dowolna

Mieszkania w nowym bloku Kołobrzeg - Oferty sprzedaży lub najmu

523 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

523 ogłoszenia

Rynek pierwotny

685 000 zł36,46 m² 18 787,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowe, nieużytkowane mieszkanie, w pełni wykończone i urządzone. Lokal jest gotowy do wprowadzenia od razu bez remontów, bez czekania i bez dodatkowych kosztów. Wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 136 zł38,40 m² 14 040 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wild Pearl - Luksus blisko morza i Mariny w Kołobrzegu Wild Pearl to prawdziwa perła Kołobrzegu zlokalizowana w prestiżowym miejscu, tuż przy Marinie Solnej i kilka minut spacerem od.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł38,82 m² 18 006,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie przy ul. Kasprowicza w Kołobrzegu! Główne atuty nieruchomości: - świetna lokalizacja - 5 minut spacerem od morza - do plaży zaledwie 400 M - duży.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł118 m² 8 050,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż piękne mieszkanie 2 poziomowe o powierzchni 118m2. Nieruchomość przepięknie usytuowana w zaciszu z jednocześnie bliskim dostępem do niezbędnej infrastruktury tj. market,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

530 000 zł39,90 m² 13 283,21 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Komfortowy, 2 pokojowy apartament, zlokalizowany w cichej i spokojnej dzielnicy uzdrowiskowej Kołobrzegu, do centrum ok. 1000 metrów. W najbliższym sąsiedztwie park nadmorski, liczne.

Szczegóły ogłoszenia

1 194 000 zł62,42 m² 19 128 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Prezentujemy wyjątkowe , luksusowe mieszkanie , zaprojektowane z dbałością o komfort , funkcjonalność i nowoczesny styl. Przestronny , nowoczesny ,jasny salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł38,57 m² 17 760 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Luksusowy apartament 2 pokojowy 38,57 m2 nad morzem W strefie uzdrowiskowej! Oferujemy na sprzedaż apartament, którego atutem poza wysokim standardem wykończenia, jest bardzo dobra lokalizacja. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł49,83 m² 11 438,89 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż piękne, przestronne, słoneczne mieszkanie położone na Osiedlu Bajkowym w Kołobrzegu. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł75,40 m² 15 251,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż piękny i nowoczesny 3-pokojowy apartament w Kołobrzegu w budynku z 2017 roku w kompleksie apartamentowców na prestiżowym Osiedlu Polanki Park, położony jedynie 300.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł38,56 m² 14 496,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż elegancki apartament 2-pokojowy przy ul. Bałtyckiej 4 w Kołobrzegu! Ten nowoczesny i stylowy lokal to idealna propozycja dla poszukujących komfortowego miejsca nad morzem lub pewnej.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł30,77 m² 14 625 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Kołobrzeg strefa uzdrowiskowa na sprzedaż 1 pokojowy klimatyzowany apartament o pow. 30,77 m2 położony w Hotelu Diva Spa - ok. 200 m od morza. Apartament zarządzany jest przez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

412 206 zł39,27 m² 10 496,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji i ukrytych kosztów. Ukończona inwestycja - mieszkania gotowe do odbioru! Zapytaj o dostępne mieszkania! Przedmiotem oferty jest 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł51,79 m² 14 481,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży eleganckiego apartamentu położonego w Kołobrzegu przy ul. Kolumba. To miejsce, które łączy komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł34,62 m² 19 612,94 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Apartament przy porcie w Kołobrzegu gotowy do wynajmu lub zamieszkania. Na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 34,62 m , zlokalizowany przy ul. Portowej w samym sercu Portu.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł66,63 m² 9 455,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż komfortowe 4-pokojowe mieszkanie położone na spokojnym i bezpiecznym osiedlu w Kołobrzegu. Główne atuty nieruchomości: - niski czynsz 453 zł - cicha I spokojna okolica -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

430 000 zł28,64 m² 15 013,97 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Oferta bez podatku 2% pcc. Ostatnie apartamenty! Inwestycja po odbiorze. Do sprzedaży apartament 1 pokojowy z podwójnym łóżkiem hotelowym i z dwuosobową dostawką, z łazienką,.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł17,45 m² 16 618,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Obniżona cena! Do sprzedaży Apartament "ekonomiczny", 1 pokojowy w Kołobrzegu! Z wykończeniem, umeblowaniem, wyposażeniem, balkonem, windą w budynku i restauracją. Pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 840 zł24,64 m² 24 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż. Apartament w systemie Condo, w prestiżowym 4-gwiazdkowym hotelu, w części uzdrowiskowej Kołobrzegu, 5 minut spacerem do plaży. Podana cena jest ceną netto, przy zakupie.

Szczegóły ogłoszenia

706 000 zł34,84 m² 20 264,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartment 2-pokojowy 500 metrów od plaży w inwestycji Perłowa Przystań w Dzielnicy Uzdrowiskowej Kołobrzegu. Usytuowany na 1 piętrze, składający się z pokoju z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł91,81 m² 15 237,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż dwupoziomowy apartament o powierzchni 91,81 m , zaprojektowany z myślą o najwyższym komforcie pełne umeblowanie, klimatyzacja, przestronny salon z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

469 000 zł36,77 m² 12 754,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta na wyłączność Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone w nowym budownictwie przy ul. Za Świerkami. Lokal idealny dla pary, singla lub jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł33,57 m² 14 596,37 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż Apartament 1 pokojowy z aneksem kuchennym o powierzchni 33,57 m2 , Jest zlokalizowany w czterogwiazdkowym hotelu diva spa, w Kołobrzegu. Lokal jest kompletnie umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł33,95 m² 17 083,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż: 2-pokojowy apartament blisko morza - Kołobrzeg, ul. Bałtycka Na sprzedaż komfortowy, w pełni umeblowany apartament 2-pokojowy o powierzchni 33,95 m2, położony w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł33,30 m² 20 420,42 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie 33,3 m2 w strefie portowej Kołobrzegu | 100 m od plaży | Balkon z widokiem na kanał portowy Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 33,3.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

740 000 zł51,41 m² 14 394,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż: przytulny apartament w Kołobrzegu osiedle Polanki, blisko plaży Polecam do zakupu komfortowy i przytulny apartament położony na prestiżowym, zamkniętym osiedlu Polanki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

359 000 zł22,84 m² 15 718,04 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Green Port Apartamenty - Kołobrzeg Podczele Apartamenty inwestycyjne nad morzem | oferta bez prowizji od kupującego Ceny od 359 tys + vat 23% 700 metrów do morza! Witamy w Green Port Apartamenty -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 408 110 zł82,83 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż luksusowy apartament o powierzchni 82,83 m2 zlokalizowany nad brzegiem rzeki Parsęty. Ten przestronny, trzypokojowy apartament o wysokim standardzie wykończenia zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł32,48 m² 16 009,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferujemy na sprzedaż w pełni wyposażony apartament położony ok. 600m do morza! Apartament atrakcyjnie zlokalizowany przy ul. Bałtyckiej blisko morza oraz centrum. Ogromnym atutem nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł77,78 m² 16 456,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 3 pokojowy Apartament o pow. 77,78 m2, wysoki standard Osiedle Polanki Zamieszkaj tuż przy nadmorskim lesie i plaży w zachodniej części Kołobrzegu, w prestiżowym,.

Szczegóły ogłoszenia

697 000 zł53,51 m² 13 249,86 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

2 pokojowy apartament z balkonem oraz komórką lokatorską/ blisko morza Zielone Tarasy to osiedle które cieszy się dużą popularnością zarówno wśród mieszkańców jak i wypoczywających.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł35,04 m² 21 404,11 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Inwestycja Perłowa Przystań 2024 Kołobrzeg Wolny od zaraz Wyposażony Apartament Dwupokojowy Deluxe Pod Klucz z Miejscem Postojowym przy apartamencie- dodatkowo płatne. Opis Apartamentu: -.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł139,26 m² 10 771,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania położonego w nowoczesnym kompleksie, z prywatnym ogrodem o powierzchni aż 212 m2 - idealnym miejscu dla wymagających,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Budowlana

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

1 520 000 zł82,83 m² 18 351 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż ekskluzywny apartament z tarasem widokowym zlokalizowany w sercu kołobrzeskiej starówki. Wnętrze apartamentu zaprojektowane wg nowoczesnego designu - "boho glam".

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł35,30 m² 15 722,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 2-pokojowe w Podczelu, zielonej i spokojnej dzielnicy Kołobrzegu Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone na pierwszym piętrze nowoczesnego, zamkniętego i strzeżonego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 000 zł52 m² 12 115,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

kluczowe atuty inwestycyjne: unikalna lokalizacja w ścisłym centrum róg ul. Łopuskiego i Strzeleckiej Rynek pierwotny ostatnie dostępne mieszkanie w tej inwestycji Stan deweloperski pełna.

Szczegóły ogłoszenia

1 140 000 zł70 m² 16 285,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

3-pokojowy apartament położony zaledwie 300 m od morza - to doskonałe miejsce na twoją inwestycję! Główne atuty nieruchomości: - doskonała lokalizacja - dzielnica zachodnia, dobrze skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 zł50,02 m² 52,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem długoterminowy niezwykle atrakcyjny apartament dwupokojowy znajdujący się 200 metrów od morza i latarni morskiej w Kołobrzegu. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł31,99 m² 17 818 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Komfortowy apartament 31,99 m2 nad morzem W kołobrzegu, blisko strefy uzdrowiskowej! Oferujemy na sprzedaż apartament, którego atutem poza wysokim standardem wykończenia, jest bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z ogródkiem Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

286 000 €83,50 m² 3 425,15 €/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Od 286 000,00 eur Ta nowoczesna inwestycja w Los Alcázares to idealne połączenie luksusu, sportu i śródziemnomorskiego klimatu. Projekt oferuje komfortowe apartamenty z dwiema lub trzema.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

4 100 zł64,67 m² 63,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prestiżowy apartament - salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z wc oraz przedpokój (42,17 m2) do wynajęcia długoterminowo - blisko plaży, wysoki standard, basen, sauna, siłownia,.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł120 m² 6 658,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie położone w Zieleniewie przy ul. Malinowej na Osiedlu Zacisze, na II piętrze w budynku II piętrowym bez windy. Powierzchnia 90,96m2 mierzona bez skosów. Osiedle Zacisze.