dowolna

Mieszkania z księgą wieczystą Kołobrzeg - Oferty sprzedaży i najmu

450 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

450 ogłoszeń

750 000 zł100 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe, o pow. 100 m2, położone na 3 piętrze. Mieszkanie składa się z dużego pokoju dziennego z oddzielną kuchnią i jadalnią oraz 3 sypialni, na.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł30,77 m² 14 625 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Kołobrzeg strefa uzdrowiskowa na sprzedaż 1 pokojowy klimatyzowany apartament o pow. 30,77 m2 położony w Hotelu Diva Spa - ok. 200 m od morza. Apartament zarządzany jest przez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

412 206 zł39,27 m² 10 496,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji i ukrytych kosztów. Ukończona inwestycja - mieszkania gotowe do odbioru! Zapytaj o dostępne mieszkania! Przedmiotem oferty jest 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł66,63 m² 9 455,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż komfortowe 4-pokojowe mieszkanie położone na spokojnym i bezpiecznym osiedlu w Kołobrzegu. Główne atuty nieruchomości: - niski czynsz 453 zł - cicha I spokojna okolica -.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

435 000 zł52,36 m² 8 307,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Kołobrzegu na osiedlu Ogrody Główne atuty nieruchomości: cicha I spokojna lokalizacja słoneczne mieszkanie częściowo wyposażone loggia Z ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł35,70 m² 12 605,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokojowe mieszkanie nad morzem, podczele Kołobrzeg. Blisko 36 metrowe mieszkanie nad morzem: salon z aneksem kuchennym, sypialnia, i piętro i balkon. Mieszkanie ciepłe i słoneczne -.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł26,81 m² 14 919,81 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Apartament jednopokojowy położony zaledwie 200 m od morza w czterogwiazdkowym obiekcie diva, w nadmorskiej miejscowości Kołobrzeg! Praktycznie urządzony - wszystko wliczone w cenę.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł54,35 m² 10 671,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż wyjątkowe, bardzo jasne mieszkanie trzypokojowe położone na trzecim piętrze w atrakcyjnej lokalizacji w Kołobrzegu. Nieruchomość zachwyca funkcjonalnym układem pomieszczeń oraz.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł17,45 m² 16 618,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Obniżona cena! Do sprzedaży Apartament "ekonomiczny", 1 pokojowy w Kołobrzegu! Z wykończeniem, umeblowaniem, wyposażeniem, balkonem, windą w budynku i restauracją. Pełna.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł46,46 m² 16 358,16 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zamieszkaj W kołobrzegu - twój nowy adres - młyńska 10. Polecamy 2 pokojowy apartament w Kołobrzegu, usytuowany w eleganckim i zadbanym nowym apartamentowcu. Miejsce urokliwe, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł91,81 m² 15 237,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż dwupoziomowy apartament o powierzchni 91,81 m , zaprojektowany z myślą o najwyższym komforcie pełne umeblowanie, klimatyzacja, przestronny salon z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł38,05 m² 18 396,85 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Tyko u nas! Komfortowy 2 pokojowy apartament! Lokal położony jest na zamkniętym i monitorowanym osiedlu - w samym sercu strefy uzdrowiskowej miasta. Do dyspozycji gości na terenie kompleksu.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł66,63 m² 9 455,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Szczegóły ogłoszenia

773 900 zł81,45 m² 9 501,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego mieszkania położonego w malowniczym Kołobrzegu. To wyjątkowe lokum znajduje się w nowoczesnym bloku, oferującym komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Bałtycka

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

1 268 000 zł51 m² 24 862,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowy apartament na ul. Bałtyckiej 6, kołobrzeg z prywatnym tarasem na dachu z jacuzzi oraz miejscem w hali garażowej! Na sprzedaż oferuję elegancki, nowoczesny apartament położony.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł33,57 m² 14 596,37 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż Apartament 1 pokojowy z aneksem kuchennym o powierzchni 33,57 m2 , Jest zlokalizowany w czterogwiazdkowym hotelu diva spa, w Kołobrzegu. Lokal jest kompletnie umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł33,95 m² 17 083,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż: 2-pokojowy apartament blisko morza - Kołobrzeg, ul. Bałtycka Na sprzedaż komfortowy, w pełni umeblowany apartament 2-pokojowy o powierzchni 33,95 m2, położony w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł33,30 m² 20 420,42 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie 33,3 m2 w strefie portowej Kołobrzegu | 100 m od plaży | Balkon z widokiem na kanał portowy Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 33,3.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zapleczna

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

620 000 zł61,50 m² 10 081,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, gotowe do zamieszkania w Kołobrzegu na osiedlu Millenium przy ul. Zaplecznej. Dużym atutem nieruchomości jest b. dobra lokalizacja w zasięgu krótkiego.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł61,77 m² 8 742,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Tylko u nas! Komfortowe mieszkanie na sprzedaż w Kołobrzegu - osiedle Ogrody Na sprzedaż atrakcyjne, przestronne mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł32,48 m² 16 009,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferujemy na sprzedaż w pełni wyposażony apartament położony ok. 600m do morza! Apartament atrakcyjnie zlokalizowany przy ul. Bałtyckiej blisko morza oraz centrum. Ogromnym atutem nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł77,78 m² 16 456,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 3 pokojowy Apartament o pow. 77,78 m2, wysoki standard Osiedle Polanki Zamieszkaj tuż przy nadmorskim lesie i plaży w zachodniej części Kołobrzegu, w prestiżowym,.

Szczegóły ogłoszenia

399 900 zł31,81 m² 12 571,52 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż nowoczesna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 32 m2, położona w samym sercu Kołobrzegu. Mieszkanie znajduje się na 11 piętrze, co zapewnia doskonałe doświetlenie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł60,40 m² 9 768,21 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 60,4 m , z przepięknym widokiem, położone na 5. piętrze bloku z 1975 roku przy ul. Ratuszowej 5 w samym sercu Kołobrzegu.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł35 m² 20 571,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Luksusowy apartament w obiekcie Perłowa Przystań w Kołobrzegu. Kompleks położony jest w zachodniej części uzdrowiska, z dala od zgiełku Miasta, a zaledwie 600 metrów oddalony.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł139,26 m² 10 771,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania położonego w nowoczesnym kompleksie, z prywatnym ogrodem o powierzchni aż 212 m2 - idealnym miejscu dla wymagających,.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł35,30 m² 15 722,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 2-pokojowe w Podczelu, zielonej i spokojnej dzielnicy Kołobrzegu Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone na pierwszym piętrze nowoczesnego, zamkniętego i strzeżonego.

Szczegóły ogłoszenia

1 140 000 zł70 m² 16 285,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

3-pokojowy apartament położony zaledwie 300 m od morza - to doskonałe miejsce na twoją inwestycję! Główne atuty nieruchomości: - doskonała lokalizacja - dzielnica zachodnia, dobrze skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z ogródkiem Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

286 000 €83,50 m² 3 425,15 €/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Od 286 000,00 eur Ta nowoczesna inwestycja w Los Alcázares to idealne połączenie luksusu, sportu i śródziemnomorskiego klimatu. Projekt oferuje komfortowe apartamenty z dwiema lub trzema.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł120 m² 6 658,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie położone w Zieleniewie przy ul. Malinowej na Osiedlu Zacisze, na II piętrze w budynku II piętrowym bez windy. Powierzchnia 90,96m2 mierzona bez skosów. Osiedle Zacisze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budowlana

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

399 000 zł39,30 m² 10 152,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Świetnie zlokalizowane, w samym centrum Kołobrzegu mieszkanie 2- pokojowe o pow. 39,30 m2 położone na drugim piętrze budynku 3 piętrowym bez windy. Budynek stara kamienica, odnowiona.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł41,33 m² 21 751,75 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Apartament Kołobrzeg przy plaży | Diune Hotel & Resort 5 | 41,33 m | 2 pokoje | taras | 1 piętro Jeśli szukasz apartamentu nad morzem, który od pierwszej chwili daje komfort i standard hotelu.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł50,94 m² 11 778,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Nowa niższa cena Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane w jednej z najlepszych części Kołobrzegu przy porcie pasażerskim, zaledwie 150 metrów od plaży z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

811 234 zł47,11 m² 17 220 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wild Pearl - Luksus blisko morza i Mariny w Kołobrzegu. Odbiory kwiecień 2026! Wild Pearl to prawdziwa perła Kołobrzegu zlokalizowana w prestiżowym miejscu, tuż przy Marinie Solnej.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł27,62 m² 14 446,05 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Zainwestuj w komfort i wysoką rentowność! Oferujemy wyjątkowy, kompletnie wyposażony apartament 1-pokojowy o powierzchni ok. 27,62 m w prestiżowym obiekcie Hotelu Diva spa**.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Sienkiewicza

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

549 000 zł38,50 m² 14 259,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne 2 pokoje przy morzu | 38,5 m | balkon 6 m | 2022 | pełne wyposażenie | Kołobrzeg Na sprzedaż atrakcyjne, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 €152,76 m² 2 291,18 €/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1996

Komfortowy, II poziomowy apartament na klimatycznej kołobrzeskiej Starówce. Składający się z 5 pokoi, otwartej kuchni, garderoby, 2 łazienek, dwóch balkonów, pomieszczenia przynależnego -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

692 760 zł40,23 m² 17 219,99 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Luksus przy Marinie. Kilka minut od morza. Drugiej takiej inwestycji w Kołobrzegu nie będzie. To moment, w którym warto wejść. Wild Pearl to projekt dla osób, które wiedzą, gdzie lokuje się.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł43,06 m² 10 798,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Słoneczne 3-pokojowe mieszkanie 500 m od plaży - kołobrzeg/podczele Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo jasne mieszkanie 3-pokojowe położone w jednej z najbardziej zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł31,81 m² 12 228,86 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka po generalnym remoncie w centrum miasta o powierzchni około 32m2 z ładnym widokim na miasto i morze. Składajaca się z: - pokoju z aneksem kuchennym z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

480 000 zł52 m² 9 230,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy i przestronny lokal mieszkalny o powierzchni całkowitej 52 m2, położony w miejscowości Kołobrzeg. Lokal znajduje się na 4 pietrze w zadbanym bloku.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij