dowolna

Mieszkania umeblowane Kołobrzeg - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

584 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

584 ogłoszenia

410 000 zł52,70 m² 7 779,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie ul. Mazowiecka 38 Na sprzedaż oferujemy komfortowe i funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie położone przy ul. Mazowieckiej 38. Lokal posiada własność spółdzielczą.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł82 m² 8 475,61 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Przedstawiamy na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 82 m2, położone w spokojnej i zielonej dzielnicy Kołobrzegu - Podczele, zaledwie kilka minut spacerem od.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł74,10 m² 13 481,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferuję na sprzedaż przestronne i elegancko wykończone mieszkanie o powierzchni 74,10 m , usytuowane na zamkniętym, nowoczesnym osiedlu w Kołobrzegu. Główne atuty nieruchomości -.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł38,17 m² 12 968,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Kołobrzegu na osiedlu Perłowa Przystań przy ulicy Sienkiewicza Główne atuty nieruchomości: cicha I spokojna lokalizacja12 minut od szerokiej, pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

710 000 zł50,76 m² 13 987,39 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Apartament w 4* Hotelu diva spa! Obiekt znajduje się w sercu Uzdrowiskowej części Kołobrzegu na ul. Kościuszki 16, odległość od plaży to zaledwie 200 metrów. W obiekcie znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł27,74 m² 13 518,39 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży apartamentu w czterogwiazdkowym hotelu diva spa w Kołobrzegu, zaledwie 200 metrów od morza! diva spa **** to nowoczesny hotel.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł87,30 m² 8 808,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Jeśli szukasz mieszkania, w którym przestrzeń jest prawdziwa, a nie na papierze to jest ten adres. 87,3 m daje komfort na co dzień: bardzo duże pokoje, wygodny układ i jasne.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł27,01 m² 32 210,29 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Cena 870 000 zł to kwota netto, należy doliczyć 23% vat, brutto jest to kwota 1 070 100 zł.! lokalizacja, widok na morze, pierwsza linia, 10M do plaży, wachlarz udogodnień! Mamy do zaoferowania.

Szczegóły ogłoszenia

560 900 zł72 m² 7 790,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

DO końca maja niższa cena! 560900 pln Na sprzedaż przestronne , funkcjonalne mieszkanie o pow. 64 m 2 , położone w centrum Kołobrzegu. Lokal usytuowany jest na 3 piętrze , co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł45,44 m² 26 386,44 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

DO negocjacji! atrakcyjny, dochodowy, z widokiem na morze apartament 2-pokojowy o pow. 45,55 m2 z balkonem w pełni umeblowany i wyposażony, położony na VI piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

633 000 zł42,20 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Apartament 2 pokojowy przy plaży - 5 minut spacerem do morza Przestronne mieszkanie 2 pokojowe w budynku apartamentowym polonia - przy ul. Portowej, do plaży tylko 300m. W sąsiedztwie basen, spa,.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Sułkowskiego

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

1 120 000 zł53,94 m² 20 763,81 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Wyjątkowy, dwupokojowy apartament o powierzchni 53,94 m , położony na 4 piętrze nowoczesnego apartamentowca w pierwszej linii brzegowej w Kołobrzegu. Apartament oferuje boczny widok.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł30,43 m² 14 097,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Tylko u nas! Apartament o pow. 30,43 m2 przy ul. Bałtyckiej w Kołobrzegu! Na wskazaną powierzchnię składa się: - salon połączony z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł39,12 m² 17 510,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszam do zakupu w pełni wyposażonego apartamentu 2 pok. o powierzchni 39,12 m, z miejsce postojowym, położonego w cichej i zielonej części Kołobrzegu, zaledwie 400 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł72 m² 13 611,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż - wyjątkowe mieszkanie w marynistycznym stylu w Kołobrzegu Oferujemy przestronne, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 72 m2, urządzone z dbałością o detale. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

594 900 zł38,60 m² 15 411,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż atrakcyjne , komfortowe mieszkanie o powierzchni 38 m 2 , położone na 3 piętrze w świetnej lokalizacji - zaledwie 500 m od morza .Idealna inwestycja do zamieszkania , jak.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł52,49 m² 15 221,95 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Podwójna okazja w Kołobrzegu 2 apartamenty w jednej cenie. Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość w standardzie premium dwa nowoczesne, niezależne apartamenty z osobnymi łazienkami.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł122,59 m² 24 390,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Przedstawiamy wyjątkowy penthouse w obiekcie Westin House Resort Kołobrzeg Luksusowo wyposażony apartament z dwiema sypialniami i dużym tarasem, położony poza centrum - idealny na.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł25,20 m² 15 476,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesna kawalerka o powierzchni 25,2 m , zlokalizowana na prestiżowym osiedlu Mazowiecka Park, przy ulicy Śląskiej. Mieszkanie jest częścią nowo wybudowanego, zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł87,30 m² 43,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia stylowe, przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 87,3 m Kołobrzeg, ul. Zygmuntowska 33. To propozycja dla osób, które cenią klimat, jakość i wygodę codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł54,52 m² 9 354,37 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Kołobrzeg os. Ogrody ul. Chodkiewicza na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. 54,52 m2, usytuowane na II piętrze w budynku z windą wybudowanym w 1990 roku. Mieszkanie nadaje się.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł37,06 m² 9 713,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Oferuję na sprzedaż mieszkanie spółdzielcze własnościowe- możliwy zakup przez obcokrajowców! Główne atuty nieruchomości: - możliwość zakupu przez obcokrajowców - cicha I spokojna okolica -.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł58,50 m² 11 794,87 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

| dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, w pełni urządzone! Z przynależną piwnicą, w super lokalizacji, blisko morza, dworca pkp i w centrum Kołobrzegu. Elegancko wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

980 000 zł41,87 m² 23 405,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Apartament typu delux, położony w prestiżowym obiekcie "nadmorskie Tarasy spa" Nieruchomość luksusowa, z dostępem do bezpłatnej dla mieszkańców strefy rekreacji: kryty basen (pływacki 16.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł74,89 m² 6 409,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie 4 pokojowe do odświeżenia Mieszkanie w dobrej i cichej lokalizacji przy ul. 1 maja w niskiej zabudowie, obok tereny zielone, do Centrum tylko 10 minut spacerem. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł42 m² 10 214,29 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni 42m2 położone w idealnej lokalizacji Kołobrzegu. Nieruchomość usytuowana na 6 piętrze w 7 piętrowym budynku z windą. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

899 999 zł69,01 m² 13 041,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 69 m , zlokalizowane na zamkniętym osiedlu w nowoczesnej części Kołobrzegu, z szybkim dostępem do centrum i morza. Główne atuty.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł62,10 m² 9 645 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: kołobrzeg, dzielnica Podczele, ul. Nowogródzka Na sprzedaż lokal o powierzchni 62,10 m , w którym wyodrębniono dwa niezależne apartamenty. Każdy z nich posiada:.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł54 m² 11 111,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Idealna inwestycja nad morzem! Dwupoziomowe mieszkanie 53,90 m Kołobrzeg, podczele | 300 m od plaży | Baseny, sauna, siłownia Na sprzedaż nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł40,02 m² 13 468,27 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Okazja do końca maja! Cena mieszkania: 539 tys miejsce w hali z komórką: 35 tys Razem: 574 tys Na sprzedaż przytulny apartament w Kołobrzegu, położony na zamkniętej, prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 027 000 zł39 m² 26 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Apartament w strefie uzdrowiskowej 150 m od morza Przedstawiamy komfortowy apartament w nowo powstałej inwestycji whiteblue, w uzdrowiskowej części miasta, w samym środku.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł80 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 120 m2 (powierzchnia użytkowa 80 m2) z wyjątkowym układem pomieszczeń, położone w cichej i spokojnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł100 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe, o pow. 100 m2, położone na 3 piętrze. Mieszkanie składa się z dużego pokoju dziennego z oddzielną kuchnią i jadalnią oraz 3 sypialni, na.

Szczegóły ogłoszenia

567 000 zł58,33 m² 10 063 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż jasne i słoneczne mieszkanie 2 pokojowe, w bardzo zadbanej kamienicy, z pełnym umeblowaniem oraz wyposażeniem. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 58,33 m2, powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł63,38 m² 8 204,48 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż mieszkanie spółdzielcze własnościowe- możliwy zakup przez obcokrajowców! Główne atuty nieruchomości: - możliwość zakupu przez obcokrajowców - świetna lokalizacja - cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

450 000 zł36,98 m² 12 168,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania położonego na nowoczesnym, ogrodzonym i monitorowanym osiedlu z 2022 roku w Kołobrzeg. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł60,20 m² 8 803,99 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

W pełni umeblowane mieszkanie 60 m2 - 1400 m od morza Lokalizacja: ok. 1400 m od plaży , Centrum Kołobrzegu Powierzchnia: 60 m2 Układ: salon połączony z kuchnią 2 sypialnie Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł37 m² 48,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyposażone i umeblowane mieszkanie 2 pokojowe + piwnica o łącznej pow. 40,19 m2. Mieszkanie zaprojektowane z myślą o wygodzie i funkcjonalności: jest czyste, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł50,31 m² 15 881,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Apartament dwupokojowy D307 z miejscem postojowym, zlokalizowany na 3 piętrze, znajdujący się w kompleksie Polanki Park w Kołobrzegu. Apartament wykończony i umeblowany, oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł50 m² 15 980 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkanie - osiedle Miodowy Dom, kołobrzeg Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie zlokalizowane w nowoczesnym osiedlu Miodowy Dom w Kołobrzegu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł60 m² 9 483,33 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! Poniżej 10 tys/mkw w Kołobrzegu! Na sprzedaż - wyjątkowe mieszkanie na Osiedlu Bajkowym w Kołobrzegu! Jeśli szukasz miejsca, które łączy komfort, spokój i świetną.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij