dowolna

Mieszkania Kołobrzeg – oferty mieszkań na Pomorzu

896 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

896 ogłoszeń

Rynek pierwotny

881 215 zł60,44 m² 14 580 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Adres, który się broni. Lokalizacja i standard premium w jednym projekcie - Wild Pearl przy Marinie w Kołobrzegu. Dlaczego klienci w 2026 roku wstrzymują decyzje? Bo boją się:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

763 000 zł47,41 m² 16 094 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowo stylowe mieszkanie zlokalizowane w sercu kołobrzeskiej starówki. To idealna lokalizacja dla osób ceniących sobie komfort życia w centrum z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Podczele,Kołobrzeg

799 000 zł112,15 m² 7 124,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Prezentujemy ofertę sprzedaży przestronnego, dwupoziomowego mieszkania z zaadaptowanym strychem - położonego w dzielnicy Podczele Wschodnia część Kołobrzegu, ul. Lwowska.To miejsce, które.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł32,48 m² 16 009,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferujemy na sprzedaż w pełni wyposażony apartament położony ok. 600m do morza! Apartament atrakcyjnie zlokalizowany przy ul. Bałtyckiej blisko morza oraz centrum. Ogromnym atutem nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

665 000 zł81 m² 8 209,88 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż - przytulne i przestronne mieszkanie blisko morza | Podczele Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 81 m2, położone w Kołobrzegu - dzielnica Podczele, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł47,61 m² 13 421,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

: krótko : Na sprzedaż 2-pokojowy lokal niemieszkalny o powierzchni 47,61 m , położony w prestiżowym, pięciogwiazdkowym kompleksie Westin House Resort przy ul. Koralowej.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł28 m² 14 821,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Zapraszamy Państwa do zakupu przytulnej kawalerki na os. Bałtyk w Grzybowie koło Kołobrzegu. Mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym, przedpokoju, łazienki oraz tarasu.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł76,27 m² 19 535,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartament o powierzchni 76,27 m , zlokalizowany przy ul. Chopina w jednej z najlepszych lokalizacji Kołobrzegu, zaledwie 200 metrów od plaży. Położony w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł79 m² 7 848 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż klimatyczne, narożne mieszkanie znajdujące się na poddaszu na 2 piętrze w dwupiętrowym budynku z czerwonej cegły odrestaurowanym w 2011 r. Powierzchnia wynosi 79 m2 (52 m2.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł42 m² 14 880,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie nad morzem Podczele, kołobrzeg Na sprzedaż przytulne, nowocześnie urządzone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m, położone na II piętrze kameralnego budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Giełdowa

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

790 000 zł75 m² 10 533,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Przytulne mieszkanie 3 pokoje w centrum miasta. Lokal rozkładowy wschód - zachód , bardzo widny, duży balkon na stronę zachodnią - wyjście na balkon z dwóch pokoi. Nieruchomość usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł34,62 m² 19 612,94 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Apartament przy porcie w Kołobrzegu gotowy do wynajmu lub zamieszkania. Na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 34,62 m , zlokalizowany przy ul. Portowej w samym sercu Portu.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł52,70 m² 7 779,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie ul. Mazowiecka 38 Na sprzedaż oferujemy komfortowe i funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie położone przy ul. Mazowieckiej 38. Lokal posiada własność spółdzielczą.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł120 m² 6 658,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie położone w Zieleniewie przy ul. Malinowej na Osiedlu Zacisze, na II piętrze w budynku II piętrowym bez windy. Powierzchnia 90,96m2 mierzona bez skosów. Osiedle Zacisze.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł27,74 m² 13 518,39 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży apartamentu w czterogwiazdkowym hotelu diva spa w Kołobrzegu, zaledwie 200 metrów od morza! diva spa **** to nowoczesny hotel.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 000 zł36,46 m² 16 044,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowe, nigdy nieużytkowane mieszkanie w pełni wykończone i urządzone, gotowe do wprowadzenia od zaraz. Bez remontów, bez czekania i bez dodatkowych kosztów. Wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł36 m² 14 166,67 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Apartament 1 pokojowy o pow. 36 m2 położony w w czterogwiazdkowym Hotelu Diva Spa zaledwie 300 m od morza! Ze względu na swoją powierzchnię i funkcjonalność apartament można.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

838 448 zł72,28 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

| nowy projekt w centrum obejmuje realizację trzech, połączonych ze sobą siedmio- i ośmiokondygnacyjnych budynków, z których każdy posiada dwupoziomową halę garażową. II etap.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł40,92 m² 16 373,41 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Tylko U nas! Atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane w sercu Kołobrzegu, przy ulicy Szpitalnej 10. To wyjątkowe miejsce łączy w sobie komfort, nowoczesność oraz doskonałą lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

457 240 zł39,76 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w inwestycji Portside Bałtycka - Kołobrzeg Przy zakupie apartamentu z miejscem postojowym oferujemy je teraz w specjalnej cenie za jedyne 18.000 złotych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 043 195 zł109,81 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż przestronny apartament o powierzchni 109,81 m przy ul. Budowlanej w Kołobrzegu, wmieście które łączy nadmorski klimat z tętniącym życiem kurortem. Tu czeka na Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

936 000 zł58,50 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupoziomowe mieszkanie 58,50 M2 blisko morza I portu w kołobrzegu! Przedstawiamy komfortowe i gotowe do zamieszkania mieszkanie, w wyjątkowej lokalizacji, bardzo blisko morza, portu.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł48,46 m² 16 095,75 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę dwupokojowego apartamentu położonego na ogrodzonym i monitorowanym osiedlu olympic park, w odległości zaledwie 200 m od morza i pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł47,40 m² 8 417,72 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gotowy do wynajmu apartament 2-pokojowy 47,4 m - Kołobrzeg Podczele Na sprzedaż w pełni urządzony apartament o powierzchni 47,4 m położony w nadmorskiej części Kołobrzeg,.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł33,84 m² 16 548,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Ten atrakcyjny, w pełni umeblowany i wyposażony 2-pokojowy apartament o powierzchni 33,84 m2, z balkonem, znajduje się na IV piętrze czteropiętrowego budynku i oferuje piękny.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł33,84 m² 14 745,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Apartament 1 pok. o pow. 33,84 m2, usytuowany w Kołobrzegu przy ul. Reymonta. Lokal znajduje się na III piętrze w budynku apartamentowo -handlowym, wybudowanym w 2000 roku bez windy. Ze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

429 926 zł42,99 m² 10 000,60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji i ukrytych kosztów. Ukończona inwestycja - mieszkania gotowe do odbioru! Zapytaj o dostępne mieszkania! Przedmiotem oferty jest 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budowlana

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

399 000 zł39,30 m² 10 152,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Świetnie zlokalizowane, w samym centrum Kołobrzegu mieszkanie 2- pokojowe o pow. 39,30 m2 położone na drugim piętrze budynku 3 piętrowym bez windy. Budynek stara kamienica, odnowiona.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł53,60 m² 13 973,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe w wysokim standardzie w Kołobrzegu, ul. Kolumba. Nieruchomość o powierzchni 53,80 m , znajdująca się w nowym budownictwie z 2024 roku, 3.

Szczegóły ogłoszenia

1 140 000 zł70 m² 16 285,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

3-pokojowy apartament położony zaledwie 300 m od morza - to doskonałe miejsce na twoją inwestycję! Główne atuty nieruchomości: - doskonała lokalizacja - dzielnica zachodnia, dobrze skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł65 m² 46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w budynku wielorodzinnym - "nowa Starówka " przy ul. Gierczak w Kołobrzegu. Lokal umeblowany i wyposażony we wszystko co potrzebne. Wynajem tylko długoterminowy - minimum rok.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł35,70 m² 12 605,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokojowe mieszkanie nad morzem, podczele Kołobrzeg. Blisko 36 metrowe mieszkanie nad morzem: salon z aneksem kuchennym, sypialnia, i piętro i balkon. Mieszkanie ciepłe i słoneczne -.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł30,77 m² 14 625 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Kołobrzeg strefa uzdrowiskowa na sprzedaż 1 pokojowy klimatyzowany apartament o pow. 30,77 m2 położony w Hotelu Diva Spa - ok. 200 m od morza. Apartament zarządzany jest przez.

Szczegóły ogłoszenia

21 000 000 zł500 m² 42 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:12

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż najlepiej zlokalizowany budynek W polsce. Przy samym kołobrzeskim molo. Wspaniałe widoki na morze! taras na dachu! Budynek znajduję się 10 metrów od wejścia do kołobrzeskiego molo.

Szczegóły ogłoszenia

119 500 zł11,95 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż lub wynajem lokal niemieszkalny w Kołobrzegu przy ul. Pomorskiej 2 oddalony ok. 800 m od morza. Lokalizacja: śródmieście miasta, w sąsiedztwie punktów usługowych, handlowych.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Mazowiecka

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

599 000 zł47,70 m² 12 557,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Kołobrzeg ul. Mazowiecka. Mieszkanie na Os. Bajkowym 2 pokojowe o pow. 47,7 m2. Składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym i wyjściem na duży balkon o pow, 6 m2. ,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

480 000 zł52 m² 9 230,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy i przestronny lokal mieszkalny o powierzchni całkowitej 52 m2, położony w miejscowości Kołobrzeg. Lokal znajduje się na 4 pietrze w zadbanym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Kolumba

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

1 521 571 zł164,20 m² 9 266,57 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Osiedle Kolumba w Kołobrzegu to wyjątkowa inwestycja łącząca nowoczesną architekturę, minimalizm oraz najwyższy standard wykończenia. Położone w spokojnej, zielonej okolicy, oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł60,20 m² 8 803,99 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

W pełni umeblowane mieszkanie 60 m2 - 1400 m od morza Lokalizacja: ok. 1400 m od plaży , Centrum Kołobrzegu Powierzchnia: 60 m2 Układ: salon połączony z kuchnią 2 sypialnie Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł73,98 m² 9 056,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie II poziomowe z garażem blisko plaży i Centrum miasta Przestronne słoneczne i jasne mieszkanie 3 pokojowe w ścisłym Centrum przy jednej z głównych ulic miasta - przy.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł50 m² 16 780 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkanie - inwestycja Platany, ul. Łopuskiego, kołobrzeg Na sprzedaż komfortowe i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 50 m , zlokalizowane w nowoczesnej.