dowolna

Mieszkania w bloku Kołobrzeg - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

301 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

301 ogłoszeń

740 000 zł50,82 m² 14 561,20 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż bardzo dobrze wykończone mieszkanie położone w samym sercu miasta Kołobrzeg pomiędzy rzeką Parsętą, a kanałem drzewnym. Jego lokalizacja na tzw. Wyspie Solnej, w samym.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł65,70 m² 10 639,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Prezentujemy ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania, położonego w malowniczym Kołobrzegu. To przestronne mieszkanie w budynku z 2020 roku, oferuje komfort oraz wygodę, które spełnią.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja św. Jana Pawła II

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

466 950 zł46,70 m² 9 998,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Kołobrzeg Centrum ul. Jana Pawła II. Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 46,70 m2 Składające się z pokoju dziennego z balkonem, sypialnia, kuchnia, łazienka z wc z oknem. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

799 999 zł75,10 m² 10 652,45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Oferuję na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie przy ul. Żółkiewskiego w Kołobrzegu Główne atuty nieruchomości: - świetna lokalizacja osiedle ogrody - ok. 10 minut spacerem do morza - mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

519 000 zł58 m² 8 948 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w niskim czteropiętrowym bloku - osiedle zamykane bramą na pilota. Lokal przeszedł gruntowny remont według projektu architekta wnętrz - zmieniono układ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

611 100 zł43,65 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kołobrzeg ul. Tarnopolska na sprzedaż na I piętrze mieszkanie 2 pokojowe o pow. 43,65 m2. Nowo wybudowane mieszkanie od dewelopera z pozwoleniem na użytkowanie budynku. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł52,32 m² 9 938,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż mieszkanie 2 - pokojowe, z balkonem i piwnicą o powierzchni 52,32 m2 , położone na parterze budynku bez windy Budynek IV kondygnacyjny, rok budowy lata 90-te , położony.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł42 m² 10 214,29 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni 42m2 położone w idealnej lokalizacji Kołobrzegu. Nieruchomość usytuowana na 6 piętrze w 7 piętrowym budynku z windą. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

799 999 zł75,10 m² 10 652,45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł37,67 m² 12 874,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1998

| na sprzedaż urokliwy apartament o powierzchni 37,67 m , położony w samym sercu portowej dzielnicy Kołobrzegu , zaledwie 50 metrów od plaży .Mieszkanie składa się z komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł65,30 m² 14 548,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Są mieszkania blisko morza. I są takie, w których czujesz je każdego dnia. To 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Arciszewskiego 4a, w zachodniej najbardziej pożądanej części Kołobrzegu, to.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł47,20 m² 11 441 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż oferuję przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 47,2 m , położone na 1. piętrze w 4-piętrowym bloku w centrum Kołobrzegu (śródmieście).

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł96,06 m² 14 470,12 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

Przestronne, 5-pokojowe mieszkanie z tarasem i panoramicznym widokiem 500 m od morza! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 99,06 m położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł34,02 m² 14 079,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

2-pokojowy Apartament typu Deluxe przy ul. Bałtyckiej 16 + miejsce postojowe w hali garażowej dodatkowo płatne. Powierzchnia: 34,02 m Piętro: 1 Balkon: tak Opis Nieruchomości: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł49 m² 14 693,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 49 m2 , blisko plaży Osiedle Pogodne, kołobrzeg ul. Wylotowa Zapraszam do zapoznania się z ofertą atrakcyjnego mieszkania położonego.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł34,82 m² 16 628,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż przytulne mieszkanie dwupokojowe położone w malowniczej okolicy Kołobrzegu. Nieruchomość o powierzchni 35 m , jest w pełni wyposażona, gotowa do wprowadzenia. Główne.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł74,10 m² 13 481,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferuję na sprzedaż przestronne i elegancko wykończone mieszkanie o powierzchni 74,10 m , usytuowane na zamkniętym, nowoczesnym osiedlu w Kołobrzegu. Główne atuty nieruchomości -.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł37,01 m² 13 104,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1998

| na sprzedaż przytulny apartament o powierzchni 37,01 m , położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Kołobrzegu - tuż przy porcie, zaledwie 50 metrów od plaży .W.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł64,10 m² 9 344,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Kołobrzeg / Starówka / ul. Ratuszowa. Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 64,10 m2. Składające się z pokoju dziennego z balkonem, sypialna, kuchnia, łazienka, wc z oknem, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł28 m² 14 821,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Zapraszamy Państwa do zakupu przytulnej kawalerki na os. Bałtyk w Grzybowie koło Kołobrzegu. Mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym, przedpokoju, łazienki oraz tarasu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

590 000 zł64,02 m² 9 215,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Prezentujemy ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania, położonego w malowniczym Kołobrzegu. To przestronne mieszkanie w budynku z 2023 roku, do własnej aranżacji. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł53,98 m² 7 391,63 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1911

Na sprzedaż duże mieszkanie 2-pokojowe przy ul. Artyleryjskiej w odnowionej kamienicy! Główne atuty nieruchomości: miejsce postojowe dla mieszkańcow przy budynkumieszkanie W spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł76 m² 15 789,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego i przestronnego mieszkania dwupoziomowego, położonego na prestiżowym Osiedlu Bajkowym w Kołobrzegu. Ta wyjątkowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z aneksem, ul. Maczka

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

760 000 zł69,73 m² 10 899,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Dwa niezależne apartamenty. Jedna księga wieczysta. 700 m od morza. Porta Mare Baltica, kołobrzeg ul. Maczka 31, lokal M8 | 69,73 m Na rynku nadmorskim istnieje fundamentalna różnica między.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł84,78 m² 15 923,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ekskluzywny, przestronny apartament o powierzchni 84,78 m typu penthouse, położony na trzecim piętrze nowoczesnego budynku z 2024 roku, to idealna propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł42 m² 14 880,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie nad morzem Podczele, kołobrzeg Na sprzedaż przytulne, nowocześnie urządzone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m, położone na II piętrze kameralnego budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł52 m² 63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Kołobrzeg osiedle Bajkowe ul. Mazowiecka do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o pow. 52 m2 Mieszkanie znajduje się na II piętrze w IV piętrowym budynku z windą. Do mieszkania przynależą 2.

Szczegóły ogłoszenia

399 900 zł43,24 m² 9 248,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż oferuję przestronną i słoneczną dużą kawalerkę o pow. 43.24 m2 , zlokalizowaną na spokojnym osiedlu , bardzo blisko morza ok. 500m. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

807 840 zł61,20 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kołobrzeg ul. Tarnopolska na sprzedaż na parterze mieszkanie 3 pokojowe o pow. 61,2 m2 z ogródkiem o pow. 45,1 m2. Nowo wybudowane mieszkanie od dewelopera z pozwoleniem na użytkowanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł48,50 m² 45,36 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem - 2 pokoje | duży balkon | winda | ul. Budowlana Szukasz funkcjonalnego mieszkania blisko centrum? To dobra, sprawdzona opcja do wygodnego życia lub pracy w Kołobrzegu. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł35,29 m² 10 059,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Okazja! - 2 pokoje, wysoki parter, centrum Kołobrzegu - ul. Dworcowa. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35,29 m2, położone na parterze w atrakcyjnej i doskonale skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł75,10 m² 9 720,37 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie z wejściem prosto z ulicy, zlokalizowane na parterze, zaledwie 400 m w linii prostej od plaży. Idealne zarówno do zamieszkania, jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł26,09 m² 11 460,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie po kapitalnym remoncie położone przy ul. Grochowskiej Nieruchomość po gruntownym, kapitalnym remoncie usytuowana na 3piętrze w czteropiętrowym budynku. Mieszkanie przeszło.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł60,38 m² 8 943,36 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 3 pokojowe w Centrum Mieszkanie 3 pokojowe w ścisłym Centrum w sąsiedztwie sklepy, plac zabaw, park, przystanek autobusowy. Idealna lokalizacja w samym sercu miasta - obok.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł33,16 m² 11 731 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Kołobrzeg-os.Podczele Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2- pokojowego mieszkania zlokalizowanego na wysokim parterze w budynku II piętrowym. Budynek z cegły wielorodzinny,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł26,09 m² 11 460,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł60 m² 8 833,33 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Dobra lokalizacja blisko morza tylko ok. 1 km! Oferta sprzedaży mieszkania w Kołobrzegu na osiedlu millennium ul. Kupiecka mieszkanie Na sprzedaż 3-pokojowe, rozkładowe i słoneczne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł40,97 m² 14 888,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i bardzo przytulne mieszkanie o powierzchni 41 m , położone w Kołobrzegu przy ul. Wylotowej jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji nad.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

439 000 zł40,70 m² 10 786,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Urocze mieszkanie 2-pokojowe o pow. 40,70 m2 Nasze biuro: kołobrzeg ul. Łopuskiego 40a, leszek Dąbrowski tel.   lokal położony na IV piętrze, w budynku w niskiej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł45,19 m² 13 941,14 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zamknięte, monitorowane Osiedle Feniks w Kołobrzegu Mieszkanie dwu pokojowe w pełni umeblowane i wyposażone o pow. 45,19 m2, z dużym balkonem. Bardzo ładny widok z balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł53,26 m² 10 702,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Oferta dostępna tylko U nas! Oferujemy na sprzedaż słoneczne mieszkanie zlokalizowane w Kołobrzegu przy ulicy Helsińskiej. To idealna propozycja dla osób poszukujących mieszkania.