dowolna

Mieszkania przy lesie Kołobrzeg - Anonse sprzedaży i wynajmu

109 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

109 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

885 800 zł84 m² 10 545,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie na Osiedlu Bałtyk - 4 pokoje na 3 piętrze. Salon z aneksem kuchennym i jadalnią, 3 sypialnie, hol, łazienka (wc, prysznic, wanna),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drzymały

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

420 000 zł36 m² 11 797,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż! Mieszkanie 2 pok. 400 metrów od plaży z widokiem na katedrę! Idealne dla rodziny, pary lub singla. Szukasz wygodnego i funkcjonalnego mieszkania w Kołobrzegu? Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grodzieńska

Podczele,Kołobrzeg

495 000 zł67 m² 7 366,07 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ostatni moment na skorzystanie Z kredytu 2%! Przedstawiamy Państwu ustawne 4 pokojowe mieszkanie z trzema sypialniami, zlokalizowane w spokojnej i cichej dzielnicy Podczele. Widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grochowska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

305 000 zł35 m² 8 714,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

*** Okazja*** Sprzedam w bardzo dobrej cenie 2 pokojowe mieszkanie, parter, ulica Grochowska, ogrzewanie i woda ciepła z sieci miejskiej. Mieszkanie wymaga remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szpitalna

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

1 260 000 zł86 m² 14 707,60 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie + przestronna loggia o powierzchni 18m2 z widokiem na zieleń i rzekę Polecamy Państwu eleganckie, przestronne, słoneczne 4 -pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zygmuntowska

Wyspa Solna,Kołobrzeg

485 000 zł68 m² 7 175,62 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Oferujemy 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Zygmuntowskiej 15b. Lokal mieści się na 10 piętrze w 11 piętrowym bloku. Nieruchomość idealna dla rodziny lub pod wynajem. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem Kołobrzeg

Podczele,Kołobrzeg

270 000 zł25 m² 10 688,80 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka blisko plaży | kołobrzeg | podczele zainwestuj jeszcze przed nowym rokiem 270 000pln Przedstawiamy Państwu kawalerkę o powierzchni użytkowej 25,26 m2, usytuowaną w pięknej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grochowska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

387 000 zł57 m² 6 789,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Oferujemy 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Grochowskiej 4h. Lokal mieści się na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku. Nieruchomość idealna dla rodziny lub pod wynajem. Mieszkanie jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czarnieckiego

Ogrody,Kołobrzeg

499 000 zł65 m² 7 688,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam ładne, jasne mieszkanie (ekspozycja południowa) w Kołobrzegu na osiedlu Ogrody (osiedle dobrze zagospodarowane o bogatej infrastrukturze - szkoła, przedszkole, plac zabaw, liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kołobrzeg

Ogrody,Kołobrzeg

560 000 zł62 m² 8 975 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wyjątkowa lokalizacja: mieszkanie znajduje się zaledwie 15 minut spacerem od morza, co czyni je idealnym miejscem dla miłośników plażowania i relaksu nad brzegiem Bałtyku. Ponadto, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Zachodnia,Kołobrzeg

635 000 zł37 m² 17 115,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Do sprzedaży polecamy nowoczesny apartament w atrakcyjnej lokalizacji blisko dzielnicy nadmorskiej - 2 pokoje, duży balkon, miejsce postojowe w hali garażowej. Mieszkanie mieści się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

980 000 zł45 m² 21 777,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Niepowtarzalna nieruchomość nad morzem w Kołobrzegu, zlokalizowana przy samej Latarni Morskiej - w odległości jedynie 200 m. Zaprojektowany i wyposażony z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Okopowa

Śródmieście,Kołobrzeg

265 000 zł15 m² 17 666,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Uwaga! Oferta którą przeglądasz została przeniesiona do archiwum i nie jest już dostępna. Okazja-nowa wyposażona kawalerka 5 min do morza Kołobrzeg 259 000 zł symbol: 121/bpw/ms galeria zdjęć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaliska

Lęborskie,Kołobrzeg

360 000 zł45 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Jasne, ciepłe i zadbane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m.kw. zlokalizowane na 3 piętrze w bloku w centrum miasta, na osiedlu "lęborskim" w pobliżu Parku Henryka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Podczele,Kołobrzeg

555 000 zł67 m² 8 258,93 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Przedstawiamy Państwu ustawne 4 pokojowe mieszkanie z trzema sypialniami, zlokalizowane w spokojnej i cichej dzielnicy Podczele. Widok z okien rozpościera się na wewnętrzny dzieciniec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Zachodnia

Zachodnia,Kołobrzeg

810 000 zł65 m² 12 461,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Polecamy Państwu w pełni wyposażony, klimatyzowany apartament w pierwszej linii brzegowej znajdujący się na nowo wybudowanym kameralnym osiedlu- posesja Kapitańska w Grzybowie. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rodziewiczówny

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

2 471 685 zł40 m² 61 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mamy zaszczyt przedstawić unikatową ofertę w skali naszego kraju. Apartament znajduje się w najlepiej zlokalizowanym budynku nad polskim morzem. Jak wiadomo, jeśli chodzi o nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rybacka

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

545 000 zł37 m² 14 690 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Rodziewiczówny

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

3 369 708 zł46 m² 73 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Kościuszki

Solne Zdroje,Kołobrzeg

335 000 zł27 m² 12 518,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Apartament w 4* Hotelu diva spa! Lokal składa się z przestronnego pokoju gdzie znajduje się eleganckie podwójne łóżko. Dodatkowo posiada rozkładana jednoosobowa amerykankę. Znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Klonowa

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

499 000 zł34 m² 14 676,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Sprzedam Apartment na osiedlu Polanki na pierszej lini nadmorskiej ,umeblowany , pokoj z aneksem kuchennym ,przedpokoj,lazienka ,balkon oraz wlasna komorka lokatorska. Park Rekreacyjny ,basen letni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bałtycka

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

2 390 zł37 m² 64,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne super urządzone i wyposażone 2pok/37m2 z miejscem parkingowym 1200m od morza, kołobrzeg, ul.Bałtycka. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone składa się z :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grochowska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

329 000 zł37 m² 8 891,89 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zakupu mieszkania w doskonałej lokalizacji w bardzo dobrej cenie. Ciepłe, wygodne, ustawne mieszkanie, usytuowane na 2 piętrze przy ul. Grochowskiej 4e w Kołobrzegu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Zachodnia,Kołobrzeg

599 000 zł37 m² 16 145,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Sułkowskiego

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

700 000 zł27 m² 25 925 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu wyjątkowy apartament na sprzedaż w Kołobrzegu zadzwoń: boss House - biuro nieruchomości działającym na terenie Śląska oferta tylko W naszmy biurze. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rodziewiczówny

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

1 806 132 zł37 m² 49 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rodziewiczówny

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

1 591 989 zł37 m² 43 050 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Rodziewiczówny

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

2 100 000 zł46 m² 45 652,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rybacka

Zachodnia,Kołobrzeg

481 000 zł36 m² 13 199,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Dwupokojowe słoneczne mieszkanie z dużym balkonem w bardzo dobrej lokalizacji, blisko morza. Mieszkanie znajduje się w nowym budownictwie w zachodniej części Kołobrzegu, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Muszelkowa

Zachodnia,Kołobrzeg

644 934 zł46 m² 13 999 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Piękny apartament w Kołobrzegu w obiekcie Polanki Park. Oferta od osoby prywatnej. Apartament zakupiony na jdg. Do ceny należy doliczyć podatek vat w wysokości 23%. Pełna własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wschodnia

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

749 000 zł30 m² 24 686,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Apartament z widokiem na morze w Seaside Park Kołobrzeg Oferta biura balticport Nieruchomości Nadmorskie Przedstawiamy atrakcyjny lokal apartamentowy w Kołobrzegu, 50 metrów od morza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budowlana

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

455 000 zł52 m² 8 783,78 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu przestronne mieszkanie z potencjałem w bliskim sąsiedztwie kołobrzeskiej starówki. Mieszkanie o powierzchni 51,80 mkw znajduje się w jednopiętrowej, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

589 000 zł38 m² 15 343 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż oferujemy Apartament w stanie deweloperskim w westin house resort kołobrzeg. Nieruchomość położona w odległości 1350 m od Morza Bałtyckiego. Westin House Resort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Kołobrzeg

Uzdrowiska,Kołobrzeg

535 000 zł48 m² 11 145,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Wyjątkowa Lokalizacja - Bardzo Dobra Cena - Osiedle Bałtyk"położone jest w Grzybowie koło Kołobrzegu. Zaledwie 700 metrów od morza. Realizacja osiedla rozpoczęła się 2003 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Sułkowskiego

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

500 000 zł22 m² 22 341,40 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Apartament Z widokiem na morze! Do sprzedania apartament typu studio o powierzchni 22,38 m2, zlokalizowany w obiekcie Arka Medical spa w Kołobrzegu. Apartament składa się z jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Poleska

Podczele,Kołobrzeg

579 000 zł35 m² 16 448,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Idealna propozycja inwestycyjna! Do sprzedaży rewelacyjny apartament całoroczny na nowym osiedlu apartamentowym, w obsłudze profesjonalnego operatora wynajmu z gwarancją kontynuacji współpracy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bałtycka

Zachodnia,Kołobrzeg

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia długoterminowego 3 apartamenty. Do wynajęcia bardzo atrakcyjne , nowe w wysokim standardzie 2 pokojowe 3 apartamenty. Lokalizacja - Kołobrzeg ul Bałtycka 22. Apartamenty umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bałtycka

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

645 000 zł38 m² 16 973,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowy apartament wybudowany przez pro-bud 2022/2023r. Lokal gotowy do przejęcia. Doskonała lokalizacja ul.Bałtycka 22 Kołobrzeg w odległości 10-cio minutowego spaceru od plaży zachodniej. Wystawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

329 900 zł33 m² 9 996,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą przytulnej kawalerki w nowym budownictwie w Kołobrzegu. Mieszkanie znajduje się w nowym bloku (z 2016 roku), położonego na eleganckim.