dowolna

Mieszkania umeblowane Kołobrzeg - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

588 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

588 ogłoszeń

479 000 zł29 m² 16 517,24 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Apartament przy samej plaży - ul. Reymonta, kołobrzeg Szukasz miejsca, które łączy komfort, prestiż i bliskość natury? Ten jednopokojowy apartament z aneksem kuchennym, łazienką,.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł38,17 m² 12 968,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Kołobrzegu na osiedlu Perłowa Przystań przy ulicy Sienkiewicza Główne atuty nieruchomości: cicha I spokojna lokalizacja12 minut od szerokiej, pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł34,89 m² 10 002,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Oferuje na sprzedaż dwustronną kawalerkę z osobna kuchnią w centrum miasta - kołobrzeg Główne atuty nieruchomości: świetna lokalizacja - 5 minut od starówki dwustronne mieszkanie do plaży.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł27,74 m² 13 518,39 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży apartamentu w czterogwiazdkowym hotelu diva spa w Kołobrzegu, zaledwie 200 metrów od morza! diva spa **** to nowoczesny hotel.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

595 000 zł43,40 m² 13 709,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferuję na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w nowym budynku z 2024 roku przy ulicy Artyleryjskiej w Kołobrzegu. Główne atuty nieruchomości nowe budownictwo 2024 rok duży balkon ponad 12.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł88,96 m² 7 194,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż duże, przestrzenne 4-pokojowe dwupoziomowe mieszkanie na II piętrze 3-piętrowego budynku w Podczelu - w cichej i spokojnej dzielnicy Kołobrzegu, położone jedynie 850 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł43,27 m² 9 013,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie - Kołobrzeg, ul. Bema | Osiedle Ogrody Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 43,27 m , położone na parterze niskiego bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł69,71 m² 15 062,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Trzypokojowy apartament w Olympic Park Kołobrzeg - 200 metrów od morza Na sprzedaż przestronny, słoneczny apartament z dwiema sypialniami Powierzchnia lokalu to 69,71 m2, na którą składają.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł87,30 m² 8 808,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Jeśli szukasz mieszkania, w którym przestrzeń jest prawdziwa, a nie na papierze to jest ten adres. 87,3 m daje komfort na co dzień: bardzo duże pokoje, wygodny układ i jasne.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł27,01 m² 32 210,29 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Cena 870 000 zł to kwota netto, należy doliczyć 23% vat, brutto jest to kwota 1 070 100 zł.! lokalizacja, widok na morze, pierwsza linia, 10M do plaży, wachlarz udogodnień! Mamy do zaoferowania.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł36,09 m² 12 164,03 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

| szczegóły dotyczące lokalu: pokój z częścią wypoczynkową oraz łazienką balkon wyposażenie w cenie lokalu zakup na użytek własny (możliwość nawiązania współpracy z firmą.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł47,59 m² 9 981,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Komfortowy apartament w Ekoparku - chłodne wnętrze latem, widok na las! Na sprzedaż wyjątkowy apartament położony w prestiżowej części Kołobrzegu - w otoczeniu zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

777 000 zł100,31 m² 7 745,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Adres: ul. Grodzieńska, kołobrzeg (dzielnica Podczele) Powierzchnia: 100,31 m Przestronne mieszkanie o powierzchni 100,31 m , położone na 1. piętrze w spokojnej części Kołobrzegu.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Sułkowskiego

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

1 120 000 zł53,94 m² 20 763,81 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Wyjątkowy, dwupokojowy apartament o powierzchni 53,94 m , położony na 4 piętrze nowoczesnego apartamentowca w pierwszej linii brzegowej w Kołobrzegu. Apartament oferuje boczny widok.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł30,43 m² 14 097,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Tylko u nas! Apartament o pow. 30,43 m2 przy ul. Bałtyckiej w Kołobrzegu! Na wskazaną powierzchnię składa się: - salon połączony z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł39,12 m² 17 510,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszam do zakupu w pełni wyposażonego apartamentu 2 pok. o powierzchni 39,12 m, z miejsce postojowym, położonego w cichej i zielonej części Kołobrzegu, zaledwie 400 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł42,37 m² 17 677,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Apartament w Kołobrzegu, w kompleksie apartamentowym Polanki z basenem zewnętrznym, położony jedynie 300 metrów od plaży. Wyjątkowy, nowoczesny i zadbany 2-pokojowy lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł72 m² 13 611,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż - wyjątkowe mieszkanie w marynistycznym stylu w Kołobrzegu Oferujemy przestronne, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 72 m2, urządzone z dbałością o detale. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z miejscem parkingowym

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

2 900 zł34,28 m² 84,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj tam, gdzie natura spotyka luksus, westin House Ten apartament to propozycja dla osób, które szukają spokoju, komfortu i wyjątkowego miejsca do życia. Położony w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

594 900 zł38,60 m² 15 411,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż atrakcyjne , komfortowe mieszkanie o powierzchni 38 m 2 , położone na 3 piętrze w świetnej lokalizacji - zaledwie 500 m od morza .Idealna inwestycja do zamieszkania , jak.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł122,59 m² 24 390,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Przedstawiamy wyjątkowy penthouse w obiekcie Westin House Resort Kołobrzeg Luksusowo wyposażony apartament z dwiema sypialniami i dużym tarasem, położony poza centrum - idealny na.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł87,30 m² 43,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia stylowe, przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 87,3 m Kołobrzeg, ul. Zygmuntowska 33. To propozycja dla osób, które cenią klimat, jakość i wygodę codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

499 999 zł34,11 m² 14 658,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Kołobrzeg, ul. Plażowa 6b Jeśli szukasz miejsca nad morzem, gdzie naprawdę można odpocząć tu wszystko jest na swoim miejscu. Bliskość plaży, otoczenie lasu i spokojna okolica tworzą idealne.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł54,52 m² 9 354,37 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Kołobrzeg os. Ogrody ul. Chodkiewicza na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. 54,52 m2, usytuowane na II piętrze w budynku z windą wybudowanym w 1990 roku. Mieszkanie nadaje się.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł30,26 m² 28 420,36 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Seaside Park Kołobrzeg - najlepszy adres! Apartament z widokiem na morze i miejscem postojowym w cenionej inwestycji Seaside Park, położonej bezpośrednio przy Promenadzie Nadmorskiej, 50.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł37,06 m² 9 713,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Oferuję na sprzedaż mieszkanie spółdzielcze własnościowe- możliwy zakup przez obcokrajowców! Główne atuty nieruchomości: - możliwość zakupu przez obcokrajowców - cicha I spokojna okolica -.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

980 000 zł41,87 m² 23 405,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Apartament typu delux, położony w prestiżowym obiekcie "nadmorskie Tarasy spa" Nieruchomość luksusowa, z dostępem do bezpłatnej dla mieszkańców strefy rekreacji: kryty basen (pływacki 16.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł74,89 m² 6 409,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie 4 pokojowe do odświeżenia Mieszkanie w dobrej i cichej lokalizacji przy ul. 1 maja w niskiej zabudowie, obok tereny zielone, do Centrum tylko 10 minut spacerem. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament umeblowany, ul. Kościuszki

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

450 000 zł26,80 m² 16 791,04 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Szukasz gotowego miejsca nad morzem, do którego po prostu wchodzisz z walizką, a Twoim jedynym zmartwieniem jest krótki spacer na plażę? Oferujemy na sprzedaż komfortowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł39,81 m² 25 119,32 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

0 prowizji od kupującego 2-pokojowy Apartament z Dużym Słonecznym Balkonem Adres: ul. Kasprowicza 20C Lokalizacja: w prestiżowej dzielnicy uzdrowiskowej Kołobrzegu, blisko morza Opis.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł42 m² 10 214,29 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni 42m2 położone w idealnej lokalizacji Kołobrzegu. Nieruchomość usytuowana na 6 piętrze w 7 piętrowym budynku z windą. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

899 999 zł69,01 m² 13 041,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 69 m , zlokalizowane na zamkniętym osiedlu w nowoczesnej części Kołobrzegu, z szybkim dostępem do centrum i morza. Główne atuty.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł80,72 m² 8 659,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Przestronne i nowoczesne mieszkanie zlokalizowane w śródmieściu w odległość ok. 2000 m od morza i ok. 1000 m od ratusza miejskiego. Kameralne i ogrodzone osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł53 m² 10 735,85 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie blisko morza w Kołobrzegu - ul. Koniecpolskiego, świetna lokalizacja Szukasz nieruchomości w spokojnej, zielonej części Kołobrzegu, która jednocześnie daje szybki dostęp do morza.

Szczegóły ogłoszenia

457 000 zł32 m² 14 281,25 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: mieszkanie po kapitalnym remoncie w centrum Kołobrzegu - 465 000 zł Kołobrzeg, ul. Grochowska Powierzchnia: 32 m2 Księga wieczysta bez obciążeń Szukasz mieszkania nad morzem, które.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł38,20 m² 13 848,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Obniżona, bardzo atrakcyjna cena! Do sprzedaży apartament w największym nadmorskim kurorcie w Kołobrzegu, w obiekcie pięciogwiazdkowym, w zachodniej części miasta. Pełna.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł40,02 m² 13 468,27 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Okazja do końca maja! Cena mieszkania: 539 tys miejsce w hali z komórką: 35 tys Razem: 574 tys Na sprzedaż przytulny apartament w Kołobrzegu, położony na zamkniętej, prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł52 m² 7 673,08 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe Mieszkanie przy Marinie z Panoramą na Kołobrzeg! Szukasz nieruchomości, którą urządzisz dokładnie według własnego gustu? A może marzysz o widoku, który zapiera dech.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł40 m² 10 725 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe 2 Pokoje w Centrum Kołobrzegu - 429 000 zł | Idealne do Zamieszkania lub pod Inwestycję! Z przyjemnością prezentujemy ofertę dostępną wyłącznie w biurze investrent. To.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł37,80 m² 17 460,32 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Komfortowy apartament w doskonałej lokalizacji, odległość od morza zaledwie 400 m! Gustownie urządzony 2 pokojowy apartament o pow. 37,8 m2 z tarasem usytuowany na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Małopolska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

1 290 000 zł74,72 m² 17 264,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szukasz przestronnego apartamentu w Kołobrzegu, ale przeraża Cię wizja wykańczania wnętrz i wielomiesięcznego czekania? To powszechny dylemat, na który mamy gotową odpowiedź! Prezentujemy.