dowolna

Mieszkania z prawem własności Kołobrzeg - Lista ofert

786 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

786 ogłoszeń

599 000 zł72,48 m² 8 264,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Oferuje na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe w Kołobrzegu przy ul. E. Gierczak po generalnym remoncie! Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja pełna infrastruktura W okolicy słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł55,35 m² 9 394,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie w centrum Kołobrzegu 3- pokojowe z możliwością własnej aranżacji. Do sprzedaży trafia trzypokojowe mieszkanie pełna własność o powierzchni 55,35 metrów kwadratowych+.

Szczegóły ogłoszenia

799 999 zł75,10 m² 10 652,45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Oferuję na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie przy ul. Żółkiewskiego w Kołobrzegu Główne atuty nieruchomości: - świetna lokalizacja osiedle ogrody - ok. 10 minut spacerem do morza - mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł89,40 m² 6 487,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowe mieszkanie, z tak zwaną duszą: 3- pokojowe o pow. 89,4 m2, położone na 2- piętrze w IV kondygnacyjnej odrestaurowanej przedwojennej kamienicy. Atrakcyjna lokalizacja na Wyspie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Apartament 2-pokojowy

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

645 000 zł41,70 m² 15 467,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

| mieszkanie z widokiem na morze - ul. Cicha, kołobrzeg Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 41,7 m , położone na 3. piętrze budynku przy ul. Cichej w Kołobrzegu. To.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł51,32 m² 12 275,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,40 m , położone na 1. piętrze kameralnego budynku z windą przy ul. Mazowiecka 28. Lokal charakteryzuje się przemyślanym.

Szczegóły ogłoszenia

715 900 zł34,86 m² 20 536,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowy , luksusowy , dwupokojowy apartament na parterze w Kołobrzegu , położony w prestiżowej inwestycji, w pierwszej linii brzegowej naszego miasta. To połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł74,62 m² 10 586,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż atrakcyjne, przestronne i jasne mieszkanie 3-pokojowe położone w Kołobrzegu przy ul. Gryfitów nr. 3 w nowoczesnej inwestycji Oaza z 2011 roku. Mieszkanie oddalone jest od.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł72 m² 6 931 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

Mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze pięknej, zadbanej kamienicy położonej przy ul. Zygmuntowskiej w Kołobrzegu. Budynek ocieplony, klatka schodowa po remoncie, - do budynku przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Mikrokawalerka z ogródkiem Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

320 000 zł22 m² 14 545,45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Nieduży apartament w Grzybowie z własnym miejscem postojowym. Niewątpliwym atutem tej nieruchomości jest położenie na parterze oraz bezpośrednie wyjście na przestronny trawnik. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł33,84 m² 14 745,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Apartament 1 pok. o pow. 33,84 m2, usytuowany w Kołobrzegu przy ul. Reymonta. Lokal znajduje się na III piętrze w budynku apartamentowo -handlowym, wybudowanym w 2000 roku bez windy. Ze.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł29 m² 15 517,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż funkcjonalny apartament o powierzchni 29 m , położony w atrakcyjnej części Kołobrzegu przy ul. Jana Kasprowicza, w prestiżowej strefie uzdrowiskowej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

977 000 zł58,25 m² 16 772,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Oferujemy na sprzedaż piękne mieszkanie znajdujące się w sercu portu kołobrzeskiego, w kamienicy o doskonałym stanie technicznym. Mieszkanie jest idealne dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 €152,76 m² 2 291,18 €/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1996

Komfortowy, II poziomowy apartament na klimatycznej kołobrzeskiej Starówce. Składający się z 5 pokoi, otwartej kuchni, garderoby, 2 łazienek, dwóch balkonów, pomieszczenia przynależnego -.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł75,40 m² 13 236,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż piękny i nowoczesny 3-pokojowy apartament w Kołobrzegu w budynku z 2017 roku w kompleksie apartamentowców na prestiżowym Osiedlu Polanki Park, położony jedynie 300.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł46,29 m² 7 323,40 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Odkryj potencjał tej wyjątkowej nieruchomości w samym sercu kołobrzegu!na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,24 m, położone na 9. piętrze z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł46 m² 9 673,91 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! 3 pokoje w centrum Kołobrzegu - 445 000 zł Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe w bardzo atrakcyjnej cenie - tylko 445 tys. zł. Nieruchomość dostępna wyłącznie dla klienta gotówkowego.

Szczegóły ogłoszenia

697 000 zł35,03 m² 19 897,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wykończony w wysokim standardzie 2-pokojowy apartament o powierzchni 35,03 m2 składający się z pokoju z aneksem kuchennym i sypialni, znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł36,82 m² 18 332,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż lokal apartamentowy w dzielnicy Uzdrowiskowej w Kołobrzegu! Ten 2-pokojowy apartament o pow. 36,82 m2 ze słonecznym balkonem położony w kompleksie 'bliżej Morza', jest.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł43,06 m² 10 798,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Słoneczne 3-pokojowe mieszkanie 500 m od plaży - kołobrzeg/podczele Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo jasne mieszkanie 3-pokojowe położone w jednej z najbardziej zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł38,60 m² 19 430,05 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowy apartament 200 m od morza Jeżeli marzy Ci się wyjątkowy, dwupokojowy apartament dla najbardziej wymagających. Funkcjonalnie umeblowany, wyposażony i wykończony z wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł102,50 m² 7 307,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1935

Główne atuty nieruchomości:świetna lokalizacja - sprzyja wypoczynkowiprzestronne pomieszczeniado plaży zaledwie 800mdo wzięcia od ręki!dobrze skomunikowane Z centrum kołobrzegunieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

548 000 zł32,24 m² 16 997,52 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Kołobrzeg | ul. Reymonta 3b | 2 pokoje | 32,24 m | balkon | prestiżowa lokalizacja przy plaży i deptaku Na sprzedaż wyjątkowo atrakcyjne mieszkanie położone w jednej z najlepszych.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł40,97 m² 14 888,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i bardzo przytulne mieszkanie o powierzchni 41 m , położone w Kołobrzegu przy ul. Wylotowej jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji nad.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł61,04 m² 22 116,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży prestiżowego mieszkania usytuowanego w Kołobrzegu-Podczelu w samym sercu kołobrzeskiego Ekoparku. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł64,12 m² 12 461,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

4-pokojowe mieszkanie na parterze z dużym ogródkiem na kameralnym osiedlu słoneczne tarasy- idealne dla rodziny! Główne atuty nieruchomości: - nowoczesne osiedle W doskonałej lokalizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

596 017 zł26,08 m² 596 017 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży apartamentu w inwestycji bivalvi w samym sercu Kołobrzegu tuż przy plaży! Proponujemy Państwu zamieszkanie w butikowych apartamentach, które są.

Szczegóły ogłoszenia

756 480 zł47,28 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Apartament z widokiem na Port Jachtowy - 400 m do plaży Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji w dzielnicy Uzdrowiskowej Kołobrzegu, przy parku Teatralnym, z pięknym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 000 zł57,65 m² 12 055,51 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Cena zgodna z ofertą Dewelopera Koniecznie zapytaj o cenę! Klient nie płaci prowizji do biura! Brak podatku pcc - mieszkanie deweloperskie rs Real Estate Szczecin ma przyjemność przedstawić.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

782 262 zł47,11 m² 16 605 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Lokal, który nie konkuruje ceną. Konkuruje adresem. Odbiory - kwiecień 2026! Czyli: wchodzisz w gotowy rynek 2026, nie w obietnicę. Kupujący dziś nie szukają apartamentu nad morzem. Szukają.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł25,88 m² 21 213,29 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bardzo gustownie urządzony, klimatyzowany apartament o pow. 25,88 m2 z balkonem, znajdujący się na I piętrze w kompleksie hotelowym arka Medica Spa Kołobrzeg. Wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł87,67 m² 7 414,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Obniżka ceny o 100 000! Teraz już tylko 650 000 zł za 4-pokojowe duże mieszkanie o powierzchni 87,67 m2 położone 300 m od morza! idealne pod inwestycję! Główne atuty nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z ogródkiem, ul. Kolumba

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

350 000 zł29,93 m² 11 693,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż komfortowy apartament 2-pokojowy o powierzchni 29,93 m z przestronnym ogródkiem 32 m oraz miejscem postojowym w w cenie. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł28,01 m² 17 101,04 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Mam do zaoferowania nowiutki jednopokojowy apartament typu studio z aneksem kuchennym i przestronnym balkonem na 5 piętrze w samym sercu dzielnicy Uzdrowiskowej w Kołobrzegu na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

673 952 zł37,82 m² 17 820 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Wild Pearl - Luksus blisko morza i Mariny w Kołobrzegu. Odbiory kwiecień 2026! 2- pokojowe mieszkanie 6.9 na VI piętrze Powierzchnia mieszkania - 37,82 m2 Słoneczny balkon od strony południowy.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Wschodnia

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

850 000 zł30,27 m² 28 080,61 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

W apartamentowcu seaside w Kołobrzegu z widokiem na morze wyposażony Apartament o pow. 30,27 m2 w cenie 850000,00pln. Apartament posiada Balkon, z którego w zasięgu 20.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł33,16 m² 11 731 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Kołobrzeg-os.Podczele Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2- pokojowego mieszkania zlokalizowanego na wysokim parterze w budynku II piętrowym. Budynek z cegły wielorodzinny,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

920 000 zł76,30 m² 12 057,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie na sprzedaż - ul. Kościuszki, kołobrzeg Wyjątkowo rzadko spotykana nieruchomość w sercu nadmorskiej, uzdrowiskowej części Kołobrzegu. Oferujemy na sprzedaż przestronne, trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł31,67 m² 12 946,01 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Apartament z balkonem w pełni wyposażony, w obiekcie sanatoryjno-wypoczynkowym diva spa ****uzdrowiskowa dzielnica Kołobrzegu ul. Kościuszki Atrakcyjny, przestronny, urządzony apartament 1.

Szczegóły ogłoszenia

438 000 zł46,50 m² 9 419,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie po remoncie | świetna lokalizacja | Kołobrzeg ul. Grochowska tylko W plus nieruchomości! Na sprzedaż funkcjonalne i wyremontowane mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł65,30 m² 14 548,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Są mieszkania blisko morza. I są takie, w których czujesz je każdego dnia. To 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Arciszewskiego 4a, w zachodniej najbardziej pożądanej części Kołobrzegu, to.