dowolna

Nieruchomości Kołobrzeg - Oferty sprzedaży nieruchomości

1 086 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 086 ogłoszeń

385 000 zł22,41 m² 17 180 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Kołobrzeg strefa uzdrowiskowa na sprzedaż 1 pokojowy apartament o pow. 22,41 m2 położony w Hotelu Diva Spa - ok. 200 m od morza. Apartament, zarządzany jest przez czterogwiazdkowym hotelu.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł175 m² 6 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:734 m²

Na sprzedaż: dom jednorodzinny o pow. 175 m2, położony w Kołobrzegu (osiedle Witkowice) na narożnej działce o łącznej powierzchni 734 m ( na całość powierzchni składają się.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł39,37 m² 13 462,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Ładne mieszkanie 1-pokojowe z komórką lokatorską, balkonem położone na osiedlu "zielone Tarasy". Nasze biuro: kołobrzeg ul. Łopuskiego 40a, leszek Dąbrowski tel.   Nadmorskie osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł94 m² 8 085,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Prezentujemy Państwu przestronne, słoneczne i bardzo ciepłe mieszkanie, mieszczące się w centrum Kołobrzegu. Nieruchomość jest wyjątkowa, jej przestrzeń sprawia, że daje nam poczucie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

299 000 zł26,09 m² 11 460,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie po kapitalnym remoncie położone przy ul. Grochowskiej Nieruchomość po gruntownym, kapitalnym remoncie usytuowana na 3piętrze w czteropiętrowym budynku. Mieszkanie przeszło.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł26,30 m² 9 847,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż kawalerka - Kołobrzeg, ul. Grochowska 4e - Centrum, os. Lęborskie. Okazja! Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 26,3 m2, położona na 1. piętrze w budynku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł18,69 m² 6 153,02 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż miejsce parkingowe z komórką lokatorską Osiedle Bursztynowe, kołobrzeg Oferuję na sprzedaż wygodne miejsce parkingowe o powierzchni 14,50 m wraz z komórką lokatorską.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł52,10 m² 11 228,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie na drugim piętrze na zamkniętym osiedlu z ochroną w Kołobrzegu! To ciekawe mieszkanie własnościowe o powierzchni 52,10 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł3 200 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka (przeznaczenie/status: rolna położona w Stramnicy - 4 km od Kołobrzegu, 5 km od morza. Informacje podstawowe: powierzchnia: 3200 m Kształt działki.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

2 990 000 zł2 110 m² 1 417,06 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:5 432 m²

Nowa niższa cena! Polecamy Państwu zakład produkcji składający się z:. 3 hale - Budynki magazynowo-produkcyjne z rampą, ogrzewane, z biurem i pomieszczeniami socjalnymi wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Nowa niższa cena Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane w jednej z najlepszych części Kołobrzegu przy porcie pasażerskim, zaledwie 150 metrów od plaży z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł480 m² 8 312,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:456 m²

Polecamy Państwu obiekt w Kołobrzegu, 300 metrów od morza, w spokojnej dzielnicy domów jednorodzinnych. W bliskiej odległości kawiarnie, restauracje, bary rybne i stołówki. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł81,61 m² 9 190,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie 4-pokojowe w Kołobrzegu Podczele Główne atuty nieruchomości: - duża powierzchnia 81,61 m - 4 ustawne pokoje funkcjonalny układ pomieszczeń - jasny.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł35 m² 21 971,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

*podana cena jest kwotą brutto. Kwota zawiera vat 23% - możliwy do odliczenia.* Na sprzedaż wyjątkowe, świeżo oddane do użytku i w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 35 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł300 m² 6 667 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:813 m²

Obiekt usługowo / handlowo / mieszkalny na sprzedaż! Przedmiotem sprzedaży jest obiekt usługowo-handlowy o powierzchni użytkowej ok 300 m2 w Kołobrzegu w przemysłowo-usługowo-handlowej.

Szczegóły ogłoszenia

666 250 zł35,15 m² 18 954,48 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Do sprzedania jest piękne mieszkanie o powierzchni 35,15 metrów kwadratowych, składające się z dwóch pokoi, łazienki oraz obszernego tarasu, który oferuje widok na basen oraz na pobliski.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł38,39 m² 18 494,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

| szczegóły dotyczące lokalu: powierzchnia 38,39 mkw. 2 pokoje, i piętro lokal składa się z pokoju z aneksem kuchennym i jadalnią, sypialni oraz łazienki balkon o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł143,12 m² 11 172,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom 143 m - Działka 350 m - System Hybrydowy Premium / Standard "move-in Ready" Szukasz niezależności, której nie da Ci apartament w centrum, ale nie chcesz rezygnować z bliskości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

976 954 zł64,62 m² 15 118,45 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wild Pearl - Luksus blisko morza i Mariny w Kołobrzegu Wild Pearl to prawdziwa perła Kołobrzegu zlokalizowana w prestiżowym miejscu, tuż przy Marinie Solnej i kilka minut spacerem od.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł38,80 m² 13 144,33 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferujemy Państwu apartament w Aparthotelu Polonia-Etna, znajdującym się zaledwie 500m od morza, tuż przy Parku Teatralnym oraz Bindażu Grabowym w najlepszej dzielnicy Kołobrzegu! Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł30,29 m² 32 981,18 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Zachodni apartament z widokiem na morze w Kołobrzegu Wyjątkowy apartament w jednej z najlepszych kołobrzeskich lokalizacji - Seaside Park, zaledwie 50 metrów od plaży. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

307 000 zł14,33 m² 21 423,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy Państwu na sprzedaż kawalerkę w Kołobrzegu, położoną na I piętrze w IV piętrowym bloku. Mieszkanie bardzo ciepłe. Czynsz wynosi tylko 234 zł, w tym ogrzewanie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł280 m² 6 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:446 m²

Poszukujesz miejsca, w którym możesz jednocześnie mieszkać i zarabiać?. chcesz mieszkać w pięknej okolicy z bliskim dostępem do morza? Oferta sprzedaży dotyczy budynku.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł54 m² 11 111,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 53 m2,położone zaledwie 300 m od plaży. Nieruchomość znajduje się w nowym, prestiżowym kompleksie apartamentowym,.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł218 m² 5 871,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 044 m²

Na sprzedaż piękny dom wolnostojący położony na działce o powierzchni 1044m2 Nieruchomość położona w wyjątkowej i spokojnej okolicy, pięknie zagospodarowana w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

751 593 zł47,80 m² 15 723,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kołobrzeg na sprzedaż gotowy do zamieszkania lub do wynajmu, dochodowy apartament z możliwością odliczenia podatku 8 % vat oraz zaoszczędzenia 2 % na opłatach notarialnych z powodu braku.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł79 m² 7 848 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż klimatyczne, narożne mieszkanie znajdujące się na poddaszu na 2 piętrze w dwupiętrowym budynku z czerwonej cegły odrestaurowanym w 2011 r. Powierzchnia wynosi 79 m2 (52 m2.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł84,92 m² 8 125,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Kołobrzeg na sprzedaż dwupoziomowe 4 pokojowe mieszkanie o pow. 84,92 m2 zlokalizowane w ścisłym centrum miasta na Starówce. Mieszkanie jest dwustronne i znajduje się na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł43,40 m² 13 709,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferuję na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w nowym budynku z 2024 roku przy ulicy Artyleryjskiej w Kołobrzegu. Główne atuty nieruchomości nowe budownictwo 2024 rok duży balkon ponad 12.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 600 000 zł150 m² 10 666,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:326 m²

Na sprzedaż - nowy obiekt gastronomiczno-usługowy z mieszkaniem | Podczele, kołobrzeg | 600 m od morza Cena: 1 600 000 pln + vat 23% Na sprzedaż cały, nowy obiekt gastronomiczno-usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł53,70 m² 11 080,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Atrakcyjne mieszkanie 2pokojowe z komórką w sercu kołobrzeskiej Starówki Na sprzedaż przestronne, rozkładowe i dwustronne mieszkanie 2pokojowe o powierzchni 53,7 m, położone na II.

Szczegóły ogłoszenia

845 000 zł78,40 m² 10 778,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta sprzedaży słonecznego mieszkania w Kołobrzegu na strzeżonym i bezpiecznym osiedlu. Mieszkanie jest sprzedawane bez większości mebli. Lokalizacja: prestiżowe osiedle "mazowiecka Park".

Szczegóły ogłoszenia

2 479 000 zł78,48 m² 31 587,67 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

| sprzedam apartament w Nadmorskich Tarasach w Kołobrzegu na ul. Obrońców Westerplatte. Apartament 3 pokojowy. Strefa dzienna z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, łazienka. Jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

1 529 000 zł98,64 m² 15 500,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Polanki kołobrzeg | 4 pokojowy apartament | duży narożny balkon Idealny dla rodzin, inwestorów oraz osób szukających spokojnego wypoczynku nad morzem. Przestronny, narożny apartament o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł44,63 m² 14 317,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż oferujemy apartament w Kołobrzegu położony spokojnej okolicy, na zamkniętym, monitorowanym osiedlu. Niewątpliwym atutem jest bliskość morza oraz terenów rekreacyjnych. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł28,80 m² 10 381,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Oferuje na sprzedaż kawalerkę z osobna kuchnią w centrum miasta przy ul. Unii Lubelskiej Główne atuty nieruchomości: świetna lokalizacja - 5 minut od starówki do plaży zaledwie 1000.

Szczegóły ogłoszenia