dowolna

Mieszkania z aneksem Kołobrzeg - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

591 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

591 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Kołobrzeg

Ogrody,Kołobrzeg

870 000 zł27 m² 32 210,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Cena 870 000 zł to kwota netto, należy doliczyć 23% vat, brutto jest to kwota 1 070 100 zł.! lokalizacja, widok na morze, pierwsza linia, 10M do plaży, wachlarz udogodnień! Mamy do zaoferowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Kasprowicza

Solne Zdroje,Kołobrzeg

479 000 zł28 m² 17 101 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Mam do zaoferowania nowiutki jednopokojowy apartament typu studio z aneksem kuchennym i przestronnym balkonem na 5 piętrze w samym sercu dzielnicy Uzdrowiskowej w Kołobrzegu na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Wylotowa

Zachodnia,Kołobrzeg

1 227 003 zł77 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

West Park tu zaczyna się Twoja codzienność nad morzem Wyobraź sobie poranek. Otwierasz okno, a do środka wpada świeże, słone morskie powietrze. Słyszysz fale. Czujesz spokój. I wiesz, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Artyleryjska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

510 000 zł37 m² 13 750,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Rezerwacja* Oferujemy na sprzedaż apartament 2 pokojowy na nowoczesnym osiedlu z zewnętrznym miejscem parkingowym lokal mieszkalny dwupokojowy o powierzchni użytkowej 37,09 m2 usytuowany na III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Żurawia

Zamoście,Kołobrzeg

899 000 zł66 m² 13 623,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowe 3-pokojowe mieszkanie o pow. 65,99 m2 + 2 balkony, na 4 piętrze 4-piętrowego nowego budynku z windą, znajdującego się w Kołobrzegu, położone w pobliżu stadionu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Helsińska

Osiedle Europejskie,Kołobrzeg

469 000 zł47 m² 9 936,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż fantastyczne mieszkanie 3 pokojowe na spokojnym osiedlu z parkingiem za szlabanem! Główne atuty nieruchomości: mieszkanie W spokojnej lokalizacji parking tylko dla mieszkańców za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bałtycka

Zachodnia,Kołobrzeg

470 000 zł35 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferujemy na sprzedaż apartament nad morzem w Kołobrzegu ul. Bałtycka bez prowizji kupujący nie płaci podatku pcc 2% lokal mieszkalny urządzony w nowoczesnym stylu, gotowy do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wiedeńska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

508 000 zł31 m² 16 387,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowego mieszkania, zlokalizowanego w nowoczesnym apartamentowcu przy ulicy Wiedeńskiej w Kołobrzegu. Standard wykończenia i rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Śródmieście,Kołobrzeg

880 000 zł30 m² 29 333,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż bezpośrednio od właściciela wyjątkowy, prywatny apartament klasy premium, położony w prestiżowym Hotel Seaside przy ul. Wschodniej jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Lęborskie,Kołobrzeg

319 000 zł37 m² 8 621,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zakupu mieszkania w doskonałej lokalizacji, w bardzo dobrej cenie. Ciepłe, wygodne, ustawne mieszkanie, usytuowane na 3 piętrze przy ul. Grochowskiej 1e w Kołobrzegu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Lęborskie,Kołobrzeg

2 500 zł34 m² 74,27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy dla Ciebie doskonałą ofertę najmu świetnej nieruchomości zaledwie 600 m od morza, bądź pierwszym najemcą! 600m, tyle dzieli od morza nasz nowy apartament, położony na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Maja

Zamoście,Kołobrzeg

609 000 zł58 m² 10 480,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie w Kołobrzegu na wysokim parterze 3-piętrowego budynku z 2012 roku, położone w odległości jedynie 2 km od Parku Nadmorskiego przy pięknej, szerokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Maczka

Ogrody,Kołobrzeg

2 400 zł41 m² 58,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni 40,72 m na I piętrze, położone na nowoczesnym osiedlu w uzdrowiskowej części Kołobrzegu, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Aleksandra Fredry

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

1 900 zł37 m² 50,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wnajem długoterminowy apartament o powierzchni 37 m2 z komórką lokatorską - aparatment typu studio z balkonem narożnym o pow. 16 m2 położony na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Paryska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

499 000 zł49 m² 10 150,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie położone w Kołobrzegu przy ul. Paryskiej, w kameralnej i spokojnej okolicy. Nieruchomość znajduje się w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Westerplatte

Solne Zdroje,Kołobrzeg

699 000 zł38 m² 18 170 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż mieszkanie idealne pod inwestycję w atrakcyjnej lokalizacji w Kołobrzegu! Główne atuty nieruchomości: atrakcyjna turystycznie okolica Widok na park Sklepy i restauracje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Artyleryjska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

469 000 zł41 m² 11 563,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie 2 pokojowe z miejscem parkingowym na osiedlu Jarzębiny Czerwonej. Lokal o powierzchni 40,56m2 nie wymaga nakładów finansowych, położony jest na I piętrze III piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Paryska

Zamoście,Kołobrzeg

399 900 zł39 m² 10 196,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferujemy na sprzedaż słoneczne mieszkanie zlokalizowane w Kołobrzegu przy ulicy Paryskiej. To idealna propozycja dla osób poszukujących mieszkania w spokojnej okolicy z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Artyleryjska

Zamoście,Kołobrzeg

381 672 zł39 m² 9 716,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Promocja! 381 672 zł Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji i ukrytych kosztów. Ukończona inwestycja - mieszkania gotowe do odbioru! Zapytaj o dostępne mieszkania! Przedmiotem oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rybacka

Zachodnia,Kołobrzeg

2 500 zł36 m² 68,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem długoterminowy dwupokojowy lokal mieszkalny osiedle navigator w Kołobrzegu 800 m - 15 minut spacerem do plaży 1200 m - 20 minut do centrum kołobrzeskiej Starówki. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

2 100 zł34 m² 62,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuje na wynajem 2- pokojowe mieszkanie w Kołobrzegu przy ulicy 1 Maja. Główne atuty nieruchomości: - świetna lokalizacja - dostępne od zaraz - niski czynsz - W pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szpitalna

Śródmieście,Kołobrzeg

463 000 zł47 m² 9 895,28 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Wyjątkowy 2-pokojowy duży apartament z balkonem i garderobą na 6 piętrze apartamentowca w Kołobrzegu Na sprzedaż 2-pokojowy apartament w ścisłym centrum Kołobrzegu o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rybacka

Zachodnia,Kołobrzeg

570 000 zł38 m² 14 886,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Rezerwacja rezerwacja rezerwacja Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe przy ul. Rybackiej na zamkniętym osiedlu z prywatnym miejscem postojowym w cenie. Główne atuty nieruchomości:miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

275 000 zł21 m² 13 183,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Welle apartments w Grzybowie przy ul. Wąskiej 3 to inwestycja oddalona zaledwie 950 metrów od plaży i tylko 3 km od Kołobrzegu. To idealne miejsce do wypoczynku lub pracy. W IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

650 000 zł38 m² 16 883,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż bardzo ładny, gotowy do zamieszkania lub wynajmu apartament w o powierzchni 38,5 m2, położony na parterze w kompleksie Perłowa Przystań ,w nadmorskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kołobrzeg

Lęborskie,Kołobrzeg

349 000 zł38 m² 9 184,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Przytulne, słoneczne 2- pokojowe mieszkanie na Grochowskiej w Kołobrzegu Na sprzedaż oferujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38m2, położone na czwartym piętrze ( w planach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Portowa

Solne Zdroje,Kołobrzeg

790 000 zł50 m² 15 721,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Zapraszam do zapoznania się z ofertą o apartamentu położonego w najlepszej lokalizacji Kołobrzegu - przy ulicy Portowej 28. * powierzchnia: 50,25 m * Piętro: 4 (nowoczesna winda) *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Lęborskie,Kołobrzeg

2 800 zł39 m² 71,79 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe na wynajem w centrum Kołobrzegu Lokalizacja: nowe osiedle Centrum Park, ul. Bogusława X w Kołobrzegu Piętro 5/7, strona północna Przedmiot najmu: - mieszkanie dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bogusława X

Lęborskie,Kołobrzeg

443 574 zł39 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 38,91 m2 W samym centrum kołobrzegu przy parku H. Dąbrowskiego! centrum park to nowe osiedle mieszkaniowe, które powstanie w Kołobrzegu przy ul. Bogusława X, w cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ogrodowa

Zachodnia,Kołobrzeg

599 000 zł45 m² 13 196,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie na os.BOCIANIE GNIAZDO UL.OGRODOWA! Nowe budownictwo,winda,pełne wyposażenie,balkon,komórka lokatorska. Komfortowo wyposażone oraz urządzone mieszkanie , niedaleko centrum miasta oraz morza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

575 000 zł47 m² 12 231 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne i słoneczne mieszkanie, 2 pokoje, z piwnicą, centrum Kołobrzegu! Mamy do zaoferowania zadbane, słoneczne mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w czteropiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kołobrzeg

Solne Zdroje,Kołobrzeg

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem długoterminowy dwupokojowy lokal mieszkalny na osiedlu 3 kolory w Kołobrzegu z garażem i komórką lokatorska 2500 m - 30 minut spacerem do plaży 2000 m - 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Kołobrzeg

Solne Zdroje,Kołobrzeg

1 090 000 zł36 m² 30 277,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż w pełni umeblowany apartament o wysokim standardzie na poziomie parteru z bezpośrednim wyjściem do prywatnego ogrodu, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

628 534 zł42 m² 15 080 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesny apartament w inwestycji West Park Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej inwestycji West Park nowoczesnych, butikowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Portowa

Solne Zdroje,Kołobrzeg

520 000 zł40 m² 12 839,50 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferujemy Państwu apartament w Aparthotelu Polonia-Etna, znajdującym się zaledwie 500m od morza, tuż przy Parku Teatralnym oraz Bindażu Grabowym w najlepszej dzielnicy Kołobrzegu! Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Wąska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

320 000 zł26 m² 12 432 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Rezerwacja welle apartments to inwestycja położona w Grzybowie przy ul. Wąskiej (oddalona zaledwie 950 metrów od plaży i tylko 3 km od Kołobrzegu). To miejsce jest już gotowe i jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Unii Lubelskiej

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

460 000 zł50 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia! Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 50 m , usytuowane na pierwszym piętrze w kamienicy. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tarnopolska

Podczele,Kołobrzeg

1 450 000 zł61 m² 23 688,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży luksusowego, 3-pokojowego apartamentu o powierzchni 61,50 m , położonego w prestiżowej lokalizacji w ekoparku na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kolumba

Radzikowo,Kołobrzeg

2 700 zł40 m² 68,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Najemca nie płaci prowizji do biura Na wynajem nowe i słoneczne 2- pokojowe mieszkanie z garażem podziemnym i duża komórką lokatorską. W pełni wyposażone mieszkanie w meble,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Lęborskie,Kołobrzeg

1 500 zł27 m² 56,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność przedstawić ofertę najmu nieruchomości położonej przy ul. Grochowskiej 1h w Kołobrzegu , mieszkanie o powierzchni 26,7m2 znajduje się na 4 piętrze mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rybacka

Zachodnia,Kołobrzeg

550 000 zł37 m² 14 832,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowy, w pełni wyposażony apartament 2-pokojowy z bardzo dużym balkonem, położony na 3 piętrze w budynku z windą. Nieruchomość znajduje się w zachodniej.