dowolna

Mieszkania nad morzem Kołobrzeg - Lista ogłoszeń

521 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

521 ogłoszeń

Rynek pierwotny

692 760 zł40,23 m² 17 219,99 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wild Pearl Twój luksus przy samej Marinie Wyobraź sobie poranek nad morzem. Kilka kroków od portu, kilka minut od plaży, w sercu prestiżowego Kołobrzegu. To miejsce, którego nie da się powielić.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł94 m² 8 085,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Prezentujemy Państwu przestronne, słoneczne i bardzo ciepłe mieszkanie, mieszczące się w centrum Kołobrzegu. Nieruchomość jest wyjątkowa, jej przestrzeń sprawia, że daje nam poczucie.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł120 m² 6 667 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Klimatyczne cztery pokoje nad morzem. Stylowe mieszkanie w kamienicy. Jeżeli kochasz przestrzeń, a w dodatku cenisz sobie ciszę i spokój oraz bliski kontakt z naturą - ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł52,10 m² 11 228,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie na drugim piętrze na zamkniętym osiedlu z ochroną w Kołobrzegu! To ciekawe mieszkanie własnościowe o powierzchni 52,10 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

600 000 zł50,94 m² 11 778,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Nowa niższa cena Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane w jednej z najlepszych części Kołobrzegu przy porcie pasażerskim, zaledwie 150 metrów od plaży z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł81,61 m² 9 190,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie 4-pokojowe w Kołobrzegu Podczele Główne atuty nieruchomości: - duża powierzchnia 81,61 m - 4 ustawne pokoje funkcjonalny układ pomieszczeń - jasny.

Szczegóły ogłoszenia

974 797 zł37,32 m² 26 119,96 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny apartament z ogródkiem 200 m od plaży | bez prowizji dla kupującego Inwestycja z 2023 r. | parter | prywatny ogródek Na sprzedaż elegancki, w pełni wyposażony apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

976 954 zł64,62 m² 15 118,45 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wild Pearl - Luksus blisko morza i Mariny w Kołobrzegu Wild Pearl to prawdziwa perła Kołobrzegu zlokalizowana w prestiżowym miejscu, tuż przy Marinie Solnej i kilka minut spacerem od.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł38,80 m² 13 144,33 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferujemy Państwu apartament w Aparthotelu Polonia-Etna, znajdującym się zaledwie 500m od morza, tuż przy Parku Teatralnym oraz Bindażu Grabowym w najlepszej dzielnicy Kołobrzegu! Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł48 m² 11 020,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Luksusowy apartament nad morzem | Hotel & Spa | Kołobrzeg Wyobraź sobie poranki z morskim powietrzem i spokojem, który daje tylko bliskość natury Ten apartament to nie tylko nieruchomość to.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł30,29 m² 32 981,18 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Zachodni apartament z widokiem na morze w Kołobrzegu Wyjątkowy apartament w jednej z najlepszych kołobrzeskich lokalizacji - Seaside Park, zaledwie 50 metrów od plaży. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

408 000 zł53,11 m² 7 682,17 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Nowa niższa cena: przestronne mieszkanie 700m od plaży zlokalizowane na Osiedlu Ogrody w Kołobrzegu. Usytuowane na parterze, posiadające dwa indywidualne wejścia. Składające się z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł35,20 m² 16 448,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż atrakcyjny lokal mieszkalny w kompleksie ' Kapitański Mostek' przy ul. Bałtyckiej, o pow. 35,20 m2 na 2 piętrze z balkonem oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł43,40 m² 13 709,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferuję na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w nowym budynku z 2024 roku przy ulicy Artyleryjskiej w Kołobrzegu. Główne atuty nieruchomości nowe budownictwo 2024 rok duży balkon ponad 12.

Szczegóły ogłoszenia

718 000 zł48,20 m² 14 896,27 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Dochodowy apartament 2-pokojowy w kompleksie apartamentowym Olympic Park, 150 metrów od plaży. Apartament mieści się na 1 piętrze (ekspozycja okien: południe). W skład apartamentu wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł40 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Przedstawiamy Państwu nowoczesny apartament o powierzchni 40m2 na zamkniętym osiedlu perłowa przystań, przy ulicy Sienkiewicza. Mieszkanie znajduje się na parterze, składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

845 000 zł78,40 m² 10 778,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta sprzedaży słonecznego mieszkania w Kołobrzegu na strzeżonym i bezpiecznym osiedlu. Mieszkanie jest sprzedawane bez większości mebli. Lokalizacja: prestiżowe osiedle "mazowiecka Park".

Szczegóły ogłoszenia

1 529 000 zł98,64 m² 15 500,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Polanki kołobrzeg | 4 pokojowy apartament | duży narożny balkon Idealny dla rodzin, inwestorów oraz osób szukających spokojnego wypoczynku nad morzem. Przestronny, narożny apartament o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł52,40 m² 16 793,89 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż przytulny i przestronny apartament o powierzchni 52,4 m2, położony na 1 piętrze z windą. Lokal znajduje się od wewnętrznej, cichej strony inwestycji, co zapewnia spokój.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł28,80 m² 10 381,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Oferuje na sprzedaż kawalerkę z osobna kuchnią w centrum miasta przy ul. Unii Lubelskiej Główne atuty nieruchomości: świetna lokalizacja - 5 minut od starówki do plaży zaledwie 1000.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 136 zł38,40 m² 14 040 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł81 m² 8 209,88 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż - przytulne i przestronne mieszkanie blisko morza | Podczele Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 81 m2, położone w Kołobrzegu - dzielnica Podczele, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł25,16 m² 20 469 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Tylko w Nest Brokers Estate Agency Do sprzedania apartament o powierzchni 25,16 m2 zlokalizowany w uzdrowiskowej części Kołobrzegu 5 minut spacerem od plaży. Lokal w pełni umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł38,82 m² 18 006,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie przy ul. Kasprowicza w Kołobrzegu! Główne atuty nieruchomości: - świetna lokalizacja - 5 minut spacerem od morza - do plaży zaledwie 400 M - duży.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł118 m² 8 050,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż piękne mieszkanie 2 poziomowe o powierzchni 118m2. Nieruchomość przepięknie usytuowana w zaciszu z jednocześnie bliskim dostępem do niezbędnej infrastruktury tj. market,.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł39,90 m² 13 283,21 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Komfortowy, 2 pokojowy apartament, zlokalizowany w cichej i spokojnej dzielnicy uzdrowiskowej Kołobrzegu, do centrum ok. 1000 metrów. W najbliższym sąsiedztwie park nadmorski, liczne.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł38,57 m² 17 760 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Luksusowy apartament 2 pokojowy 38,57 m2 nad morzem W strefie uzdrowiskowej! Oferujemy na sprzedaż apartament, którego atutem poza wysokim standardem wykończenia, jest bardzo dobra lokalizacja. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

2 347 000 zł100,17 m² 23 430,17 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartament w 5***** Hotelu aquarius spa Oaza kolorów i luksusu nad Morzem Bałtyckim Powierzchnia: 100,17 m Piętro: 1 Układ mieszkania: - salon z aneksem kuchennym - 2 sypialnie -.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł75,40 m² 15 251,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż piękny i nowoczesny 3-pokojowy apartament w Kołobrzegu w budynku z 2017 roku w kompleksie apartamentowców na prestiżowym Osiedlu Polanki Park, położony jedynie 300.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kupiecka

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

630 000 zł52,41 m² 12 020,61 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 52,41 m2, z dużym balkonem położone na VI piętrze w budynku z windą z 2001 r Mieszkanie bardzo jasne doświetlone z dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł38,56 m² 14 496,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż elegancki apartament 2-pokojowy przy ul. Bałtyckiej 4 w Kołobrzegu! Ten nowoczesny i stylowy lokal to idealna propozycja dla poszukujących komfortowego miejsca nad morzem lub pewnej.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł30,77 m² 14 625 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Kołobrzeg strefa uzdrowiskowa na sprzedaż 1 pokojowy klimatyzowany apartament o pow. 30,77 m2 położony w Hotelu Diva Spa - ok. 200 m od morza. Apartament zarządzany jest przez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

412 206 zł39,27 m² 10 496,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji i ukrytych kosztów. Ukończona inwestycja - mieszkania gotowe do odbioru! Zapytaj o dostępne mieszkania! Przedmiotem oferty jest 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł51,79 m² 14 481,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży eleganckiego apartamentu położonego w Kołobrzegu przy ul. Kolumba. To miejsce, które łączy komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł52,36 m² 8 307,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Kołobrzegu na osiedlu Ogrody Główne atuty nieruchomości: cicha I spokojna lokalizacja słoneczne mieszkanie częściowo wyposażone loggia Z ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł35,70 m² 12 605,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokojowe mieszkanie nad morzem, podczele Kołobrzeg. Blisko 36 metrowe mieszkanie nad morzem: salon z aneksem kuchennym, sypialnia, i piętro i balkon. Mieszkanie ciepłe i słoneczne -.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł26,81 m² 14 919,81 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Apartament jednopokojowy położony zaledwie 200 m od morza w czterogwiazdkowym obiekcie diva, w nadmorskiej miejscowości Kołobrzeg! Praktycznie urządzony - wszystko wliczone w cenę.