dowolna

Mieszkania umeblowane Kołobrzeg - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

589 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

589 ogłoszeń

Mieszkanie z garażem, ul. Bałtycka

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

1 268 000 zł51 m² 24 862,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowy apartament na ul. Bałtyckiej 6, kołobrzeg z prywatnym tarasem na dachu z jacuzzi oraz miejscem w hali garażowej! Na sprzedaż oferuję elegancki, nowoczesny apartament położony.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł33,57 m² 14 596,37 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż Apartament 1 pokojowy z aneksem kuchennym o powierzchni 33,57 m2 , Jest zlokalizowany w czterogwiazdkowym hotelu diva spa, w Kołobrzegu. Lokal jest kompletnie umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł33,95 m² 17 083,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż: 2-pokojowy apartament blisko morza - Kołobrzeg, ul. Bałtycka Na sprzedaż komfortowy, w pełni umeblowany apartament 2-pokojowy o powierzchni 33,95 m2, położony w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł33,30 m² 20 420,42 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie 33,3 m2 w strefie portowej Kołobrzegu | 100 m od plaży | Balkon z widokiem na kanał portowy Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 33,3.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

359 000 zł22,84 m² 15 718,04 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Green Port Apartamenty - Kołobrzeg Podczele Apartamenty inwestycyjne nad morzem | oferta bez prowizji od kupującego Ceny od 359 tys + vat 23% 700 metrów do morza! Witamy w Green Port Apartamenty -.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł62,13 m² 8 514,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Kołobrzeg doskonała lokalizacja blisko morza, starówki i dworca pkp Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w sercu Kołobrzegu, przy ul. Jagiellońskiej w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł61,77 m² 8 742,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Tylko u nas! Komfortowe mieszkanie na sprzedaż w Kołobrzegu - osiedle Ogrody Na sprzedaż atrakcyjne, przestronne mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł32,48 m² 16 009,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferujemy na sprzedaż w pełni wyposażony apartament położony ok. 600m do morza! Apartament atrakcyjnie zlokalizowany przy ul. Bałtyckiej blisko morza oraz centrum. Ogromnym atutem nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł77,78 m² 16 456,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 3 pokojowy Apartament o pow. 77,78 m2, wysoki standard Osiedle Polanki Zamieszkaj tuż przy nadmorskim lesie i plaży w zachodniej części Kołobrzegu, w prestiżowym,.

Szczegóły ogłoszenia

399 900 zł31,81 m² 12 571,52 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż nowoczesna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 32 m2, położona w samym sercu Kołobrzegu. Mieszkanie znajduje się na 11 piętrze, co zapewnia doskonałe doświetlenie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

645 000 zł41,70 m² 15 467,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

| mieszkanie z widokiem na morze - ul. Cicha, kołobrzeg Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 41,7 m , położone na 3. piętrze budynku przy ul. Cichej w Kołobrzegu. To.

Szczegóły ogłoszenia

697 000 zł53,51 m² 13 249,86 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

2 pokojowy apartament z balkonem oraz komórką lokatorską/ blisko morza Zielone Tarasy to osiedle które cieszy się dużą popularnością zarówno wśród mieszkańców jak i wypoczywających.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł35 m² 20 571,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Luksusowy apartament w obiekcie Perłowa Przystań w Kołobrzegu. Kompleks położony jest w zachodniej części uzdrowiska, z dala od zgiełku Miasta, a zaledwie 600 metrów oddalony.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł35,04 m² 21 404,11 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Inwestycja Perłowa Przystań 2024 Kołobrzeg Wolny od zaraz Wyposażony Apartament Dwupokojowy Deluxe Pod Klucz z Miejscem Postojowym przy apartamencie- dodatkowo płatne. Opis Apartamentu: -.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł139,26 m² 10 771,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania położonego w nowoczesnym kompleksie, z prywatnym ogrodem o powierzchni aż 212 m2 - idealnym miejscu dla wymagających,.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł75,20 m² 10 372 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Słoneczne, bardzo ładne i atrakcyjne mieszkanie na kołobrzeskiej Starówce, ok 50 m od Ratusza (ok 950 m od morza). Pokój dzienny : panele, okna pcv + rolety, tynk gipsowy (malowany farbą.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł35,30 m² 15 722,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 2-pokojowe w Podczelu, zielonej i spokojnej dzielnicy Kołobrzegu Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone na pierwszym piętrze nowoczesnego, zamkniętego i strzeżonego.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł33 m² 10 878,79 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa kawalerka w Kołobrzegu - Twoje miejsce nad morzem! Marzysz o własnym mieszkaniu w nadmorskim kurorcie? Prezentujemy przestronną, jasną kawalerkę przy ul. Wielkopolskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Gierczak

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

1 090 000 zł89,64 m² 12 159,75 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu wyjątkowe, przestronne mieszkanie zlokalizowane w sercu Kołobrzegu - przy Placu Ratuszowym. Nieruchomość o powierzchni 89,64 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 140 000 zł70 m² 16 285,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

3-pokojowy apartament położony zaledwie 300 m od morza - to doskonałe miejsce na twoją inwestycję! Główne atuty nieruchomości: - doskonała lokalizacja - dzielnica zachodnia, dobrze skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 zł50,02 m² 52,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem długoterminowy niezwykle atrakcyjny apartament dwupokojowy znajdujący się 200 metrów od morza i latarni morskiej w Kołobrzegu. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł48,50 m² 18 762,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania sie z ofertą sprzedaży apartamentu położonego w samym sercu uzdrowiska Kołobrzeg. Apartament znajduje się w obiekcie Olimp I, który posiada strefę basenową.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł31,99 m² 17 818 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Komfortowy apartament 31,99 m2 nad morzem W kołobrzegu, blisko strefy uzdrowiskowej! Oferujemy na sprzedaż apartament, którego atutem poza wysokim standardem wykończenia, jest bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z ogródkiem Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

286 000 €83,50 m² 3 425,15 €/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Od 286 000,00 eur Ta nowoczesna inwestycja w Los Alcázares to idealne połączenie luksusu, sportu i śródziemnomorskiego klimatu. Projekt oferuje komfortowe apartamenty z dwiema lub trzema.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

4 100 zł64,67 m² 63,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prestiżowy apartament - salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z wc oraz przedpokój (42,17 m2) do wynajęcia długoterminowo - blisko plaży, wysoki standard, basen, sauna, siłownia,.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł120 m² 6 658,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie położone w Zieleniewie przy ul. Malinowej na Osiedlu Zacisze, na II piętrze w budynku II piętrowym bez windy. Powierzchnia 90,96m2 mierzona bez skosów. Osiedle Zacisze.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł41,33 m² 21 751,75 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Apartament Kołobrzeg przy plaży | Diune Hotel & Resort 5 | 41,33 m | 2 pokoje | taras | 1 piętro Jeśli szukasz apartamentu nad morzem, który od pierwszej chwili daje komfort i standard hotelu.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł50,94 m² 11 778,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Nowa niższa cena Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane w jednej z najlepszych części Kołobrzegu przy porcie pasażerskim, zaledwie 150 metrów od plaży z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

974 797 zł37,12 m² 26 260,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny apartament z ogródkiem 200 m od plaży | bez prowizji dla kupującego Inwestycja z 2023 r. | parter | prywatny ogródek Na sprzedaż elegancki, w pełni wyposażony apartament.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł39,87 m² 18 058,69 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Prywatny Apartament w Hotelu Diva spa Kołobrzeg Luksusowy apartament o powierzchni 39,87 m położony na 3. piętrze prestiżowego kompleksu hotelowo-apartamentowego Diva spa.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Sienkiewicza

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

549 000 zł38,50 m² 14 259,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne 2 pokoje przy morzu | 38,5 m | balkon 6 m | 2022 | pełne wyposażenie | Kołobrzeg Na sprzedaż atrakcyjne, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł27,97 m² 11 262,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Podstawowe informacje Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone przy ul. Jedności Narodowej w Kołobrzegu powierzchnia mieszkania: 27,97 m układ: pokój z aneksem kuchennym, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł36 m² 14 166,67 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Apartament 1 pokojowy o pow. 36 m2 położony w w czterogwiazdkowym Hotelu Diva Spa zaledwie 300 m od morza! Ze względu na swoją powierzchnię i funkcjonalność apartament można.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł35 m² 23 971 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowy apartament kompletnie wyposażony i umeblowany, znajduje się w budynku położonym zaledwie 350 m od morza, przy ul. Kasprowicza. Lokal składa się z : - sypialni - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 €152,76 m² 2 291,18 €/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1996

Komfortowy, II poziomowy apartament na klimatycznej kołobrzeskiej Starówce. Składający się z 5 pokoi, otwartej kuchni, garderoby, 2 łazienek, dwóch balkonów, pomieszczenia przynależnego -.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł77 m² 10 376,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Dwupoziomowe mieszkanie 76,84 m Kołobrzeg, podczele | 300 m od morza | Basen, sauna, siłownia Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 76,84 m , położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł43,06 m² 10 798,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Słoneczne 3-pokojowe mieszkanie 500 m od plaży - kołobrzeg/podczele Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo jasne mieszkanie 3-pokojowe położone w jednej z najbardziej zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł38 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia na sezon letni ( Czerwiec, lipiec, sierpień ) - podana cena jest za miesiąc najmu w sezonie letnim. - apartament w dzielnicy zachodniej - Osiedle Nawigator - ul. Rybacka. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

480 000 zł52 m² 9 230,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy i przestronny lokal mieszkalny o powierzchni całkowitej 52 m2, położony w miejscowości Kołobrzeg. Lokal znajduje się na 4 pietrze w zadbanym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł39,16 m² 10 188,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Kołobrzeg | Osiedle Europejskie ul. Helsińska 6b 32,93 m + piwnica 6,23 m | 3/3 piętro bez windy ( Rozmowy o windę odbędą się dnia 3.03.2026) | duży balkon | miejsce parkingowe To.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł89,07 m² 8 970,47 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Dwupoziomowe mieszkanie (3 pokojowe + garderoba, 2 łazienki, 2 balkony) o pow. 70,29 m2 z widokiem na morze i piękne zachody Kołobrzeg Podczele, ul. Poleska, na osiedlu zamkniętym Feniks do.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij