dowolna

Mieszkania umeblowane Kołobrzeg - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

589 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

589 ogłoszeń

780 000 zł74,90 m² 10 413,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Klimatyczne mieszkanie 3-pokojowe w kamienicy na kołobrzeskiej starówce. Usytuowane na 2 piętrze. Składające się z otwartej widnej kuchni, pokoju dziennego, 2 sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł27,65 m² 15 551,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

| szczegóły dotyczące lokalu: powierzchnia 27,65 mkw. salon z częścią sypialnianą, łazienka, przedpokój apartament wykończony i wyposażony (w cenie) balkon 5,53 mkw. wystawa okien od.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł30,43 m² 14 131 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Kołobrzeg strefa uzdrowiskowa na sprzedaż 1 pokojowy apartament o pow. 30,43 m2 położony w Hotelu Diva Spa - ok. 200 m od morza. Apartament, położony w czterogwiazdkowym hotelu diva.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł56 m² 7 678,57 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Lokalizacja, lokalizacja, lokalizacja to jest to! Marzysz o własnym kącie nad Bałtykiem, idealnym do zamieszkania, na wakacyjne wypady lub jako pewna inwestycja pod wynajem? Ta oferta jest dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

650 000 zł87,67 m² 7 414,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Obniżka ceny o 100 000! Teraz już tylko 650 000 zł za 4-pokojowe duże mieszkanie o powierzchni 87,67 m2 położone 300 m od morza! idealne pod inwestycję! Główne atuty nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł50,94 m² 11 778,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

| dwupokojowe mieszkanie z balkonem, w super lokalizacji blisko latarni morskiej w Kołobrzegu, zaledwie kilka kroków od plaży i parku nadmorskiego. Mieszkanie to: sypialnia, salon.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł34,02 m² 14 079,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

2-pokojowy Apartament typu Deluxe przy ul. Bałtyckiej 16 + miejsce postojowe w hali garażowej dodatkowo płatne. Powierzchnia: 34,02 m Piętro: 1 Balkon: tak Opis Nieruchomości: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł110 m² 4 863,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronne mieszkanie dwupoziomowe położone w spokojnej dzielnicy Kołobrzegu ( Podczele ) Mieszkanie do własnej aranżacji, przestronne. Położone w budynku kilkurodzinnym na.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł34,82 m² 16 628,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż przytulne mieszkanie dwupokojowe położone w malowniczej okolicy Kołobrzegu. Nieruchomość o powierzchni 35 m , jest w pełni wyposażona, gotowa do wprowadzenia. Główne.

Szczegóły ogłoszenia

697 000 zł35,03 m² 19 897,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wykończony w wysokim standardzie 2-pokojowy apartament o powierzchni 35,03 m2 składający się z pokoju z aneksem kuchennym i sypialni, znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł52,32 m² 8 218,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o pow. 52.32 m2, usytowane na 2 piętrze w niskim bloku przy ulicy Koniecpolskiego na osiedlu Ogrody. Mieszkanie składające się z salonu z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł74,10 m² 13 481,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferuję na sprzedaż przestronne i elegancko wykończone mieszkanie o powierzchni 74,10 m , usytuowane na zamkniętym, nowoczesnym osiedlu w Kołobrzegu. Główne atuty nieruchomości -.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł34,59 m² 18 792 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowy apartament o pow. 34,59 m2, usytuowany na IV piętrze w 4-piętrowym budynku apartamentowym Baltic Marina Residence przy ul. Bałtyckiej z windą 2022.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł37,01 m² 13 104,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1998

| na sprzedaż przytulny apartament o powierzchni 37,01 m , położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Kołobrzegu - tuż przy porcie, zaledwie 50 metrów od plaży .W.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł64,10 m² 9 344,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Kołobrzeg / Starówka / ul. Ratuszowa. Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 64,10 m2. Składające się z pokoju dziennego z balkonem, sypialna, kuchnia, łazienka, wc z oknem, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł39,80 m² 15 703,52 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Apartament inwestycyjny diva spa | 300 m od morza | zachodni balkon | Na sprzedaż 2-pokojowy wyposażony, apartament o pow. 39,8 m położony na VII piętrze w hotelu **** diva spa.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł26,86 m² 17 460,91 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Prezentujemy nowo powstałe apartamenty położone w spokojnej, nadmorskiej dzielnicy Kołobrzegu otoczonej lasami, ścieżkami rowerowymi oraz szerokimi plażami. Lokalizacja łączy w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł46,58 m² 20 373,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Piękny i nowoczesny 2-pokojowy apartament w Kołobrzegu na Osiedlu Polanki Park 300 metrów od plaży! Na sprzedaż 2-pokojowy apartament w nowym budownictwie z 2017 roku, znajdujący.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł47,59 m² 10 191,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Nowoczesny, słoneczny apartament w Ekoparku - 800 m od morza! Na sprzedaż wyremontowany, jasny i funkcjonalny apartament położony w wyjątkowej lokalizacji - w sercu Ekoparku,.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł33,57 m² 14 596,37 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Dochodowy apartament 1-pokojowy 200 metrów od plaży, w kompleksie hotelowym Diva Spa zlokalizowanym w Dzielnicy Uzdrowiskowej Kołobrzegu. Lokal usytuowany na 2 piętrze, składający się.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł28 m² 14 821,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Zapraszamy Państwa do zakupu przytulnej kawalerki na os. Bałtyk w Grzybowie koło Kołobrzegu. Mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym, przedpokoju, łazienki oraz tarasu.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł28,01 m² 17 101,04 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Mam do zaoferowania nowiutki jednopokojowy apartament typu studio z aneksem kuchennym i przestronnym balkonem na 5 piętrze w samym sercu dzielnicy Uzdrowiskowej w Kołobrzegu na ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł69,73 m² 15 058,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Do sprzedaży duże mieszkanie 69,73m2, które jest już podzielone na 2 osobne mieszkania 2 pokojowe, wykończone i umeblowane. Pełna własność. W cenie mieszkania 2 parkingi pod blokiem - na.

Szczegóły ogłoszenia

Mikrokawalerka, ul. Szpitalna

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

295 000 zł23,46 m² 12 574,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż Lokal mieszkalny 1-pokojowy o charakterze Apartamentu Kołobrzeg, ul. Szpitalna Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego o charakterze apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł66,49 m² 11 279,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie na kameralnym i nowoczesnym osiedlu cztery pory roku! Idealne dla rodzin z dziećmi, jak i osób szukających spokoju i komfortu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

465 000 zł30,39 m² 15 301,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż piękne mieszkanie, zlokalizowane jedynie 150 m od morza! Wyjątkowo atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe, o powierzchni użytkowej 30,39 m2. Lokal usytuowanego na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł71 m² 7 605,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Mieszkanie położone w kameralnym, wolnostojącym, trzyrodzinnym domu. Nasze biuro w Kołobrzegu ul. Łopuskiego 40 A, leszek Dąbrowski tel.   Nieruchomość o opisanej.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł41,11 m² 21 138,41 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Są miejsca, do których ludzie wracają co roku. I są takie, które z czasem zaczynają nazywać swoimi. Ten apartament może stać się jednym z nich. W samym sercu kołobrzeskiej.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł75,32 m² 9 280,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Oferujemy Państwu komfortowe, trzypokojowe mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Kołobrzegu, przy ulicy Grodzieńskiej, w malowniczej i spokojnej dzielnicy Podczele.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł76 m² 15 789,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego i przestronnego mieszkania dwupoziomowego, położonego na prestiżowym Osiedlu Bajkowym w Kołobrzegu. Ta wyjątkowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

718 803 zł33,27 m² 21 605,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Kołobrzeg ul. Plażowa budynek sun & snow do plaży ok. 500 m Obiekt położony w nadmorskiej, spokojnej części Kołobrzegu w dzielnicy zachodniej. Pierwsza linia zabudowy od morza.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł43,62 m² 14 786,80 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Apartament o powierzchni 43,62 mkw składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z wc, korytarza oraz dużego i słonecznego balkonu. Wykończony w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł84,78 m² 15 923,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ekskluzywny, przestronny apartament o powierzchni 84,78 m typu penthouse, położony na trzecim piętrze nowoczesnego budynku z 2024 roku, to idealna propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł60 m² 9 483,33 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! Poniżej 10 tys/mkw w Kołobrzegu! Na sprzedaż - wyjątkowe mieszkanie na Osiedlu Bajkowym w Kołobrzegu! Jeśli szukasz miejsca, które łączy komfort, spokój i świetną.

Szczegóły ogłoszenia

560 900 zł72 m² 7 790,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

DO końca maja niższa cena! 560900 pln Na sprzedaż przestronne , funkcjonalne mieszkanie o pow. 64 m 2 , położone w centrum Kołobrzegu. Lokal usytuowany jest na 3 piętrze , co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł58,33 m² 9 411,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 58,5 m2 na 2 piętrze 2-piętrowego historycznego budynku znajdującego się w Kołobrzegu, położone jedynie 3 km do morza przy plaży zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł81,61 m² 9 190,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie 4-pokojowe w Kołobrzegu Podczele Główne atuty nieruchomości: - duża powierzchnia 81,61 m - 4 ustawne pokoje funkcjonalny układ pomieszczeń - jasny.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł52 m² 63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Kołobrzeg osiedle Bajkowe ul. Mazowiecka do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o pow. 52 m2 Mieszkanie znajduje się na II piętrze w IV piętrowym budynku z windą. Do mieszkania przynależą 2.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł75,10 m² 7 456,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie o powierzchni użytkowej 75 m na 3 piętrze w zabytkowej kamienicy w centrum Kołobrzegu. Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie położone w kamienicy z 1930.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł38,23 m² 14 386,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowoczesny, przytulny apartament 2 pokojowy, położony na III piętrze w czteropiętrowym, monitorowanym budynku z windą cichobieżną. Osiedle Perłowa Przystań powstało.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł41,97 m² 20 467 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Diune hotel 5* | prywatny apartament | kołobrzeg Na sprzedaż komfortowy, 2-pokojowy apartament położony w prestiżowym kompleksie Diune Hotel & Resort, tuż przy samej plaży. Nieruchomość.