dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Kołobrzeg - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

458 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

458 ogłoszeń

599 000 zł64,10 m² 9 344,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Kołobrzeg / Starówka / ul. Ratuszowa. Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 64,10 m2. Składające się z pokoju dziennego z balkonem, sypialna, kuchnia, łazienka, wc z oknem, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł54,81 m² 14 870 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferujemy na sprzedaż przestronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,96m2 w samym sercu Kołobrzegu. To wyjątkowe lokum znajduje się zaledwie kilka minut spacerem od plaży, promenady oraz.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł39,80 m² 15 703,52 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Apartament inwestycyjny diva spa | 300 m od morza | zachodni balkon | Na sprzedaż 2-pokojowy wyposażony, apartament o pow. 39,8 m położony na VII piętrze w hotelu **** diva spa.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł26,86 m² 17 460,91 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Prezentujemy nowo powstałe apartamenty położone w spokojnej, nadmorskiej dzielnicy Kołobrzegu otoczonej lasami, ścieżkami rowerowymi oraz szerokimi plażami. Lokalizacja łączy w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

949 000 zł46,58 m² 20 373,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Piękny i nowoczesny 2-pokojowy apartament w Kołobrzegu na Osiedlu Polanki Park 300 metrów od plaży! Na sprzedaż 2-pokojowy apartament w nowym budownictwie z 2017 roku, znajdujący.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł47,59 m² 10 191,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Nowoczesny, słoneczny apartament w Ekoparku - 800 m od morza! Na sprzedaż wyremontowany, jasny i funkcjonalny apartament położony w wyjątkowej lokalizacji - w sercu Ekoparku,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł53,98 m² 7 391,63 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1911

Na sprzedaż duże mieszkanie 2-pokojowe przy ul. Artyleryjskiej w odnowionej kamienicy! Główne atuty nieruchomości: miejsce postojowe dla mieszkańcow przy budynkumieszkanie W spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł54,52 m² 10 454,88 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Polecam na sprzedaż, bardzo ładne, zadbane mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 54,52 m2. położone na trzecim piętrze w sześciopiętrowym bloku z windą. Lokalizacja - Osiedle mieszkaniowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł57 m² 19 298,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Do morza tylko 500 m2. Kołobrzeg osiedla Polanki na sprzedaż apartament 2 pok. o pow. 57 m2, położony na 1 kondygnacji z balkonem wraz z przynależną komórką oraz dużym garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

465 000 zł30,39 m² 15 301,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż piękne mieszkanie, zlokalizowane jedynie 150 m od morza! Wyjątkowo atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe, o powierzchni użytkowej 30,39 m2. Lokal usytuowanego na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł41,11 m² 21 138,41 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Są miejsca, do których ludzie wracają co roku. I są takie, które z czasem zaczynają nazywać swoimi. Ten apartament może stać się jednym z nich. W samym sercu kołobrzeskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

782 262 zł47,11 m² 16 605 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Lokal, który nie konkuruje ceną. Konkuruje adresem. Odbiory - kwiecień 2026! Czyli: wchodzisz w gotowy rynek 2026, nie w obietnicę. Kupujący dziś nie szukają apartamentu nad morzem. Szukają.

Szczegóły ogłoszenia

718 803 zł33,27 m² 21 605,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Kołobrzeg ul. Plażowa budynek sun & snow do plaży ok. 500 m Obiekt położony w nadmorskiej, spokojnej części Kołobrzegu w dzielnicy zachodniej. Pierwsza linia zabudowy od morza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

676 914 zł47,67 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż luksusowy apartament o powierzchni 47,67 m2 zlokalizowany nad brzegiem rzeki Parsęty. Ten przestronny, dwupokojowy apartament o wysokim standardzie wykończenia zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł43,62 m² 14 786,80 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Apartament o powierzchni 43,62 mkw składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z wc, korytarza oraz dużego i słonecznego balkonu. Wykończony w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł60 m² 9 483,33 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! Poniżej 10 tys/mkw w Kołobrzegu! Na sprzedaż - wyjątkowe mieszkanie na Osiedlu Bajkowym w Kołobrzegu! Jeśli szukasz miejsca, które łączy komfort, spokój i świetną.

Szczegóły ogłoszenia

1 029 000 zł68,76 m² 14 965,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Inwestycja Premium Nad Morzem: gotowy, stabilny Dochód! Apartament Hotelowy z Antresolą w Royal Tulip Sand Kołobrzeg***** Kluczowe Atuty Oferty: gotowa Inwestycja: stały, pewny dochód.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł42 m² 14 880,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie nad morzem Podczele, kołobrzeg Na sprzedaż przytulne, nowocześnie urządzone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m, położone na II piętrze kameralnego budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

560 900 zł72 m² 7 790,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

DO końca maja niższa cena! 560900 pln Na sprzedaż przestronne , funkcjonalne mieszkanie o pow. 64 m 2 , położone w centrum Kołobrzegu. Lokal usytuowany jest na 3 piętrze , co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł58,33 m² 9 411,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 58,5 m2 na 2 piętrze 2-piętrowego historycznego budynku znajdującego się w Kołobrzegu, położone jedynie 3 km do morza przy plaży zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł52 m² 63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Kołobrzeg osiedle Bajkowe ul. Mazowiecka do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o pow. 52 m2 Mieszkanie znajduje się na II piętrze w IV piętrowym budynku z windą. Do mieszkania przynależą 2.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł38,23 m² 14 386,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowoczesny, przytulny apartament 2 pokojowy, położony na III piętrze w czteropiętrowym, monitorowanym budynku z windą cichobieżną. Osiedle Perłowa Przystań powstało.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł41,97 m² 20 467 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Diune hotel 5* | prywatny apartament | kołobrzeg Na sprzedaż komfortowy, 2-pokojowy apartament położony w prestiżowym kompleksie Diune Hotel & Resort, tuż przy samej plaży. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł47,64 m² 16 351,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przedmiotem oferty jest dwupokojowy apartament o powierzchni 47,64 m2, położony na drugim piętrze w kompleksie Polanki Park w Kołobrzegu. Apartament został wykończony i oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

487 000 zł44 m² 11 068,18 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

2 pokoje | 44 m2 | garaż | blisko morza | Kołobrzeg Na sprzedaż słoneczne, w pełni gotowe do wprowadzenia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44 m2, położone na zamkniętym osiedlu Wiśniowy.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł41,11 m² 21 138,41 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł50,31 m² 15 881,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Apartament dwupokojowy D307 z miejscem postojowym, zlokalizowany na 3 piętrze, znajdujący się w kompleksie Polanki Park w Kołobrzegu. Apartament wykończony i umeblowany, oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł38,60 m² 19 430,05 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowy apartament 200 m od morza Jeżeli marzy Ci się wyjątkowy, dwupokojowy apartament dla najbardziej wymagających. Funkcjonalnie umeblowany, wyposażony i wykończony z wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

977 000 zł58,25 m² 16 772,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Oferujemy na sprzedaż piękne mieszkanie znajdujące się w sercu portu kołobrzeskiego, w kamienicy o doskonałym stanie technicznym. Mieszkanie jest idealne dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

457 240 zł39,76 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w inwestycji Portside Bałtycka - Kołobrzeg Przy zakupie apartamentu z miejscem postojowym oferujemy je teraz w specjalnej cenie za jedyne 18.000 złotych.

Szczegóły ogłoszenia

965 464 zł42,16 m² 22 900 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Jeśli szukasz miejsca, które łączy prestiż hotelu 5*, naturalny spokój i bezpieczny model inwestycyjny, diune w Kołobrzegu jest wyborem z najwyższej półki. To pierwsza linia brzegowa.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł42 m² 20 476,19 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż piękny, przestronny apartament 2 pokojowy położony w idealnej lokalizacji! Nieruchomość usytuowana około 100 m od morza oraz szerokiej, piaszczystej plaży położonej przy samej.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł48,09 m² 9 357,45 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i dużym balkonem w Kołobrzegu, ul. Zygmuntowska! Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,09 m, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

480 000 zł46,16 m² 10 398,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie 2 pokojowe przy parku Teatralnym - 550 m od plaży Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji blisko Centrum miasta w niskiej zabudowie. Idealna lokalizacja przy parku Teatralnym - do.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł61,25 m² 13 044,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Polecam na sprzedaż bardzo ładny apartament na jednym z ładniejszych osiedli w Kołobrzegu. Mieszkanie położone jest na 2 piętrze niskiego budynku mieszkalnego z windą, należącego do.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł51,72 m² 9 648,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż mieszkanie 2 - pokojowe, z balkonem i piwnicą o powierzchni 51,72 m2 , położone na 4 piętrze budynku bez windy Budynek IV kondygnacyjny, rok budowy lata 90-te , położony.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł48,50 m² 45,36 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem - 2 pokoje | duży balkon | winda | ul. Budowlana Szukasz funkcjonalnego mieszkania blisko centrum? To dobra, sprawdzona opcja do wygodnego życia lub pracy w Kołobrzegu. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł35,29 m² 10 059,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Okazja! - 2 pokoje, wysoki parter, centrum Kołobrzegu - ul. Dworcowa. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35,29 m2, położone na parterze w atrakcyjnej i doskonale skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł53,11 m² 7 343,25 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie usytuowane w budynku wielorodzinnym położonym na Osiedlu " Ogrody " w Kołobrzegu. Lokal na parterze - posiada własne - niezależne od klatki schodowej wejście oraz duży taras.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł48,50 m² 18 762,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania sie z ofertą sprzedaży apartamentu położonego w samym sercu uzdrowiska Kołobrzeg. Apartament znajduje się w obiekcie Olimp I, który posiada strefę basenową.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł48,50 m² 10 927,84 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

48,5 m w samym sercu Kołobrzeg Ul. Wąska 20 | Widok na miasto | Potencjał inwestycyjny To mieszkanie jest odpowiedzią na jedno konkretne pytanie: gdzie w Kołobrzegu lokalizacja zawsze się.