dowolna

Mieszkania z aneksem Kołobrzeg - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

591 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

591 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Artyleryjska

Zamoście,Kołobrzeg

381 672 zł39 m² 9 716,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Promocja! Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji i ukrytych kosztów. Ukończona inwestycja - mieszkania gotowe do odbioru! Zapytaj o dostępne mieszkania! Przedmiotem oferty jest 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łopuskiego

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

820 000 zł61 m² 13 471 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa cena! Mieszkanie 60,87 m2, 3 pokoje w centrum Kołobrzegu! Przedstawiamy Państwu nową inwestycję pod dachami, która powstaje w Kołobrzegu przy skrzyżowaniu ulic ppor. Edmunda Łopuskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kołłątaja

Solne Zdroje,Kołobrzeg

661 080 zł35 m² 18 888 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Perłowa Przystań 2024 Nowoczesny Apartament w Kołobrzegu Wolny od zaraz W pełni wyposażony apartament Deluxe z balkonem i miejscem postojowym. Szczegóły Apartamentu: powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łopuskiego

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

695 000 zł58 m² 12 056 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa cena! Mieszkanie 57,65 m2, 3 pokoje w centrum Kołobrzegu! Przedstawiamy Państwu nową inwestycję pod dachami, która powstaje w Kołobrzegu przy skrzyżowaniu ulic ppor. Edmunda Łopuskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śląska

Zamoście,Kołobrzeg

595 000 zł36 m² 16 319,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie w pełni wykończone i wyposażone w dobrej jakości sprzęt agd i rtv. Jeśli nie masz czasu na wykańczanie i urządzanie, ta oferta jest właśnie dla Ciebie otrzymujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wschodnia

Ogrody,Kołobrzeg

1 100 000 zł74 m² 14 878,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Apartament 74 m2 w Olympic Park Kołobrzeg - 200 metrów od morza! Widok na morze i miejsce postojowe Na sprzedaż przestronny apartament w najlepszej lokalizacji w Kołobrzegu Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Artyleryjska

Zamoście,Kołobrzeg

399 462 zł40 m² 9 964,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wylotowa

Zachodnia,Kołobrzeg

628 534 zł42 m² 15 080 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie gotowe do odbioru Znasz to uczucie, gdy budzisz się z promieniami słońca muskającymi twarz, a świeże morskie powietrze wypełnia przestrzeń? Właśnie takie poranki czekają na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wiedeńska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

479 900 zł31 m² 15 480,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowego mieszkania, zlokalizowanego w nowoczesnym apartamentowcu przy ulicy Wiedeńskiej w Kołobrzegu. Standard wykończenia i rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bogusława X

Lęborskie,Kołobrzeg

567 704 zł49 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 48,75 m2 W centrum kołobrzegu przy parku H. Dąbrowskiego! centrum park to nowe osiedle mieszkaniowe, które powstanie w Kołobrzegu przy ul. Bogusława X, w cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bałtycka

Zachodnia,Kołobrzeg

3 200 zł50 m² 64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem długoterminowy trzypokojowy lokal mieszkalny z miejscem postojowym w hali garażowej w Kołobrzegu 800 m - 15 minut spacerem do plaży 1200 m - 20 minut do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Sułkowskiego

Uzdrowiska,Kołobrzeg

529 000 zł23 m² 23 324,50 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Wyjątkowy apartament po gruntownym remoncie z balkonem, sprzedawany z meblami i pełnym wyposażeniem! Na sprzedaż apartament w Kołobrzegu o pow. 22,68 m.kw. z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wylotowa

Zachodnia,Kołobrzeg

2 100 zł39 m² 53,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wnajem długoterminowy apartament o powierzchni 39 m2 - aparatment z balkonem typu loggia o pow. 8 m2 w wydzieloną sypialnią położony na drugim piętrze z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łopuskiego

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

724 364 zł52 m² 13 887 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 52,16 m2, 3 pokoje w centrum Kołobrzegu! Przedstawiamy Państwu nową inwestycję pod dachami, która powstaje w Kołobrzegu przy skrzyżowaniu ulic ppor. Edmunda Łopuskiego i Unii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Artyleryjska

Zamoście,Kołobrzeg

460 635 zł43 m² 10 672,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji i ukrytych kosztów. Ukończona inwestycja - mieszkania gotowe do odbioru! Zapytaj o dostępne mieszkania! Przedmiotem oferty jest narożne 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bogusława X

Lęborskie,Kołobrzeg

482 484 zł39 m² 12 403 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 38,91 m2, w samym centrum kołobrzegu przy parku H. Dąbrowskiego! centrum park to nowe osiedle mieszkaniowe, które powstaje w Kołobrzegu przy ul. Bogusława X, w cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Solne Zdroje,Kołobrzeg

625 230 zł52 m² 12 005,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

2-pokojowy apartament z tarasem oraz ogrodem i komórką lokatorską | blisko morza Zielone Tarasy to popularne i cenione osiedle zarówno wśród mieszkańców, jak i turystów. Dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wylotowa

Zachodnia,Kołobrzeg

770 000 zł42 m² 18 474,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie każde mieszkanie można opisać schematem metraż + pokoje + lokalizacja. Ten apartament w West Park od pierwszego spojrzenia robi wrażenie. Jest gotowy, dopracowany i spokojny w formie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wylotowa

Zachodnia,Kołobrzeg

864 234 zł58 m² 14 962,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestycja West Park jest już gotowa do odbioru Na sprzedaż apartament o powierzchni 57,76 m , położony na 1. piętrze prestiżowej inwestycji West Park w zachodniej części Kołobrzegu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wylotowa

Zachodnia,Kołobrzeg

799 997 zł57 m² 14 099,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta bezpośrednio od dewelopera bez prowizji dla kupującego. Nie każdy apartament nad morzem ma sens. Ten ma. 500 metrów do plaży, gotowa inwestycja, przemyślany układ i wykończenie, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wylotowa

Zachodnia,Kołobrzeg

568 667 zł38 m² 15 080 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Gotowy do odbioru | Apartament 2-pokojowy w West Park Kołobrzeg Zamieszkaj 500 m od plaży i ciesz się codziennością w nadmorskim klimacie. Apartament 02.15 to propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Zachodnia,Kołobrzeg

535 911 zł34 m² 15 561 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Przytulne mieszkanie 2 pokoje 34 M2 Z M. Postojowym oraz komórką W kołobrzegu! Mamy do zaoferowania słoneczne i gustownie wykończone mieszkanie w Kołobrzegu, w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wylotowa

Zachodnia,Kołobrzeg

609 835 zł40 m² 15 080 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj 500 m od plaży | Apartament 2-pokojowy w West Park Kołobrzeg Są miejsca, które od razu wywołują uśmiech. Ten apartament jest jednym z nich. Wyobraź sobie poranki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Poleska

Podczele,Kołobrzeg

660 000 zł69 m² 9 504,61 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż w atrakcyjnej cenie 4 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze, o powierzchni 69,44 m2 wraz ze słonecznym tarasem i ogrodem dodatkowo mierzącym 81 m2 w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wylotowa

Zachodnia,Kołobrzeg

791 627 zł54 m² 14 560 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa oferta! 2-pokojowy apartament w West Park, kołobrzeg Twój wymarzony apartament nr 01.03 w prestiżowej inwestycji West Park czeka właśnie na Ciebie! To tutaj, w przytulnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ogrodowa

Ogrody,Kołobrzeg

845 000 zł75 m² 11 266,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Bez prowizji i bezpośrednio od właściciela! Dwupoziomowe mieszkanie z ogródkiem i garażem (dodatkowo płatny) Osiedle Bocianie Gniazdo, kołobrzeg Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Maczka

Ogrody,Kołobrzeg

840 000 zł45 m² 18 596,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Przy zakupie tego mieszkania nie płacisz pcc. Cena w ofercie jest kwotą brutto (zawiera 8%vat). Do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe 45,17 m2, na 3 piętrze, w budynku 3 piętrowym, z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wylotowa

Zachodnia,Kołobrzeg

474 894 zł38 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Są mieszkania, które znikają w pierwszej kolejności. Parter z prywatnym ogródkiem to zawsze najbardziej pożądany wariant, a teraz pojawia się ostatnia taka okazja w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

579 000 zł52 m² 11 151,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Welle apartments to inwestycja położona w Grzybowie przy ul. Wąskiej (oddalona zaledwie 950 metrów od plaży i tylko 3 km od Kołobrzegu). To miejsce jest już gotowe i jest idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Artyleryjska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

529 000 zł41 m² 12 896,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie 2 pokojowe z miejscem parkingowym na osiedlu Jarzębiny Czerwonej. Lokal o powierzchni 41,02m2 nie wymaga nakładów finansowych, położony jest na parterze III piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łopuskiego

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

639 000 zł52 m² 12 407,80 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie - Kołobrzeg, ul. Łopuskiego 45 Na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 51,5 m2, położone na 1. piętrze w nowoczesnym budownictwie w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Aleksandra Fredry

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

499 000 zł30 m² 16 392,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Oferujemy na sprzedaż piękny lokal zlokalizowany w strefie Uzdrowiskowej A w Kołobrzegu przy ulicy Aleksandra Fredry zaledwie 900m od plaży. Solny Resort to nowoczesny obiekt hotelowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kasprowicza

Solne Zdroje,Kołobrzeg

699 000 zł38 m² 18 250,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

2-pokojowy Apartament w Sercu Dzielnicy Uzdrowiskowej Kołobrzegu 300 m od Plaży! Adres: ul. Kasprowicza 20b, kołobrzeg. Miejsce postojowe zewnętrzne dodatkowo płatne 100.000 zł Piętro: 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bałtycka

Zachodnia,Kołobrzeg

500 000 zł33 m² 15 001,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 33,33 m , zlokalizowane w jednej z najlepszych części Kołobrzegu przy ul. Bałtyckiej. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Armii Wojska Polskiego

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

530 000 zł41 m² 12 783 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie Z dużym tarasem oraz widokiem na port I panoramę kołobrzegu! Mamy do zaoferowania mieszkanie usytuowane na piątym piętrze w pięciopiętrowym bloku, w niedużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Uzdrowiska,Kołobrzeg

417 000 zł30 m² 13 699,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy

Zachodnia,Kołobrzeg

1 711 590 zł103 m² 16 640 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie gotowe do odbioru W spokojnej, zielonej części zachodniego Kołobrzegu powstało miejsce, które łączy klimat nadmorskiego kurortu z komfortem nowoczesnego życia West Park. Zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

332 055 zł19 m² 17 376 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Zainwestuj W kołobrzegu!/lux/niższa cena!/spa0%.| Oferujemy Państwu na sprzedaż luksusowe apartamenty wraz ze strefą rekreacyjną SPA. Apartamenty to kameralna inwestycja, która zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Mazowiecka

Osiedle Bajkowe,Kołobrzeg

999 000 zł80 m² 12 515,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: dwupoziomowe mieszkanie w Kołobrzegu Osiedle Bajkowe Adres: ul. Mazowiecka 26r, kołobrzeg Powierzchnia: 79,82 m Liczba pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym, dwa pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Spokojna

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

255 000 zł19 m² 13 506,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Oferta bez podatku 2% pcc dla kupującego! Faktura vat 23% przy zakupie. Podana cena jest kwotą netto, przy zakupie należy doliczyć 23% podatku vat. Pełna własność. Znany i lubiany budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Rodziewiczówny

Solne Zdroje,Kołobrzeg

21 000 000 zł500 m² 42 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:12

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż najlepiej zlokalizowany budynek W polsce. Przy samym kołobrzeskim molo. Wspaniałe widoki na morze! taras na dachu! Budynek znajduję się 10 metrów od wejścia do kołobrzeskiego molo.