dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Kołobrzeg - Sprzedaż i najem

299 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

299 ogłoszeń

415 000 zł28 m² 14 821,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Zapraszamy Państwa do zakupu przytulnej kawalerki na os. Bałtyk w Grzybowie koło Kołobrzegu. Mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym, przedpokoju, łazienki oraz tarasu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

590 000 zł64,02 m² 9 215,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Prezentujemy ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania, położonego w malowniczym Kołobrzegu. To przestronne mieszkanie w budynku z 2023 roku, do własnej aranżacji. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

718 803 zł33,27 m² 21 605,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Kołobrzeg ul. Plażowa budynek sun & snow do plaży ok. 500 m Obiekt położony w nadmorskiej, spokojnej części Kołobrzegu w dzielnicy zachodniej. Pierwsza linia zabudowy od morza.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł62,67 m² 7 659,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Słoneczne mieszkanie dwupoziomowe o pow. około 63 m2 w bliskiej odległosci od morza (około 500m). Składajace się z : I poziom: - pokój, - kuchni z oknem , - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

750 000 zł38,60 m² 19 430,05 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowy apartament 200 m od morza Jeżeli marzy Ci się wyjątkowy, dwupokojowy apartament dla najbardziej wymagających. Funkcjonalnie umeblowany, wyposażony i wykończony z wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

807 840 zł61,20 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kołobrzeg ul. Tarnopolska na sprzedaż na parterze mieszkanie 3 pokojowe o pow. 61,2 m2 z ogródkiem o pow. 45,1 m2. Nowo wybudowane mieszkanie od dewelopera z pozwoleniem na użytkowanie.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł60 m² 8 833,33 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Dobra lokalizacja blisko morza tylko ok. 1 km! Oferta sprzedaży mieszkania w Kołobrzegu na osiedlu millennium ul. Kupiecka mieszkanie Na sprzedaż 3-pokojowe, rozkładowe i słoneczne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł40,97 m² 14 888,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i bardzo przytulne mieszkanie o powierzchni 41 m , położone w Kołobrzegu przy ul. Wylotowej jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji nad.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł48,20 m² 8 091,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż apartament po remoncie - typu studio - położony w parku nadmorskim (po drodze do Podczela) z bardzo urokliwą ścieżką prowadzącą na plażę (ok. 500 m). Idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

673 350 zł59 m² 11 412,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker 2 pokojowy ,przestronny apartament o pow.58.9 m2 ,piwnicą (3,9m2) oraz zewnętrznym miejscem parkingowym ( w cenie oferty),położony na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł58 m² 11 189,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Bezpośrednio! Sprzedam nowoczesne mieszkanie, po generalnym remoncie (niezamieszkałe!), w pełni umeblowane i gotowe do wprowadzenia. Salon (~18m2):.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł33,80 m² 13 284,02 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż wyjątkowo atrakcyjnie położony apartament, znajdujący się w samym sercu tętniącej turystycznym życiem dzielnicy nadmorskiej. Odległość do plaży to zaledwie 200 m , a do.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Złota

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

520 000 zł63 m² 8 204,48 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie w Kołobrzegu ul. Złota 11a. Mieszkanie na 4 piętrze. Pokój średni połączony z kuchnią "pokój z aneksem kuchennym". Ekspozycja wschód- zachód. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

890 000 zł84 m² 10 533,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż wyjątkowe, jednopoziomowe mieszkanie o pow. 84,5 m z oddzielnym garażem i dodatkowo miejscem postojowym zewnętrznym oraz balkonem w Kołobrzegu przy ul. Artyleryjskiej. Te.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grochowska

Lęborskie,Kołobrzeg

439 000 zł46 m² 9 440,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Główne atuty nieruchomości: zielona okolica - park Z stawem, siłownia zewnętrznaw okolicy znajdziemy szkoły oraz przedszkoladobrze skomunikowana lokalizacja - przystanki komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Towarowa

Solne Zdroje,Kołobrzeg

1 040 000 zł40 m² 25 691,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Kołobrzeg Towarowa 14, nadmorskie Tarasy każdy ten adres zna. To gotowy produkt inwestycyjny w jednej z najmocniejszych lokalizacji w Kołobrzegu - miejscu, które pracuje na siebie przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

499 000 zł30 m² 16 512,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Nowoczesny apartament o powierzchni 30,22 m na pięknym, zamkniętym osiedlu w Kołobrzegu. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze w apartamentowcu z windą, oddanym do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mazowiecka

Zamoście,Kołobrzeg

399 000 zł42 m² 9 550,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Kołobrzeg | Mazowiecka 38 | 2 pokoje | Parametry nieruchomości: metraż: 41,87 m Układ: 2 pokoje Piętro: 2 Rok budowy: 1992 Parking: miejsce za bramą w cenie Czynsz: 860 zł Dlaczego ten układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Kołobrzeg

1 050 000 zł66 m² 15 923,60 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Okazja! Atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż ul. Unii Lubelskiej w Kołobrzegu! Główne atuty nieruchomości: - świetna lokalizacja - 3 minuty spacerem od starówki - do plaży zaledwie 1500 M -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Portowa

Solne Zdroje,Kołobrzeg

495 000 zł31 m² 15 967,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

ok. 400 m do plaży| 31 m | 3/7 piętro | pełna własność | sprzedaż z wyposażeniem To jest apartament dla osób, które chcą pewnego produktu pod wynajem w Kołobrzegu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zamoście,Kołobrzeg

414 000 zł42 m² 9 909,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Plażowa

Zachodnia,Kołobrzeg

499 999 zł34 m² 14 658,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Kołobrzeg, ul. Plażowa 6b Jeśli szukasz miejsca nad morzem, gdzie naprawdę można odpocząć tu wszystko jest na swoim miejscu. Bliskość plaży, otoczenie lasu i spokojna okolica tworzą idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Zachodnia,Kołobrzeg

768 000 zł55 m² 13 963,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż oferowany jest dochodowy, przestronny apartament zlokalizowany w prestiżowym kompleksie Polanki Park w Kołobrzeg, który od lat cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Artyleryjska

Zamoście,Kołobrzeg

412 206 zł39 m² 10 496,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji i ukrytych kosztów. Ukończona inwestycja - mieszkania gotowe do odbioru! Zapytaj o dostępne mieszkania! Przedmiotem oferty jest 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Artyleryjska

Zamoście,Kołobrzeg

423 280 zł40 m² 10 568,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Lęborskie,Kołobrzeg

399 000 zł38 m² 10 611,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przytulne mieszkanie w centrum Kołobrzegu | ul. Grochowska | miejsce parkingowe Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 37,6 m , położone na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kamienna

Lęborskie,Kołobrzeg

3 500 zł60 m² 58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowe mieszkanie W centrum kołobrzegu! Oferujemy na wynajem komfortowe, przytulne oraz przestronne mieszkanie w centrum Kołobrzegu, przy ul. Kamiennej, dobrze skomunikowane, w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zdrojowa

Solne Zdroje,Kołobrzeg

1 198 000 zł91 m² 13 208,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Luksusowy apartament dwupoziomowy | Royal Tulip Sand | 90,7 m + taras | topowa lokalizacja blisko morza Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament nr 410, położony na 4. (ostatnim) piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mazowiecka

Zamoście,Kołobrzeg

410 000 zł53 m² 7 779,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie ul. Mazowiecka 38 Na sprzedaż oferujemy komfortowe i funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie położone przy ul. Mazowieckiej 38. Lokal posiada własność spółdzielczą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Artyleryjska

Zamoście,Kołobrzeg

411 070 zł40 m² 10 302,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaliska

Lęborskie,Kołobrzeg

430 000 zł38 m² 11 375,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż Dwupokojowy lokal mieszkalny umeblowany i wyposażony o powierzchni użytkowej 37,80 m2 usytuowany na pierwszym piętrze w Centrum miasta przy ul. Kaliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Maczka

Ogrody,Kołobrzeg

755 000 zł70 m² 10 827,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Ostatnie mieszkanie na sprzedaż! W takiej cenie za m2 nie ma już szans na mieszkanie w takiej lokalizacji. Na sprzedaż duże, 4 pokojowe mieszkanie 69,73m2, sprzedawane w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Solne Zdroje,Kołobrzeg

1 040 000 zł40 m² 25 691,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Portowa

Solne Zdroje,Kołobrzeg

530 000 zł32 m² 16 403,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Okazja! Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka o powierzchni 32,31 m , położona przy ul. Portowej 28 w Kołobrzegu w jednej z najbardziej dochodowych lokalizacji nad Bałtykiem. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Osiedle Europejskie,Kołobrzeg

399 000 zł39 m² 10 189 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Kołobrzeg | Osiedle Europejskie ul. Helsińska 6b 32,93 m + piwnica 6,23 m | 3/3 piętro bez windy ( Rozmowy o windę odbędą się dnia 3.03.2026) | duży balkon | miejsce parkingowe To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Artyleryjska

Zamoście,Kołobrzeg

413 000 zł40 m² 10 345,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Artyleryjska

Zamoście,Kołobrzeg

419 210 zł40 m² 10 485,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zamoście,Kołobrzeg

429 926 zł43 m² 10 000,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kołłątaja

Solne Zdroje,Kołobrzeg

600 795 zł36 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta bez 2% pcc dla kupującego! Inwestycja w prestiżowej lokalizacji! Cena podana przy ofercie to cena brutto z 23% vat z możliwością wystąpienia o zwrot vat zarówno przez osobę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

599 000 zł46 m² 12 973,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Przedstawiam 2 pokojową nieruchomość o powierzchni 46,17m2, zlokalizowaną w nowoczesnym budynku na zamkniętym osiedlu Słoneczne Tarasy przy ul. 1-go Maja 26. Mieszkanie znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zygmuntowska

Wyspa Solna,Kołobrzeg

540 000 zł80 m² 6 764,37 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Oferuję na sprzedaż duże, przestronne mieszkanie o powierzchni 79,83 m , zlokalizowane na parterze budynku przy ul. Zygmuntowskiej w Kołobrzegu. Lokal ten posiada wyjątkowy potencjał do.