dowolna

Mieszkania z księgą wieczystą Kołobrzeg - Oferty sprzedaży i najmu

450 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

450 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

445 000 zł32,86 m² 13 542,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

| jednopokojowy apartament, z łazienką i aneksem kuchennym. Słoneczny od rana, z dużymi przeszkleniami od wschodniej strony w sercu dzielnicy uzdrowiskowej Kołobrzegu, ok. 400m do.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł30,82 m² 11 680,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Klimatyczne dwupoziomowe mieszkanie w centrum Kołobrzegu! Główne atuty nieruchomości: - świetna lokalizacja - 5 minut od starówki - do plaży zaledwie 1000 M - możliwość zamieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł37,83 m² 14 274,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż nieduży 2 - pokojowy apartament w pełni wyposażony, o powierzchni wpisanej w księdze wieczystej wraz z pom. gospodarczym 37,83 m2. Mieszkanie środkowe, położone na II.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 055 070 zł111,06 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż przestronny apartament o powierzchni 111,06 m przy ul. Budowlanej w Kołobrzegu mieście, które łączy nadmorski klimat z tętniącym życiem kurortu. Tu czeka na Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

415 000 zł28,52 m² 14 551,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż wykończony w wysokim standardzie apartament o powierzchni 28,52 m2 składający się z pokoju z aneksem kuchennym i sypialni, znajdujący się w kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł75,40 m² 15 251,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż piękny i nowoczesny 3-pokojowy apartament w Kołobrzegu w budynku z 2017 roku w kompleksie apartamentowców na prestiżowym Osiedlu Polanki Park, położony jedynie 300.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł42,23 m² 16 457,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Apartament 2 pokojowy 300 m do plaży Apartament w nowym budynku z windą w idealnej lokalizacji do plaży Zachodniej tylko 300 m, w budynku jest basen i sauna, obok restauracja.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł81 m² 10 987,65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowa oferta sprzedaży mieszkania, położonego jedynie 400 m od morza, w uzdrowiskowej części Kołobrzegu. Mieszkanie znajduje się w zadbanej, poniemieckiej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Maczka

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

590 000 zł33,66 m² 17 528,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Apartament 33,66 m2, 2 pokoje nad morzem blisko strefy uzdrowiskowej! Komfortowy apartament, którego głównym atutem jest bardzo dobra lokalizacja. Opis lokalizacji: apartament zlokalizowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

570 000 zł64,51 m² 8 836 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Trzypokojowe mieszkanie W centrum kołobrzegu! Mamy do zaoferowania atrakcyjne, jasne i funkcjonalne mieszkanie, położone w samym sercu Kołobrzegu, w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

389 000 zł46,70 m² 8 329,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe położone na Osiedlu Lęborskim. Nieruchomość usytuowana na 3 piętrze - w IV piętrowym budynku składa się z: - pokoju dziennego z połączoną kuchnią - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

740 000 zł48 m² 15 416,67 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Apartament Olympic Park | 100 m od plaży | Balkon | Brak prowizji Na sprzedaż słoneczny, w pełni wyposażony apartament nad morzem, położony w prestiżowym kompleksie Olympic Park.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

825 000 zł48 m² 17 187,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Apartament 48,3 m | Polanki Park | 350 m od plaży | Basen Komfortowy, w pełni wyposażony apartament położony w jednej z najbardziej cenionych inwestycji w Kołobrzegu.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł37,29 m² 11 772,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronne 2 pokojowe mieszkanie położone w zacisznej lokalizacji na osiedlu "fale Bałtyku". W skład mieszkania o powierzchni 37,29m2 wchodzą; - salon + kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł59 m² 10 152,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Oferuję na sprzedaż atrakcyjne, świeżo wyremontowane mieszkanie 3-pokojowe przy ul. Zaplecznej w Kołobrzegu. Główne atuty nieruchomości: - świeżo po remoncie - nowa kuchnia W zabudowie -.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł59 m² 10 152,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł37,40 m² 14 438,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Cisza, spokój, zieleń, 500m do plaży i pełny wachlarz udogodnień na osiedlu zamkniętym. A to wszystko dostaniesz w ofercie mieszkania na sprzedaż w malowniczym Kołobrzegu,.

Szczegóły ogłoszenia

438 000 zł46,50 m² 9 419,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie po remoncie | świetna lokalizacja | Kołobrzeg ul. Grochowska tylko W plus nieruchomości! Na sprzedaż funkcjonalne i wyremontowane mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł48,50 m² 9 257,73 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż, mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 48,5 m2 zlokalizowane w centrum Kołobrzegu, przy ulicy Giełdowej. Te słoneczne mieszkanie znajduje się na 6. piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł48,50 m² 9 257,73 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł72 m² 9 013,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję mieszkanie po generalnym remoncie, usytuowane na parterze w kamienicy mieszczącej się w kołobrzeskiej dzielnicy Podczele. Zaaranżowane z pomysłem, dwu pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł38,80 m² 16 984,54 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż wyjątkowy apartament w obiekcie hotelowym w Kołobrzegu! Główne atuty nieruchomości: apartament w pełni przygotowany do wynajmu Możliwość oddania obsługi rezerwacji.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł26,80 m² 10 783,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie położone przy ul. Grochowskiej - idealna lokalizacja w pobliżu centrum oraz 1,5km od morza. Nieruchomość z ogromnym potencjałem, usytuowana na 3piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

545 160 zł35,40 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Apartament 2-pokojowy w kompleksie Feniks | Podczele Kołobrzeg | blisko plaży Na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 35,4 m , położony na 1. piętrze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

463 500 zł19 m² 24 394,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż wyjątkowy , prestiżowy apartament o pow. 19m 2 , położony zaledwie 800 metrów od morza , w spokojnej okolicy. Nieruchomość została wykończona w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł30,27 m² 28 080,61 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż wyjątkowy apartament położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Kołobrzegu w prestiżowym kompleksie Seaside Park Hotel 4 przy ul. Wschodniej, w pierwszej.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł61,70 m² 7 779,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe w samym sercu kołobrzeskiej starówki! Główne atuty nieruchomości: - świetna lokalizacja - funkcjonalny rozkład - pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 612 zł37,80 m² 14 037,35 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Rezydencja w Kołobrzegu - kompleks apartamentów klasy premium! W sercu Miasta Kołobrzeg, w odległości krótkiego spaceru do Morza Bałtyckiego, blisko Portu Jachtowego, przy skrzyżowaniu.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł52,81 m² 8 521,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam bez pośredników mieszkanie blisko morza, składające sie z dwóch pokoi, kuchni, wc, łazienki, przedpokoju, balkonu, komórki lokatorskiej.

Szczegóły ogłoszenia

546 000 zł39,35 m² 13 875,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,35m2 położone w pobliżu Centrum Miasta. Idealna lokalizacja osiedle "nova Baltica" ulica Artyleryjska. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z miejscem parkingowym Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

549 450 zł40,70 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu na sprzedaż wyjątkowy apartament położony w pierwszej linii zabudowy, zaledwie 70 metrów od plaży, w nadmorskiej miejscowości Rogowo, oddalonej o 19 km od Kołobrzegu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Giełdowa

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

650 000 zł88,09 m² 7 378,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Bardzo atrakcyjne zlokalizowane mieszkanie 3 pokojowe, dwupoziomowe, przestronne, o pow. opisanej w księdze wieczystej 88,09 m2 , w skład którego wchodzi mieszkanie o pow. 83,62 m2.

Szczegóły ogłoszenia

546 000 zł39,35 m² 13 875,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

708 472 zł43,79 m² 16 178,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Wyjątkowy apartament jedynie 600 m od plaży w Kołobrzegu! Na sprzedaż wyjątkowy apartament nad samym morzem w Kołobrzegu, w apartamentowcu z 2019 r., położony na 1 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zapleczna

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

400 000 zł32,56 m² 12 285,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż atrakcyjnie zlokalizowane 2 pokojowe mieszkanie o pow. 32,56 m2 znajdujące się w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej. Mieszkanie usytuowane jest parterze w budynku bez windy, który.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł35,34 m² 16 100,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż atrakcyjny apartament w malowniczym Kołobrzegu, 500m do morza! w dzielnicy Podczele na ulicy Poleskiej. Ta nieruchomość oferuje 2 pokoje z pięknym, wyciszającym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

899 999 zł69,01 m² 13 041,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 69 m , zlokalizowane na zamkniętym osiedlu w nowoczesnej części Kołobrzegu, z szybkim dostępem do centrum i morza. Główne atuty.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł41,02 m² 17 040,47 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w sercu Kołobrzegu idealne jako inwestycja lub weekendowy apartament nad morzem! Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe z miejscem w hali garażowej W cenie,.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł40,97 m² 14 888,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i bardzo przytulne mieszkanie o powierzchni 41 m , położone w Kołobrzegu przy ul. Wylotowej jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji nad.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł51,72 m² 9 648,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Przestronne mieszkanie w Kołobrzegu - blisko morza Na sprzedaż / wynajem komfortowe i jasne mieszkanie położone w Kołobrzegu, w atrakcyjnej lokalizacji blisko morza. Nieruchomość.