dowolna

Mieszkania z aneksem Kołobrzeg - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

597 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

597 ogłoszeń

699 000 zł38,30 m² 18 250,65 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

2-pokojowy Apartament w Sercu Dzielnicy Uzdrowiskowej Kołobrzegu 300 m od Plaży! Adres: ul. Kasprowicza 20b, kołobrzeg. Miejsce postojowe zewnętrzne dodatkowo płatne 100.000 zł Piętro: 4.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł112,37 m² 8 000,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż atrakcyjne, duże i przestronne mieszkanie zlokalizowane w centrum Kołobrzegu, w pobliżu Katedry i Ratusza Miejskiego. To doskonała alternatywa dla wszystkich, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł38,44 m² 15 582,73 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż 2 pokojowy apartament w 4* hotelu Diva spa w Kołobrzegu przy ulicy Kościuszki, zaledwie kilka kroków od morza w dzielnicy uzdrowiskowej. Apartament o powierzchni 38,44.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł48,46 m² 16 095,75 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę dwupokojowego apartamentu położonego na ogrodzonym i monitorowanym osiedlu olympic park, w odległości zaledwie 200 m od morza i pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

410 000 zł31,67 m² 12 946,01 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Apartament z balkonem w pełni wyposażony, w obiekcie sanatoryjno-wypoczynkowym diva spa ****uzdrowiskowa dzielnica Kołobrzegu ul. Kościuszki Atrakcyjny, przestronny, urządzony apartament 1.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł61,24 m² 13 879,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Jedna z najlepszych lokalizacji w mieście! Do sprzedaży mieszkanie w Kołobrzegu na ul. Jagiellońskiej, 3 - pokojowe, umeblowane i wyposażone o wysokim standardzie, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł57 m² 19 298,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Do morza tylko 500 m2. Kołobrzeg osiedla Polanki na sprzedaż apartament 2 pok. o pow. 57 m2, położony na 1 kondygnacji z balkonem wraz z przynależną komórką oraz dużym garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament wysoki standard

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

425 000 zł27,91 m² 15 228 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Komfortowy apartament studio 27,91 m2 W centrum kołobrzegu! Oferujemy na sprzedaż przytulny i komfortowy lokal mieszkalny położony na 1. piętrze w apartamentowcu z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł43,62 m² 14 786,80 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Apartament o powierzchni 43,62 mkw składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z wc, korytarza oraz dużego i słonecznego balkonu. Wykończony w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł31,99 m² 17 818,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Komfortowy apartament w doskonałej lokalizacji, odległość od morza zaledwie 300m! Na sprzedaż gustownie urządzony jednopokojowy apartament o pow. 31,99 m2 z dużym balkonem od strony.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł36 m² 15 805,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szanowni Państwo, gratulujemy doskonałego gustu. Oferta, z którą się zaraz zapoznacie niewątpliwie zaostrzy Wasz apetyt na zakup mieszkania w jednej z najpiękniejszych miejscowości na.

Szczegóły ogłoszenia

772 358 zł40 m² 19 308,95 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Apartament inwestycyjny lub dla siebie | Kasprowicza 20b/9a, kołobrzeg Powierzchnia: 40 m Cena: 950 000 zł brutto (w tym 23% vat) Cena netto: 772 358 zł Cena 850 000 zł zakupu przez osobę fizyczną.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł50 m² 16 780 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkanie - inwestycja Platany, ul. Łopuskiego, kołobrzeg Na sprzedaż komfortowe i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 50 m , zlokalizowane w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł45,56 m² 23 046,53 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Wyjątkowy apartament z tarasem dachowym w inwestycji Olympic Park w Kołobrzegu 200 metrów od morza Dwupokojowy apartament, idealny pod inwestycję Lokal położony na szóstym - najwyższym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 337 159 zł72,83 m² 18 360 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż ekskluzywny apartament z tarasem widokowym zlokalizowany w sercu kołobrzeskiej starówki. Wnętrze apartamentu zaprojektowane wg nowoczesnego designu - "boho glam".

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 000 zł57,65 m² 12 055,51 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Cena zgodna z ofertą Dewelopera Koniecznie zapytaj o cenę! Klient nie płaci prowizji do biura! Brak podatku pcc - mieszkanie deweloperskie rs Real Estate Szczecin ma przyjemność przedstawić.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł104 m² 15 865,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 104 m, który tworzy dwa niezależne lokale mieszkalne. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4-piętrowym, nowoczesnym budynku Baltic.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

949 000 zł48,71 m² 19 482,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Sprzedam luksusowy apartament w Kołobrzegu na osiedlu Aqua Polanki. W skład mieszkania wchodzi: piękny salon , kuchnia, łazienka z wc , balkon typu loggia, garderoba. W apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Klonowa

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

1 280 000 zł77,78 m² 16 456,67 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Apartament Osiedle Polanki Kołobrzeg Oferuję na sprzedaż komfortowy apartament, znajdujący się w zielonej i spokojnej, zachodniej dzielnicy Kołobrzegu na Osiedlu Polanki ul. Klonowa.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł79,82 m² 12 515,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: dwupoziomowe mieszkanie w Kołobrzegu Osiedle Bajkowe Adres: ul. Mazowiecka 26r, kołobrzeg Powierzchnia: 79,82 m Liczba pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym, dwa pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

586 719 zł42,21 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 2 pokojowe w dzielnicy Zachodniej - 1.500 m do plaży Mieszkanie w budynku z windą w dobrej lokalizacji w dzielnicy Zachodniej, na zamkniętym osiedlu z basenem.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł47 m² 13 936 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Trzypokojowe mieszkanie blisko latarni morskiej W kołobrzegu! Przedstawiamy Państwu mieszkanie znajdujące się zaledwie kilka kroków od plaży, latarni morskiej oraz kołobrzeskiego deptaku.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Konopnickiej

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

1 027 000 zł39 m² 26 333 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Apartamnet 39,00 m2 W strefie uzdrowiskowej kołobrzegu! Przedstawiamy komfortowy apartament w nowo powstałej inwestycji whiteblue, w uzdrowiskowej części Kołobrzegu, w samym środku.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł74,62 m² 10 586,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż atrakcyjne, przestronne i jasne mieszkanie 3-pokojowe położone w Kołobrzegu przy ul. Gryfitów nr. 3 w nowoczesnej inwestycji Oaza z 2011 roku. Mieszkanie oddalone jest od.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł26,32 m² 7 408,81 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Kołobrzeg na sprzedaż mieszkanie 1 pokojowe z możliwością rozbudowy o przylegający strych lub dobudowanie 2 dodatkowych pokoi ze skosami. Lokal mieszkalny jest do remontu, posiada łączną.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł40,86 m² 21 512,48 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament w luksusowym kompleksie Diune Hotel***** & Resort Lokalizacja: pierwsza linia zabudowy, 20m od plaży, uzdrowiskowa część Kołobrzegu Powierzchnia: 40,86 m Piętro: 1 Balkon: tak.

Szczegóły ogłoszenia

936 000 zł58,50 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupoziomowe mieszkanie 58,50 M2 blisko morza I portu w kołobrzegu! Przedstawiamy komfortowe i gotowe do zamieszkania mieszkanie, w wyjątkowej lokalizacji, bardzo blisko morza, portu.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł49,53 m² 12 012,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Komfortowe, umeblowane mieszkanie 2-pokojowe 500m od plaży, na nadmorskim osiedlu Feniks w Podczelu. Składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł35 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Twoja Własna Przystań w Kołobrzegu - miejsce, w którym czas zwalnia. Czy wyobrażasz sobie poranki, w których budzisz się ze świadomością, że morze znajduje się zaledwie kilka chwil.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

595 000 zł36,46 m² 16 319,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie w pełni wykończone i wyposażone w dobrej jakości sprzęt agd i rtv. Jeśli nie masz czasu na wykańczanie i urządzanie, ta oferta jest właśnie dla Ciebie otrzymujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Spokojna

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

285 000 zł18,50 m² 15 405,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Własność. Apartament o powierzchni 18.49 m kw położony na 2 pietrze w budynku z 2021 roku w inwestycji IND.U przy ulicy Spokojnej w odległości 1 km od plaży. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

483 184 zł52,52 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta bez podatku pcc dla kupującego. Przedsprzedaż (początek budowy) - II etapu inwestycji mieszkaniowej w Kołobrzegu. Kolejny etap pięknego, nowego osiedla, budowanego przez solidnego,.

Szczegóły ogłoszenia

612 000 zł40,67 m² 15 047,95 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Kołobrzeg | 2 pokoje | ogródek 40 m | wysoki standard | garaż | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni wykończone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40,67 m, położone.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł42 m² 14 261,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Lokalizacja premium serce kołobrzegudwa lokale mieszkalne w jednej kw jedna cena! Idealne pod inwestycję krótkoterminową lub długoterminowy najem! Oferujemy unikalną nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

573 900 zł38,26 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Do sprzedaży luksusowe mieszkanie z parkingiem w inwestycji Westin House w największym uzdrowisku i kurorcie nad morzem - Kołobrzegu. Pełna własność, wraz z częścią gruntu.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł47,66 m² 14 456,57 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Poranek wpada tu przez południowe okna. Na balkonie kawa smakuje trochę wolniej niż zwykle. Na dole dzieci bawią się na nowoczesnym placu zabaw, wokół dużo zieleni, cisza i ten komfort, że.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł30,61 m² 18 621,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż atrakcyjny apartament w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Kołobrzegu tylko 80 m od kanału portowego i ok.200 m do MORZA - przy ul. Towarowej.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł33,32 m² 13 475,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż oferujemy jednopokojowy apartament o powierzchni 33,32 m, położony w dzielnicy uzdrowiskowej Kołobrzegu, przy ulicy Kasprowicza. Apartament jest kompletnie wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł64,12 m² 12 461,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

4-pokojowe mieszkanie na parterze z dużym ogródkiem na kameralnym osiedlu słoneczne tarasy- idealne dla rodziny! Główne atuty nieruchomości: - nowoczesne osiedle W doskonałej lokalizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł74,10 m² 13 481,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż trzypokojowy lokal mieszkalny zaprojektowany w nowoczesnym stylu - elegancki i ponadczasowy na nowej inwestycji mazowiecka park w Kołobrzegu. o powierzchni 74 m2.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł36,90 m² 11 626,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2 pokojowe przy parku Dąbrowskiego Mieszkanie blisko Centrum w niskiej zabudowie - idealna lokalizacja - wszędzie blisko. W sąsiedztwie sklepy, przedszkole, szkoła, boisko, plac.