dowolna

Mieszkania z aneksem Kołobrzeg - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

597 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

597 ogłoszeń

697 000 zł35,01 m² 19 908,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wykończony w wysokim standardzie apartament o powierzchni 35,01 m2 składający się z pokoju z aneksem kuchennym i sypialni, znajdujący się w kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

664 420 zł47,80 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż luksusowy apartament o powierzchni 47,8 m2 zlokalizowany nad brzegiem rzeki Parsęty. Ten przestronny, dwupokojowy apartament o wysokim standardzie wykończenia zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł48,29 m² 14 288,67 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

2-pokojowy Apartament w strefie uzdrowiskowej w Hotelu Diva spa, kołobrzeg Oferujemy na sprzedaż elegancki apartament w renomowanym Hotelu Diva spa, położonym w sercu Kołobrzegu. To.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł38,80 m² 17 242,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na Sprzedaż nowoczesny Apartament w bliskiej odległości do morza (około 500 metrów) na zamkniętym osiedlu, z dostępem do placu zabaw i basenem. Apartament znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 600 000 zł109,56 m² 14 603,87 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Oferujemy Państwu piękny, przestronny Penthouse położony na Osiedlu Polanki około 200m od plaży w otoczeniu parku. Apartament o powierzchni 97m2 składa się z: poziom I: - przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł59,69 m² 12 564,92 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

| szczegóły dotyczące lokalu: powierzchnia 59,69 mkw. salon z aneksem kuchennym i jadalnią, dwie sypialnie, łazienka, przedpokój wystawa okien od strony północnej wyposażenie w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

690 000 zł38 m² 18 157,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu nowoczesny apartament o powierzchni 38 m2 na prestiżowym osiedlu w Grzybowie położony 200m od morza! Apartament składa się z przestronnego salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

586 000 zł35,17 m² 16 662 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Wyjątkowy apartament na prestiżowym osiedlu z basenem i spa Feniks Podczele Apartament o powierzchni 35,17 m2 usytuowany na 3 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu z 2020roku.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł46,77 m² 17 639,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Słoneczne mieszkanie z balkonem dwustronnym - 400 metrów od morza! Na sprzedaż wyjątkowe , perfekcyjnie wykończone mieszkanie położone na ostatnim piętrze nowoczesnego budynku. Opis mieszkania: -.

Szczegóły ogłoszenia

844 188 zł51 m² 16 552,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kołobrzeg ul. Budowlana - na sprzedaż gotowy do zamieszkania lub do wynajmu, dochodowy apartament z możliwością odliczenia podatku 8 % vat oraz zaoszczędzenia 2 % na opłatach notarialnych.

Szczegóły ogłoszenia

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Zwycięzców

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

340 000 zł23 m² 14 782,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka w centrum Kołobrzegu 10 minut od plaży Na sprzedaż stylowa kawalerka położona przy ul. Zwycięzców, w samym sercu Kołobrzegu, zaledwie 10 minut spacerem od.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł28,77 m² 18 074,38 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy atrakcyjny lokal mieszkalny o łącznej powierzchni 68,83 m2, położony w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w Kołobrzegu - przy ul. Maczka, zaledwie 800 metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł67,25 m² 8 460,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z wyjątkowym charakterem, o pow. 67,25 m2, w zabytkowej kamienicy w centrum Kołobrzegu. Największe atuty nieruchomości:Lokalizacja wszystko, co.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł40,82 m² 17 123,96 zł/m²

 

Piętro:6/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Luksusowy apartament na sprzedaż Wyspa Solna, kołobrzeg Apartament o wysokim standardzie, idealny dla osób ceniących komfort, nowoczesne wnętrza i ekskluzywne udogodnienia. Podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł33,99 m² 12 915,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż mieszkanie o wielu atutach, położone zaledwie 800 m od parku nadmorskiego i pięknej zachodniej plaży Kołobrzegu - ciekawa oferta inwestycyjna jak i na własne potrzeby.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł35,02 m² 16 561,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż piękny Apartament z tarasem usytuowany na wysokim parterze budynku z windą okazja! Brak podatku pcc! Sprzedaż od właściciela z wliczonym Vat 23% Inwestycja składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Szpitalna

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

678 000 zł41,10 m² 16 496 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowy apartament w nowoczesnym budynku z basenem, siłownią i strefą relaksu. Budynek usytuowany na Wyspie Solnej - w centrum miasta a mimo tego cisza i spokój. Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł120 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1934

Na sprzedaż mieszkanie składające się z dwóch odrębnych lokali. Wejście z klatki schodowej do przedpokoju, a w nim pomieszczenie gospodarcze / schowek oraz dwa wejścia do mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z ogródkiem, ul. Kolumba

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

350 000 zł29,93 m² 11 693,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż komfortowy apartament 2-pokojowy o powierzchni 29,93 m z przestronnym ogródkiem 32 m oraz miejscem postojowym w w cenie. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 227 500 zł50,15 m² 24 476,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży apartamentu na 1 piętrze z balkonem w inwestycji bivalvi w samym sercu Kołobrzegu tuż przy plaży! Proponujemy Państwu zamieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł38,80 m² 16 984,54 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż wyjątkowy apartament w obiekcie hotelowym w Kołobrzegu! Główne atuty nieruchomości: apartament w pełni przygotowany do wynajmu Możliwość oddania obsługi rezerwacji.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł40,02 m² 23 738,13 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż klimatyzowany apartament o pow. 40,04 m2 znajdujący się na II piętrze w kompleksie hotelowym diune hotel 5***** zlokalizowanym ok. 50 m od szerokiej plaży i parku.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł36,50 m² 11 232,88 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania położonego przy ul. Jerzego 4 w Kołobrzegu jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w mieście. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

979 999 zł50,02 m² 19 592,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż niezwykle atrakcyjny apartament dwupokojowy znajdujący się 200 metrów od morza i latarni morskiej w Kołobrzegu. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

463 500 zł19 m² 24 394,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż wyjątkowy , prestiżowy apartament o pow. 19m 2 , położony zaledwie 800 metrów od morza , w spokojnej okolicy. Nieruchomość została wykończona w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z ogródkiem, ul. Szpitalna

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

590 000 zł33,90 m² 17 404,13 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Marzysz o porannej kawie na własnym tarasie, z którego możesz wyjść prosto na zieloną trawę, ciesząc się ciszą i śpiewem ptaków? Oferujemy na sprzedaż stylowy i nowocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł30,27 m² 28 080,61 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż wyjątkowy apartament położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Kołobrzegu w prestiżowym kompleksie Seaside Park Hotel 4 przy ul. Wschodniej, w pierwszej.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł42,09 m² 11 047,75 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie | Osiedle Harmonia Kołobrzeg | 42,09 m | całość 530 000 zł Na sprzedaż nowe, słoneczne mieszkanie z 2024 roku, położone na trzecim piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł49,53 m² 70,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia na dłuższy okres czasu: umeblowane mieszkanie 2-pokojowe 500m od plaży, na nadmorskim osiedlu Feniks w Podczelu. Na terenie kompleksu dostępne dwa baseny (kryty i otwarty), plac.

Szczegóły ogłoszenia

1 215 000 zł134,64 m² 9 024,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2007

Oferta na wyłączność Na sprzedaż wyjątkowy apartament dwupoziomowy o powierzchni 132,65 m, położony w Kołobrzegu przy ul. Mazowieckiej, na cenionym Osiedlu Bajkowym. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł24 m² 7 041,67 zł/m²

 

Piętro:suterena/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Charakter lokalu: lokal posiada status spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego, zgodnie z dokumentami przedłożonymi do aktu notarialnego. Zgodnie z oświadczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 612 zł37,80 m² 14 037,35 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Rezydencja w Kołobrzegu - kompleks apartamentów klasy premium! W sercu Miasta Kołobrzeg, w odległości krótkiego spaceru do Morza Bałtyckiego, blisko Portu Jachtowego, przy skrzyżowaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

443 574 zł38,91 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Drugi etap sprzedaży już ruszył! Cena zgodna z ofertą Dewelopera - bez prowizji i bez podatku pcc! To idealne miejsce dla osób, które chcą mieszkać blisko morza, a jednocześnie cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

670 000 zł37 m² 18 108,11 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Kupno apartamentu nad Bałtykiem to często niekończąca się lista kompromisów. Świetna lokalizacja blisko plaży zazwyczaj oznacza codzienne nerwy i walkę o miejsce parkingowe w sezonie.

Szczegóły ogłoszenia

546 000 zł39,35 m² 13 875,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,35m2 położone w pobliżu Centrum Miasta. Idealna lokalizacja osiedle "nova Baltica" ulica Artyleryjska. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł33,57 m² 14 596,37 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Dochodowy apartament 1-pokojowy 200 metrów od plaży, w kompleksie hotelowym Diva Spa zlokalizowanym w Dzielnicy Uzdrowiskowej Kołobrzegu. Lokal usytuowany na 2 piętrze, składający się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z miejscem parkingowym Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

549 450 zł40,70 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu na sprzedaż wyjątkowy apartament położony w pierwszej linii zabudowy, zaledwie 70 metrów od plaży, w nadmorskiej miejscowości Rogowo, oddalonej o 19 km od Kołobrzegu.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł55,14 m² 14 490,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Kołobrzeg bezpieczne i ogrodzone osiedla Jantar na ul. Wylotowej ok. 700 m od morza. Na sprzedaż atrakcyjne 3 pok. mieszkanie o pow. 56,45 m2 z balkonem i ogródkiem o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Giełdowa

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

650 000 zł88,09 m² 7 378,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Bardzo atrakcyjne zlokalizowane mieszkanie 3 pokojowe, dwupoziomowe, przestronne, o pow. opisanej w księdze wieczystej 88,09 m2 , w skład którego wchodzi mieszkanie o pow. 83,62 m2.

Szczegóły ogłoszenia

546 000 zł39,35 m² 13 875,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

708 472 zł43,79 m² 16 178,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Wyjątkowy apartament jedynie 600 m od plaży w Kołobrzegu! Na sprzedaż wyjątkowy apartament nad samym morzem w Kołobrzegu, w apartamentowcu z 2019 r., położony na 1 piętrze,.