dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Kołobrzeg - Sprzedaż i najem

299 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

299 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Mazowiecka

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

1 190 000 zł103 m² 11 572,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż dwupoziomowy apartament znajdujący sie w spokojnej części miasta na zamkniętym, monitorowanym osiedlu Bajkowym przy ul. Mazowieckiej w Kołobrzegu. Apartament położony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Aleksandra Fredry

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

589 000 zł50 m² 11 751,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Są miejsca, które od pierwszego spojrzenia zapraszają do środka. Wyciszają. Dają poczucie, że wszystko czego potrzebujesz, już tu jest. Takie, do których chce się wracać albo w nich zostać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Plażowa

Zachodnia,Kołobrzeg

585 000 zł37 m² 15 979,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż atrakcyjny 2-pokojowy, klimatyczny, nowoczesny apartament na 3 piętrze nowego apartamentowca z 2018 r. w budynku z windą, znajdujący się w chronionym i monitorowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Mazowiecka

os. Bajkowe,Kołobrzeg

1 190 000 zł103 m² 11 571,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Okazja! Tylko około 11 600 zł za m2 za mieszkanie o wysokim standardzie w pełni umeblowane, wyposażone z miejscem parkingowym. Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie/apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Uzdrowiska,Kołobrzeg

420 000 zł54 m² 7 835,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

3-pokojowe mieszkanie tuż przy Skwerze Pionierów Kołobrzegu idealne miejsce do życia lub inwestycji! Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 53,6 m, zlokalizowane w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kołobrzeg

Śródmieście,Kołobrzeg

630 000 zł64 m² 9 797,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1923

W ofercie przestronne, wyremontowane mieszkanie w kameralnej kamienicy miasta. Główne atuty nieruchomości: rozkład pomieszczeń bliskość szkoły/przedszkola blisko morza Nieruchomość złożona z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Kołobrzeg

699 000 zł42 m² 16 642,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Tylko U nas! gotowa inwestycja Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w sercu Kołobrzegu + dochodowy mikro apartament! Dwie nieruchomości w cenie jednej! Oferujemy na sprzedaż unikalną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Maczka

Ogrody,Kołobrzeg

950 000 zł70 m² 13 624 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Do sprzedaży duże mieszkanie 69,73m2, które jest już podzielone na 2 osobne mieszkania 2 pokojowe, wykończone i umeblowane. Przy zakupie mieszkania nie zapłacisz podatku pcc! Dwa mieszkania 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kołobrzeg

Starówka,Kołobrzeg

650 000 zł62 m² 10 534,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż posiadam 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni uzytkowej 56m.kw. położone na 4 piętrze zadbanego budynku w samym sercu kołobrzeskiej Starówki. Usytuowane przy deptaku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Artyleryjska

Zamoście,Kołobrzeg

599 000 zł41 m² 14 641,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż 2-pokojowe urocze, nowoczesne mieszkanie o pow. 40,91 m2 na parterze 3-piętrowego budynku z 2018 roku przy ul. Artyleryjskiej w Kołobrzegu, ze słonecznym ogródkiem o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Śródmieście,Kołobrzeg

419 000 zł50 m² 8 447,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe z osobną kuchnią przy ul. Dworcowej Główne atuty nieruchomości: mieszkanie W spokojnej lokalizacji bardzo dobrze skomunikowane, blisko przystanek autobusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Koralowa

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

788 900 zł52 m² 15 072,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

0% prowizji od kupującego! mieszkanie gotowe do nabycia I wydania Przedstawiamy nowoczesne, przestronne i bardzo wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kasprowicza

Solne Zdroje,Kołobrzeg

590 000 zł38 m² 15 592 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Lokal apartamentowy dwupokojowy w inwestycji Bliżej Morza, położonej w strefie uzdrowiskowej przy ul. Kasprowicza 14. Lokal położony jest: - 500m od plaży, - 650m od amfiteatru, - 1000m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kołłątaja

Solne Zdroje,Kołobrzeg

920 000 zł49 m² 18 706,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedmiotem sprzedaży jest apartament oraz zewnętrzne miejsce parkingowe w inwestycji opisanej poniżej. Lokal ma powierzchnię 49,18 m2, znajduje się na drugim piętrze i posiada 3 pokoje: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

730 739 zł32 m² 22 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Shellter Hotel & Apartments to kompleks apartamentowo-hotelowy w Rogowie, tylko 15 km od Kołobrzegu. Unikalny design Architekturę tej inwestycyjnej nieruchomości cechuje prostota formy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Lęborskie,Kołobrzeg

550 000 zł33 m² 16 432,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż oferujemy piękny dwupokojowy apartament z prywatnym miejscem postojowym. Powierzchnia nieruchomości to 33,47 m2, zlokalizowana jest na drugim piętrze prestiżowego budynku Baltic Marina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

439 000 zł40 m² 10 901,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Marzysz o mieszkaniu, które połączy wygodę, bliskość natury i miejskiego życia? Nie chcesz wydawać fortuny? Mam dla Ciebie 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,27m2 w Kołobrzegu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprowicza

Solne Zdroje,Kołobrzeg

940 000 zł55 m² 17 191 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Komfortowy apartament 54,68 m2, blisko morza! Przedstawiamy państwu apartament, którego atutem poza wysokim standardem wykończenia, jest bardzo dobra lokalizacja. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Zieleniewo,Kołobrzeg

499 000 zł73 m² 6 867,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż 4-pokojowe słoneczne mieszkanie o pow. 72,66 m2 na pierwszym piętrze dwupiętrowego budynku w Kołobrzegu sprzedawane jest z ogródkiem znajdującym się blisko domu o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Lęborskie,Kołobrzeg

710 000 zł38 m² 18 723,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferujemy na sprzedaż elegancki 2- pokojowy apartament z miejscem parkingowym w cenie, zlokalizowany w prestiżowej dzielnicy Kołobrzegu. Nieruchomość znajduje się w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

1 113 300 zł112 m² 9 910,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Powierzchnia: 112,33 m Liczba pokoi: 3, w tym 2 sypialnie (możliwość powiększenia liczby pokoi) Balkon: taras na pierwszej kondygnacji mieszkania Standard wykończenia: nowoczesna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okopowa

Śródmieście,Kołobrzeg

550 000 zł54 m² 10 143,90 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w malowniczej miejscowości Kołobrzeg, przy ulicy Okopowej. To przestronne mieszkanie o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mazowiecka

Zamoście,Kołobrzeg

584 000 zł74 m² 7 891,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Lokalizacja: kołobrzeg, powierzchnia: 74 m Piętro: 2. w 2-piętrowej kamienicy bez windy (rok budowy: 1930) Opis Nieruchomości: oferujemy na sprzedaż przestronne, klimatyczne mieszkanie, idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

650 000 zł42 m² 15 476 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Gotowy do zamieszkania apartament z garażem podziemnym, z widokiem na port jachtowy w Kołobrzegu. Rok budowy 2018. Cena apartamentu wynosi: 650 000,00 zł Standard wykończenia apartamentu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czarnieckiego

Ogrody,Kołobrzeg

440 000 zł45 m² 9 777,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż mieszkanie położone w jednej z najbardziej spokojnych i rodzinnych dzielnic Kołobrzegu na osiedlu Ogrody. To miejsce, które łączy bliskość natury z wygodą życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Starówka,Kołobrzeg

749 000 zł42 m² 17 833,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Tylko U nas! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w sercu Kołobrzegu + dochodowy mikro apartament! Dwie nieruchomości w cenie jednej! Oferujemy na sprzedaż unikalną nieruchomość położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

590 000 zł45 m² 13 170 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Gotowy, umeblowany, komfortowy apartament 400 m do morza na Osiedlu Bałtyk Cena apartamentu wynosi: 590 000,00 zł Standard wykończenia apartamentu "do zamieszkania", a w cenie umeblowanie kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Koralowa

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

799 000 zł52 m² 15 265,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kołobrzeg

Śródmieście,Kołobrzeg

609 000 zł41 m² 14 919,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż piękne mieszkanie z garderobą, blisko centrum! Główne atuty nieruchomości: duża garderoba Mieszkanie gotowe do zamieszkania Świeżo odmalowane Atrakcyjna okolica W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kołłątaja

Solne Zdroje,Kołobrzeg

920 000 zł49 m² 18 706,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kasprowicza

Solne Zdroje,Kołobrzeg

737 478 zł39 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mam do zaoferowania piękny 2-pokojowy apartament w uzdrowiskowej części Kołobrzegu, na ulicy Kasprowicza 16 o powierzchni 39 m2. Apartament jest w pełni wykończony i wyposażony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Kołobrzeg

Lęborskie,Kołobrzeg

726 790 zł61 m² 12 003,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta bez podatku 2% pcc dla kupującego. Piękne mieszkania w przedsprzedaży - ceny promocyjne! Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o pow. 60,55 m2 z ogródkiem o pow. około 12 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielkopolska

Zamoście,Kołobrzeg

2 500 zł40 m² 63,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,66m2 w spokojnej okolicy Kołobrzegu. Największe atuty nieruchomości:Mieszkanie klimatyzowaneinternet światłowodowydwa rowery do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kasprowicza

Solne Zdroje,Kołobrzeg

737 478 zł39 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kołłątaja

Solne Zdroje,Kołobrzeg

920 000 zł49 m² 18 706,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Uzdrowiska,Kołobrzeg

570 000 zł37 m² 15 335 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Lokal dwupokojowy w inwestycji Bliżej Morza, położonej w strefie uzdrowiskowej przy ul. Kasprowicza 14. Lokal położony jest: - 500m od plaży, - 650m od amfiteatru, - 1000m od Biedronki - 1100m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Macieja

Zamoście,Kołobrzeg

2 700 zł45 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe na wynajem długoterminowy w Kołobrzegu Lokalizacja: nowe osiedle Solano, ul. Św. Macieja w Kołobrzegu Piętro 2/4, strona wschodnia Przedmiot najmu: - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Towarowa

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

640 000 zł36 m² 17 932,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Idealne miejsce na zamieszkanie-tylko 150m od plaży oraz latarni morskiej Z widokiem na kanał portowy-ulica towarowa! Na sprzedaż bardzo atrakcyjnie położone mieszkanie z widokiem na Port ,tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zygmuntowska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

579 000 zł64 m² 9 118,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Do sprzedaży duże mieszkanie znajdujące się w kamienicy, przy ul. Zygmuntowskiej, położone na parterze budynku (do zagospodarowania/zaadoptowania ogródek przed oknami). Jedna z najlepszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

450 000 zł29 m² 15 674 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż apartament znajdujący się w kompleksie hotelowym w nadmorskim mieście Kołobrzeg. Kompleks hotelowy z recepcją, powstał w 1976 roku i funkcjonuje do dziś jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kołobrzeg

Zamoście,Kołobrzeg

1 750 000 zł130 m² 13 444 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż jednopoziomowe, 4 - pokojowe mieszkanie o pow. 130 m2 z garażem o pow. 19,5 m2, znajdującym się w hali garażowej pod budynkiem. Mieszkanie jest jasne i przytulne,.