Apartament, ul. Lwowska
Lwowska, Podczele, Kołobrzeg, zachodniopomorskie
- 535 000 zł
- 39 m²
- 13 717,95 zł/m²
Tomasz
Skontaktuj się
Apartament, ul. Lwowska
Lwowska, Podczele, Kołobrzeg, zachodniopomorskie
zaktualizowane:
17 maja 2026
Apartament, ul. Lwowska
Zaktualizowane: 17 maja 2026
535 000 zł 39 m² 13 717,95 zł/m²
2/4
2
2020
w garażu podziemnym
wysoki standard
Zobacz na mapie
Piętro:
2/4Liczba pokoi:
2Rok budowy:
2020Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnymStan mieszkania:
wysoki standardSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 535 000 zł (13 717,95 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: natychmiast
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 39 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
- instalacje: nowe / wymienione; okna: nowe / wymienione, plastikowe
- Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2020
- technika budowy: tradycyjna/cegła
- dostosowany do osób niepełnosprawnych
- Rozkład mieszkania: piętro 2/4, jednostronne, środkowe, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon (4 m²)
- Czynsz: 700 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, pralka, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, kuchenka mikrofalowa, lodówka
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Łazienka: prysznic
- Media: ogrzewanie: miejskie
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet, telefon, telewizja kablowa
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, rolety antywłamaniowe, domofon/wideofon, monitoring/kamery, ochrona, teren ogrodzony
- Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 17.05.2026
Lokalizacja
- Adres: Lwowska, Podczele, Kołobrzeg, kołobrzeski, zachodniopomorskie
- Otoczenie: tereny zielone i rekreacyjne, morze
- cicho
Opis nieruchomości
Sprzedam dwupokojowy apartament (lokal mieszkalny) w inwestycji Koło Brzegu (Podczele, ul. Lwowska). Mieszkanie jest w pełni komfortowo i nowocześnie wyposażone, doskonale położone. Posiada duży słoneczny balkon.
Apartamenty Koło Brzegu to inwestycja apartamentowa z 2020 roku o wysokim standardzie, położona w Kołobrzegu w cichej i spokojnej okolicy, w odległości 5 km od centrum miasta. Odległość od plaży - 900 m. W sąsiedztwie znajdują się tereny Ekoparku Wschodniego. (...)