dowolna

Mieszkania w centrum Kołobrzeg - Oferty sprzedaży i najmu

399 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

399 ogłoszeń

399 900 zł31,81 m² 12 571,52 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż nowoczesna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 32 m2, położona w samym sercu Kołobrzegu. Mieszkanie znajduje się na 11 piętrze, co zapewnia doskonałe doświetlenie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł133,86 m² 12 699,84 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Oferujemy przestronny i nowoczesny apartament o powierzchni 133.86 m , zlokalizowany w centrum Kołobrzegu. Opis nieruchomości: układ: 4.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

520 000 zł30,79 m² 16 888,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż atrakcyjny apartament w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Kołobrzegu tylko 80 m od kanału portowego i ok.200 m do MORZA - przy ul. Towarowej.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł35,34 m² 16 100,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż atrakcyjny apartament w malowniczym Kołobrzegu, 500m do morza! w dzielnicy Podczele na ulicy Poleskiej. Ta nieruchomość oferuje 2 pokoje z pięknym, wyciszającym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

759 000 zł42 m² 18 071,43 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na Sprzedaż Nowy Apartament 2-Pokojowy z Dużym Balkonem i Miejscem Parkingowym w Kołobrzegu Oferujemy komfortowy, nowoczesny apartament, usytuowany na drugim piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Szpitalna

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

678 000 zł41,10 m² 16 496 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowy apartament w nowoczesnym budynku z basenem, siłownią i strefą relaksu. Budynek usytuowany na Wyspie Solnej - w centrum miasta a mimo tego cisza i spokój. Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł61,70 m² 7 779,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe w samym sercu kołobrzeskiej starówki! Główne atuty nieruchomości: - świetna lokalizacja - funkcjonalny rozkład - pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

977 000 zł58,25 m² 16 772,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Oferujemy na sprzedaż piękne mieszkanie znajdujące się w sercu portu kołobrzeskiego, w kamienicy o doskonałym stanie technicznym. Mieszkanie jest idealne dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy, ul. Portowa

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

540 000 zł36,60 m² 14 754,10 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 36,6m , zlokalizowany przy ul. Portowej w samym sercu Portu Kołobrzeskiego. Nieruchomość znajduje się w budynku z 2000 roku, na.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł34,84 m² 20 924,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Atrakcyjny apartament ok. 500 m od morza w nowo wybudowanej inwestycji perłowa przystań z 2024 roku. Gotowy produkt inwestycyjny z możliwością odliczenia podatku vat w wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł52,29 m² 10 135,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż dwupokojowe piękne i zadbane mieszkanie na IV piętrze budynku w samym centrum dzielnicy Kołobrzegu - Podczele, położone w odległości jedynie 850 m od pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł50,04 m² 9 572,34 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż spółdzielcze własnościowe prawo do mieszkania na 9 piętrze 11-piętrowego budynku w samym sercu Kołobrzegu, położonego w odległości jedynie 1,3 km od pięknej, szerokiej.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł48,31 m² 16 539,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Apartament z basenem 500 m od morza Polanki Park, kołobrzeg Cena: 799.000,- złPowierzchnia: 48,31 mPiętro: IIILiczba pokoi: 2Miejsce postojowe: brakForma własności: pełna własność.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł88,96 m² 7 194,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż duże, przestrzenne 4-pokojowe dwupoziomowe mieszkanie na II piętrze 3-piętrowego budynku w Podczelu - w cichej i spokojnej dzielnicy Kołobrzegu, położone jedynie 850 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł40,20 m² 10 199 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane w malowniczym Kołobrzegu, przy ulicy Koszalińskiej. Mieszkanie 1 pokojowe (przebudowane z 2 małych pokoi), dzięki czemu stworzył się.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł54,22 m² 10 143,86 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie z widokiem na panoramę Kołobrzegu 5 minut od Starówki i 10 minut od plaży! Kołobrzeg, ul. Okopowa- 54,22 m | 2 pokoje + osobna kuchnia + balkon + piwnica- 9. piętro.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł82 m² 8 475,61 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Przedstawiamy na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 82 m2, położone w spokojnej i zielonej dzielnicy Kołobrzegu - Podczele, zaledwie kilka minut spacerem od.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł41,30 m² 14 261,50 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

| szczegóły dotyczące lokalu: powierzchnia 41,3 mkw. salon z aneksem kuchennym i jadalnią, łazienka, przedpokój czynsz administracyjny 750 zł wystawa okien na północ wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łopuskiego

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

405 000 zł47,80 m² 8 472,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 2 pok. o pow. 47.84 m2 usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku przy ulicy Łopuskiego. Jedynie 850 metrów do plaży. Mieszkanie składające sie z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zapleczna

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

400 000 zł32,56 m² 12 285,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż atrakcyjnie zlokalizowane 2 pokojowe mieszkanie o pow. 32,56 m2 znajdujące się w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej. Mieszkanie usytuowane jest parterze w budynku bez windy, który.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł38,80 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Polecamy Państwu 2 pokojowy apartament w centrum Kołobrzegu, w hotelu polonia. Apartament o powierzchni 38.80 m2, składający się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni ,łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

763 000 zł47,41 m² 16 094 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowo stylowe mieszkanie zlokalizowane w sercu kołobrzeskiej starówki. To idealna lokalizacja dla osób ceniących sobie komfort życia w centrum z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Podczele,Kołobrzeg

799 000 zł112,15 m² 7 124,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Prezentujemy ofertę sprzedaży przestronnego, dwupoziomowego mieszkania z zaadaptowanym strychem - położonego w dzielnicy Podczele Wschodnia część Kołobrzegu, ul. Lwowska.To miejsce, które.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł32,48 m² 16 009,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferujemy na sprzedaż w pełni wyposażony apartament położony ok. 600m do morza! Apartament atrakcyjnie zlokalizowany przy ul. Bałtyckiej blisko morza oraz centrum. Ogromnym atutem nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł47,61 m² 13 421,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

: krótko : Na sprzedaż 2-pokojowy lokal niemieszkalny o powierzchni 47,61 m , położony w prestiżowym, pięciogwiazdkowym kompleksie Westin House Resort przy ul. Koralowej.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł28 m² 14 821,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Zapraszamy Państwa do zakupu przytulnej kawalerki na os. Bałtyk w Grzybowie koło Kołobrzegu. Mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym, przedpokoju, łazienki oraz tarasu.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł76,27 m² 19 535,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartament o powierzchni 76,27 m , zlokalizowany przy ul. Chopina w jednej z najlepszych lokalizacji Kołobrzegu, zaledwie 200 metrów od plaży. Położony w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Giełdowa

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

790 000 zł75 m² 10 533,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Przytulne mieszkanie 3 pokoje w centrum miasta. Lokal rozkładowy wschód - zachód , bardzo widny, duży balkon na stronę zachodnią - wyjście na balkon z dwóch pokoi. Nieruchomość usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł34,62 m² 19 612,94 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Apartament przy porcie w Kołobrzegu gotowy do wynajmu lub zamieszkania. Na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 34,62 m , zlokalizowany przy ul. Portowej w samym sercu Portu.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł120 m² 6 658,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie położone w Zieleniewie przy ul. Malinowej na Osiedlu Zacisze, na II piętrze w budynku II piętrowym bez windy. Powierzchnia 90,96m2 mierzona bez skosów. Osiedle Zacisze.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł27,74 m² 13 518,39 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży apartamentu w czterogwiazdkowym hotelu diva spa w Kołobrzegu, zaledwie 200 metrów od morza! diva spa **** to nowoczesny hotel.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 000 zł36,46 m² 16 044,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowe, nigdy nieużytkowane mieszkanie w pełni wykończone i urządzone, gotowe do wprowadzenia od zaraz. Bez remontów, bez czekania i bez dodatkowych kosztów. Wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł36 m² 14 166,67 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Apartament 1 pokojowy o pow. 36 m2 położony w w czterogwiazdkowym Hotelu Diva Spa zaledwie 300 m od morza! Ze względu na swoją powierzchnię i funkcjonalność apartament można.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

838 448 zł72,28 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

| nowy projekt w centrum obejmuje realizację trzech, połączonych ze sobą siedmio- i ośmiokondygnacyjnych budynków, z których każdy posiada dwupoziomową halę garażową. II etap.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł40,92 m² 16 373,41 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Tylko U nas! Atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane w sercu Kołobrzegu, przy ulicy Szpitalnej 10. To wyjątkowe miejsce łączy w sobie komfort, nowoczesność oraz doskonałą lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

457 240 zł39,76 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w inwestycji Portside Bałtycka - Kołobrzeg Przy zakupie apartamentu z miejscem postojowym oferujemy je teraz w specjalnej cenie za jedyne 18.000 złotych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 043 195 zł109,81 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż przestronny apartament o powierzchni 109,81 m przy ul. Budowlanej w Kołobrzegu, wmieście które łączy nadmorski klimat z tętniącym życiem kurortem. Tu czeka na Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

936 000 zł58,50 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupoziomowe mieszkanie 58,50 M2 blisko morza I portu w kołobrzegu! Przedstawiamy komfortowe i gotowe do zamieszkania mieszkanie, w wyjątkowej lokalizacji, bardzo blisko morza, portu.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł47,40 m² 8 417,72 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gotowy do wynajmu apartament 2-pokojowy 47,4 m - Kołobrzeg Podczele Na sprzedaż w pełni urządzony apartament o powierzchni 47,4 m położony w nadmorskiej części Kołobrzeg,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budowlana

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

399 000 zł39,30 m² 10 152,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Świetnie zlokalizowane, w samym centrum Kołobrzegu mieszkanie 2- pokojowe o pow. 39,30 m2 położone na drugim piętrze budynku 3 piętrowym bez windy. Budynek stara kamienica, odnowiona.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł30,77 m² 14 625 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Kołobrzeg strefa uzdrowiskowa na sprzedaż 1 pokojowy klimatyzowany apartament o pow. 30,77 m2 położony w Hotelu Diva Spa - ok. 200 m od morza. Apartament zarządzany jest przez.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij