dowolna

Mieszkania z prawem własności Kołobrzeg - Lista ofert

786 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

786 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 140 000 zł70 m² 16 285,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

3-pokojowy apartament położony zaledwie 300 m od morza - to doskonałe miejsce na twoją inwestycję! Główne atuty nieruchomości: - doskonała lokalizacja - dzielnica zachodnia, dobrze skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł80,07 m² 6 744,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie 3-pokojowe z miejscem parkingowym zlokalizowane w Podczelu, 700 metrów od plaży i 8km od centrum Kołobrzegu. Dwustronne, słoneczne, ekspozycja północ południe. Usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł47,67 m² 14 033,98 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Słoneczne mieszkanie 2-pokojowe z miejscem parkingowym na osiedlu Mazowiecka Park w śródmieściu Kołobrzegu. Lokalizacja blisko ścisłego centrum, ok.2500 metrów od plaży. Usytuowane na 1.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł31,02 m² 15 473,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w kołobrzeskim porcie, 50 metrów od plaży. Usytuowane na 3 piętrze, składające się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z wc.

Mieszkanie

Ogrody,Kołobrzeg

675 000 zł74,40 m² 9 072,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie 4-pokojowe z potencjałem w niskiej zabudowie na Osiedlu Ogrody, 800m od plaży i 1000m od centrum Kołobrzegu. Usytuowane na 4 piętrze. Słoneczne, dwustronne, ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł66,47 m² 8 274,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Klimatyczne mieszkanie 3 pokojowe Mieszkanie 3 pokojowe w Centrum w kamienicy przy jednej z głównych ulic miasta - przy skrzyżowaniu ul. Jedności Narodowej i Łopuskiego.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł47,93 m² 15 647,82 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Apartament z widokiem na morze! + dodatkowo możliwość kupna miejsca postojowego w hali garażowej pod budynkiem Nasze biuro: kołobrzeg ul. Łopuskiego 40a, leszek Dąbrowski tel.   .

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł52,29 m² 9 753,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż dwupokojowe piękne i zadbane mieszkanie na IV piętrze budynku w samym centrum dzielnicy Kołobrzegu - Podczele, położone w odległości jedynie 850 m od pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł60,50 m² 7 933,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

| kołobrzeg - mieszkanie na sprzedaż. Na sprzedaż rozkładowe i przestronne mieszkanie o powierzchni 55 m , położone w samym centrum miasta - na urokliwej kołobrzeskiej starówce,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł41,78 m² 9 550,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Kołobrzeg | Mazowiecka 38 | 2 pokoje | Parametry nieruchomości: metraż: 41,87 m Układ: 2 pokoje Piętro: 2 Rok budowy: 1992 Parking: miejsce za bramą w cenie Czynsz: 860 zł na 4 osoby Dlaczego.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł39,44 m² 12 905,68 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Przestronne mieszkanie tuż przy promenadzie w Kołobrzegu! Zaledwie 200 m od morza! Mieszkanie 2 pokojowe, które świetnie sprawdzi się do indywidualnego wypoczynku oraz jako inwestycja pod najem.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł63 m² 9 841,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63,2 m , położone na 2. piętrze w budynku z ok.1997 r. na terenie tzw. Nowej Starówki nowoczesnej zabudowy stylizowanej na.

Szczegóły ogłoszenia

458 000 zł48,63 m² 9 418,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania w malowniczym Kołobrzegu. To doskonała okazja zarówno dla osób poszukujących własnego lokum jak.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł45,30 m² 8 719,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Trzypokojowe mieszkanie, położone na os. Lęborskim, ok 5 min do centrum i 15 min do morza. Mieszkanie o podstawowym standardzie wykończenia, do remontu o łącznej powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł35,15 m² 14 196,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Rewelacyjna oferta sprzedaży 2 pokojowego w pełni umeblowanego i wyposażonego apartamentu o pow. 35,15 mkw, z dużym balkonem położonym na II piętrze budynku z 2016 roku. Nasze.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł37,06 m² 9 713,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Oferuję na sprzedaż mieszkanie spółdzielcze własnościowe- możliwy zakup przez obcokrajowców! Główne atuty nieruchomości: - możliwość zakupu przez obcokrajowców - cicha I spokojna okolica -.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł130 m² 7 684,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie dwupoziomowe ( III i IV piętro ) usytuowane w budynku 4 piętrowym w bliskiej odległości od morza - około 700m. Budynek ocieplony, zadbany, garaże pod budynkiem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

475 000 zł46,58 m² 10 197,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Do nabycia słoneczne mieszkanie 2-pokojowe, w stanie deweloperskim na zamkniętym osiedlu, w gotowej inwestycji Nova Baltica, przy ul. Atyleryjskiej 22a. Lokal do własnej aranżacji. Skład.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

750 000 zł43,92 m² 17 076,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Nie szukaj dalej :)! Tu znajdziesz idealne miejsce na wypoczynek lub pewnej inwestycji nad samym morzem. Ten apartament w prestiżowym kompleksie Olimpic Park przy ul. Wschodniej 18a spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

380 000 zł34,60 m² 10 982,66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 1-pokojowe własnościowe, kołobrzeg, ul. Giełdowa ***zakup bez prowizji*** Ciepła i funkcjonalna kawalerka na parterze, w 4-piętrowym bloku. Mieszkanie jest jasne, zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł55,49 m² 13 515,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

| dwupokojowe mieszkanie, z osobną kuchnią. Komfortowe, na zamkniętym Osiedlu Bursztynowym w Kołobrzegu. Usytuowanie narożne, w budynku z windą i dużym tarasem z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł32,86 m² 13 542,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

| jednopokojowy apartament, z łazienką i aneksem kuchennym. Słoneczny od rana, z dużymi przeszkleniami od wschodniej strony w sercu dzielnicy uzdrowiskowej Kołobrzegu, ok. 400m do.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Maczka

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

590 000 zł33,66 m² 17 528,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Apartament 33,66 m2, 2 pokoje nad morzem blisko strefy uzdrowiskowej! Komfortowy apartament, którego głównym atutem jest bardzo dobra lokalizacja. Opis lokalizacji: apartament zlokalizowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł48,87 m² 19 950,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

| na sprzedaż apartament 48m2 + garaż - prestiżowe Osiedle Polanki Aqua w Kołobrzegu. Cena brutto Z garażem! Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

980 000 zł38,21 m² 25 647,74 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

| 2 pokojowy apartament w pełni umeblowany, z zewnętrznym miejscem postojowym w cenie! W pełni urządzony i funkcjonalny lokal ze słoneczną loggią, od zachodniej strony,.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł37,60 m² 10 106,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

| 2 pokojowe mieszkanie z dużą oddzielną kuchnia w odnowionym bloku przy ulicy Trzebiatowskiej. Prężna wspólnota mieszkaniowa, w ostatnich latach wymieniono dach, instalacje, ocieplono.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

443 574 zł38,91 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Drugi etap sprzedaży już ruszył! Cena zgodna z ofertą Dewelopera - bez prowizji i bez podatku pcc! To idealne miejsce dla osób, które chcą mieszkać blisko morza, a jednocześnie cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 000 zł60,75 m² 12 016,46 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026