dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Kołobrzeg - Sprzedaż i wynajem

349 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

349 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Mazowiecka

Osiedle Bajkowe,Kołobrzeg

990 000 zł72 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Ekskluzywny dwupoziomowy apartament w prestiżowym budynku na Osiedlu Bajkowym przy ulicy Mazowieckiej w Kołobrzegu. Ta unikatowa nieruchomość oferuje nie tylko doskonałą lokalizację, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Lęborskie,Kołobrzeg

370 000 zł41 m² 9 046,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas 2-pokojowe mieszkanie z balkonem. Nieruchomość znajduje się na ul. Koszalińskiej w Kołobrzegu o powierzchni użytkowej 37,40 m2 to atrakcyjna oferta na rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grochowska

Lęborskie,Kołobrzeg

435 000 zł46 m² 9 354,84 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie blisko centrum W kołobrzegu spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu - możliwość zakupu przez cudzoziemców Doskonała lokalizacja: mieszkanie jest usytuowane blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Koszalińska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

575 000 zł44 m² 13 068 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Nowa niższa cena! atrakcyjne mieszkanie blisko centrum kołobrzegu! Mamy do zaoferowania mieszkanie w Kołobrzegu w niedalekiej odległości od centrum miasta, zlokalizowane na spokojnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Śródmieście,Kołobrzeg

999 000 zł75 m² 13 370 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy na sprzedaż trzypokojowy apartament zaprojektowany w nowoczesnym stylu elegancki i ponadczasowy z garażem i tarasem 42 m2 na nowej inwestycji mazowiecka park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kołobrzeg

Solne Zdroje,Kołobrzeg

390 000 zł28 m² 13 879 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam Super mieszanie w Kołobrzegu samo Centrum! Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z Centrum wysoki standard wykończenia Nieruchomość złożona z: aneks kuchenny 6 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rybacka

Zachodnia,Kołobrzeg

635 000 zł37 m² 17 115,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Do sprzedaży polecamy nowoczesny apartament w atrakcyjnej lokalizacji blisko dzielnicy nadmorskiej - 2 pokoje, duży balkon, miejsce postojowe w hali garażowej. Mieszkanie mieści się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bema

Ogrody,Kołobrzeg

629 000 zł74 m² 8 553,17 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta Sprzedaży Mieszkania w Kołobrzegu - Dzielnica Ogrody Wyjątkowa lokalizacja: mieszkanie znajduje się zaledwie 15 minut spacerem od morza i najdłuższej promenady w Polsce, co czyni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wylotowa

Zachodnia,Kołobrzeg

1 200 000 zł81 m² 14 815 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie dwupoziomowe Z dużym tarasaem blisko morza! Mamy do zaoferowania dwupoziomowe mieszkanie usytuowane na trzecim i czwartym piętrze w Kołobrzegu na osiedlu Jantar, w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koszalińska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

455 000 zł46 m² 9 889,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie własnościowe dwupokojowe z potencjałem w znakomitej lokalizacji w centrum Kołobrzegu (dzielnica Nowe Miasto). W bezpośrednim sąsiedztwie sklepy (400 m), przedszkole (100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drzymały

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

420 000 zł36 m² 11 797,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż! Mieszkanie 2 pok. 400 metrów od plaży z widokiem na katedrę! Idealne dla rodziny, pary lub singla. Szukasz wygodnego i funkcjonalnego mieszkania w Kołobrzegu? Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wielkopolska

Zamoście,Kołobrzeg

469 000 zł39 m² 11 931 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie 2 pokoje 39,31 m2 Z miejscem postojowym I komórką lokatorską! Mamy do zaoferowania mieszkanie w Kołobrzegu na ul. Wielkopolskiej w nowopowstałym osiedlu, w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grodzieńska

Podczele,Kołobrzeg

495 000 zł67 m² 7 366,07 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ostatni moment na skorzystanie Z kredytu 2%! Przedstawiamy Państwu ustawne 4 pokojowe mieszkanie z trzema sypialniami, zlokalizowane w spokojnej i cichej dzielnicy Podczele. Widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koniecpolskiego

Ogrody,Kołobrzeg

469 000 zł53 m² 8 815,79 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje blisko morza Zapraszamy do zakupu urokliwego mieszkania 2-pokojowego o powierzchni 52,20 m2, położonego na trzecim piętrze w zielonej dzielnicy Ogrody. Przestronne Pokoje: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Paryska

Osiedle Europejskie,Kołobrzeg

2 100 zł50 m² 42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem 2- pokojowy Lokal mieszkalny o pow. 50 m2 z miejscem parkingowym i balkonem usytuowany na drugim piętrze w 4 piętrowym nowoczesnym budynku wielorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wschodnia

Ogrody,Kołobrzeg

499 999 zł62 m² 8 012,80 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne mieszkanie 3-pokojowe W zielonej dzielnicy - ogrody - 15 minut od morza W kołobrzegu zainwestuj swój kapitał jeszcze przed nowym rokiem! idealne dla rodziny jak również pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łopuskiego

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

2 400 zł46 m² 52 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny, stylowy 2-pokojowy apartament " na Platanach" o powierzchni 46m2, apartament znajduje się w nowym budynku na osiedlu Platany przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

390 000 zł28 m² 13 879 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Dwu pokojowe mieszkanie niedaleko dworca, oraz portu. Mamy przyjemność przedstawić Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 28,1 m2 na sprzedaż w Kołobrzegu po kapitalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

760 000 zł45 m² 16 964 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Gotowy, umeblowany, komfortowy apartament 400 m do morza na Osiedlu Bałtyk Cena apartamentu wynosi: 760 000,00 zł Standard wykończenia apartamentu "do zamieszkania", a w cenie umeblowanie kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koniecpolskiego

Ogrody,Kołobrzeg

530 000 zł53 m² 9 962,41 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe Mieszkanie w Kołobrzegu blisko morza Zapraszamy do zakupu urokliwego mieszkania 2-pokojowego o powierzchni 52,20 m2, położonego na trzecim piętrze w zielonej dzielnicy Ogrody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

570 000 zł46 m² 12 443 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

2-pokojowe mieszkanie z balkonem. Idealne pod inwestycje, bądź zamieszkanie na stałe. Mieszkanie dwupokojowe na drugim piętrze czteropiętrowego bloku z windą, położone we wschodniej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grochowska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

305 000 zł35 m² 8 714,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

*** Okazja*** Sprzedam w bardzo dobrej cenie 2 pokojowe mieszkanie, parter, ulica Grochowska, ogrzewanie i woda ciepła z sieci miejskiej. Mieszkanie wymaga remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, al. Nadmorska

Nadmorska,Kołobrzeg

635 000 zł37 m² 16 946,90 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

1. Idealna Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na zamkniętym osiedlu Sunset Resort w Grzybowie, zaledwie 200 metrów od szerokiej plaży. To doskonałe miejsce dla osób ceniących dostęp do morza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zygmuntowska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

490 000 zł67 m² 7 313,43 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Sprzedam w bardzo dobrej cenie 4 pokojowe mieszkanie przy ul. Zygmuntowskiej 15b. Doskonała lokalizacja, piękne widoki 10 piętro Wymienione okna, ogrzewanie i woda ciepła z sieci miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bałtycka

Zachodnia,Kołobrzeg

2 500 zł38 m² 66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mam przyjemność przedstawić nowe, przytulne, ciepłe 2 pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji z windą przy ul. Bałtyckiej 22 o powierzchni 38m2 Bliskie sąsiedztwo plaży zachodniej, parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kołobrzeg

Solne Zdroje,Kołobrzeg

400 000 zł28 m² 14 234,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Piękny Przytulny Apartament w samym Centrum Kołobrzegu Sprzedam! Apartament składa się z : Salonu połączonego z kuchnią pokoju łazienki przedpokoju z dużą szafą bardzo dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Koniecpolskiego

Ogrody,Kołobrzeg

565 000 zł63 m² 8 944 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 63,17 m2, 3 pokoje, blisko strefy uzdrowiskowej! Przedstawiamy przytulne mieszkanie, którego głównym atutem jest bardzo dobra lokalizacja. Opis lokalizacji: mieszkanie zlokalizowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

690 000 zł57 m² 12 105,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Wyjątkowa oferta! Przy zakupie mieszkania możliwy zakup garażu za jedynie 60 tysięcy złotych! Przedstawiam Państwu ekskluzywne mieszkanie, znajdujące się na zamkniętym, strzeżonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szpitalna

Solne Zdroje,Kołobrzeg

1 260 000 zł86 m² 14 708 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Oferujemy na sprzedaż apartament 4 pokojowy z przestronnym balkonem typu loggia o pow. 18 m 2 z widokiem na kanał drzewny, w nowoczesnym apartamentowcu z windą "wyspa solna".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mazowiecka

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

587 000 zł74 m² 10 067 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oto wyjątkowa oferta, która z pewnością skradnie Państwa serca! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu to urokliwe mieszkanie o powierzchni użytkowej wynoszącej 58,3 metra kwadratowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szpitalna

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

1 260 000 zł86 m² 14 707,60 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie + przestronna loggia o powierzchni 18m2 z widokiem na zieleń i rzekę Polecamy Państwu eleganckie, przestronne, słoneczne 4 -pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wschodnia

Ogrody,Kołobrzeg

499 999 zł62 m² 8 012,80 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ostatni moment na skorzystanie Z kredytu 2%! przestronne mieszkanie 3-pokojowe W zielonej dzielnicy - ogrody - 15 minut od morza W kołobrzegu zainwestój swój kapitał jeszcze przed nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Kołobrzeg

Solne Zdroje,Kołobrzeg

1 260 000 zł86 m² 14 708 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż oferujemy Państwu mieszkanie 4-pokojowe w przepięknej, popularnej lokalizacji, z widokiem na rzekę Parsętę i Kanał Drzewny. Mieszkanie o powierzchni 85,67 m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kołobrzeg

Zieleniewo,Kołobrzeg

785 000 zł74 m² 10 619,60 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Luksusowe mieszkanie Z ogródkiem W kołobrzegu - osiedle zacisze Elegancja i styl glamour Przestronność: z ponad 73 metrami kwadratowymi powierzchni, to mieszkanie oferuje dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Młyńska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

519 000 zł36 m² 14 337 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w centrum Kołobrzegu, tuż przy rzece Parsęta, ul. Młyńska 10b. Mieszkanie jest w pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania. Z uwagi na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grochowska

Lęborskie,Kołobrzeg

435 000 zł46 m² 9 354,84 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ostatni moment na skorzystanie Z kredytu 2%! 3-pokojowe mieszkanie blisko centrum W kołobrzegu spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu - możliwość zakupu przez cudzoziemców Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kołobrzeg

Uzdrowiska,Kołobrzeg

779 999 zł58 m² 13 448,30 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko u nas! Luksusowe mieszkanie w porcie, zaledwie 100m od latarni morskiej! Jeśli poszukujecie Państwo mieszkania w najlepszej lokalizacji w Kołobrzegu - ta oferta jest dla Państwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Armii Wojska Polskiego

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

399 000 zł33 m² 12 090,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż urokliwe 2 pok. mieszkanie wykończone w wysokim standardzie. Mieszkanie mieści się przy alei Wojska Polskiego niedaleko starówki. Do portu pieszo zaledwie kilka minut. Blok zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Unii Lubelskiej

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

330 000 zł30 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Słoneczne jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 30,00 m2, znajduje się na drugim piętrze czteropiętrowego budynku przy ulicy Unii Lubelskiej. Położenie od strony południowej z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bałtycka

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

640 000 zł41 m² 15 511,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż oferujemy Państwu apartament 2-pokojowy o powierzchni 41,26 m2, znajdujący się na I pietrze w 4-piętrowym, nowowybudowanym apartamentowcu Baltic Marina Residence przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bema

Solne Zdroje,Kołobrzeg

439 000 zł52 m² 8 415 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Ofrujemy na sprzedaż lokal mieszkalny 2 pokojowy w bardzo dobrej lokalizacji w cichej dzielnicy wschodniej Kołobrzegu - na osiedlu ogrody przy ul. Bema 6 w odległości ok. 1000 m od.