dowolna

Mieszkania w bloku Kołobrzeg - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

301 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

301 ogłoszeń

740 000 zł50,82 m² 14 561,20 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż bardzo dobrze wykończone mieszkanie położone w samym sercu miasta Kołobrzeg pomiędzy rzeką Parsętą, a kanałem drzewnym. Jego lokalizacja na tzw. Wyspie Solnej, w samym.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł65,70 m² 10 639,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Prezentujemy ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania, położonego w malowniczym Kołobrzegu. To przestronne mieszkanie w budynku z 2020 roku, oferuje komfort oraz wygodę, które spełnią.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł80,21 m² 11 843,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie na parterze o powierzchni 88 m2. Nieruchomość położona jest w Kołobrzegu. Mieszkanie posiada 3 sypialnie oraz salon połączony z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja św. Jana Pawła II

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

466 950 zł46,70 m² 9 998,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Kołobrzeg Centrum ul. Jana Pawła II. Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 46,70 m2 Składające się z pokoju dziennego z balkonem, sypialnia, kuchnia, łazienka z wc z oknem. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

799 999 zł75,10 m² 10 652,45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Oferuję na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie przy ul. Żółkiewskiego w Kołobrzegu Główne atuty nieruchomości: - świetna lokalizacja osiedle ogrody - ok. 10 minut spacerem do morza - mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł58 m² 8 948 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w niskim czteropiętrowym bloku - osiedle zamykane bramą na pilota. Lokal przeszedł gruntowny remont według projektu architekta wnętrz - zmieniono układ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

611 100 zł43,65 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kołobrzeg ul. Tarnopolska na sprzedaż na I piętrze mieszkanie 2 pokojowe o pow. 43,65 m2. Nowo wybudowane mieszkanie od dewelopera z pozwoleniem na użytkowanie budynku. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł52,32 m² 9 938,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż mieszkanie 2 - pokojowe, z balkonem i piwnicą o powierzchni 52,32 m2 , położone na parterze budynku bez windy Budynek IV kondygnacyjny, rok budowy lata 90-te , położony.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł42 m² 10 214,29 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni 42m2 położone w idealnej lokalizacji Kołobrzegu. Nieruchomość usytuowana na 6 piętrze w 7 piętrowym budynku z windą. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

365 000 zł47,50 m² 7 684 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem o powierzchni 47,5 m2 usytuowane w bloku na IV pietrze w dobrej lokalizacji. W skład mieszkania wchodzi: - przedpokój, - dwa niezależne pokoje, -.

Szczegóły ogłoszenia

799 999 zł75,10 m² 10 652,45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł37,67 m² 12 874,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1998

| na sprzedaż urokliwy apartament o powierzchni 37,67 m , położony w samym sercu portowej dzielnicy Kołobrzegu , zaledwie 50 metrów od plaży .Mieszkanie składa się z komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł65,30 m² 14 548,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Są mieszkania blisko morza. I są takie, w których czujesz je każdego dnia. To 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Arciszewskiego 4a, w zachodniej najbardziej pożądanej części Kołobrzegu, to.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł47,20 m² 11 441 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż oferuję przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 47,2 m , położone na 1. piętrze w 4-piętrowym bloku w centrum Kołobrzegu (śródmieście).

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł60,38 m² 7 452,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie w centrum miasta do morza ok. 1,4 km. Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. 60,38 m2 położone na IX piętrze w budynku z windą z lat 80 -tych z tzw. wielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł96,06 m² 14 470,12 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

Przestronne, 5-pokojowe mieszkanie z tarasem i panoramicznym widokiem 500 m od morza! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 99,06 m położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł56 m² 7 678,57 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Lokalizacja, lokalizacja, lokalizacja to jest to! Marzysz o własnym kącie nad Bałtykiem, idealnym do zamieszkania, na wakacyjne wypady lub jako pewna inwestycja pod wynajem? Ta oferta jest dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł34,02 m² 14 079,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

2-pokojowy Apartament typu Deluxe przy ul. Bałtyckiej 16 + miejsce postojowe w hali garażowej dodatkowo płatne. Powierzchnia: 34,02 m Piętro: 1 Balkon: tak Opis Nieruchomości: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł49 m² 14 693,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 49 m2 , blisko plaży Osiedle Pogodne, kołobrzeg ul. Wylotowa Zapraszam do zapoznania się z ofertą atrakcyjnego mieszkania położonego.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł34,82 m² 16 628,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż przytulne mieszkanie dwupokojowe położone w malowniczej okolicy Kołobrzegu. Nieruchomość o powierzchni 35 m , jest w pełni wyposażona, gotowa do wprowadzenia. Główne.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł52,32 m² 8 218,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o pow. 52.32 m2, usytowane na 2 piętrze w niskim bloku przy ulicy Koniecpolskiego na osiedlu Ogrody. Mieszkanie składające się z salonu z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł74,10 m² 13 481,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferuję na sprzedaż przestronne i elegancko wykończone mieszkanie o powierzchni 74,10 m , usytuowane na zamkniętym, nowoczesnym osiedlu w Kołobrzegu. Główne atuty nieruchomości -.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł37,01 m² 13 104,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1998

| na sprzedaż przytulny apartament o powierzchni 37,01 m , położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Kołobrzegu - tuż przy porcie, zaledwie 50 metrów od plaży .W.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł64,10 m² 9 344,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Kołobrzeg / Starówka / ul. Ratuszowa. Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 64,10 m2. Składające się z pokoju dziennego z balkonem, sypialna, kuchnia, łazienka, wc z oknem, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł28 m² 14 821,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Zapraszamy Państwa do zakupu przytulnej kawalerki na os. Bałtyk w Grzybowie koło Kołobrzegu. Mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym, przedpokoju, łazienki oraz tarasu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

590 000 zł64,02 m² 9 215,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Prezentujemy ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania, położonego w malowniczym Kołobrzegu. To przestronne mieszkanie w budynku z 2023 roku, do własnej aranżacji. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł53,98 m² 7 391,63 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1911

Na sprzedaż duże mieszkanie 2-pokojowe przy ul. Artyleryjskiej w odnowionej kamienicy! Główne atuty nieruchomości: miejsce postojowe dla mieszkańcow przy budynkumieszkanie W spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł54,52 m² 10 454,88 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Polecam na sprzedaż, bardzo ładne, zadbane mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 54,52 m2. położone na trzecim piętrze w sześciopiętrowym bloku z windą. Lokalizacja - Osiedle mieszkaniowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł57 m² 19 298,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Do morza tylko 500 m2. Kołobrzeg osiedla Polanki na sprzedaż apartament 2 pok. o pow. 57 m2, położony na 1 kondygnacji z balkonem wraz z przynależną komórką oraz dużym garażem.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł76 m² 15 789,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego i przestronnego mieszkania dwupoziomowego, położonego na prestiżowym Osiedlu Bajkowym w Kołobrzegu. Ta wyjątkowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z aneksem, ul. Maczka

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

760 000 zł69,73 m² 10 899,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Dwa niezależne apartamenty. Jedna księga wieczysta. 700 m od morza. Porta Mare Baltica, kołobrzeg ul. Maczka 31, lokal M8 | 69,73 m Na rynku nadmorskim istnieje fundamentalna różnica między.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł84,78 m² 15 923,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ekskluzywny, przestronny apartament o powierzchni 84,78 m typu penthouse, położony na trzecim piętrze nowoczesnego budynku z 2024 roku, to idealna propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł42 m² 14 880,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie nad morzem Podczele, kołobrzeg Na sprzedaż przytulne, nowocześnie urządzone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m, położone na II piętrze kameralnego budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

560 900 zł72 m² 7 790,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

DO końca maja niższa cena! 560900 pln Na sprzedaż przestronne , funkcjonalne mieszkanie o pow. 64 m 2 , położone w centrum Kołobrzegu. Lokal usytuowany jest na 3 piętrze , co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł47 m² 13 936 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Trzypokojowe mieszkanie blisko latarni morskiej W kołobrzegu! Przedstawiamy Państwu mieszkanie znajdujące się zaledwie kilka kroków od plaży, latarni morskiej oraz kołobrzeskiego deptaku.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł52 m² 63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Kołobrzeg osiedle Bajkowe ul. Mazowiecka do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o pow. 52 m2 Mieszkanie znajduje się na II piętrze w IV piętrowym budynku z windą. Do mieszkania przynależą 2.

Szczegóły ogłoszenia

487 000 zł44 m² 11 068,18 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

2 pokoje | 44 m2 | garaż | blisko morza | Kołobrzeg Na sprzedaż słoneczne, w pełni gotowe do wprowadzenia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44 m2, położone na zamkniętym osiedlu Wiśniowy.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł69,20 m² 8 092,49 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

3-pokojowe mieszkanie na parterze, idealne dla rodziny 2+2 Kołobrzeg, osiedle Ogrody. Funkcjonalny i komfortowy układ pomieszczeń, trzy niezależne pokoje w tym pokój dzienny z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł48,09 m² 9 357,45 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i dużym balkonem w Kołobrzegu, ul. Zygmuntowska! Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,09 m, położone.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł51,72 m² 9 648,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż mieszkanie 2 - pokojowe, z balkonem i piwnicą o powierzchni 51,72 m2 , położone na 4 piętrze budynku bez windy Budynek IV kondygnacyjny, rok budowy lata 90-te , położony.

Szczegóły ogłoszenia

399 900 zł43,24 m² 9 248,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż oferuję przestronną i słoneczną dużą kawalerkę o pow. 43.24 m2 , zlokalizowaną na spokojnym osiedlu , bardzo blisko morza ok. 500m. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze.