dowolna

Mieszkania w bloku Kołobrzeg - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

301 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

301 ogłoszeń

435 000 zł52,36 m² 8 307,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Kołobrzegu na osiedlu Ogrody Główne atuty nieruchomości: cicha I spokojna lokalizacja słoneczne mieszkanie częściowo wyposażone loggia Z ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł35,70 m² 12 605,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokojowe mieszkanie nad morzem, podczele Kołobrzeg. Blisko 36 metrowe mieszkanie nad morzem: salon z aneksem kuchennym, sypialnia, i piętro i balkon. Mieszkanie ciepłe i słoneczne -.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł54,35 m² 10 671,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż wyjątkowe, bardzo jasne mieszkanie trzypokojowe położone na trzecim piętrze w atrakcyjnej lokalizacji w Kołobrzegu. Nieruchomość zachwyca funkcjonalnym układem pomieszczeń oraz.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł54 m² 9 240,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Kołobrzeg ul. Mazowiecka , na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 54 m2 , położone na II piętrze w III piętrowym budynku z cegły z lat 70-tych. Budynek - elewacja.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 399 000 zł91,81 m² 15 237,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż dwupoziomowy apartament o powierzchni 91,81 m , zaprojektowany z myślą o najwyższym komforcie pełne umeblowanie, klimatyzacja, przestronny salon z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł66,63 m² 9 455,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż komfortowe 4-pokojowe mieszkanie położone na spokojnym i bezpiecznym osiedlu w Kołobrzegu. Główne atuty nieruchomości: - niski czynsz 453 zł - cicha I spokojna okolica -.

Szczegóły ogłoszenia

773 900 zł81,45 m² 9 501,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego mieszkania położonego w malowniczym Kołobrzegu. To wyjątkowe lokum znajduje się w nowoczesnym bloku, oferującym komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

469 000 zł36,77 m² 12 754,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta na wyłączność Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone w nowym budownictwie przy ul. Za Świerkami. Lokal idealny dla pary, singla lub jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Bałtycka

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

1 268 000 zł51 m² 24 862,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowy apartament na ul. Bałtyckiej 6, kołobrzeg z prywatnym tarasem na dachu z jacuzzi oraz miejscem w hali garażowej! Na sprzedaż oferuję elegancki, nowoczesny apartament położony.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zapleczna

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

620 000 zł61,50 m² 10 081,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, gotowe do zamieszkania w Kołobrzegu na osiedlu Millenium przy ul. Zaplecznej. Dużym atutem nieruchomości jest b. dobra lokalizacja w zasięgu krótkiego.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł61,77 m² 8 742,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Tylko u nas! Komfortowe mieszkanie na sprzedaż w Kołobrzegu - osiedle Ogrody Na sprzedaż atrakcyjne, przestronne mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł77,78 m² 16 456,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 3 pokojowy Apartament o pow. 77,78 m2, wysoki standard Osiedle Polanki Zamieszkaj tuż przy nadmorskim lesie i plaży w zachodniej części Kołobrzegu, w prestiżowym,.

Szczegóły ogłoszenia

399 900 zł31,81 m² 12 571,52 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż nowoczesna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 32 m2, położona w samym sercu Kołobrzegu. Mieszkanie znajduje się na 11 piętrze, co zapewnia doskonałe doświetlenie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł60,40 m² 9 768,21 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 60,4 m , z przepięknym widokiem, położone na 5. piętrze bloku z 1975 roku przy ul. Ratuszowej 5 w samym sercu Kołobrzegu.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł33 m² 10 878,79 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa kawalerka w Kołobrzegu - Twoje miejsce nad morzem! Marzysz o własnym mieszkaniu w nadmorskim kurorcie? Prezentujemy przestronną, jasną kawalerkę przy ul. Wielkopolskiej.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł120 m² 6 658,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie położone w Zieleniewie przy ul. Malinowej na Osiedlu Zacisze, na II piętrze w budynku II piętrowym bez windy. Powierzchnia 90,96m2 mierzona bez skosów. Osiedle Zacisze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

419 210 zł39,98 m² 10 485,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji i ukrytych kosztów. Ukończona inwestycja - mieszkania gotowe do odbioru! Zapytaj o dostępne mieszkania! Przedmiotem oferty jest 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł50,94 m² 11 778,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Nowa niższa cena Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane w jednej z najlepszych części Kołobrzegu przy porcie pasażerskim, zaledwie 150 metrów od plaży z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

612 000 zł40,67 m² 15 047,95 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Kołobrzeg | 2 pokoje | ogródek 40 m | wysoki standard | garaż | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni wykończone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40,67 m, położone.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł43,06 m² 10 798,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Słoneczne 3-pokojowe mieszkanie 500 m od plaży - kołobrzeg/podczele Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo jasne mieszkanie 3-pokojowe położone w jednej z najbardziej zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł31,81 m² 12 228,86 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka po generalnym remoncie w centrum miasta o powierzchni około 32m2 z ładnym widokim na miasto i morze. Składajaca się z: - pokoju z aneksem kuchennym z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

480 000 zł52 m² 9 230,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy i przestronny lokal mieszkalny o powierzchni całkowitej 52 m2, położony w miejscowości Kołobrzeg. Lokal znajduje się na 4 pietrze w zadbanym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł39,16 m² 10 188,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Kołobrzeg | Osiedle Europejskie ul. Helsińska 6b 32,93 m + piwnica 6,23 m | 3/3 piętro bez windy ( Rozmowy o windę odbędą się dnia 3.03.2026) | duży balkon | miejsce parkingowe To.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł71,30 m² 9 537,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Kołobrzeg os. Millenium ul. Zapleczna na sprzedaż mieszkanie II poziomowe składające się z 3 pokoi o pow. 71,30 m2 położone na IV piętrze w budynku w niskiej zabudowie bez windy,.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł89,07 m² 8 970,47 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Dwupoziomowe mieszkanie (3 pokojowe + garderoba, 2 łazienki, 2 balkony) o pow. 70,29 m2 z widokiem na morze i piękne zachody Kołobrzeg Podczele, ul. Poleska, na osiedlu zamkniętym Feniks do.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł37,60 m² 10 345,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przytulne mieszkanie w centrum Kołobrzegu | ul. Grochowska | miejsce parkingowe Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 37,6 m , położone na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł61 m² 10 163,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w Kołobrzegu przy starówce 1000 M do morza Rozważasz zakup tej nieruchomości? naprawdę warto. powierzchnia użytkowa - 61 m2 nieruchomość jest usytuowana w bloku - 2 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł91,81 m² 14 148,79 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne i w pełni wyposażone mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 91,81 m, położone na III piętrze w nowoczesnym budynku z windą na cenionym os. Bajkowe.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł39,23 m² 13 255,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zupełnie nowe mieszkanie, jeszcze nie zamieszkałe, 2 pokojowe z balkonem, położone na IV piętrze budynku. Nasze biuro: kołobrzeg ul. Łopuskiego 40a, leszek Dąbrowski tel.   Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł120 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1934

Oferujemy na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 120 m2 położony w dzielnicy Kołobrzegu-Podczele na pierwszym piętrze dwupiętrowego budynku z 1934 roku po generalnym remoncie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł42,09 m² 11 047,75 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie | Osiedle Harmonia Kołobrzeg | 42,09 m | całość 530 000 zł Na sprzedaż nowe, słoneczne mieszkanie z 2024 roku, położone na trzecim piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

443 574 zł38,91 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Drugi etap sprzedaży już ruszył! Cena zgodna z ofertą Dewelopera - bez prowizji i bez podatku pcc! Zadzwoń i umów się na prezentację! To idealne miejsce dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Budowlana

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

2 500 zł62,50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe w centrum miasta - ul. Budowlana. Lokal składa się z : - salonu z balkonem typu loggia - sypialni - pokoju/sypialni - widnej kuchni - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł31 m² 15 967,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przytulnego mieszkania o powierzchni 31 m2, położonego w prestiżowej inwestycji Wiedeński Park. To doskonała propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

597 000 zł38,70 m² 15 426 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie 2 pokoje 38,70 M2 blisko morza I parku! Mamy do zaoferowania słoneczne, dwupokojowe mieszkanie, usytuowane na 4 piętrze w Kołobrzegu, na osiedlu Pogodnym, w bliskiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł46,29 m² 7 323,40 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Odkryj potencjał tej wyjątkowej nieruchomości w samym sercu kołobrzegu!na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,24 m, położone na 9. piętrze z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

389 000 zł34,60 m² 11 242,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Armii Krajowej 15c. To idealna propozycja dla osób szukających lokum w pobliżu morza oraz z dostępem do licznych udogodnień.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł24 m² 7 041,67 zł/m²

 

Piętro:suterena/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Charakter lokalu: lokal posiada status spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego, zgodnie z dokumentami przedłożonymi do aktu notarialnego. Zgodnie z oświadczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł54,35 m² 10 671,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 54 m , położone w niskiej zabudowie, w spokojnej i dobrze skomunikowanej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł34 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Bezpieczna transakcja tylko Z licencjonowanym pośrednikiem! dzień otwarty 25 kwietnia - zapraszam serdecznie do kontaktu w celu umówienia godziny spotkania. Polecam na sprzedaż wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł39,35 m² 14 358,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,35m2 położone w pobliżu Centrum Miasta. Idealna lokalizacja osiedle "nova Baltica" ulica Artyleryjska. W skład mieszkania.