dowolna

Mieszkania w nowym bloku Kołobrzeg - Oferty sprzedaży lub najmu

522 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

522 ogłoszenia

636 900 zł42,46 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferta bez pcc przy zakupie. Do sprzedaży luksusowy apartament z parkingiem w inwestycji Westin House w największym uzdrowisku i kurorcie nad morzem - Kołobrzegu. Pełna własność,.

Szczegóły ogłoszenia

1 312 857 zł57,33 m² 22 900 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Są miejsca, które nie muszą udowadniać prestiżu po prostu go czuć. Ten apartament w części apartamentowej Diune Hotel & Resort (standard 5)* to propozycja dla osób, które chcą mieć Bałtyk na.

Szczegóły ogłoszenia

715 900 zł34,86 m² 20 536,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowy , luksusowy , dwupokojowy apartament na parterze w Kołobrzegu , położony w prestiżowej inwestycji, w pierwszej linii brzegowej naszego miasta. To połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

413 000 zł39,92 m² 10 345,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji i ukrytych kosztów. Ukończona inwestycja - mieszkania gotowe do odbioru! Zapytaj o dostępne mieszkania! Przedmiotem oferty jest 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

580 000 zł35,31 m² 16 426 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

! tylko U nas! dostępne tylko W pepperhouse! atuty nieruchomości: - 400m od pięknej, malowniczej plaży,! - położenie przy obszarze Natura 2000, co zapewnia bliskość przyrody.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

831 911 zł62,12 m² 13 392 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu na sprzedaż luksusowe mieszkanie położone w pierwszej linii zabudowy zaledwie 70 m od plaży zlokalizowane w miejscowości Rogowo, 19 km od Kołobrzegu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

584 000 zł38,70 m² 15 090,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowy apartament na prestiżowym Osiedlu Pogodne w Kołobrzegu to idealna propozycja dla osób poszukujących nieruchomości blisko morza, łączącej nowoczesny standard, komfort oraz doskonały.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł74,10 m² 13 481,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferuję na sprzedaż przestronne i elegancko wykończone mieszkanie o powierzchni 74,10 m , usytuowane na zamkniętym, nowoczesnym osiedlu w Kołobrzegu. Główne atuty nieruchomości -.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł38,17 m² 12 968,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Kołobrzegu na osiedlu Perłowa Przystań przy ulicy Sienkiewicza Główne atuty nieruchomości: cicha I spokojna lokalizacja12 minut od szerokiej, pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł50,76 m² 13 987,39 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Apartament w 4* Hotelu diva spa! Obiekt znajduje się w sercu Uzdrowiskowej części Kołobrzegu na ul. Kościuszki 16, odległość od plaży to zaledwie 200 metrów. W obiekcie znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł27,74 m² 13 518,39 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży apartamentu w czterogwiazdkowym hotelu diva spa w Kołobrzegu, zaledwie 200 metrów od morza! diva spa **** to nowoczesny hotel.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł43,40 m² 13 709,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferuję na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w nowym budynku z 2024 roku przy ulicy Artyleryjskiej w Kołobrzegu. Główne atuty nieruchomości nowe budownictwo 2024 rok duży balkon ponad 12.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł69,71 m² 15 062,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Trzypokojowy apartament w Olympic Park Kołobrzeg - 200 metrów od morza Na sprzedaż przestronny, słoneczny apartament z dwiema sypialniami Powierzchnia lokalu to 69,71 m2, na którą składają.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł27,01 m² 32 210,29 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Cena 870 000 zł to kwota netto, należy doliczyć 23% vat, brutto jest to kwota 1 070 100 zł.! lokalizacja, widok na morze, pierwsza linia, 10M do plaży, wachlarz udogodnień! Mamy do zaoferowania.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł36,09 m² 12 164,03 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

| szczegóły dotyczące lokalu: pokój z częścią wypoczynkową oraz łazienką balkon wyposażenie w cenie lokalu zakup na użytek własny (możliwość nawiązania współpracy z firmą.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł45,44 m² 26 386,44 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

DO negocjacji! atrakcyjny, dochodowy, z widokiem na morze apartament 2-pokojowy o pow. 45,55 m2 z balkonem w pełni umeblowany i wyposażony, położony na VI piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Sułkowskiego

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

1 120 000 zł53,94 m² 20 763,81 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Wyjątkowy, dwupokojowy apartament o powierzchni 53,94 m , położony na 4 piętrze nowoczesnego apartamentowca w pierwszej linii brzegowej w Kołobrzegu. Apartament oferuje boczny widok.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

362 600 zł36,26 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Nowe 2-pokojowe mieszkanie w Kołobrzegu - stan deweloperski, z podwójnym miejscem w garażu! Dostępne od ręki! Na sprzedaż nowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,26 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł30,43 m² 14 097,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Tylko u nas! Apartament o pow. 30,43 m2 przy ul. Bałtyckiej w Kołobrzegu! Na wskazaną powierzchnię składa się: - salon połączony z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł39,12 m² 17 510,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszam do zakupu w pełni wyposażonego apartamentu 2 pok. o powierzchni 39,12 m, z miejsce postojowym, położonego w cichej i zielonej części Kołobrzegu, zaledwie 400 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł42,37 m² 17 677,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Apartament w Kołobrzegu, w kompleksie apartamentowym Polanki z basenem zewnętrznym, położony jedynie 300 metrów od plaży. Wyjątkowy, nowoczesny i zadbany 2-pokojowy lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

782 262 zł47,11 m² 16 605 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Lokal, który nie konkuruje ceną. Konkuruje adresem. Odbiory - kwiecień 2026! Czyli: wchodzisz w gotowy rynek 2026, nie w obietnicę. Kupujący dziś nie szukają apartamentu nad morzem. Szukają.

Szczegóły ogłoszenia

594 900 zł38,60 m² 15 411,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż atrakcyjne , komfortowe mieszkanie o powierzchni 38 m 2 , położone na 3 piętrze w świetnej lokalizacji - zaledwie 500 m od morza .Idealna inwestycja do zamieszkania , jak.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł52,49 m² 15 221,95 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Podwójna okazja w Kołobrzegu 2 apartamenty w jednej cenie. Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość w standardzie premium dwa nowoczesne, niezależne apartamenty z osobnymi łazienkami.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł122,59 m² 24 390,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Przedstawiamy wyjątkowy penthouse w obiekcie Westin House Resort Kołobrzeg Luksusowo wyposażony apartament z dwiema sypialniami i dużym tarasem, położony poza centrum - idealny na.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł25,20 m² 15 476,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesna kawalerka o powierzchni 25,2 m , zlokalizowana na prestiżowym osiedlu Mazowiecka Park, przy ulicy Śląskiej. Mieszkanie jest częścią nowo wybudowanego, zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

499 999 zł34,11 m² 14 658,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Kołobrzeg, ul. Plażowa 6b Jeśli szukasz miejsca nad morzem, gdzie naprawdę można odpocząć tu wszystko jest na swoim miejscu. Bliskość plaży, otoczenie lasu i spokojna okolica tworzą idealne.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł41 m² 11 682,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Kołobrzegu przy ul. Wylotowej, zaledwie ok. 5 minut spacerem od plaży i morza.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

980 000 zł41,87 m² 23 405,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Apartament typu delux, położony w prestiżowym obiekcie "nadmorskie Tarasy spa" Nieruchomość luksusowa, z dostępem do bezpłatnej dla mieszkańców strefy rekreacji: kryty basen (pływacki 16.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł52,71 m² 12 882 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferta na wyłączność Polecamy atrakcyjne trzy pokojowe mieszkanie o pow. 50,79 m2 z dużą loggią, położone na 1 piętrze budynku z 2016r (winda). Nieruchomość zlokalizowana jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament umeblowany, ul. Kościuszki

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

450 000 zł26,80 m² 16 791,04 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Szukasz gotowego miejsca nad morzem, do którego po prostu wchodzisz z walizką, a Twoim jedynym zmartwieniem jest krótki spacer na plażę? Oferujemy na sprzedaż komfortowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł39,81 m² 25 119,32 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

0 prowizji od kupującego 2-pokojowy Apartament z Dużym Słonecznym Balkonem Adres: ul. Kasprowicza 20C Lokalizacja: w prestiżowej dzielnicy uzdrowiskowej Kołobrzegu, blisko morza Opis.

Szczegóły ogłoszenia

899 999 zł69,01 m² 13 041,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 69 m , zlokalizowane na zamkniętym osiedlu w nowoczesnej części Kołobrzegu, z szybkim dostępem do centrum i morza. Główne atuty.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł54 m² 11 111,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Idealna inwestycja nad morzem! Dwupoziomowe mieszkanie 53,90 m Kołobrzeg, podczele | 300 m od plaży | Baseny, sauna, siłownia Na sprzedaż nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł40,02 m² 13 468,27 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Okazja do końca maja! Cena mieszkania: 539 tys miejsce w hali z komórką: 35 tys Razem: 574 tys Na sprzedaż przytulny apartament w Kołobrzegu, położony na zamkniętej, prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 027 000 zł39 m² 26 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Apartament w strefie uzdrowiskowej 150 m od morza Przedstawiamy komfortowy apartament w nowo powstałej inwestycji whiteblue, w uzdrowiskowej części miasta, w samym środku.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł37,80 m² 17 460,32 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Komfortowy apartament w doskonałej lokalizacji, odległość od morza zaledwie 400 m! Gustownie urządzony 2 pokojowy apartament o pow. 37,8 m2 z tarasem usytuowany na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

685 892 zł38,49 m² 17 820 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wild Pearl - Luksus blisko morza i Mariny w Kołobrzegu Wild Pearl to prawdziwa perła Kołobrzegu zlokalizowana w prestiżowym miejscu, tuż przy Marinie Solnej i kilka minut spacerem od.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Małopolska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

1 290 000 zł74,72 m² 17 264,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szukasz przestronnego apartamentu w Kołobrzegu, ale przeraża Cię wizja wykańczania wnętrz i wielomiesięcznego czekania? To powszechny dylemat, na który mamy gotową odpowiedź! Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł40,06 m² 14 228,66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny apartament blisko morza | Porta Mare Baltica, kołobrzeg Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,06 m2, położone na parterze nowoczesnego budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

450 000 zł36,98 m² 12 168,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania położonego na nowoczesnym, ogrodzonym i monitorowanym osiedlu z 2022 roku w Kołobrzeg. To idealna.