dowolna

Mieszkania w centrum Kołobrzeg - Oferty sprzedaży i najmu

399 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

399 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Budowlana

Starówka,Kołobrzeg

565 000 zł64 m² 8 896,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wschodnia

Ogrody,Kołobrzeg

589 000 zł62 m² 9 484,70 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie W kołobrzegu - osiedle ogrody Tylko 15 minut od morza | Idealne dla rodziny lub pod wynajem | Balkon | Winda Na sprzedaż jasne i zadbane mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowogródzka

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

231 000 zł76 m² 3 039,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej Zbigniewa Boguszewicza w upadłości sprzeda z wolnej ręki w drodze pisemnego konkursu ofert składnik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Koszalińska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

2 250 zł41 m² 54,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem - 2 pokoje z tarasem w świetnej lokalizacji przy ul. Koszalińskiej w Kołobrzegu Wyposażone w sprzęt i umeblowanie mieszkanie idealne dla singla lub pary. Na całkowitą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Złota

Lęborskie,Kołobrzeg

400 000 zł55 m² 7 272,73 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Oferujemy przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem zlokalizowane przy ul. Złotej na 4 piętrze bloku (z windą). Mieszkanie jest słoneczne, złożone z przedpokoju, salonu (z balkonem),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Mazowiecka

os. Bajkowe,Kołobrzeg

1 190 000 zł103 m² 11 571,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Okazja! Tylko około 11 600 zł za m2 za mieszkanie o wysokim standardzie w pełni umeblowane, wyposażone z miejscem parkingowym. Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie/apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zdrojowa

Uzdrowiska,Kołobrzeg

799 000 zł43 m² 18 444,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Apartament z antresolą w hotelu 5*, 350 m od morza Na sprzedaż apartament z antresolą w pięciogwiazdkowym Hotelu Royal Tulip Sand w Kołobrzegu. Jest to lokal niemieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dworcowa

Solne Zdroje,Kołobrzeg

357 000 zł33 m² 10 950,90 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę nieruchomości w samym centrum miasta, przy ul. Dworcowej. Mieszkanie jest ciepłe i słoneczne, znajduje się na 4 piętrze. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Budowlana

Śródmieście,Kołobrzeg

1 238 110 zł73 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

**wyjątkowy Apartament z Panoramicznym Widokiem w Kołobrzegu** Z przyjemnością prezentujemy Państwu niezwykłą okazję zakupu apartamentu, który łączy w sobie komfort miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Uzdrowiska,Kołobrzeg

420 000 zł54 m² 7 835,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

3-pokojowe mieszkanie tuż przy Skwerze Pionierów Kołobrzegu idealne miejsce do życia lub inwestycji! Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 53,6 m, zlokalizowane w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Kołobrzeg

Zieleniewo,Kołobrzeg

749 000 zł68 m² 11 001,80 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Przestronne mieszkanie w Zieleniewie - komfort i cisza tuż obok Kołobrzegu Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę nieruchomości położonej w cichej, zielonej części Zieleniewa - na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zygmuntowska

Śródmieście,Kołobrzeg

750 000 zł64 m² 11 792,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1923

W ofercie nieruchomość typowo inwestycyjna dla osób szukających nowoczesnych rozwiązań. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum rozkład pomieszczeń w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lęborskie,Kołobrzeg

435 000 zł48 m² 9 023,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ciekawą ofertę 3-pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Okopowej 12, tuż przy kładce łączącej Strefę Uzdrowiskową z Miastem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kołobrzeg

Śródmieście,Kołobrzeg

630 000 zł64 m² 9 797,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1923

W ofercie przestronne, wyremontowane mieszkanie w kameralnej kamienicy miasta. Główne atuty nieruchomości: rozkład pomieszczeń bliskość szkoły/przedszkola blisko morza Nieruchomość złożona z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Kołobrzeg

699 000 zł42 m² 16 642,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Tylko U nas! gotowa inwestycja Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w sercu Kołobrzegu + dochodowy mikro apartament! Dwie nieruchomości w cenie jednej! Oferujemy na sprzedaż unikalną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Zachodnia,Kołobrzeg

445 000 zł47 m² 9 549,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie znajdujące się na II piętrze wyremontowanej kamienicy w odległości 1 km do Parku Nadmorskiego, a 1,4 km od morza i pięknej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Unii Lubelskiej

Śródmieście,Kołobrzeg

301 000 zł15 m² 19 802,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Przedstawiamy Państwu doskonale zlokalizowane mieszkanie w Centrum Kołobrzegu. W pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania. - zadzwoń już dziś I umów się na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kołobrzeg

Starówka,Kołobrzeg

650 000 zł62 m² 10 534,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż posiadam 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni uzytkowej 56m.kw. położone na 4 piętrze zadbanego budynku w samym sercu kołobrzeskiej Starówki. Usytuowane przy deptaku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Artyleryjska

Zamoście,Kołobrzeg

599 000 zł41 m² 14 641,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż 2-pokojowe urocze, nowoczesne mieszkanie o pow. 40,91 m2 na parterze 3-piętrowego budynku z 2018 roku przy ul. Artyleryjskiej w Kołobrzegu, ze słonecznym ogródkiem o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Śródmieście,Kołobrzeg

419 000 zł50 m² 8 447,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe z osobną kuchnią przy ul. Dworcowej Główne atuty nieruchomości: mieszkanie W spokojnej lokalizacji bardzo dobrze skomunikowane, blisko przystanek autobusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Koralowa

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

788 900 zł52 m² 15 072,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

0% prowizji od kupującego! mieszkanie gotowe do nabycia I wydania Przedstawiamy nowoczesne, przestronne i bardzo wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zwycięzców

Solne Zdroje,Kołobrzeg

425 000 zł28 m² 15 070,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Słoneczna, przestronna kawalerka z balkonem. 500m do morza! Mieszkanie 1 pokojowe w centrum miasta o powierzchni 28,20m2. Kuchnia z oknem jest otwarta na salon. Wyposażona w meble,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Lęborskie,Kołobrzeg

325 000 zł37 m² 8 783,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zakupu mieszkania w doskonałej lokalizacji, w bardzo dobrej cenie. Ciepłe, wygodne, ustawne mieszkanie, usytuowane na 3 piętrze przy ul. Grochowskiej 1e w Kołobrzegu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Lęborskie,Kołobrzeg

365 000 zł32 m² 11 406,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 2 -pokojowe mieszkanie usytuowane na wysokim parterze, w bloku przy ul. Grochowskiej w Kołobrzegu, tuż przy parku G.J.H. Dąbrowskiego. Przytulne mieszkanie składające się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Różana

Zieleniewo,Kołobrzeg

515 000 zł58 m² 8 832,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

3 pokojowe mieszkanie, o pow. 58,31 m2 w zieleniewie (gm. Kołobrzeg) Mieszkanie dwustronne, położone na 1 piętrze w budynku 3 piętrowym. Zlokalizowane blisko Kołobrzegu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

439 000 zł40 m² 10 901,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Marzysz o mieszkaniu, które połączy wygodę, bliskość natury i miejskiego życia? Nie chcesz wydawać fortuny? Mam dla Ciebie 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,27m2 w Kołobrzegu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

450 000 zł54 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Super oferta mieszkania 2 pokojowego W kołobrzegu Lokalizacja: kołobrzeg opis nieruchomości Lokal mieszkalny o pow. 54m na pierwszym piętrze w czterorodzinnym budynku, z wyposażoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

779 000 zł48 m² 16 351,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przedmiotem oferty jest dwupokojowy apartament o powierzchni 47,64 m2, położony na drugim piętrze w kompleksie Polanki Park w Kołobrzegu. Apartament został wykończony i oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

530 000 zł54 m² 9 814,81 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Super oferta! mieszkanie 2 pokojowe W kołobrzegu Oferuje na sprzedaż mieszkanie w Kołobrzegu usytuowane na pierwszym piętrze w bloku 4 piętrowym. Opis nieruchomości Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wąska

Śródmieście,Kołobrzeg

429 000 zł60 m² 7 150 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę nieruchomości w samym centrum miasta! Mieszkanie jest ciepłe i słoneczne, znajduje się na 3 piętrze, w budynku z windą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Kołobrzeg

Śródmieście,Kołobrzeg

450 000 zł35 m² 12 784,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż bardzo słoneczne oraz przytulne mieszkanie 1-pokojowe położone na parterze w budynku IV piętrowym. Budynek wybudowany w latach 60-tych z cegły. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

639 000 zł34 m² 18 744,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż oferujemy piękny dwupokojowy apartament z klimatyzacją, cena do negocjacji Powierzchnia nieruchomości to 34,09 m2, zlokalizowana jest na czwartym piętrze prestiżowego budynku Baltic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bogusława X

Lęborskie,Kołobrzeg

454 000 zł39 m² 11 671 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Najlepsza lokalizacja w Kołobrzegu - widok na park! Na sprzedaż apartament zlokalizowany na 4 piętrze, znajdujący się w nowo budowanym obiekcie Centrum Park w sercu Kołobrzegu. Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kołobrzeg

Wyspa Solna,Kołobrzeg

635 000 zł64 m² 9 875,58 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz idealnego mieszkania w pięknym Kołobrzegu? Mamy dla Ciebie doskonałą propozycję! Przedstawiamy mieszkanie na parterze kamienicy o powierzchni 64,3 m2. To idealne miejsce dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Helsińska

Osiedle Europejskie,Kołobrzeg

650 000 zł66 m² 9 821,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Oferuje na sprzedaż mieszkanie z balkonem na 1 piętrze gotowe do wprowadzenia Główne atuty nieruchomości: świetna lokalizacja - 5 minut od starówki zadbana nieruchomość balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

650 000 zł42 m² 15 476 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Gotowy do zamieszkania apartament z garażem podziemnym, z widokiem na port jachtowy w Kołobrzegu. Rok budowy 2018. Cena apartamentu wynosi: 650 000,00 zł Standard wykończenia apartamentu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Portowa

Solne Zdroje,Kołobrzeg

679 000 zł50 m² 13 580 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Kołobrzeg, ul. Portowa, apartament, 3 pokoje, balkon, i piętro, taras widokowy. Tylko u Nas apartament w samym sercu Kołobrzegu! Ofertą sprzedaży jest położony w sercu malowniczego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kołobrzeg

Śródmieście,Kołobrzeg

650 000 zł42 m² 15 297,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowoczesny apartament w Miodowym Domu blisko centrum i plaży! Główne atuty nieruchomości: świetna lokalizacja - 3 minuty spacerem od starówki do plaży zaledwie 1000 M duży balkon.