dowolna

Mieszkania z aneksem Kołobrzeg - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

597 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

597 ogłoszeń

478 000 zł33,60 m² 14 226,19 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Komfortowy 2 pokojowy apartament zlokalizowany w dzielnicy uzdrowiskowej Kołobrzegu, w odległości 300 m od morza. Apartament mieści się kompleksie apartamentów hotelowych diva spa****.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł55,80 m² 20 609,32 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przestronny apartament 55,82 m2 W diune resort - kołobrzeg Lokal mieszkalny z udziałem w gruncie | Zachodnia ekspozycja | Widok na park i morze | 20 m od plaży | Spa && Wellness Na.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł89,07 m² 8 970,47 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Dwupoziomowe mieszkanie (3 pokojowe + garderoba, 2 łazienki, 2 balkony) o pow. 70,29 m2 z widokiem na morze i piękne zachody Kołobrzeg Podczele, ul. Poleska, na osiedlu zamkniętym Feniks do.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł42,09 m² 14 255,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Znajdź swoje miejsce na ziemi w Podczelu! Marzysz o spokojnym zakątku, gdzie z balkonu słychać szum fal, a wokół roztacza się zieleń i cisza? Ta nieruchomość przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie 2-pokojowe

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

389 000 zł34,60 m² 11 242,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Armii Krajowej 15c. To idealna propozycja dla osób szukających lokum w pobliżu morza oraz z dostępem do licznych udogodnień.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł36 m² 16 527,78 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż atrakcyjny apartament z widokiem na park nadmorski tylko 300 m od morza! Kołobrzeg ulica Spacerowa Polecam komfortowy apartament 1-pokojowy położony w prestiżowej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł81,61 m² 9 190,05 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4 pokoje nad morzem | Kołobrzeg Podczele | 82 m2 | po kapitalnym remoncie | 900 m do plaży Wyobraź sobie poranki z zapachem morskiego powietrza i spokojne spacery na plażę oddaloną.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł38,21 m² 22 245,49 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Apartament przy Kasprowicza 20a 2-pokojowy apartament z przestronnym, słonecznym balkonem Lokalizacja: zaledwie 300 metrów od plaży i w bezpośredniej bliskości hoteli Aquarius i Diva Spa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 043 195 zł109,81 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż przestronny apartament o powierzchni 109,81 m przy ul. Budowlanej w Kołobrzegu, wmieście które łączy nadmorski klimat z tętniącym życiem kurortem. Tu czeka na Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł28,55 m² 13 625,22 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Apartament w Kołobrzegu z basenem i spa - gotowy do wynajmu! Idealny jako inwestycja pod wynajem krótkoterminowy - mieszkanie już funkcjonuje w systemie Klimatyzowany apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

1 099 000 zł126 m² 8 722,22 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie - segment środkowego domu o numerze 14a - w promocyjnej cenie 990.000 tys. zł. Dom wybudowany, gotowy do zasiedlenia, ostatni III etap inwestycji osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł34,08 m² 16 109,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Polecamy Państwu 2 pokojowy apartament na osiedlu Feniks w kameralnej i ekskluzywnej dzielnicy Kołobrzegu. Do nieruchomości przynależy udział w części wspólnej - basen zewnętrzny,.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł47,98 m² 15 214,67 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

| dwupokojowy apartament z widokiem na morze! W pakiecie z wyposażeniem, umeblowany: w sypialni wygodne łóżko, komoda i pojemna szafa w zabudowie na całej ścianie, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł32 m² 12 468,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o pow. 32m.2 , położone na drugim piętrze zadbanego bloku z 1995 r, w samym sercu miasta. Nieruchomość wyróżnia się dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł74,72 m² 12 031,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: komfortowe 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w Kołobrzegu wraz z garażem w hali pod budynkiem W cenie, na nowym osiedlu Mazowiecka Park! Te niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

425 900 zł27,65 m² 16 488,25 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 28m 2 w centrum miasta Kołobrzeg. Nieruchomość położona na 5 piętrze nowoczesnego budynku z windą. Mieszkanie jasne , słoneczne ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 230 000 zł92,36 m² 13 317,45 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

| przestronne i bardzo słoneczne, mieszkanie w widokiem! Zaledwie 400m od plaży w Kołobrzegu, blisko molo i latarnia morska, oraz Marina Jachtowa. W pobliżu liczne lokale.

Szczegóły ogłoszenia

487 000 zł44 m² 11 068,18 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

2 pokoje | 44 m2 | garaż | blisko morza | Kołobrzeg Na sprzedaż słoneczne, w pełni gotowe do wprowadzenia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44 m2, położone na zamkniętym osiedlu Wiśniowy.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

590 000 zł36,82 m² 16 023,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przedstawiam Państwu ofertę apartamentu na sprzedaż położonego w Kołobrzegu z widokiem na rzekę Parsętę oraz starówkę. Ten nowoczesny apartament znajduje się w nowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

520 000 zł30,79 m² 16 888,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż atrakcyjny apartament w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Kołobrzegu tylko 80 m od kanału portowego i ok.200 m do MORZA - przy ul. Towarowej.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

599 000 zł38,45 m² 15 578,67 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż elegancki apartament 2-pokojowy przy ul. Bałtyckiej 11 w Kołobrzegu! Ten nowoczesny i stylowy lokal to idealna propozycja dla poszukujących komfortowego miejsca nad morzem lub pewnej.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł33 m² 16 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Osiedle polanki Polecam na sprzedaż atrakcyjny Apartament 1 pokojowy o pow. 33 m2 z dużym balkonem , Apartament położony na wysokim parterze w budynku z 2012 roku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł41,11 m² 21 138,41 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Są miejsca, do których ludzie wracają co roku. I są takie, które z czasem zaczynają nazywać swoimi. Ten apartament może stać się jednym z nich. W samym sercu kołobrzeskiej.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł39,62 m² 14 891,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż ofertę bardzo atrakcyjnego 2 - pokojowego lokalu mieszkalnego o powierzchni 39,62 m2 z balkonem położonego na parterze , nowego budynku z 2021 roku.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł39,57 m² 15 137,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe przy ul. Bałtyckiej w budynku z siłownią i dwoma saunami! Główne atuty nieruchomości: mieszkanie W spokojnej lokalizacji do plaży ok 1,3 km.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł49,79 m² 21 088,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferujemy apartament w budynku apartamentowym połączonym z Hotelem Aquarius Spa w cenie 950.000,- zł wraz z miejscem postojowym w hali garażowej w cenie 100.000,- zł razem.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł27,73 m² 16 191,85 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

! nowa niższa cena 449 000 pln! Zapraszamy do zakupu komfortowego apartamentu premium z wydzieloną sypialnia o pow. 27,73m2 i Balkonem, położonego w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł33,84 m² 16 548,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Ten atrakcyjny, w pełni umeblowany i wyposażony 2-pokojowy apartament o powierzchni 33,84 m2, z balkonem, znajduje się na IV piętrze czteropiętrowego budynku i oferuje piękny.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł139,26 m² 10 761,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Kołobrzeg Podczele | Apartament z ogródkiem, 140 m , 3 sypialnie, garaż, 2 baseny Są apartamenty, które wystarczą na weekend i są takie, do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

838 448 zł72,28 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

| nowy projekt w centrum obejmuje realizację trzech, połączonych ze sobą siedmio- i ośmiokondygnacyjnych budynków, z których każdy posiada dwupoziomową halę garażową. II etap.

Szczegóły ogłoszenia

584 000 zł38,54 m² 15 153,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż przytulne w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe położone w budynku z 2020 roku przy ul. Bałtyckiej w Kołobrzegu. Znajduje się w doskonałej lokalizacji - blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

1 360 000 zł76,69 m² 17 733,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Duży apartament wypoczynkowy i inwestycyjny przy plaży, z widokiem na morze w kołobrzeskim porcie. Oferujemy Państwu nowoczesny apartament w Kołobrzegu, o powierzchni 69m2, na II.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł48,31 m² 16 539,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Apartament z basenem 500 m od morza Polanki Park, kołobrzeg Cena: 799.000,- złPowierzchnia: 48,31 mPiętro: IIILiczba pokoi: 2Miejsce postojowe: brakForma własności: pełna własność.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł40,40 m² 11 856,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Jeśli chcesz mieszkania, w którym od razu czujesz spokój i porządek, to ta oferta jest dla Ciebie. Dostajesz jasne wnętrze, przemyślany układ, balkon i komfort ostatniego piętra bez.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł37,60 m² 18 590,43 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż dwupokojowy apartament kompleksie Bliżej Morza przy ulicy Kasprowicza w Kołobrzegu. Atrakcyjna lokalizacja turystyczna. Budynek położony jest w kameralnej części Uzdrowiska.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł40 m² 13 225 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kołobrzeg - 40 m2 | 1. piętro | Balkon | Po generalnym remoncie - blisko morza Na sprzedaż jasne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 40 m2, położone przy Alei I Armii Wojska Polskiego - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł49,80 m² 13 634,54 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Kołobrzeg, ul. Portowa, apartament, 3 pokoje, balkon, i piętro, taras widokowy. Tylko u Nas apartament w samym sercu Kołobrzegu! Ofertą sprzedaży jest położony w sercu malowniczego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

465 000 zł30,39 m² 15 301,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż piękne mieszkanie, zlokalizowane jedynie 150 m od morza! Wyjątkowo atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe, o powierzchni użytkowej 30,39 m2. Lokal usytuowanego na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

969 000 zł49,92 m² 19 411,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Apartament w 5***** Hotelu aquarius spa Powierzchnia: 49,92 m Piętro: 1 Taras: tak Opis Nieruchomości: - salon z aneksem kuchennym - Sypialnia - Łazienka z wc Czynsz administracyjny.

Szczegóły ogłoszenia

528 000 zł28,60 m² 18 461,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Nowy, w pełni wyposażony apartament - tylko 500 metrów od morza! Na sprzedaż stylowy apartament w nowoczesnym, świeżo wybudowanym budynku, zlokalizowany zaledwie 500 metrów od pięknej,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

890 000 zł84,49 m² 10 533,79 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż wyjątkowe, jednopoziomowe mieszkanie o pow. 84,5 m z oddzielnym garażem i dodatkowo miejscem postojowym zewnętrznym oraz balkonem w Kołobrzegu przy ul. Artyleryjskiej. Te.