dowolna

Nieruchomości Kołobrzeg - Oferty sprzedaży nieruchomości

1 086 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 086 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klonowa

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

808 474 zł54 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie 54,26m, 2 pokoje, blisko parku I morza W kołobrzegu! Mamy do zaoferowania komfortowe, w pięknej nadmorskiej lokalizacji mieszkanie/apartament, ok 500 m od morza. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Solne Zdroje,Kołobrzeg

355 000 zł35 m² 10 059,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Narutowicza

Starówka,Kołobrzeg

649 000 zł67 m² 9 741,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Szukasz mieszkania z niepowtarzalnym klimatem, pięknym widokiem z balkonu i dostępem do wielu udogodnień w mieście? Koniecznie sprawdź te propozycje! Główne atuty nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. 1 Maja

Zamoście,Kołobrzeg

770 000 zł79 m² 9 705,07 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Przestronne mieszkanie z ogródkiem blisko centrum miasta. To eleganckie mieszkanie o powierzchni ponad 79 metrów kwadratowych oferuje dużo przestrzeni dla Ciebie i Twojej rodziny. Trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 1 Maja

Zamoście,Kołobrzeg

430 000 zł47 m² 9 096,68 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! 3 pokoje w Kołobrzegu - 430 000 zł Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Kołobrzegu, ul. 1 maja Cena: 430 000 zł Powierzchnia: 47,27 m2 Piętro: II (poddasze) Na sprzedaż zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gierczak

Śródmieście,Kołobrzeg

689 000 zł42 m² 16 404,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Tylko U nas! gotowa inwestycja Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w sercu Kołobrzegu + dochodowy mikro apartament! Dwie nieruchomości w cenie jednej! Oferujemy na sprzedaż unikalną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zachodnia,Kołobrzeg

429 000 zł54 m² 7 959,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z osobną kuchnią w Kołobrzegu. Lokal znajduje się na drugim piętrze kameralnego, trzypiętrowego budynku bez windy i składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Londyńska

Zamoście,Kołobrzeg

665 415 zł72 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta bez podatku pcc dla kupującego. Budowa II etapu inwestycji mieszkaniowej w Kołobrzegu na osiedlu europejskim. Ostatnie dostępne mieszkanie w tym metrażu. Kolejny etap pięknego, nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wylotowa

Zachodnia,Kołobrzeg

799 000 zł57 m² 14 081,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta bezpośrednio od dewelopera. Wyobraź sobie poranki z kubkiem kawy na własnym balkonie, gdzie czuć powiew morskiej bryzy. Wystarczy krótki spacer 500 metrów dzieli Cię od plaży,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rybacka

Zachodnia,Kołobrzeg

549 000 zł35 m² 15 890 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 200 m od morza - Osiedle Bursztynowe, kołobrzeg Na sprzedaż przepiękne, w pełni wyposażone mieszkanie położone na nowoczesnym Osiedlu Bursztynowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Kołobrzeg

Solne Zdroje,Kołobrzeg

299 000 zł25 m² 11 804,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Welle apartments to inwestycja położona w Grzybowie przy ul. Wąskiej (oddalona zaledwie 950 metrów od plaży i tylko 3 km od Kołobrzegu). To miejsce jest już gotowe i jest idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Śródmieście,Kołobrzeg

435 000 zł49 m² 8 875,74 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Farmhouse && shaggy w sercu Kołobrzegu Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie, które łączy ciepło starej duszy kamienicy z klimatem farmhouse, shaggy i naturalnej przytulności. Kołobrzeg,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Budowlana

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

610 000 zł66 m² 9 260,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Oferujemy na sprzedaż trzypokojowe, przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 65,87 m, położone na trzecim piętrze niskiego budynku z cegły, bez windy, w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Grzybowska

Radzikowo,Kołobrzeg

1 100 000 zł677 m² 1 624,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Działka inwestycyjna 16/15 hale magazyny Grzybowo koło Kołobrzegu działka wewnętrzna dojazd służebność notarialna przez działkę 16/16 część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łopuskiego

Zamoście,Kołobrzeg

519 000 zł65 m² 8 034,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie na 1 piętrze czteropiętrowego budynku w centrum Kołobrzegu położone 2,2 km od morza! Ten lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 64,60 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kołobrzeg

Lęborskie,Kołobrzeg

415 000 zł46 m² 9 002,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,2 m, położone na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku w samym Centrum Kołobrzegu jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Unii Lubelskiej

Śródmieście,Kołobrzeg

299 000 zł33 m² 9 126,98 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy Państwu 2-pokojowe mieszkanie o pow. 32,76mkw w doskonałej lokalizacji-ul. Unii Lubelskiej. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze (brak windy) Mieszkanie składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Poleska

Podczele,Kołobrzeg

2 600 000 zł175 m² 14 822,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Rodzinny, dwupoziomowy apartament osiedle feniks Oferujemy, apartament znajdujący się w Podczelu, kameralnej części Kołobrzegu. Z dala od zgiełku, wśród zieleni i malowniczego rezerwatu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kolumba

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

550 000 zł39 m² 14 248,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, całkowicie nowego mieszkania zlokalizowanego w prestiżowej inwestycji Harmonia Kołobrzeg miejscu stworzonym z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 1 Maja

Zamoście,Kołobrzeg

430 000 zł47 m² 9 096,68 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie w Kołobrzegu, ul. 1 maja Powierzchnia: 47,27 m2 Piętro: II (poddasze) Na sprzedaż zadbane mieszkanie o powierzchni 47,27 m2, położone w kamienicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wylotowa

Zachodnia,Kołobrzeg

475 000 zł38 m² 12 602,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Są mieszkania, które znikają jako pierwsze. Parter z prywatnym ogródkiem to zawsze najbardziej poszukiwany wariant i właśnie to jest ostatnie takie mieszkanie dostępne w inwestycji West.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Solne Zdroje,Kołobrzeg

450 000 zł58 m² 7 815,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie na drugim piętrze blisko blisko kołobrzeskiej starówki, 3 minuty od dworca pkp. Główne atuty nieruchomości:przestronne oraz jasne pomieszczeniabliskość dworca pkp oraz duża ilość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mazowiecka

Zamoście,Kołobrzeg

380 000 zł43 m² 8 857,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Są mieszkania, które ładnie wyglądają w ogłoszeniu. I są takie, które realnie działają w życiu i w liczbach. To mieszkanie należy do tej drugiej kategorii. 42,9 m | 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Solne Zdroje,Kołobrzeg

420 000 zł46 m² 9 160,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferuję na sprzedaż 2 pokoje mieszkanie z widokiem na rzekę, tylko 700m morza! Główne atuty nieruchomości: -doskonała lokalizacja - 700 M od morza -cicha I spokojna okolica ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Artyleryjska

Zamoście,Kołobrzeg

599 000 zł39 m² 15 261,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkanie | Nova Baltica Kołobrzeg Zakup bez prowizji dla kupującego! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,25 m , położone na II piętrze budynku B w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Kołobrzeg

595 000 zł60 m² 9 850,99 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie, położone w ścisłym Centrum Kołobrzegu. Nieruchomość znajduje się na V piętrze wysokiego budynku, z widokiem na zabytkową Wieżę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Muszelkowa

Zachodnia,Kołobrzeg

950 000 zł55 m² 17 272,70 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament Polanki Park Twój nadmorski azyl w Kołobrzegu Blisko morza | Nowoczesny kompleks z basenem | Idealny dla rodziny lub pod inwestycję Miejsce, w którym morze spotyka się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chodkiewicza

Ogrody,Kołobrzeg

535 000 zł55 m² 9 812,91 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - Kołobrzeg, os. Ogrody, ul. Chodkiewicza. Nowoczesne, słoneczne i bardzo przytulne mieszkanie o powierzchni 54,52 m2, położone na 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Witosa

Radzikowo,Kołobrzeg

699 000 zł58 m² 11 993,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

3-pokojowe mieszkanie o pow. 58,28 m2 na 2 piętrze w trzypiętrowym budynku z windą i miejscem postojowym w hali garażowej w cenie! Oferuję na sprzedaż mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Podczele,Kołobrzeg

537 000 zł29 m² 18 815,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

- - - podana cena jest ceną netto, przy zakupie należy doliczyć 23% vat, który bez problemu każda osoba fizyczna może dostać zwrot i My w tym pomagamy! - - - nie płacisz podatku pcc!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Pomorska

Solne Zdroje,Kołobrzeg

790 000 zł86 m² 9 143,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Oferujemy Państwu atrakcyjne, dwupoziomowe mieszkanie. Przestronna nieruchomość z trzema balkonami w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie o powierzchni 86,4m2, zlokalizowane na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Czarnieckiego

Ogrody,Kołobrzeg

599 000 zł63 m² 9 488,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Sprzedaż bez prowizji! Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63 m zlokalizowane w spokojnej części Kołobrzegu na popularnym Osiedlu Ogrody, oddalone jedynie 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Reymonta

Solne Zdroje,Kołobrzeg

740 000 zł32 m² 22 952,80 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Absolutnie wyjątkowa lokalizacja Bezpośrednio przy deptaku, bałtyckiej plaży i Parku im. Stefana Żeromskiego. Ul. Reymonta 3b. Opcja dokupienia zamykanego garażu (odrębna księga wieczysta).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grochowska

Lęborskie,Kołobrzeg

370 000 zł38 m² 9 762,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 37,90 m , położone przy ul. Grochowskiej, w bliskim Centrum Kołobrzegu. Lokal znajduje się na III piętrze budynku mieszkalnego z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kupiecka

Lęborskie,Kołobrzeg

449 000 zł61 m² 7 416,58 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe dwustronne o ekspozycji południowej i północnej, położone na 9 piętrze budynku z windą. Termomodernizacja została wykonana około 10 lat temu,.

Szczegóły ogłoszenia