dowolna

Nieruchomości Kołobrzeg - Oferty sprzedaży nieruchomości

1 086 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 086 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka

Uzdrowiska,Kołobrzeg

449 900 zł20 m² 22 173,50 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Klimatyzowany apartament o pow. 20,29m2 usytuowany na parterze z tarasem w diune hotel 5***** zlokalizowanym zaledwie 20m od plaży. Wyjątkowa lokalizacja hotelu w dzielnicy uzdrowiskowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Kołobrzeg

Zieleniewo,Kołobrzeg

492 000 zł1 232 m² 399,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży to cena 400 000 netto + 23%vat oferta sprzedaży nieruchomości gruntowej Z projektem, pełną dokumentacją I pozwoleniem na budowę, dla dwóch budynków mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szpitalna

Śródmieście,Kołobrzeg

463 000 zł47 m² 9 895,28 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Wyjątkowy 2-pokojowy duży apartament z balkonem i garderobą na 6 piętrze apartamentowca w Kołobrzegu Na sprzedaż 2-pokojowy apartament w ścisłym centrum Kołobrzegu o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rybacka

Zachodnia,Kołobrzeg

570 000 zł38 m² 14 886,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Rezerwacja rezerwacja rezerwacja Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe przy ul. Rybackiej na zamkniętym osiedlu z prywatnym miejscem postojowym w cenie. Główne atuty nieruchomości:miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

275 000 zł21 m² 13 183,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Welle apartments w Grzybowie przy ul. Wąskiej 3 to inwestycja oddalona zaledwie 950 metrów od plaży i tylko 3 km od Kołobrzegu. To idealne miejsce do wypoczynku lub pracy. W IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koszalińska

Lęborskie,Kołobrzeg

389 000 zł47 m² 8 236,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przedstawiamy Państwu przestronne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 47,23 mkw, które mieści się na drugim piętrze w czteropiętrowym w bloku, przy ul. Koszalińskiej w Kołobrzegu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Kołobrzeg

399 000 zł46 m² 8 656,98 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Oferuję na sprzedaż mieszkanie w doskonałej lokalizacji; idealne do zamieszkanie lub inwestycyjnie! Główne atuty nieruchomości: - do morza tylko 1 km! - atrakcyjna lokalizacja na wyspie solnej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Budowlana

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

530 000 zł60 m² 8 777,74 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe z osobną kuchnią, położone w samym centrum miasta. Usytuowane na 3 piętrze wieżowca, dwustronne, bardzo ciepłe i słoneczne. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Sułkowskiego

Ogrody,Kołobrzeg

569 000 zł26 m² 21 986,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bardzo gustownie urządzony, klimatyzowany apartament o pow. 25,88 m2 z balkonem, znajdujący się na I piętrze w kompleksie hotelowym arka Medica Spa Kołobrzeg. Wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

650 000 zł38 m² 16 883,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż bardzo ładny, gotowy do zamieszkania lub wynajmu apartament w o powierzchni 38,5 m2, położony na parterze w kompleksie Perłowa Przystań ,w nadmorskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koniecpolskiego

Ogrody,Kołobrzeg

465 000 zł56 m² 8 339,31 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu - możliwość nabycia przez osoby Z ukrauny przestronne mieszkanie 2-pokojowe W zielonej dzielnicy - ogrody - 15 minut od morza W kołobrzegu!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Armii Krajowej

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

9 000 000 zł3 726 m² 2 415,60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:2 830 m²

Obiekt dla inwestora! Na sprzedaż zabytkowy, neogotycki budynek przy ul. Armii Krajowej, oddany do użytkowania w 1884 r. Obecnie w obiekcie znajduje się na parterze budynku urzędująca Poczta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Giełdowa

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

595 000 zł60 m² 9 850,99 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie, położone w ścisłym Centrum Kołobrzegu. Nieruchomość znajduje się na V piętrze wysokiego budynku, z widokiem na zabytkową Wieżę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

519 900 zł73 m² 7 114,12 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

Lubisz klimat starych budynków z mieszkaniami o wysokich stropach i dużych oknach? To może być idealna propozycja dla Ciebie! Na sprzedaż , duże mieszkanie położone w pożądanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kołobrzeg

Lęborskie,Kołobrzeg

349 000 zł38 m² 9 184,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Przytulne, słoneczne 2- pokojowe mieszkanie na Grochowskiej w Kołobrzegu Na sprzedaż oferujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38m2, położone na czwartym piętrze ( w planach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Portowa

Solne Zdroje,Kołobrzeg

790 000 zł50 m² 15 721,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Zapraszam do zapoznania się z ofertą o apartamentu położonego w najlepszej lokalizacji Kołobrzegu - przy ulicy Portowej 28. * powierzchnia: 50,25 m * Piętro: 4 (nowoczesna winda) *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bogusława X

Lęborskie,Kołobrzeg

443 574 zł39 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 38,91 m2 W samym centrum kołobrzegu przy parku H. Dąbrowskiego! centrum park to nowe osiedle mieszkaniowe, które powstanie w Kołobrzegu przy ul. Bogusława X, w cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

365 000 zł45 m² 8 183,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji. Nieruchomość jest jasna, funkcjonalna, idealna do zamieszkania lub wynajmu - po wykonaniu niezbędnego remontu. W pobliżu znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ogrodowa

Zachodnia,Kołobrzeg

599 000 zł45 m² 13 196,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie na os.BOCIANIE GNIAZDO UL.OGRODOWA! Nowe budownictwo,winda,pełne wyposażenie,balkon,komórka lokatorska. Komfortowo wyposażone oraz urządzone mieszkanie , niedaleko centrum miasta oraz morza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

575 000 zł47 m² 12 231 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne i słoneczne mieszkanie, 2 pokoje, z piwnicą, centrum Kołobrzegu! Mamy do zaoferowania zadbane, słoneczne mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w czteropiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Kołobrzeg

Solne Zdroje,Kołobrzeg

1 090 000 zł36 m² 30 277,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż w pełni umeblowany apartament o wysokim standardzie na poziomie parteru z bezpośrednim wyjściem do prywatnego ogrodu, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

628 534 zł42 m² 15 080 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesny apartament w inwestycji West Park Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej inwestycji West Park nowoczesnych, butikowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Portowa

Solne Zdroje,Kołobrzeg

520 000 zł40 m² 12 839,50 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferujemy Państwu apartament w Aparthotelu Polonia-Etna, znajdującym się zaledwie 500m od morza, tuż przy Parku Teatralnym oraz Bindażu Grabowym w najlepszej dzielnicy Kołobrzegu! Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Wąska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

320 000 zł26 m² 12 432 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Rezerwacja welle apartments to inwestycja położona w Grzybowie przy ul. Wąskiej (oddalona zaledwie 950 metrów od plaży i tylko 3 km od Kołobrzegu). To miejsce jest już gotowe i jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Maczka

Ogrody,Kołobrzeg

1 400 000 zł70 m² 20 077,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż eleganckie, przestronne 3 pokojowe mieszkanie położone nad morzem w spokojnej, nadmorskiej części Kołobrzegu zaledwie 10 minut spacerem od plaży wschodniej. Idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Unii Lubelskiej

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

460 000 zł50 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia! Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 50 m , usytuowane na pierwszym piętrze w kamienicy. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tarnopolska

Podczele,Kołobrzeg

1 450 000 zł61 m² 23 688,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży luksusowego, 3-pokojowego apartamentu o powierzchni 61,50 m , położonego w prestiżowej lokalizacji w ekoparku na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słowiańska

Lęborskie,Kołobrzeg

1 650 000 zł226 m² 7 317,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:349 m²

Dom położony w spokojnej części Kołobrzegu, przy ul. Słowiańskiej boczna ulica z zabudową jednorodzinną, z której łatwo dostać się do centrum i nad morze. W zasięgu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wenus

Radzikowo,Kołobrzeg

880 000 zł138 m² 6 377,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:388 m²

W re/max Sunset Na sprzedaż dom w Kołobrzegu przy ul. Wenus w stanie surowym otwartym, 2,5 km czyli 4 min od centrum kołobrzegu, 4,5 km - 7 minut od morza. Podstawowe informacje: - działka 388.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rybacka

Zachodnia,Kołobrzeg

550 000 zł37 m² 14 832,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowy, w pełni wyposażony apartament 2-pokojowy z bardzo dużym balkonem, położony na 3 piętrze w budynku z windą. Nieruchomość znajduje się w zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lwowska

Podczele,Kołobrzeg

498 000 zł40 m² 12 397,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż atrakcyjny apartament położony w kołobrzeskim Podczelu dzielnicy, która jest prawdziwą oazą spokoju. To miejsce słynie z pięknej, kameralnej plaży oraz bliskości terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Portowa

Solne Zdroje,Kołobrzeg

1 100 000 zł352 m² 3 124,91 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:17

 

Parking:tak

Świetna lokalizacja przy ul. Portowej 14, blisko portu, blisko morza, parku nadmorskiego, latarni i molo! Do sprzedaży duży lokal użytkowy 352 m2 z możliwością prowadzenia różnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Armii Krajowej

Śródmieście,Kołobrzeg

825 000 zł40 m² 20 676,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Sprzedaż bez prowizji! Na sprzedaż: mieszkanie 2 pokojowe na III piętrze z windą w sercu Kołobrzegu w pięknej części współczesnej zabudowy z panoramiczną windą.W tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wschodnia

Uzdrowiska,Kołobrzeg

450 000 zł27 m² 16 648,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

[rezerwacja] Apartament condo w hotelu Seaside Park Kołobrzeg gotowa inwestycja - 50 metrów do plaży Przedstawiamy apartament w jednej z najlepszych lokalizacji nad Bałtykiem To gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Podczele,Kołobrzeg

495 000 zł73 m² 6 764,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Oferuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie W spokojnej dzielnicy kołobrzegu blisko morza! Główne atuty nieruchomości: cicha I spokojna lokalizacja dwustronne mieszkanie do plaży zaledwie ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Lęborskie,Kołobrzeg

335 000 zł37 m² 9 054,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zakupu mieszkania w doskonałej lokalizacji, w bardzo dobrej cenie. Ciepłe, wygodne, ustawne mieszkanie, usytuowane na 3 piętrze przy ul. Grochowskiej 1e w Kołobrzegu.

Szczegóły ogłoszenia