dowolna

Domy z tarasem Kołobrzeg - Lista ogłoszeń najmu i sprzedaży

60 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

60 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 390 000 zł250 m² 5 560 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:300 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-piętrowego domu w zabudowie szeregowej zlokalizowanego w cichej i spokojnej dzielnicy Kołobrzegu. To idealna propozycja dla dużej.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł282 m² 7 978,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:514 m²

+uwaga uwaga+ Tylko w weekend majowy promocyjna cena - ponad 150 000 zł oszczędności! Kto pierwszy ten lepszy - oferta specjalna ważna tylko do północy 3 maja (niedziela) Luksusowy dom 282.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł440 m² 4 204,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 240 m²

Szukasz komfortowego domu nad morzem z nieograniczonymi możliwościami? Oferowana nieruchomość spełni twoje oczekiwania. To najlepsza lokalizacja w Kołobrzegu. Do sprzedania jest komfortowy,.

Szczegóły ogłoszenia

931 456 zł145,54 m² 6 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:422 m²

Dom bliźniaczy 123 m + garaż + ogród | Grzybowo blisko morza Cena zgodna z ofertą Inwestora - bez prowizji od kupującego Biuro rs Real Estate Szczecin prezentuje nowoczesny dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

879 000 zł109,80 m² 8 005,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:372 m²

Na sprzedaż nowy dom w stanie deweloperskim, skrajny szereg - Kołobrzegu ul. Merkurego! Dom z własnym ogródkiem, miejscem grillowym i ogrzewaniem podłogowym w całym domu! Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

1 398 000 zł250 m² 5 592 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na sprzedaż samowystarczalny, ekonomiczny dom, z możliwością bezkosztowego utrzymania, oraz funkcjonowania niezależnie od warunków kryzysowych. W dzisiejszych czasach niezależność to.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

6 999 000 zł1 490 m² 4 697,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:50

 

Powierzchnia działki:3 495 m²

Dom Weselny Dom Weselny to wyjątkowe miejsce na zorganizowanie wesela oraz wszelkich imprez okolicznościowych, położony w Grzybowie 500 metrów od Morza Bałtyckiego, otoczony pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł328,70 m² 8 062,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:736 m²

Oferujemy na sprzedaż prestiżowy budynek mieszkalny jednorodzinny dwulokalowy - Nowoczesna Architektura w bardzo dobrej lokalizacji. 1000 m od morza 1000 m od centrum miasta Starannie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 149 000 zł111,50 m² 10 304,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:186 m²

Wysoki standard - Ogród - 2 miejsca postojowe - Gotowy do zamieszkania Na sprzedaż nowy dom jednorodzinny w zabudowie dwulokalowej, wykończony w wysokim standardzie pod klucz, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł125 m² 7 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zamiast apartamentu możesz mieć dom energooszczędny wolnostojący O pow. ok. 125m 2 Z garażem z opcją pompy ciepła i paneli fotowoltaicznych! tylko 8min od centrum kołobrzegu na.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł130 m² 10 384,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:208 m²

Oferujemy na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 130 m2 z tarasem i ogrodem - działka 208 m2. Wykończony i wyposażony, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł200 m² 6 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:741 m²

Dzielnica Radzikowo to typowe osiedle domów jednorodzinnych z doskonałą infrastrukturą, bardzo dobrym połączeniem z centrum miasta, zapewniający ciszę i spokój. Piękna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 000 zł108,71 m² 8 085,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:265 m²

Prezentujemy Państwu dom szeregowy na osiedlu 129 domów nad morzem w zabudowie szeregowej, położone w spokojnej dzielnicy Kołobrzegu. Odległość od morza wynosi jedynie 2,5 km w linii.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 080 000 zł145,37 m² 7 429,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Kołobrzeg, dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, 145,37m2 , 5 pokoi, 2 miejsca postojowe w garażu podziemnym, ogródek. Kupujący nie płaci prowizji, pośrednik wynagradzany jest przez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 250 000 zł100,79 m² 12 402 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:208 m²

Słoneczne Wzgórze to nowoczesne osiedle 129 domów w zabudowie szeregowej, położone w spokojnej dzielnicy Kołobrzegu w odległość ok 2,5 km w linii prostej od morza. Świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

931 456 zł145,54 m² 6 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:619 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł145,62 m² 11 667,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Komfortowy dom dla rodziny, wysoki standard, pełne wyposażenie, gotowy do zamieszkania! Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny, położony w spokojnej i kameralnej okolicy, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł380 m² 3 684 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:453 m²

Stylowy i przestronny dom położony w Zachodniej części Kołobrzegu o doskonałej lokalizacji w cichej i spokojnej okolicy 1500m od plaży i centrum Dom dwukondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł125 m² 8 792 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Dom w zabudowie szeregowej w cenie 1.099.000 zł BIURO SPRZEDAŻY DEVELOPERA - Freedom Nieruchomości Oddział Kołobrzeg ul. Łopuskiego 40a, leszek Dąbrowski tel.   Wskazana.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Zamoście,Kołobrzeg

1 220 000 zł364 m² 3 351,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:942 m²

Dom jednorodzinny z pokojami na wynajem Nieruchomość zlokalizowana jest w centrum Kołobrzegu przy ulicy Słonecznej, odległości do morza (ok. 2.500m), do centrum 1.500m, w okolicy sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł240 m² 6 208,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:350 m²

Prezentujemy ładny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej położony w Kołobrzegu, który doskonale nadaj się pod inwestycję/pensjonat lub do zamieszkania dla jednej, dwóch lub nawet trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

948 620 zł127,72 m² 7 469 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:456 m²

Oferujemy atrakcyjny dom o prostej, nowoczesnej bryle o powierzchni 127 m2 ,w stanie deweloperskim. Budynek ma dwie kondygnacje .Na parterze znajduje się przestronny salon z jadalnią ,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

1 200 000 zł218 m² 5 504,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 044 m²

Na sprzedaż piękny dom wolnostojący położony na działce o powierzchni 1044m2 Nieruchomość położona w wyjątkowej i spokojnej okolicy, pięknie zagospodarowana w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 430 000 zł145 m² 9 862 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:430 m²

Kołobrzeg oferujemy na sprzedaż ciepły i bardzo oszczędny - nowy, gotowy dom w zabudowie bliźniaczej z 2023 roku. Zaletą domu jest to ze jest on energooszczędny tak jak dom pasywny. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł140,21 m² 8 201,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Oferujemy na sprzedaż nowoczesny dom w kołobrzegu - budynek mieszkalny murowany w zabudowie bliźniaczej - nowoczesna technologia - stan deweloperski projekt "dom w Klematisach 33".

Szczegóły ogłoszenia

2 099 000 zł250 m² 8 396 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 503 m²

Oferuję na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny w Kołobrzegu ul. Szczecińska (zieleniewo) główne atuty nieruchomości: - dom O powierzchni 250 m na dużej działce 1503 m - wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

809 000 zł117,54 m² 6 882,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:251 m²

Domy o funkcjonalnym układzie w zabudowie szeregowej w spokojnej dzielnicy Kołobrzegu! Oferujemy domy szeregowe w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 100 mkw. Ta oferta stwarza.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł70 m² 3 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:150 m²

Nowoczesny domek całoroczny w Kołobrzegu Twoja prywatna oaza nad Parsętą Szukasz miejsca, w którym możesz odpocząć od codzienności, pracować zdalnie lub spędzać czas z bliskimi nad.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł219 m² 5 022,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:225 m²

Na sprzedaż piękny,trzykondygnacyjny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 219 m2. Wnętrze obejmuje: 6 niezależnych pokoi do własnej aranżacji, kuchnię połączoną z salonem.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł250 m² 4 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 804 m²

Firma , własna działalność i dom mieszkalny w jednym miejscu! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż dom jednorodzinny wolno stojący wraz z murowaną halą z przeznaczeniem na.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł150 m² 7 866,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Przedmiotem oferty jest piękny dom z widokiem na las i łąki, blisko morza. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości są wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 999 zł290 m² 5 517 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:396 m²

Pensjonat O powierzchni 222 m, 350 M od plaży W kołobrzegu! Oferujemy na sprzedaż nieruchomość znajdującą się w zachodniej części Kołobrzegu, w niedalekim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 450 000 zł206 m² 6 747,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 146,0 m2 usytuowany na działce 1000 m2. Domy stanowią część inwestycji Osiedla. Termin zakończenia budowy: jesień 2024.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

939 000 zł114,15 m² 8 226,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:229 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł145,62 m² 11 667,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł143,12 m² 11 172,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom 143 m - Działka 350 m - System Hybrydowy Premium / Standard "move-in Ready" Szukasz niezależności, której nie da Ci apartament w centrum, ale nie chcesz rezygnować z bliskości.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł280 m² 6 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:446 m²

Poszukujesz miejsca, w którym możesz jednocześnie mieszkać i zarabiać?. chcesz mieszkać w pięknej okolicy z bliskim dostępem do morza? Oferta sprzedaży dotyczy budynku.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł500 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:530 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży całorocznego obiektu typu pensjonat położonego w zachodniej części uzdrowiska Kołobrzeg, na skraju nadmorskiego parku, w samym sercu cichej.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł218 m² 5 871,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 044 m²

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł390 m² 7 435,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Polecamy Państwu pięknie usytuowaną nieruchomość znajdującą się na obrzeżach Stramnicy- w odległości 4 km od morza. Powierzchnia domu to 390 metrów kwadratowych, usadowiona na działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 647 866 zł163,66 m² 10 068,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:123 m²

Przedstawiamy Państwu nowo powstające osiedle luksusowych domów jednorodzinnych w Kołobrzegu przy ul. Kolumba, realizowanych przez doświadczonego dewelopera Saltic. Projekt obejmuje 8 budynków (16.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij