dowolna

Nieruchomości Kołobrzeg - Oferty sprzedaży nieruchomości

1 086 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 086 ogłoszeń

570 000 zł49,83 m² 11 438,89 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż piękne, przestronne, słoneczne mieszkanie położone na Osiedlu Bajkowym w Kołobrzegu. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł75,40 m² 13 236,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż piękny i nowoczesny 3-pokojowy apartament w Kołobrzegu w budynku z 2017 roku w kompleksie apartamentowców na prestiżowym Osiedlu Polanki Park, położony jedynie 300.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł52,41 m² 12 020,61 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 52,41 m2, z dużym balkonem położone na VI piętrze w budynku z windą z 2001 r Mieszkanie bardzo jasne doświetlone z dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł30,77 m² 14 625 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Kołobrzeg strefa uzdrowiskowa na sprzedaż 1 pokojowy klimatyzowany apartament o pow. 30,77 m2 położony w Hotelu Diva Spa - ok. 200 m od morza. Apartament zarządzany jest przez.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

750 000 zł51,79 m² 14 481,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży eleganckiego apartamentu położonego w Kołobrzegu przy ul. Kolumba. To miejsce, które łączy komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł34,62 m² 19 612,94 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Apartament przy porcie w Kołobrzegu gotowy do wynajmu lub zamieszkania. Na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 34,62 m , zlokalizowany przy ul. Portowej w samym sercu Portu.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł66,63 m² 9 455,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż komfortowe 4-pokojowe mieszkanie położone na spokojnym i bezpiecznym osiedlu w Kołobrzegu. Główne atuty nieruchomości: - niski czynsz 453 zł - cicha I spokojna okolica -.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł54,35 m² 10 671,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż wyjątkowe, bardzo jasne mieszkanie trzypokojowe położone na trzecim piętrze w atrakcyjnej lokalizacji w Kołobrzegu. Nieruchomość zachwyca funkcjonalnym układem pomieszczeń oraz.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł35,14 m² 16 363,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczny i nowoczesny apartament o powierzchni użytkowej około 35 m2 położony w Podczelu na osiedlu zamkniętym, 500 m od morza. Składający się z: - salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł1 000 m² 1 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działki przy samym morzu! Działki w unikalnym położeniu położone bezpośrednio przy pasie wydmowym-szerokiej piaszczystej plaży. Działki do sprzedaży o powierzchniach ok.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł17,45 m² 16 618,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Obniżona cena! Do sprzedaży Apartament "ekonomiczny", 1 pokojowy w Kołobrzegu! Z wykończeniem, umeblowaniem, wyposażeniem, balkonem, windą w budynku i restauracją. Pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 840 zł24,64 m² 24 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż. Apartament w systemie Condo, w prestiżowym 4-gwiazdkowym hotelu, w części uzdrowiskowej Kołobrzegu, 5 minut spacerem do plaży. Podana cena jest ceną netto, przy zakupie.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł11 089 m² 126,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 1,1089 ha położona na granicy Kołobrzegu i Niekanina. Teren nieogrodzony, kształtem zbliżony do trapezu. Wymiary: 104 m x 102 m. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł54 m² 9 240,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Kołobrzeg ul. Mazowiecka , na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 54 m2 , położone na II piętrze w III piętrowym budynku z cegły z lat 70-tych. Budynek - elewacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł91,81 m² 15 237,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż dwupoziomowy apartament o powierzchni 91,81 m , zaprojektowany z myślą o najwyższym komforcie pełne umeblowanie, klimatyzacja, przestronny salon z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł38,80 m² 18 814,43 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

300m od plaży/po generalnym remoncie 2024/gotowiec inwestycyjny/winda Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy apartament zlokalizowany w malowniczej dzielnicy Portowej, uzdrowiskowej, blisko mola oraz latarni.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł36,77 m² 12 754,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta na wyłączność Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone w nowym budownictwie przy ul. Za Świerkami. Lokal idealny dla pary, singla lub jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż Apartament 1 pokojowy z aneksem kuchennym o powierzchni 33,57 m2 , Jest zlokalizowany w czterogwiazdkowym hotelu diva spa, w Kołobrzegu. Lokal jest kompletnie umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł33,95 m² 17 083,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż: 2-pokojowy apartament blisko morza - Kołobrzeg, ul. Bałtycka Na sprzedaż komfortowy, w pełni umeblowany apartament 2-pokojowy o powierzchni 33,95 m2, położony w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł33,30 m² 20 420,42 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie 33,3 m2 w strefie portowej Kołobrzegu | 100 m od plaży | Balkon z widokiem na kanał portowy Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 33,3.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł51,41 m² 14 394,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż: przytulny apartament w Kołobrzegu osiedle Polanki, blisko plaży Polecam do zakupu komfortowy i przytulny apartament położony na prestiżowym, zamkniętym osiedlu Polanki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 408 110 zł82,83 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż luksusowy apartament o powierzchni 82,83 m2 zlokalizowany nad brzegiem rzeki Parsęty. Ten przestronny, trzypokojowy apartament o wysokim standardzie wykończenia zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł61,77 m² 8 742,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Tylko u nas! Komfortowe mieszkanie na sprzedaż w Kołobrzegu - osiedle Ogrody Na sprzedaż atrakcyjne, przestronne mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

101 000 zł1 450 m² 69,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Przedmiotem sprzedaży jest działka z warunkami zabudowy 1450 m2- obręb geodezyjny Gościno. Usytuowanie działki i warunki pozwalają na pełną swobodę w projektowaniu przestrzeni według.

Szczegóły ogłoszenia

399 900 zł31,81 m² 12 571,52 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż nowoczesna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 32 m2, położona w samym sercu Kołobrzegu. Mieszkanie znajduje się na 11 piętrze, co zapewnia doskonałe doświetlenie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Inwestycja Perłowa Przystań 2024 Kołobrzeg Wolny od zaraz Wyposażony Apartament Dwupokojowy Deluxe Pod Klucz z Miejscem Postojowym przy apartamencie- dodatkowo płatne. Opis Apartamentu: -.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł1 150 m² 1 913,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:45

 

Powierzchnia działki:4 371 m²

Polecamy Państwu nieruchomość o powierzchni prawie 1200 m2, na działce 4380 m2. Na nieruchomość składają się: cztery budynki w tym główny dom mieszkalny, budynek hotelowy z całym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 520 000 zł82,83 m² 18 351 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż ekskluzywny apartament z tarasem widokowym zlokalizowany w sercu kołobrzeskiej starówki. Wnętrze apartamentu zaprojektowane wg nowoczesnego designu - "boho glam".

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 000 zł52 m² 12 115,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

kluczowe atuty inwestycyjne: unikalna lokalizacja w ścisłym centrum róg ul. Łopuskiego i Strzeleckiej Rynek pierwotny ostatnie dostępne mieszkanie w tej inwestycji Stan deweloperski pełna.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł33 m² 10 878,79 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa kawalerka w Kołobrzegu - Twoje miejsce nad morzem! Marzysz o własnym mieszkaniu w nadmorskim kurorcie? Prezentujemy przestronną, jasną kawalerkę przy ul. Wielkopolskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 647 866 zł163,66 m² 10 068,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:123 m²

Przedstawiamy Państwu nowo powstające osiedle luksusowych domów jednorodzinnych w Kołobrzegu przy ul. Kolumba, realizowanych przez doświadczonego dewelopera Saltic. Projekt obejmuje 8 budynków (16.

Szczegóły ogłoszenia

1 140 000 zł70 m² 16 285,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

3-pokojowy apartament położony zaledwie 300 m od morza - to doskonałe miejsce na twoją inwestycję! Główne atuty nieruchomości: - doskonała lokalizacja - dzielnica zachodnia, dobrze skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Komfortowy apartament 31,99 m2 nad morzem W kołobrzegu, blisko strefy uzdrowiskowej! Oferujemy na sprzedaż apartament, którego atutem poza wysokim standardem wykończenia, jest bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

286 000 €83,50 m² 3 425,15 €/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Od 286 000,00 eur Ta nowoczesna inwestycja w Los Alcázares to idealne połączenie luksusu, sportu i śródziemnomorskiego klimatu. Projekt oferuje komfortowe apartamenty z dwiema lub trzema.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł120 m² 6 658,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie położone w Zieleniewie przy ul. Malinowej na Osiedlu Zacisze, na II piętrze w budynku II piętrowym bez windy. Powierzchnia 90,96m2 mierzona bez skosów. Osiedle Zacisze.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł41,33 m² 21 751,75 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Apartament Kołobrzeg przy plaży | Diune Hotel & Resort 5 | 41,33 m | 2 pokoje | taras | 1 piętro Jeśli szukasz apartamentu nad morzem, który od pierwszej chwili daje komfort i standard hotelu.

Szczegóły ogłoszenia

974 797 zł37,12 m² 26 260,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny apartament z ogródkiem 200 m od plaży | bez prowizji dla kupującego Inwestycja z 2023 r. | parter | prywatny ogródek Na sprzedaż elegancki, w pełni wyposażony apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

811 234 zł47,11 m² 17 220 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wild Pearl - Luksus blisko morza i Mariny w Kołobrzegu. Odbiory kwiecień 2026! Wild Pearl to prawdziwa perła Kołobrzegu zlokalizowana w prestiżowym miejscu, tuż przy Marinie Solnej.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł27,62 m² 14 446,05 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Zainwestuj w komfort i wysoką rentowność! Oferujemy wyjątkowy, kompletnie wyposażony apartament 1-pokojowy o powierzchni ok. 27,62 m w prestiżowym obiekcie Hotelu Diva spa**.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł36 m² 14 166,67 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Apartament 1 pokojowy o pow. 36 m2 położony w w czterogwiazdkowym Hotelu Diva Spa zaledwie 300 m od morza! Ze względu na swoją powierzchnię i funkcjonalność apartament można.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł133,86 m² 12 699,84 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Oferujemy przestronny i nowoczesny apartament o powierzchni 133.86 m , zlokalizowany w centrum Kołobrzegu. Opis nieruchomości: układ: 4.