dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Kołobrzeg - Sprzedaż i wynajem

348 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

348 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Kołobrzeg

Śródmieście,Kołobrzeg

635 000 zł37 m² 16 946,90 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

1. Idealna Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na zamkniętym osiedlu Sunset Resort w Grzybowie, zaledwie 200 metrów od szerokiej plaży. To doskonałe miejsce dla osób ceniących dostęp do morza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Koniecpolskiego

Solne Zdroje,Kołobrzeg

2 300 zł53 m² 43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem długoterminowy lokal mieszkalny dwupokojowy w pełni umeblowany - po generalnym remoncie gotowy do zamieszkania. - osiedle ogrody ul. Koniecpolskiego w Kołobrzegu. Opis lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

499 000 zł50 m² 10 081 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie położone w centrum Kołobrzegu, idealne dla osób ceniących sobie komfort oraz bliskość do wszelkich udogodnień miejskiego życia. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

699 500 zł45 m² 15 486 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość położoną zaledwie 600m od plaży na kameralnym osiedlu zamkniętym we wschodniej części miasta Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Aleksandra Fredry

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

385 000 zł28 m² 13 924 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Luksusowy apartament typu studio W strefie uzdrowiskowej kołobrzegu! Przedstawiam Państwu unikalny apartament typu studio o powierzchni 27,65m2, położony w prestiżowej inwestycji Solny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

550 000 zł50 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie usytuowane na 1. piętrze w budynku z windą na Osiedlu Bajkowym. W skład mieszkania o powierzchni 49,47m2 wchodzą: - salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koniecpolskiego

Ogrody,Kołobrzeg

529 000 zł63 m² 8 374,23 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Obniżka ceny przestronne mieszkanie 3-pokojowe W zielonej dzielnicy - ogrody - 15 minut od morza W kołobrzegu zainwestuj swój kapitał! idealne dla rodziny jak również pod wynajem blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Kołobrzeg

429 000 zł38 m² 11 410 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwu pokojowe mieszkanie tuż przy Dworcu pkp. Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży uroczego mieszkania o powierzchni 37,6m2, położonego w Kołobrzegu na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Akacjowa

Sianożęty,Kołobrzeg

599 000 zł45 m² 13 308,20 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zainwestuj jeszcze przed nowym rokiem! Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę apartamentu 2-pokojowego w pięknej, spokojnej, nadmorskiej miejscowości - Sianożętach! Sianożęty to stale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

720 000 zł47 m² 15 261 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Przedmiotem oferty jest dwupokojowy apartament o powierzchni 47,18 m2, położony na drugim piętrze w kompleksie Polanki w Kołobrzegu. Zaprojektowany z myślą o rodzinach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

899 000 zł54 m² 16 516,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Kołobrzeg ul. Bałtycka - nowy apartament ( lokal mieszkalny), 3pok. 54,43m2, duży taras + komórka lokatorska + miejsce parkingowe w garaży podziemnym. Plaża - 300m. Lokal w standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wschodnia

Ogrody,Kołobrzeg

499 999 zł62 m² 8 012,80 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne mieszkanie 3-pokojowe W zielonej dzielnicy! ogrody | 15 minut od morza W kołobrzegu idealne dla rodziny jak również pod wynajem blisko dzielnicy uzrowiskowej! Parter 62,40 m2 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

599 000 zł40 m² 14 975 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Kołobrzeg ul. Bałtycka - nowy apartament ( lokal mieszkalny), 2pok. 39,75m2, duży taras + komórka lokatorska + miejsce parkingowe w garaży podziemnym. Plaża - 300m. Lokal w standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bałtycka

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

599 999 zł41 m² 14 580,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż oferujemy Państwu apartament 2-pokojowy o powierzchni 41,15 m2, znajdujący się na parterze w 4-piętrowym, nowowybudowanym apartamentowcu Baltic Marina Residence przy ul. Bałtyckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kołobrzeg

Lęborskie,Kołobrzeg

2 500 zł32 m² 78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem nowoczesny apartament przy ul. Bałtyckiej o pow. 32,03m2 z miejscem postojowym w hali garażowej Nieruchomość nigdy nie była wynajmowana, będziesz jej pierwszym najemcą! :).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żurawia

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

690 000 zł72 m² 9 583 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie trzy pokojowe Z dużym balkonem W kołobrzegu Mamy do zaoferowania mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w Kołobrzegu, w nowo wybudowanym budynku. Opis lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grodzieńska

Podczele,Kołobrzeg

495 000 zł67 m² 7 366,07 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ustawne 4 pokojowe mieszkanie z trzema sypialniami, zlokalizowane w spokojnej i cichej dzielnicy Podczele. Widok z okien rozpościera się na wewnętrzny dzieciniec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Kołobrzeg

Solne Zdroje,Kołobrzeg

2 300 zł53 m² 43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokal apartamentowy do całorocznego zamieszkania i wypoczynku nad morzem na wynajem długoterminowy komfortowy W pełni umeblowany 2 - pokojowy apartament oś. Bałtyk Grzybowo k/kołobrzegu. - 800.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bałtycka

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

4 000 zł41 m² 99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem oferujemy Państwu lokal mieszkalny o powierzchni 40,51 m2, znajdujący się na parterze w 4-piętrowym, nowowybudowanym apartamentowcu Baltic Marina Residence przy ul. Bałtyckiej 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bałtycka

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

699 000 zł41 m² 17 255 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż oferujemy Państwu apartament 2-pokojowy o powierzchni 40,51 m2, znajdujący się na parterze w 4-piętrowym, nowowybudowanym apartamentowcu Baltic Marina Residence przy ul. Bałtyckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Towarowa

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

402 116 zł19 m² 20 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Przedmiotem oferty jest lokal niemieszkalny o powierzchni 19,24 m2 jako gotowiec inwestycyjny pod Booking. Lokal znajduje się w budynku przy ul. Towarowej 15b w dzielnicy Stary Port. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lwowska

Podczele,Kołobrzeg

539 000 zł40 m² 13 475 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie na parterze w nowym apartamentowcu wybudowanym w 2020 roku z nieograniczonym dostępem do spa -sauna , jacuzzi, łączka solarna. Wystarczy przejść 20 m korytarzem. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Towarowa

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

692 835 zł33 m² 20 900 zł/m²

 

Piętro:suterena/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Przedmiotem oferty jest lokal niemieszkalny o powierzchni 33,15m2 jako gotowiec inwestycyjny pod Booking. Lokal znajduje się w budynku przy ul. Towarowej 15b w dzielnicy Stary Port. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koniecpolskiego

Ogrody,Kołobrzeg

550 000 zł63 m² 8 706,66 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne mieszkanie 3-pokojowe W zielonej dzielnicy - ogrody - 15 minut od morza W kołobrzegu zainwestuj swój kapitał! idealne dla rodziny jak również pod wynajem blisko dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Kołobrzeg

670 000 zł64 m² 10 545 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Oferujemy na sprzedaż trzypokojowy lokal mieszkalny usytuowany w nowoczesnym budynku mieszkalnym ul. Wolności 11 Kołobrzeg śródmieście 2000 m - 20 minut spacerem do plaży. 500 m - 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bema

Ogrody,Kołobrzeg

629 000 zł74 m² 8 553,17 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Oferta Sprzedaży Mieszkania w Kołobrzegu - Dzielnica Ogrody Wyjątkowa lokalizacja: mieszkanie znajduje się zaledwie 15 minut spacerem od morza i najdłuższej promenady w Polsce, co czyni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szpitalna

Solne Zdroje,Kołobrzeg

2 500 zł49 m² 51 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy najem długoterminowy komfortowy W pełni umeblowany i urządzony 2 - pokojowy apartament z miejscem postojowym w hali garażowej oraz komórką lokatorską w prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mazowiecka

Osiedle Bajkowe,Kołobrzeg

479 000 zł42 m² 11 281,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Oferuję (bez pośredników) na sprzedaż 2-pokojowe przestronne, komfortowe mieszkanie na osiedlu Bajkowym o powierzchni 42,46 m2. Mieszkanie jest bardzo funkcjonalne, słoneczne i znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

750 000 zł42 m² 17 857 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Gotowy apartament z ogródkiem i garażem podziemnym, z widokiem na port jachtowy w Kołobrzegu. Cena brutto apartamentu wynosi: 750 000,00 zł Standard wykończenia apartamentu: pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy

Uzdrowiska,Kołobrzeg

980 000 zł70 m² 14 080 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowy Apartament o powierzchni 69,60 m2 z tarasem 81,45 m2 z widokiem na port na os. Jantar. Atrakcyjna lokalizacja w nadmorskiej zachodniej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Kołobrzeg

Solne Zdroje,Kołobrzeg

850 000 zł55 m² 15 455 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Luksusowy apartament w 4* Hotelu Cena brutto apartamentu wynosi: 850 000,00 zł (gotowy, umeblowany) Powierzchnia użytkowa: 55 m2 Hotel jest zlokalizowany w części zachodniej Kołobrzegu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Obrońców Westerplatte

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

700 000 zł27 m² 26 296 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Wyjątkowy apartament blisko latarni morskiej W kołobrzegu! Przedstawiamy Państwu apartament znajdujący się zaledwie kilka kroków od plaży, latarni morskiej oraz kołobrzeskiego deptaku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rybacka

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

525 000 zł32 m² 16 667 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowy I komfortowy apartament blisko morza! Przedstawiamy do sprzedaży nowy, gustownie i elegancko wykończony apartament, zaledwie kilkaset metrów od Parku Nadmorskiego i morza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Próżna

Zachodnia,Kołobrzeg

398 000 zł31 m² 13 010,80 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Klimatyczna kawalerka zaledwie 400 metrów od morza | dzielnica zachodnia kołobrzegu! zainwestuj swój kapitał! idealna na przyjazdy, jak również pod wynajem blisko morza! Wyjątkowa lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Śródmieście,Kołobrzeg

1 150 000 zł101 m² 11 341 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Rezerwacja* oferujemy na sprzedaż czteropokojowy apartament zaprojektowany w nowoczesnym stylu elegancki i ponadczasowy na nowej inwestycji mazowiecka park w Kołobrzegu. 2500 m - 30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koniecpolskiego

Ogrody,Kołobrzeg

550 000 zł63 m² 8 706,66 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wylotowa

Zachodnia,Kołobrzeg

700 000 zł68 m² 10 264 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Trzypokojowe mieszkanie 68,2 M2 na osiedlu jantar Z piwnicą blisko morza I parku! Mamy do zaoferowania trzypokojowe mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze w Kołobrzegu na osiedlu Jantar,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Promienna

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

389 000 zł47 m² 8 256 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Apartament studio blisko morza! Przedstawiamy do sprzedaży apartament, oddalony zaledwie ok 800 m od plaży, w otoczeniu krajobrazowego Eko-Parku, w cichej i w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Koniecpolskiego

Ogrody,Kołobrzeg

629 000 zł74 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Przestronne mieszkanie 4-pokojowe W zielonej dzielnicy - ogrody - 15 minut od morza W kołobrzegu zainwestuj swój kapitał! idealne dla rodziny jak również pod wynajem blisko dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kołobrzeg

Zieleniewo,Kołobrzeg

259 000 zł29 m² 9 056 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni użytkowej 28,60 m2 zlokalizowane w Zieleniewie na spokojnym podmiejskim osiedlu - ul. Rycerska gm. Kołobrzeg - 3 km do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Mazowiecka

Osiedle Bajkowe,Kołobrzeg

990 000 zł72 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Ekskluzywny dwupoziomowy apartament w prestiżowym budynku na Osiedlu Bajkowym przy ulicy Mazowieckiej w Kołobrzegu. Ta unikatowa nieruchomość oferuje nie tylko doskonałą lokalizację, ale.