dowolna

Mieszkania przy lesie Kołobrzeg - Anonse sprzedaży i wynajmu

109 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

109 ogłoszeń

750 000 zł66,49 m² 11 279,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie na kameralnym i nowoczesnym osiedlu cztery pory roku! Idealne dla rodzin z dziećmi, jak i osób szukających spokoju i komfortu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

465 000 zł30,39 m² 15 301,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż piękne mieszkanie, zlokalizowane jedynie 150 m od morza! Wyjątkowo atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe, o powierzchni użytkowej 30,39 m2. Lokal usytuowanego na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł41,11 m² 21 138,41 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Są miejsca, do których ludzie wracają co roku. I są takie, które z czasem zaczynają nazywać swoimi. Ten apartament może stać się jednym z nich. W samym sercu kołobrzeskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z aneksem, ul. Maczka

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

760 000 zł69,73 m² 10 899,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Dwa niezależne apartamenty. Jedna księga wieczysta. 700 m od morza. Porta Mare Baltica, kołobrzeg ul. Maczka 31, lokal M8 | 69,73 m Na rynku nadmorskim istnieje fundamentalna różnica między.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

869 000 zł41,11 m² 21 138,41 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł61,04 m² 22 116,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży prestiżowego mieszkania usytuowanego w Kołobrzegu-Podczelu w samym sercu kołobrzeskiego Ekoparku. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Wschodnia

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

830 000 zł44,27 m² 18 748,59 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

| zadbany słoneczny apartament, z tarasem na wschodnio-południową stronę. Jasny, czysty, świeży. W pełni urządzony i wyposażony w sprzęt agd, pralkę, zmywarkę i dwa.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł28,75 m² 20 869,57 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Apartament 1 pokojowy położony zaledwie 300 m od pięknej i szerokiej plaży, w bliskim sąsiedztwie licznych atrakcji turystycznych i rekreacyjnych Kołobrzegu. W pobliżu park.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł45,19 m² 13 941,14 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zamknięte, monitorowane Osiedle Feniks w Kołobrzegu Mieszkanie dwu pokojowe w pełni umeblowane i wyposażone o pow. 45,19 m2, z dużym balkonem. Bardzo ładny widok z balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł48,20 m² 8 091,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż apartament po remoncie - typu studio - położony w parku nadmorskim (po drodze do Podczela) z bardzo urokliwą ścieżką prowadzącą na plażę (ok. 500 m). Idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł40,33 m² 14 753,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż atrakcyjny apartament położony w kołobrzeskim Podczelu dzielnicy, która jest prawdziwą oazą spokoju. To miejsce słynie z pięknej, kameralnej plaży oraz bliskości terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Mazowiecka

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

599 000 zł47,70 m² 12 557,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Kołobrzeg ul. Mazowiecka. Mieszkanie na Os. Bajkowym 2 pokojowe o pow. 47,7 m2. Składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym i wyjściem na duży balkon o pow, 6 m2. ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 472 500 zł81 m² 18 179,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferuje na sprzedaż duże mieszkanie na ostatnim piętrze budynku z 2021 roku, z basenem i nie tylko! garaż W cenie Główne atuty nieruchomości: mieszkanie W spokojnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 227 500 zł50,15 m² 24 476,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży apartamentu na 1 piętrze z balkonem w inwestycji bivalvi w samym sercu Kołobrzegu tuż przy plaży! Proponujemy Państwu zamieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 230 000 zł92,36 m² 13 317,45 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

| przestronne i bardzo słoneczne, mieszkanie w widokiem! Zaledwie 400m od plaży w Kołobrzegu, blisko molo i latarnia morska, oraz Marina Jachtowa. W pobliżu liczne lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

596 017 zł26,08 m² 596 017 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży apartamentu w inwestycji bivalvi w samym sercu Kołobrzegu tuż przy plaży! Proponujemy Państwu zamieszkanie w butikowych apartamentach, które są.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

831 911 zł62,12 m² 13 392 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu na sprzedaż luksusowe mieszkanie położone w pierwszej linii zabudowy zaledwie 70 m od plaży zlokalizowane w miejscowości Rogowo, 19 km od Kołobrzegu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł39,37 m² 13 462,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Ładne mieszkanie 1-pokojowe z komórką lokatorską, balkonem położone na osiedlu "zielone Tarasy". Nasze biuro: kołobrzeg ul. Łopuskiego 40a, leszek Dąbrowski tel.   Nadmorskie osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł35,02 m² 16 561,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż piękny Apartament z tarasem usytuowany na wysokim parterze budynku z windą okazja! Brak podatku pcc! Sprzedaż od właściciela z wliczonym Vat 23% Inwestycja składa się.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł48,14 m² 8 101,37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Przytulny apartament w otoczeniu zieleni - 900 m od morza Na sprzedaż apartament położony w spokojnej okolicy, w budynku otoczonym parkiem, zaledwie 900 metrów od morza. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z miejscem parkingowym Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

514 215 zł38,09 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł41 m² 11 682,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Kołobrzegu przy ul. Wylotowej, zaledwie ok. 5 minut spacerem od plaży i morza.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z ogródkiem Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

765 000 zł61,40 m² 12 459,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Przedstawiamy Państwu dwustronne mieszkanie w Grzybowie. Ekspozycja południe- zachód pozwala cieszyć się słońcem przez cały dzień. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

572 000 zł48,34 m² 11 832,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz od zgiełku miasta? Ten apartament w Kołobrzegu oferuje ciszę i kontakt z naturą tuż za budynkiem zaczyna się las, którym w kilka minut dojdziesz.

Szczegóły ogłoszenia

478 000 zł33,60 m² 14 226,19 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Komfortowy 2 pokojowy apartament zlokalizowany w dzielnicy uzdrowiskowej Kołobrzegu, w odległości 300 m od morza. Apartament mieści się kompleksie apartamentów hotelowych diva spa****.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

580 800 zł36,30 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesna architektura, wysokiej klasy materiały oraz piękne położenie przy samej plaży. Inwestycja jest usytuowana z dala od miejskiego zgiełku i tłumu turystów. Naturalne otoczenie,.

Szczegóły ogłoszenia

673 350 zł59 m² 11 412,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker 2 pokojowy ,przestronny apartament o pow.58.9 m2 ,piwnicą (3,9m2) oraz zewnętrznym miejscem parkingowym ( w cenie oferty),położony na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Towarowa

Solne Zdroje,Kołobrzeg

1 040 000 zł40 m² 25 691,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Kołobrzeg Towarowa 14, nadmorskie Tarasy każdy ten adres zna. To gotowy produkt inwestycyjny w jednej z najmocniejszych lokalizacji w Kołobrzegu - miejscu, które pracuje na siebie przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mazowiecka

Zamoście,Kołobrzeg

399 000 zł42 m² 9 550,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Kołobrzeg | Mazowiecka 38 | 2 pokoje | Parametry nieruchomości: metraż: 41,87 m Układ: 2 pokoje Piętro: 2 Rok budowy: 1992 Parking: miejsce za bramą w cenie Czynsz: 860 zł Dlaczego ten układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Kołobrzeg

549 000 zł43 m² 12 737,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Blisko morza 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | Kołobrzeg, ul. Unii Lubelskiej Gotowe do zamieszkania. Gotowe do zarabiania. W miejscu, które klienci naprawdę wybierają. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Kołobrzeg

1 050 000 zł66 m² 15 923,60 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Okazja! Atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż ul. Unii Lubelskiej w Kołobrzegu! Główne atuty nieruchomości: - świetna lokalizacja - 3 minuty spacerem od starówki - do plaży zaledwie 1500 M -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Zachodnia,Kołobrzeg

810 000 zł45 m² 18 145,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż nowoczesny apartament o pow. 44,64 m2 na luksusowym osiedlu Polanki Park. Apartament został urządzony w przyjemnych, jasnych kolorach i towarzyszy mu wakacyjny, nadmorski klimat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wylotowa

Zachodnia,Kołobrzeg

750 000 zł44 m² 17 006,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44,1 (użytkowa- 43,7 m ) plus komórka lokatorska 1,42 m2 składające się z: p. pokój - 7,4 Pokoju dziennego - 17,6 m2, aneksu kuchennego - 5,9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zamoście,Kołobrzeg

414 000 zł42 m² 9 909,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

811 406 zł47 m² 17 220 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wild Pearl - Luksus blisko morza i Mariny w Kołobrzegu Wild Pearl to prawdziwa perła Kołobrzegu zlokalizowana w prestiżowym miejscu, tuż przy Marinie Solnej i kilka minut spacerem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

720 165 zł47 m² 15 375 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jesteś krok od jednej z najciekawszych ofert w Kołobrzegu i wciąż masz szansę ją zdobyć. Wild Pearl luksus, który realnie podnosi komfort życia. Inwestycja, która wyznacza nowy.