggia 6 metrów2 ) wraz.

Szczegóły ogłoszenia

717 777 zł61,07 m² 11 753,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przytulne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,26 m2 z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, mieszczące się na Podczelu przy ul. Tarnopolskiej 3C w Kołobrzegu. Mieszkanie od.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

3 900 zł65 m² 59,62 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu ekskluzywne mieszkanie 3 pokojowe, do wynajęcia na Osiedlu Platany, przy ulicy ppor. E. Łopuskiego. Mieszkanie o powierzchni 65,41 m2, położone jest na 8 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Złota

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

520 000 zł63 m² 8 204,48 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie w Kołobrzegu ul. Złota 11a. Mieszkanie na 4 piętrze. Pokój średni połączony z kuchnią "pokój z aneksem kuchennym". Ekspozycja wschód- zachód. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Helsińska

Lęborskie,Kołobrzeg

2 500 zł68 m² 36,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz komfortowego mieszkania na wynajem gotowego do zamieszkania od zaraz? Ta oferta łączy funkcjonalny układ, dużą przestrzeń i wygodną lokalizację. Kołobrzeg, ul. Helsińska Powierzchnia:.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij