dowolna

Mieszkania z księgą wieczystą Kołobrzeg - Oferty sprzedaży i najmu

451 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

451 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Poleska

Podczele,Kołobrzeg

549 000 zł31 m² 17 579,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferuje na sprzedaż gustowne mieszkanie na parterze z dużym balkonem i ogródkiem w kompleksie z basenem i nie tylko! Główne atuty nieruchomości: mieszkanie W spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

620 000 zł60 m² 10 264,90 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie, położone w ścisłym Centrum Kołonrzegu. Nieruchomość znajduje się na V piętrze wysokiego budynku, w widokiem na zabytkową Wieżę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bałtycka

Zachodnia,Kołobrzeg

730 000 zł50 m² 14 682,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż urokliwe mieszkanie 3 pokojowe o pow. użytkowej 49,72 m2 z dużym balkonem. Mieści się na drugim piętrze budynku. W pełni wyposażone i umeblowane mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Sikorskiego

Solne Zdroje,Kołobrzeg

1 869 000 zł149 m² 12 543,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta penthouse przy promenadzie kołobrzeskiej Dwupoziomowy apartament 149 m | Widok na park i morze | Top lokalizacja Cena: 1 869 000,00 zł brutto kluczowe cechy nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wolności

Śródmieście,Kołobrzeg

747 500 zł65 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Ogłoszenie prywatne bez pośredników ,cena do negocjacji. Możliwość dokupienia garażu w budynku. Mieszkanie o powierzchni 64,66 m2 znajduje się w nowoczesnej kamienicy w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Koszalińska

Ogrody,Kołobrzeg

880 000 zł88 m² 9 976,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie o pow. 88 mkw na nowym osiedlu Cztery Pory Roku Na sprzedaż nieruchomość o pow. 88,21 mkw na parterze z balkonem oraz dwiema komórkami lokatorskimi. Możliwa również zamiana na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Kołłątaja

Solne Zdroje,Kołobrzeg

450 000 zł35 m² 12 975,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż apartament znajdujący się w dzielnicy uzdrowiskowej przy ul. H. Kołłątaja w Kołobrzegu , w ramach wspólnoty mieszkaniowej pod nazwą Solny Resort. Obiekt wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. 1 Maja

Zamoście,Kołobrzeg

770 000 zł79 m² 9 705,07 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Przestronne mieszkanie z ogródkiem blisko centrum miasta. To eleganckie mieszkanie o powierzchni ponad 79 metrów kwadratowych oferuje dużo przestrzeni dla Ciebie i Twojej rodziny. Trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Giełdowa

Śródmieście,Kołobrzeg

490 000 zł60 m² 8 153,08 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferuje na sprzedaż mieszkanie w centrum miasta Kołobrzeg na ulicy Giełdowej. Główne atuty nieruchomości: przestronne oraz słoneczne pomieszczenia,Z okien widok na panoramę miasta, parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gierczak

Starówka,Kołobrzeg

897 000 zł85 m² 10 536,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferta nieaktualna - umowa przedwstępna Oferuje na sprzedaż gustowne mieszkanie na 1 piętrze z niesamowitym widokiem na rzekę Parsęte! Główne atuty nieruchomości: mieszkanie W centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Wschodnia

Uzdrowiska,Kołobrzeg

560 000 zł30 m² 18 912,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Apartament inwestycyjny w obiekcie Seaside Park Kołobrzeg Gotowy produkt inwestycyjny - pokój hotelowy w prestiżowym Hotelu Seaside Park Kołobrzeg z długoterminową umową najmu zawartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Towarowa

Solne Zdroje,Kołobrzeg

720 000 zł48 m² 15 015,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Wyjątkowa nieruchomość! Mieszkanie, które składa się z 2 apartamentów na III piętrze, o łącznej powierzchni 47,95 m2 w samym sercu kołobrzeskiego portu. Ta niepowtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czarnieckiego

Ogrody,Kołobrzeg

479 000 zł76 m² 6 302,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Mieszkanie 4-pokojowe przy ul. Czarnieckiego w Kołobrzegu na sprzedaż. Dostępne od ręki! Główne atuty nieruchomości: świetna lokalizacja - spokojne osiedle plac zabaw dla dzieci, nowa biblioteka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wschodnia

Ogrody,Kołobrzeg

2 829 000 zł55 m² 51 157,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Penthouse z tarasem dachowym na froncie Seaside Park Kołobrzeg Piękny widok na morze! Apartament 2-pokojowy o powierzchni 55,30 m2 - pokój dzienny z aneksem kuchennym - sypialnia - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kołobrzeg

Lęborskie,Kołobrzeg

430 000 zł52 m² 8 231,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie blisko centrum Kołobrzegu! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie z dobrym rozkładzie, o powierzchni 46,94 m , położone na 1. piętrze. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Śródmieście,Kołobrzeg

675 000 zł47 m² 14 231 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Lokal mieszkalny 2 pokoje W nowoczesnym stylu oferujemy na sprzedaż dwupokojowy lokal mieszkalny zaprojektowany w nowoczesnym stylu - elegancki i ponadczasowy na nowej inwestycji mazowiecka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wielkopolska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

498 000 zł43 m² 11 592,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Witam, sprzedam mieszkanie własnościowe o powierzchni 42,96m/2 (bez hipoteki i zadłużenia), zlokalizowane w Kołobrzegu na ul. Wielkopolskiej 6. Dla zainteresowanych mogę podesłać link.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zapleczna

Śródmieście,Kołobrzeg

665 000 zł57 m² 11 646,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż 3-pokojowe słoneczne przestronne mieszkanie usytuowane na 2 piętrze. Świeżo po remoncie do własnej aranżacji. Dostępne od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

509 000 zł50 m² 10 107,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Sprzedam mieszkanie na cichym i spokojnym osiedlu. Mieszkanie na 1 pietrze, 2 pokoje, osobna kuchnia, garderoba. Przynależna rowerowania, strych i bezpłatne miejsca parkingowe. Mieszkanie gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czarnieckiego

Ogrody,Kołobrzeg

579 000 zł63 m² 9 171,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie położone w lokalizacji Kołobrzeg Ogrody ul. Czarnieckiego - Nieruchomość znajduje się w Strefie Uzdrowiskowej - 1km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Kołłątaja

Solne Zdroje,Kołobrzeg

450 000 zł35 m² 12 975,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kołobrzeg

Lęborskie,Kołobrzeg

390 000 zł48 m² 8 119,93 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe z loggią w świetnej lokalizacji - Kołobrzeg Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 48,03 m, znajdujące się na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wschodnia

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

479 000 zł27 m² 17 662,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Oferta bez podatku 2% pcc dla kupującego! Cena jest wartością netto (+ 23% Vat). Apartamenty nad samym morzem! Gotowy biznes z dochodem pasywnym. Do sprzedaży luksusowy apartament przy samym morzu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wschodnia

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

450 000 zł27 m² 16 611,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zachodnia,Kołobrzeg

699 000 zł63 m² 11 028,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Atrakcyjne, jasne i Słoneczne Mieszkanie 3-Pokojowe z Pełnym Wyposażeniem Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni umeblowane mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63,5 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Tarnopolska

Podczele,Kołobrzeg

830 000 zł141 m² 5 886,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1944

Kołobrzeg, apartament, 5 pokoi, podczele, wysoki standard, umeblowany, blisko morza. Tylko u nas! Dwupoziomowe mieszkanie w nadmorskim mieście Kołobrzeg. Ciepłe, słoneczne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Lęborskie,Kołobrzeg

749 000 zł47 m² 15 781,70 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż świetna 2 pokojowa nieruchomość o powierzchni 47,46m2 położona 6 piętrze 8 piętrowego nowoczesnego apartamentowca z windą. Platany to inwestycja , która została oddana do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Koralowa

Radzikowo,Kołobrzeg

599 000 zł40 m² 15 103,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Do sprzedaży luksusowe mieszkanie w inwestycji Westin House w największym uzdrowisku i kurorcie nad morzem w Kołobrzegu. Pełna własność, wraz z częścią w gruncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

365 000 zł46 m² 7 986,87 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie w Kołobrzegu Nieruchomość o powierzchni 45,7 m, idealne do własnej aranżacji. Lokal znajduje się na parterze czteropiętrowego budynku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narutowicza

Starówka,Kołobrzeg

639 000 zł60 m² 10 682 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Szukasz mieszkania z niepowtarzalnym klimatem, pięknym widokiem z balkonu i dostępem do wielu udogodnień w mieście? Koniecznie sprawdź te propozycje! Główne atuty nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Unii Lubelskiej

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

425 000 zł52 m² 8 252,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe na parterze o powierzchni 51,56mkw. *Mieszkanie po częściowym remoncie *2 Duże pokoje *duża kuchnia *przestronny korytarz *łazienka po kapitalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Muszelkowa

Zachodnia,Kołobrzeg

798 174 zł49 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Komfortowy, dwupokojowy apartament z garażem w kompleksie Polanki Park w Kołobrzegu Powierzchnia lokalu to 49,27 m2: - pokój dzienny z aneksem kuchennym - sypialnia - łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Młyńska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

555 000 zł37 m² 15 036,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż Luksusowe mieszkanie w nowej inwestycji, przy ul. Młyńskiej w Kołobrzegu. Pełna własność z udziałem w gruncie. Mieszkanie 2 pokojowe, na II piętrze, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Lęborskie,Kołobrzeg

710 000 zł38 m² 18 723,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferujemy na sprzedaż elegancki apartament premium zlokalizowany w prestiżowej dzielnicy Kołobrzegu. Nieruchomość znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie obiektów takich jak Polanki Aqua.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Osiedle Bajkowe,Kołobrzeg

559 000 zł44 m² 12 835,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferuje na sprzedaż mieszkanie po remoncie na pierwszym piętrze - os. Bajkowe. Główne atuty nieruchomości:psłoneczne pomieszczenia,mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze,na terenie osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lubuska

Zamoście,Kołobrzeg

536 000 zł38 m² 13 987,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament Kołobrzeg Mazowiecka Park! Na sprzedaż luksusowy, 2 pokojowy apartament z miejscem postojowym w Kołobrzegu przy ul. Lubuskiej / Mazowieckiej. Położony na wysokim parterze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Kołłątaja

Solne Zdroje,Kołobrzeg

450 000 zł35 m² 12 975,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Wschodnia

Uzdrowiska,Kołobrzeg

665 000 zł30 m² 22 352,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Apartament inwestycyjny w obiekcie Seaside Park Kołobrzeg Przedstawiamy apartament w jednej z najlepszych lokalizacji nad Bałtykiem To gotowy produkt inwestycyjny - pokój hotelowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chodkiewicza

Ogrody,Kołobrzeg

545 000 zł62 m² 8 790,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji Doskonała lokalizacja blisko amfiteatru i plaży w Kołobrzegu , dużo zieleni, ciche osiedle. Mieszkanie bardzo ciche idealne na wynajem lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

395 000 zł31 m² 12 688,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Sprzedam w Kołobrzegu nowe 2- pokojowe mieszkanie o metrażu 31,13 m2. Mieszkanie bardzo jasne, słoneczne usytuowane od zachodniej strony. Bardzo duży balkon o pow. 6,48m2. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

689 000 zł52 m² 13 211,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Świetna lokalizacja w centrum Kołobrzegu. Piękne mieszkanie przy spokojnej ulicy w samym centrum Kołobrzegu. Bliskość morza (500m w lini prostej) oraz centrum (starówka 500m, dworzec.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij