dowolna

Działki na sprzedaż Kołobrzeg - Oferty sprzedaży działek

61 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

61 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

630 400 zł1 576 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Zieleniewie na ulicy Stokrotki. Działka w sąsiedztwie domków jednorodzinnych w pobliżu sklepy, szkoła podstawowa, przedszkole.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł6 835 m² 54,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Duża działka Budowlana 6835 m2 z projektem i pozwoleniem na budowę duża działka budowlana nad polskim wybrzeżem bałtyku kołobrzeg nieżyn Ta przestronna działka budowlana położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł228 800 m² 11 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Grunt inwestycyjny 22,88 ha | 5 km od kołobrzegu. | umowa pod farmę fotowoltaiczną. Nieruchomość rolna o powierzchni 22,8880 ha (228 880 m) położona w miejscowości Budzistowo, zaledwie 5 km.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł1 079 m² 434,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaz działka budowlana w Zieleniewie na ulicy Stokrotki. Działka usytuowana w sąsiedztwie domków jednorodzinnych w pobliżu sklepy, szkoła podstawowa, przedszkole. Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

60 000 zł430 m² 139,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka znajduje się na terenie rod "kolejarz". Zgodnie z regulaminem rod posiadaczem może zostać mieszkaniec Kołobrzegu. Działka położona na wzniesieniu. Teren podzielony na tzw. "tarasy".

Szczegóły ogłoszenia

622 160 zł2 346 m² 265,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu na sprzedaż działkę rolną z prawem zabudowy o powierzchni 2 346 m2, usytuowaną na obrzeżach miasta Kołobrzeg, w okolicy zabudowanych już działek, gdzie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

695 000 zł1 201 m² 578,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Nieruchomość znajduje się na pograniczu Kołobrzegu i Zieleniewa u zbiegu ulicy Brzoskwiniowej i Witosa (administracyjnie jest to Zieleniewo gmina Kołobrzeg). Wzdłuż działki przebiegają.

Szczegóły ogłoszenia

362 760 zł3 023 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Polecamy Państwu działkę siedliskową znajdującą się w kompleksie 10 działek, położoną w bliskiej okolicy Kołobrzegu (ok. 2km) w miejscowości Niekanin. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł3 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Marzysz o własnym kawałku ziemi w urokliwym miejscu, blisko morza, ale z dala od miejskiego zgiełku? Mamy coś idealnego dla Ciebie! Lokalizacja: stramnica, gmina Kołobrzeg (woj.

Szczegóły ogłoszenia

7 164 500 zł80 500 m² 89 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy Państwu na sprzedaż działkę inwestycyjną o całkowitej powierzchni 80 500 m2, składającą się z dwóch działek, jedna działka o powierzchni 39 700 m 2 oraz druga.

Szczegóły ogłoszenia

563 040 zł2 346 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Polecamy Państwu działkę znajdującą się w kompleksie 8 działek, położoną w okolicy Kołobrzegu w miejscowości Zieleniewo. Nieruchomość o powierzchni 2346 m2. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

12 200 000 zł2 460 m² 4 959,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta inwestycyjna Kołobrzeg - Podczele - 40 m od morza Dwie działki w pierwszej linii brzegowej Bałtyku z obowiązującym pozwoleniem na budowę. Powierzchnia łączna działek 2460 mkw 67.

Szczegóły ogłoszenia

725 280 zł3 022 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy Państwu działkę siedliskową znajdującą się w kompleksie 6 działek, położoną w okolicy Kołobrzegu w miejscowości Zieleniewo. Nieruchomość o powierzchni 3022 m2.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł1 118 m² 61,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka z warunkami zabudowy 1119 m2- obręb geodezyjny Gościno. Usytuowanie działki i warunki pozwalają na pełną swobodę w projektowaniu przestrzeni według.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł3 000 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod Kołobrzegiem w Zieleniewie Działka pod zabudowę domu jednorodzinnego, zabudowy zagrodowej, agroturystyki, działka o pow. 3.000 m2 Według planu zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

463 300 zł3 028 m² 153,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy Państwu na sprzedaż działkę siedliskową o powierzchni 3028 m2, usytuowaną na obrzeżach miasta Kołobrzeg, w okolicy zabudowanych już działek, gdzie jest dostęp do energii.

Szczegóły ogłoszenia

417 600 zł1 740 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Polecamy Państwu działkę znajdującą się w kompleksie 6 działek, położoną w okolicy Kołobrzegu w miejscowości Zieleniewo. Nieruchomość o powierzchni 1740 m2. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł32 900 m² 39,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy Państwu nieruchomość gruntową położoną w pasie nadmorskim w gminie Kołobrzeg w miejscowości Niekanin. Nieruchomość o łącznej powierzchni 32900 m2 składająca się.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł700 m² 612,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 700 m , położona przy ul. Osiedlowej w jednej z najchętniej wybieranych nadmorskich miejscowości - Ustronie Morskie.

Szczegóły ogłoszenia

1 384 000 zł13 745 m² 69,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gościno, 12 km od kołobrzegu- ziemia rolna inwestycyjna 2 ha Przedmiotem sprzedaży jest ziemia rolna 1,37 ha-obręb geodezyjny Gościno. Usytuowanie działki i warunki pozwolą na pełną swobodę.

Szczegóły ogłoszenia

363 360 zł3 028 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Szczegóły ogłoszenia

87 000 zł1 244 m² 69,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka z warunkami zabudowy 1244 m2- obręb geodezyjny Gościno. Usytuowanie działki i warunki pozwalają na pełną swobodę w projektowaniu przestrzeni według.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

371 520 zł3 096 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Szczegóły ogłoszenia

4 130 980 zł18 409 m² 224,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu na sprzedaż działkę przemysłową o powierzchni 18 409 m2, usytuowaną na obrzeżach miasta Kołobrzeg, w okolicy zabudowanych już działek, gdzie jest dostęp do energii.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł137 m² 2 153,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka usługowo - handlowa położona w Zachodniej części Kołobrzegu, bardzo blisko morza. Informacje podstawowe: powierzchnia: kształt działki: prostokąt Działka:.

Szczegóły ogłoszenia

8 625 720 zł38 439 m² 224,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy Państwu na sprzedaż działkę przemysłową o powierzchni 38 439 m2, usytuowaną na obrzeżach miasta Kołobrzeg, w okolicy zabudowanych już działek, gdzie jest dostęp do energii.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł894 m² 1 090,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa na sprzedaż kołobrzeg, ul. Żurawia top lokalizacja działka przy głównej ulicy, idealna pod sklep, siedzibę firmy, magazyn czy hale produkcyjną. Na sprzedaż atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 701 m² 176,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka usługowa na sprzedaż - Kołobrzeg-Kądzielno, ul. Koszalińska Powierzchnia: 1710 m2 | Doskonała lokalizacja przy trasie krajowej Na sprzedaż oferujemy działkę usługową położoną.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł3 200 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka (przeznaczenie/status: rolna położona w Stramnicy - 4 km od Kołobrzegu, 5 km od morza. Informacje podstawowe: powierzchnia: 3200 m Kształt działki.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł1 000 m² 1 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działki przy samym morzu! Działki w unikalnym położeniu położone bezpośrednio przy pasie wydmowym-szerokiej piaszczystej plaży. Działki do sprzedaży o powierzchniach ok.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł397 m² 3 022,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Future Nieruchomości Gorzów prezentuje: działka budowlana blisko plaży w Kołobrzegu ul. Cicha #twojaprzyszloscmaswojadres Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 397 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł916 m² 1 090,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka nr 389/2 o powierzchni 916 m , położona w miejscowości Rogowo 65. Nieruchomość znajduje się na terenie objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

361 560 zł3 013 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Szczegóły ogłoszenia

101 000 zł1 450 m² 69,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Przedmiotem sprzedaży jest działka z warunkami zabudowy 1450 m2- obręb geodezyjny Gościno. Usytuowanie działki i warunki pozwalają na pełną swobodę w projektowaniu przestrzeni według.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 zł18 125 m² 358,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży działki komercyjnej kołobrzeg, bezpraw Oferujemy na sprzedaż działkę komercyjną o ogromnym potencjale inwestycyjnym, położoną w strategicznej lokalizacji bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 000 zł2 962 m² 3 207,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Unikatowa lokalizacja! Kołobrzeska dzielnica Podczele z roku na rok przyciąga coraz więcej turystów szukających relaksu i odpoczynku z dala od zgiełku miasta. Szeroka i piaszczysta.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł878 m² 1 879,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna w Kolobrzegu z gotowym projektem budowlanym i wz. Wz wydane na budowę budynku mieszkalno-usługowo-handlowego. pow.działek 878 mpow.projektowanej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

103 000 zł1 484 m² 69,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka z warunkami zabudowy 1484 m2- obręb geodezyjny Gościno. Usytuowanie działki i warunki pozwalają na pełną swobodę w projektowaniu przestrzeni według.

Szczegóły ogłoszenia

88 000 zł725,48 m² 121,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rekreacyjna pod Kołobrzegiem Działka rolno - rekreacyjna o pow. 725 m2 zlokalizowana w cichej i spokojnej miejscowości - Zieleniewo. Do Kołobrzegu tylko 2 km, dojazd do miasta.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł500 m² 1 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działki przy samym morzu! Działki w unikalnym położeniu położone bezpośrednio przy pasie wydmowym - szerokiej piaszczystej plaży. Działki do sprzedaży o powierzchniach ok.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij