dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Kołobrzeg - Sprzedaż i najem

299 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

299 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Uzdrowiska,Kołobrzeg

950 000 zł43 m² 21 879,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Apartament kilka kroków od morza w nowym apartamentowcu przy ul. Kasprowicza. Nowoczesne wnętrze z charakterem w centrum dzielnicy uzdrowiskowej w Kołobrzegu atuty nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Plażowa

Zachodnia,Kołobrzeg

535 000 zł34 m² 15 684,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Apartament 450 m od morza | basen i sauna w budynku | winda | miejsce postojowe Kołobrzeg, ul. Plażowa 6b To jedna z tych lokalizacji, gdzie natura jest naprawdę blisko las nadmorski,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Rybacka

Zachodnia,Kołobrzeg

2 500 zł42 m² 60,05 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem długoterminowy dwupokojowy lokal mieszkalny na osiedlu bursztynowe w Kołobrzegu z narożnym ogródkiem i miejscem postojowym w hali garażowej. 500 m - 10 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klonowa

Zachodnia,Kołobrzeg

1 352 900 zł82 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

To oferta dla osób, które chcą mieć przestrzeń, światło i prywatność, a nie kolejny apartament nad morzem. Ten narożny penthouse to największy apartament na osiedlu Polanki, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poleska

Podczele,Kołobrzeg

765 000 zł36 m² 21 250 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Kołobrzeg. Apartament 36 m2. Pokój z aneksem, sypialnia, łazienka, przedpokój, duży balkon. 2 piętro. Parking strzeżony na Osiedlu Feniks. 765 000 zł. Cena do dobrej negocjacji. Czynsz 760 zł/mc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Kołobrzeg

320 000 zł36 m² 8 926,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2 pokoje | 35,85 m | 4 piętro bez windy | Do odświeżenia Własnościowe | Ogrzewanie miejskie Są mieszkania gotowe. I są takie, które pozwalają Ci zrobić dokładnie to, co chcesz. To drugie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Helsińska

Zamoście,Kołobrzeg

948 000 zł113 m² 8 357,58 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Oferta sprzedaży - mieszkanie dwupoziomowe | Kołobrzeg, ul. Helsińska Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie dwupoziomowe o łącznej powierzchni użytkowej 113,43 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Maczka

Ogrody,Kołobrzeg

2 400 zł41 m² 58,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni 40,72 m na I piętrze, położone na nowoczesnym osiedlu w uzdrowiskowej części Kołobrzegu, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Plażowa

Zachodnia,Kołobrzeg

535 000 zł34 m² 15 684,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Zamoście,Kołobrzeg

699 000 zł59 m² 11 883,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Wyobraź sobie poranki z kawą na dużym balkonie, zielony park zamiast ulicy i ciszę, którą naprawdę słychać. To mieszkanie zostało stworzone dla siebie bez kompromisów, z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poleska

Podczele,Kołobrzeg

395 000 zł48 m² 8 156,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,43 m2 położne w Podczelu na zamkniętym osiedlu "feniks" przy ul.Poleskiej. Mieszkanie jednostronne,środkowe, częściowo wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Zamoście,Kołobrzeg

835 000 zł65 m² 12 763,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie 65 m Mazowiecka Park, kołobrzeg Na sprzedaż komfortowe i przestronne mieszkanie o powierzchni 65 m , położone na nowoczesnym osiedlu Mazowiecka Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zamoście,Kołobrzeg

2 500 zł40 m² 63,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuje na wynajem klimatyzowane mieszkanie 2-pokojowe w Kołobrzegu przy ul. Wielkopolskiej z komórką lokatorską dlaczego wybrać to mieszkanie? Mieszkanie klimatyzowaneinternet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kupiecka

Lęborskie,Kołobrzeg

389 000 zł46 m² 8 436,35 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

To jest dobra oferta! Piękne zachody słońca, szum fal, śpiew mew i spacery brzegiem morza ? kiedy tyko masz na to ochotę ? To możliwe - wystarczy, że podejmiesz decyzję. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

415 000 zł46 m² 8 969,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Jeśli chcesz się przekonać czy to mieszkanie jest dla Ciebie, spotkajmy się niezobowiazujaco. Może akurat "zaiskrzy"! Na sprzedaż: mieszkanie 2 pokojowe, ul. Dworcowa 1 ***zakup bez prowizji*** Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Małopolska

Śródmieście,Kołobrzeg

589 000 zł52 m² 11 326,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferuję na sprzedaż nowe, w pełni wyposażone, słoneczne mieszkanie o pow. użytkowej 47,71 m2 na osiedlu Mazowiecka Park w Kolobrzegu. Nieruchomość mieści się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Artyleryjska

Zamoście,Kołobrzeg

381 672 zł39 m² 9 716,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Promocja! Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji i ukrytych kosztów. Ukończona inwestycja - mieszkania gotowe do odbioru! Zapytaj o dostępne mieszkania! Przedmiotem oferty jest 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łopuskiego

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

820 000 zł61 m² 13 471 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa cena! Mieszkanie 60,87 m2, 3 pokoje w centrum Kołobrzegu! Przedstawiamy Państwu nową inwestycję pod dachami, która powstaje w Kołobrzegu przy skrzyżowaniu ulic ppor. Edmunda Łopuskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łopuskiego

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

695 000 zł58 m² 12 056 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa cena! Mieszkanie 57,65 m2, 3 pokoje w centrum Kołobrzegu! Przedstawiamy Państwu nową inwestycję pod dachami, która powstaje w Kołobrzegu przy skrzyżowaniu ulic ppor. Edmunda Łopuskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mazowiecka

Osiedle Bajkowe,Kołobrzeg

2 500 zł57 m² 43,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osiedle Bajkowe w Kołobrzegu. Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, położone na parterze, o powierzchni użytkowej 54 m i dodatkową powierzchnią balkonową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śląska

Zamoście,Kołobrzeg

595 000 zł36 m² 16 319,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie w pełni wykończone i wyposażone w dobrej jakości sprzęt agd i rtv. Jeśli nie masz czasu na wykańczanie i urządzanie, ta oferta jest właśnie dla Ciebie otrzymujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Artyleryjska

Zamoście,Kołobrzeg

399 462 zł40 m² 9 964,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Podczele,Kołobrzeg

795 000 zł112 m² 7 088,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Prezentujemy ofertę sprzedaży przestronnego, dwupoziomowego mieszkania z zaadaptowanym strychem - położonego w dzielnicy Podczele Wschodnia część Kołobrzegu, ul. Lwowska.To miejsce, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łopuskiego

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

724 364 zł52 m² 13 887 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 52,16 m2, 3 pokoje w centrum Kołobrzegu! Przedstawiamy Państwu nową inwestycję pod dachami, która powstaje w Kołobrzegu przy skrzyżowaniu ulic ppor. Edmunda Łopuskiego i Unii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Unii Lubelskiej

Śródmieście,Kołobrzeg

419 000 zł43 m² 9 744,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja Na sprzedaż Słoneczne mieszkanie o powierzchni 43 m, położone na 2 piętrze w wygodnym układzie półpięter,dzięki czemu na każdym poziomie znajduje się mniejsza liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Artyleryjska

Zamoście,Kołobrzeg

460 635 zł43 m² 10 672,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji i ukrytych kosztów. Ukończona inwestycja - mieszkania gotowe do odbioru! Zapytaj o dostępne mieszkania! Przedmiotem oferty jest narożne 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grochowska

Lęborskie,Kołobrzeg

420 000 zł47 m² 8 898,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Na sprzedaż mieszkanie w Kołobrzegu atrakcyjna lokalizacja blisko centrum Oferuję na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,2 m , położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Zachodnia,Kołobrzeg

535 911 zł34 m² 15 561 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Przytulne mieszkanie 2 pokoje 34 M2 Z M. Postojowym oraz komórką W kołobrzegu! Mamy do zaoferowania słoneczne i gustownie wykończone mieszkanie w Kołobrzegu, w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Poleska

Podczele,Kołobrzeg

660 000 zł69 m² 9 504,61 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż w atrakcyjnej cenie 4 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze, o powierzchni 69,44 m2 wraz ze słonecznym tarasem i ogrodem dodatkowo mierzącym 81 m2 w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Maczka

Ogrody,Kołobrzeg

840 000 zł45 m² 18 596,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Przy zakupie tego mieszkania nie płacisz pcc. Cena w ofercie jest kwotą brutto (zawiera 8%vat). Do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe 45,17 m2, na 3 piętrze, w budynku 3 piętrowym, z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Artyleryjska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

529 000 zł41 m² 12 896,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie 2 pokojowe z miejscem parkingowym na osiedlu Jarzębiny Czerwonej. Lokal o powierzchni 41,02m2 nie wymaga nakładów finansowych, położony jest na parterze III piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Aleksandra Fredry

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

499 000 zł30 m² 16 392,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Oferujemy na sprzedaż piękny lokal zlokalizowany w strefie Uzdrowiskowej A w Kołobrzegu przy ulicy Aleksandra Fredry zaledwie 900m od plaży. Solny Resort to nowoczesny obiekt hotelowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Armii Wojska Polskiego

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

530 000 zł41 m² 12 783 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie Z dużym tarasem oraz widokiem na port I panoramę kołobrzegu! Mamy do zaoferowania mieszkanie usytuowane na piątym piętrze w pięciopiętrowym bloku, w niedużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Uzdrowiska,Kołobrzeg

417 000 zł30 m² 13 699,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Kołobrzeg

499 999 zł60 m² 8 302,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Przestrzeń, lokalizacja i potencjał 3 pokoje blisko centrum i morza Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60,22 m , położone na 4. piętrze bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Spokojna

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

255 000 zł19 m² 13 506,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Oferta bez podatku 2% pcc dla kupującego! Faktura vat 23% przy zakupie. Podana cena jest kwotą netto, przy zakupie należy doliczyć 23% podatku vat. Pełna własność. Znany i lubiany budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Żurawia

Zamoście,Kołobrzeg

899 000 zł66 m² 13 623,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowe 3-pokojowe mieszkanie o pow. 65,99 m2 + 2 balkony, na 4 piętrze 4-piętrowego nowego budynku z windą, znajdującego się w Kołobrzegu, położone w pobliżu stadionu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Helsińska

Osiedle Europejskie,Kołobrzeg

469 000 zł47 m² 9 936,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż fantastyczne mieszkanie 3 pokojowe na spokojnym osiedlu z parkingiem za szlabanem! Główne atuty nieruchomości: mieszkanie W spokojnej lokalizacji parking tylko dla mieszkańców za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wybickiego

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

2 800 zł55 m² 51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 55,14 m, 2 pokoje, blisko centrum kołobrzegu oraz strefy uzdrowiskowej! Przedstawiamy mieszkanie, którego głównym atutem jest bardzo dobra lokalizacja. Opis lokalizacji: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Lęborskie,Kołobrzeg

2 500 zł34 m² 74,27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy dla Ciebie doskonałą ofertę najmu świetnej nieruchomości zaledwie 600 m od morza, bądź pierwszym najemcą! 600m, tyle dzieli od morza nasz nowy apartament, położony na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Maja

Zamoście,Kołobrzeg

609 000 zł58 m² 10 480,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie w Kołobrzegu na wysokim parterze 3-piętrowego budynku z 2012 roku, położone w odległości jedynie 2 km od Parku Nadmorskiego przy pięknej, szerokiej.