dowolna

Mieszkania nad morzem Kołobrzeg - Lista ogłoszeń

516 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

516 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Unii Lubelskiej

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

460 000 zł50 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia! Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 50 m , usytuowane na pierwszym piętrze w kamienicy. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tarnopolska

Podczele,Kołobrzeg

1 450 000 zł61 m² 23 688,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży luksusowego, 3-pokojowego apartamentu o powierzchni 61,50 m , położonego w prestiżowej lokalizacji w ekoparku na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rybacka

Zachodnia,Kołobrzeg

550 000 zł37 m² 14 832,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowy, w pełni wyposażony apartament 2-pokojowy z bardzo dużym balkonem, położony na 3 piętrze w budynku z windą. Nieruchomość znajduje się w zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Armii Krajowej

Śródmieście,Kołobrzeg

825 000 zł40 m² 20 676,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Sprzedaż bez prowizji! Na sprzedaż: mieszkanie 2 pokojowe na III piętrze z windą w sercu Kołobrzegu w pięknej części współczesnej zabudowy z panoramiczną windą.W tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wschodnia

Uzdrowiska,Kołobrzeg

450 000 zł27 m² 16 648,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

[rezerwacja] Apartament condo w hotelu Seaside Park Kołobrzeg gotowa inwestycja - 50 metrów do plaży Przedstawiamy apartament w jednej z najlepszych lokalizacji nad Bałtykiem To gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Podczele,Kołobrzeg

495 000 zł73 m² 6 764,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Oferuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie W spokojnej dzielnicy kołobrzegu blisko morza! Główne atuty nieruchomości: cicha I spokojna lokalizacja dwustronne mieszkanie do plaży zaledwie ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Portowa

Solne Zdroje,Kołobrzeg

699 000 zł46 m² 15 156,10 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Apartament 400 m od plaży - idealny na inwestycję lub zamieszkanie! Na sprzedaż komfortowy, dwupokojowy apartament położony na 4 piętrze nowoczesnego, 7-kondygnacyjnego budynku przy ul. Portowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Artyleryjska

Zamoście,Kołobrzeg

388 157 zł40 m² 9 708,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Promocja! Mieszkanie B37 tańsze aż o 8% Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji i ukrytych kosztów. Bez podatku pcc Ukończona inwestycja - mieszkania gotowe do odbioru! Zapytaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

499 000 zł29 m² 17 380,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż apartament znajdujący się w kompleksie hotelowym w nadmorskim mieście Kołobrzeg. Kompleks hotelowy z recepcją, powstał w 1976 roku i funkcjonuje do dziś jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Narutowicza

Starówka,Kołobrzeg

649 000 zł67 m² 9 741,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Szukasz mieszkania z niepowtarzalnym klimatem, pięknym widokiem z balkonu i dostępem do wielu udogodnień w mieście? Koniecznie sprawdź te propozycje! Główne atuty nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rybacka

Zachodnia,Kołobrzeg

549 000 zł35 m² 15 890 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 200 m od morza - Osiedle Bursztynowe, kołobrzeg Na sprzedaż przepiękne, w pełni wyposażone mieszkanie położone na nowoczesnym Osiedlu Bursztynowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łopuskiego

Zamoście,Kołobrzeg

519 000 zł65 m² 8 034,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie na 1 piętrze czteropiętrowego budynku w centrum Kołobrzegu położone 2,2 km od morza! Ten lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 64,60 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wylotowa

Zachodnia,Kołobrzeg

475 000 zł38 m² 12 602,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Są mieszkania, które znikają jako pierwsze. Parter z prywatnym ogródkiem to zawsze najbardziej poszukiwany wariant i właśnie to jest ostatnie takie mieszkanie dostępne w inwestycji West.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Solne Zdroje,Kołobrzeg

450 000 zł58 m² 7 815,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie na drugim piętrze blisko blisko kołobrzeskiej starówki, 3 minuty od dworca pkp. Główne atuty nieruchomości:przestronne oraz jasne pomieszczeniabliskość dworca pkp oraz duża ilość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Solne Zdroje,Kołobrzeg

420 000 zł46 m² 9 160,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferuję na sprzedaż 2 pokoje mieszkanie z widokiem na rzekę, tylko 700m morza! Główne atuty nieruchomości: -doskonała lokalizacja - 700 M od morza -cicha I spokojna okolica ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Artyleryjska

Zamoście,Kołobrzeg

599 000 zł39 m² 15 261,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkanie | Nova Baltica Kołobrzeg Zakup bez prowizji dla kupującego! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,25 m , położone na II piętrze budynku B w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Kołobrzeg

595 000 zł60 m² 9 850,99 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie, położone w ścisłym Centrum Kołobrzegu. Nieruchomość znajduje się na V piętrze wysokiego budynku, z widokiem na zabytkową Wieżę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Muszelkowa

Zachodnia,Kołobrzeg

950 000 zł55 m² 17 272,70 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament Polanki Park Twój nadmorski azyl w Kołobrzegu Blisko morza | Nowoczesny kompleks z basenem | Idealny dla rodziny lub pod inwestycję Miejsce, w którym morze spotyka się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Witosa

Radzikowo,Kołobrzeg

699 000 zł58 m² 11 993,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

3-pokojowe mieszkanie o pow. 58,28 m2 na 2 piętrze w trzypiętrowym budynku z windą i miejscem postojowym w hali garażowej w cenie! Oferuję na sprzedaż mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Podczele,Kołobrzeg

537 000 zł29 m² 18 815,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

- - - podana cena jest ceną netto, przy zakupie należy doliczyć 23% vat, który bez problemu każda osoba fizyczna może dostać zwrot i My w tym pomagamy! - - - nie płacisz podatku pcc!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Reymonta

Solne Zdroje,Kołobrzeg

740 000 zł32 m² 22 952,80 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Absolutnie wyjątkowa lokalizacja Bezpośrednio przy deptaku, bałtyckiej plaży i Parku im. Stefana Żeromskiego. Ul. Reymonta 3b. Opcja dokupienia zamykanego garażu (odrębna księga wieczysta).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grochowska

Lęborskie,Kołobrzeg

370 000 zł38 m² 9 762,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 37,90 m , położone przy ul. Grochowskiej, w bliskim Centrum Kołobrzegu. Lokal znajduje się na III piętrze budynku mieszkalnego z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zamoście,Kołobrzeg

377 285 zł39 m² 9 731,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Promocja! Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji i ukrytych kosztów. Ukończona inwestycja - mieszkania gotowe do odbioru! Zapytaj o dostępne mieszkania! Przedmiotem oferty jest 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kołobrzeg

Śródmieście,Kołobrzeg

340 000 zł38 m² 8 900,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż tanie mieszkanie w doskonałej lokalizacji! Główne atuty nieruchomości: słoneczne mieszkanie z widokiem na park doskonale skomunikowana część miastaduży ustawny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Artyleryjska

Zamoście,Kołobrzeg

373 622 zł39 m² 9 594,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Giełdowa

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

349 000 zł35 m² 9 914,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko U nas! Do sprzedaży przytulne mieszkanie położone w Kołobrzegu, przy ulicy Giełdowej. Ta nieruchomość to idealna propozycja dla osób szukających komfortowego lokum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament

Lęborskie,Kołobrzeg

589 000 zł29 m² 20 116,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Apartament z balkonem i bocznym widokiem na morze Diune Hotel & Resort, kołobrzeg W pierwszej linii brzegowej, tam gdzie morze spotyka się z horyzontem Na sprzedaż oferuję elegancki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Jedności Narodowej

Zachodnia,Kołobrzeg

2 200 zł27 m² 80,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bez wyprowadzki na sezon! Adres: ul. Jedności Narodowej 83a / 27,45 m Szukasz miejsca idealnego dla pary lub dwóch osób? To mieszkanie spełni Twoje oczekiwania! Po remoncie, z wysokimi sufitami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Podczele,Kołobrzeg

340 000 zł48 m² 7 062,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż apartament - studio - położony w parku nadmorskim z bardzo urokliwą ścieżką prowadzącą na plażę (500 m). Idealne miejsce dla kogoś, kto chce spędzać czas z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Złota

Lęborskie,Kołobrzeg

339 000 zł46 m² 7 323,40 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w centrum Kołobrzegu widok na panoramę miasta! Oferujemy na sprzedaż słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na 9. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ogrody,Kołobrzeg

580 000 zł62 m² 9 354,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Nowa cena! Trzypokojowe Mieszkanie w Kołobrzegu - Idealne dla Rodziny lub jako Inwestycja! Marzysz o mieszkaniu nad morzem? Ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Klonowa

Zachodnia,Kołobrzeg

699 000 zł47 m² 14 818,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Kołobrzeg 300 m od plaży. Gotowe do wynajmu. Dochód od pierwszego dnia! Zainwestuj w prestiżowy apartament na osiedlu Polanki jednym z najbardziej pożądanych miejsc nad morzem! Dlaczego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Kołobrzeg

Śródmieście,Kołobrzeg

1 049 000 zł144 m² 7 284,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie z meblami, idealne dla rodziny, jak i pod wynajem dla turystów! Jedynie 1,5 km do morza! Wyjątkowe, stylowe mieszkanie w samym sercu kołobrzeskiego zabytkowego Starego Miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budowlana

Śródmieście,Kołobrzeg

469 000 zł50 m² 9 372,50 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu 2-pokojowego mieszkania na 10 piętrze 11-piętrowego budynku w samym sercu Kołobrzegu, położonego w odległości jedynie 1,3 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bałtycka

Zachodnia,Kołobrzeg

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjny , nowy w wysokim standardzie 2 pokojowy apartament. Lokalizacja - Kołobrzeg ul Bałtycka 22. Apartament umeblowany. Aneks kuchenny wyposażony w zabudowane sprzęty takie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Poleska

Podczele,Kołobrzeg

849 000 zł81 m² 10 432,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Rezerwacja Dwupoziomowe mieszkanie o pow. 81,38 m2 blisko morza Kołobrzeg Podczele, ul. Poleska, na osiedlu zamkniętym Feniks. Wyobraź sobie poranek, gdy budzi Cię śpiew ptaków, a w oddali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Armii Wojska Polskiego

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

660 000 zł52 m² 12 756,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie/apartament w centrum Kołobrzegu o powierzchni 51,74 m2 z balkonem, na 3 pietrze w 5 piętrowym budynku z windą z 2013 r. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Śródmieście,Kołobrzeg

718 000 zł70 m² 10 257,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Wyjątkowa oferta sprzedaży apartament 800 m od plaży Jeśli marzą Państwo o połączeniu nadmorskiego stylu życia, luksusu i nowoczesnej wygody, ten apartament jest odpowiedzią na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Aleksandra Fredry

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

570 000 zł35 m² 16 216,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Szukasz miejsca, które przyciąga od pierwszego spojrzenia i sprawia, że chcesz tu zostać? Chcesz cieszyć się prawdziwą ciszą, a przy tym mieć morze w zasięgu krótkiego spaceru?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Reymonta

Solne Zdroje,Kołobrzeg

740 000 zł32 m² 22 952,80 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kołobrzeg

Lęborskie,Kołobrzeg

420 000 zł46 m² 9 090,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: przestronne, ciche, trzypokojowe mieszkanie w centrum Kołobrzegu Oferujemy Państwu funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 46,2 m, położone na 2. piętrze.