Apartament, ul. Poleska
Poleska, Podczele, Kołobrzeg, zachodniopomorskie
- 540 000 zł
- 34,50 m²
- 15 652,17 zł/m²
Aleksandra Figur...
Skontaktuj się
Apartament, ul. Poleska
Poleska, Podczele, Kołobrzeg, zachodniopomorskie
zaktualizowane:
20 maja 2026
Apartament, ul. Poleska
Zaktualizowane: 20 maja 2026
540 000 zł 34,50 m² 15 652,17 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
4/4
2
2018
parking strzeżony w pobliżu
wysoki standard
Zobacz na mapie
Piętro:
4/4Liczba pokoi:
2Rok budowy:
2018Miejsce parkingowe:
parking strzeżony w pobliżuStan mieszkania:
wysoki standardSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 540 000 zł (15 652,17 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 34,50 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
- okna: plastikowe
- Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2018 (blok w nowym budownictwie)
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 4/4, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: taras
- Czynsz: 500 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Bezpieczeństwo: alarm, domofon/wideofon, monitoring/kamery, ochrona
- Miejsce parkingowe: parking strzeżony w pobliżu, parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: Angel Estate, zaktualizowane: 20.05.2026
- numer ogłoszenia: 318/17760/OMS
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Poleska, Podczele, Kołobrzeg, kołobrzeski, zachodniopomorskie
- Otoczenie: las
Opis nieruchomości
Tylko w Angel Estate!
Na sprzedaż wyjątkowy apartament położony w jednej z najbardziej klimatycznych nadmorskich części Kołobrzegu Podczelu. To miejsce cenione za ciszę, ogrom terenów zielonych, bliskość morza oraz prestiżowe inwestycje apartamentowe.
Apartament znajduje się zaledwie około 300 metrów od plaży, w nowoczesnym, całorocznym kompleksie z 2019 roku. (...)